FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zaśpiewane przez Briana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

BRIAN NAJLEPIEJ MĘCZY KOTA W:
SOME DAY ONE DAY
2%
 2%  [ 1 ]
SHE MAKES ME
2%
 2%  [ 1 ]
39
30%
 30%  [ 14 ]
GOOD COMPANY
2%
 2%  [ 1 ]
LONG AWAY
2%
 2%  [ 1 ]
ALL DEAD ALL DEAD
6%
 6%  [ 3 ]
SLEEPING ON THE SIDEWALK
2%
 2%  [ 1 ]
LEAVING HOME AIN'T EASY
0%
 0%  [ 0 ]
SAIL AWAY SWEET SISTER
52%
 52%  [ 24 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

restart licznika: 15.11.2011

Some Day One Day - 1% - [ 1 ]
She Makes Me - 4% - [ 3 ]
'39 - 26% - [ 18 ]
Good Company - 2% - [ 2 ]
Long Away - 5% - [ 4 ]
All Dead All Dead - 7% - [ 5 ]
Sleeping On The Sidewalk - 8% - [ 6 ]
Leaving Home Ain't Easy - 2% - [ 2 ]
Sail Away Sweet Sister - 40% - [ 28 ]
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sail Away Sweet Sister ponieważ tylko tu barwa głosu naszego drugiego pedała naprawdę pasuje. Plus fakt, że to jedna z najlepszych piosenek jakie udało się nagrać naszej 4
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sail Away o lata świetlne przed innymi
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Sail Away o lata świetlne przed innymi

O lata świetlne przed innymi to jest piosenka o podróżowaniu przez dystanse sięgające lat świetlnych. Cool '39 bije dla mnie konkurencję na głowę (no poza Sail Away Sweet Sister, bo jednak to piosenka jest iście dobra) i jest dla mnie ogromnym highlightem ANATO, czyli płyty składającej się z praktycznie samych highlightów. Ta skifflowa ballada jest świetna i wokal Briana idealnie do niej moim zdaniem pasuje. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie, bez zawahania '39. Są 2 utwory, w których wolę wokal Briana niż Freddiego. Jednym z nich jest właśnie '39. Nie do końca pasują mi wersje koncertowe, gdzie śpiewa Freddie. Wink
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sail away sweet sister, choc some day one day jest wedlug mnie chyba lepsze wokalnie. a good company to mistrzostwo absolutne w aranżu. ale jako kompozycja, SASS jest dla mnie zdecydowanie najlepszym dzielem, w ktorym spiewa brian.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'39 bo uwielbiam to śpiewać Razz Bardzo lubię tekst. Opowieść o gwiezdnych wędrowcach ubrana w taką melodię zagraną na gitarze akustycznej. Kupiłem od razu. Podobnie jak Anet nie lubię tego w wykonaniu Freddiego podczas koncertów.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SASS jest bezkonkurencyjne, zastanawiałam się jeszcze nad Good Company i '39, ale myślę, że piosenka Briana dla siostry, której nigdy nie miał bardziej mnie przekonuje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dreamer



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Wrocław.

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'39 i chyba jednym z głównych powodów jest to, że to po prostu jedna z moich ulubionych piosenek Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nadal Sail Away... '39 jest najprostsze do zaśpiewania, co udowadnia Brian ad. 2012... tego się nie da schrzanić wokalnie, każden jeden jest w stanie to zaśpiewać przy ognisku...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddałam głos na 'Sail away sweet sister'..śliczne jest;)
Jednak do '39 też mam sentyment;)
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Live_Killers. napisał:
gosiek171 napisał:
Generalnie lubię wokal Briana, lecz nie ma co kryć, że nie dorównuje on ani Freddiemu ani Rogerowi... Wegług mnie najlepsze są '39 i Sleeping On The Sidewalk- bardzo melodyjne kawałki. Choć SASS też jest super Smile


Ja bym raczej poszedł w tą strone.. Wokal Rogera nie dorównuje wokalowi Brianka Exclamation


Ja widzę i słyszę to trochę inaczej ,otóż: Młody Roger śpiewał lepiej niż młody Brian , zaś teraz starszy Brian śpiewa lepiej niż starszy Roger, głos Briana się
nie zestarzał tak jak głos Rogera, ale wielkie dzięki obu panom że mieli odwagę śpiewać i dawać swoje wokalne interpretacje przy takim geniuszu jak Freddie.

A jeśli chodzi o kawałek zaśpiewany przez Briana to wybieram "39"
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też 39', a tuż za nim Leaving home ain't easy, nie doceniana moim zdaniem.
Cytat:

Ja widzę i słyszę to trochę inaczej ,otóż: Młody Roger śpiewał lepiej niż młody Brian , zaś teraz starszy Brian śpiewa lepiej niż starszy Roger, głos Briana się
nie zestarzał tak jak głos Rogera, ale wielkie dzięki obu panom że mieli odwagę śpiewać i dawać swoje wokalne interpretacje przy takim geniuszu jak Freddie.


Moim zdaniem "starszy" Brian śpiewa gorzej (szczególnie na koncertach) od "starszego" Rogera, a w studiu (teraz) to chyba na równi, z małą przewagą Rogera (Unblinking Eye). Zaś "młody" Brian >> "młody" Roger.
Na koniec wyrażę jeszcze żal, że Brian nie wydaje solowych płyt, 2 poprzednie były świetne ( + "Dream of thee" ). Czyżby brak inspiracji? Sad Z chęcią posłuchałbym jeszcze kawałków typu "Driven by you", "Wilderness".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, albumy Briana pokazują w jakim kierunku rozwijałoby się Queen, gdyby zdecydowali się kontynuować karierę w trójkę. Oczywiście, czegoś w nich brakuje (a tym czymś jest oczywiście brak Johna i Rogera), ale jednak momentami czuć ducha zespołu (nie zapominajmy, że to właśnie Brian był twórcą sporej części najbardziej znanych utworów grupy) - a taki (będę to powtarzał do znudzenia) "Business" to w zasadzie typowy utwór Queenowy, wręcz proszący się aby zaśpiewał go Freddie - a że to niemożliwym jest, to chociaż o danie tej piosence najwięcej Queen, jak tylko się da.

A moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest to, aby zamiast nowej płyty Rogera dostalibyśmy taką płytkę sygnowaną "Taylor & May" (nie, nie Queen - bez Freddiego Queen może i miałby rację bytu, ale brak Johna przechyla szalę), na której obaj panowie prezentowaliby swoje dokonania.

Ale to oczywiście, marzenie ściętej głowy. Zamiast tego dostaniemy najpierw koncertówkę "Queen & Lambert", potem jakąś składankę, a na koniec trasę z Bananaramą.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:


A moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest to, aby zamiast nowej płyty Rogera dostalibyśmy taką płytkę sygnowaną "Taylor & May" (nie, nie Queen - bez Freddiego Queen może i miałby rację bytu, ale brak Johna przechyla szalę), na której obaj panowie prezentowaliby swoje dokonania.

Ale to oczywiście,javascript:emoticon('Razz') marzenie ściętej głowy. Zamiast tego dostaniemy najpierw koncertówkę "Queen & Lambert", potem jakąś składankę, a na koniec trasę z Bananaramą.


Nowy band "Taylor & May" to by było ciekawe , ale tu wszystko kręci się wokół nazwy Queen , albo firmy zarabiającej pieniądze o nazwie Queen .
"Taylor & May" nie miało by racji bytu dla biznesu muzycznego ,.Ja czy wy byśmy takie wydawnictwo zakupili z wielką niecierpliwością i czekali na następne , lecz jak wiemy wszystko obraca się wokół sprawdzonego czyli Queenu . Brian i Roger nie zaryzykowali po 97 roku i nie stworzyli czegoś takiego jak "Taylor & May", , a teraz trochę zapużno by to zareklamować i
sprzedać.
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Olivierka



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdziwie pewnie nikogo jeśli napisze że zaznaczyłam Sail Away Sweet Sister Very Happy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej zaśpiewane... hm... najprostsze ale i najlepsze to '39 Smile Najlepiej pasuje do głosu Bri.
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek