FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Żałoba Narodowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Mógłby ktoś napisać w skrócie, co wówczas powiedział Cimoszewicz? Jestem ciekaw, a to jeszcze nie były "moje" czasy.


Premier wysłał do poszkodowanych pomoc finansową, jednak równolegle wyraził zdziwienie, że tak mało osób ubezpiecza się od tego rodzaju wypadków.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I z czegoś takiego zrobiono wielkie halo? Rolling Eyes Pewnie coś w stylu: "łaskę im robi"?

Rany...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pow%C3%B3d%C5%BA_tysi%C4%85clecia

"Działania państwa w obliczu klęski żywiołowej" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
I z czegoś takiego zrobiono wielkie halo? Rolling Eyes Pewnie coś w stylu: "łaskę im robi"?

Rany...

Wyrwano z kontekstu słowa "trzeba się było ubezpieczyć"- tak przedstawione wyglądały dość jednoznacznie...
Sam Cimoszewicz potem przyznał, że jego wypowiedź (nawet w całym kontekście) była niefortunna i za nią przeprosił...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze zrozumiałem mamy kolejną żałobę narodową....
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa znowu żałoba. Całe szczęście do parków można chodzić i McDonald jest otwarty.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego z okazji żałoby narodowej! =* Wiem, okrutny jestem, ale sens tej idei dla mnie nadal jest wielką zagadką...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
sens tej idei dla mnie nadal jest wielką zagadką...[/size]


Nie jesteś sam. Owszem, to co wydarzyło się w Kamieniu Pomorskim, jest wielką tragedią - co do tego chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Jednak ogłaszanie kolejnej żałoby narodowej jest w tym przypadku raczej nieuzasadnione - według mnie wystarczyłaby żałoba na szczeblu wojewódzkim.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:
i McDonald jest otwarty.
Laughing





Rozumiem,że jest to tragedia. Zginęło 21 osób i jest to straszne!

Ale czy uważacie, że ogłoszenie żałoby narodowej przez naszego króla było zasadne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiek M.



Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 170
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było zasadne. Nasz prezydent w taki dziwny sposób dysponuje żałobami. Nic na to nie poradzimy. Oczywiście tragedia tragedią, nie ma wątpliwości, ale ogłaszanie w takim wypadku żałoby narodowej jest lekkim przerostem formy nad treścią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polska - nikt cie tak nie pożałuje po smieci jak my...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiek M. napisał:
Nie było zasadne.


Wiem. To była taka ironia...Wink


bizon napisał:
polska - nikt cie tak nie pożałuje po smieci jak my...

Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo że się tak wyrażę, ale ogłoszenie 3-dniowej żałoby NARODOWEJ, to skandal, ja rozumiem że taki instrument może zostać wykorzystany np we Włoszech, gdzie sprawa jest o wiele bardziej dramatyczna i mamy doczynienia z klęską żywiołową.

To co Pan Prezydent wyczynia żonglując sobie nieszczęściem ludzkim przypomina jakiś tragiczny żart, co zmieni to że przez 3 dni ludzie nie obejrzą dawno zaplanowanego koncertu, czy też spektaklu, na który czekali od zeszłego roku, kiedy to, załóżmy, odwołano go z powodu... Żałoby Narodowej. Brak mi słow, owszem tragedia tych ludzi jest ogromna i w żaden sposób nie można tego zrekompensować, ale czy to do KURWY NĘDZY znaczy że wszyscy mamy się zamknąc w domu, wywiesić flagę do połowy masztu i pogrążyć się w modlitwie i zadumie ? Ja osobiście nie mam zamiaru, jest lany poniedziałek i mam zamiar iść się dobrze bawić z przyjaciółmi, wypić troche alkoholu i odprężyć się przed maturą, bo tak sobie to zaplanowałem i możecie mnie nazwać nieczułym chujem, ale to jakbym siedział w domu i ciął się żyletką NIC by nie zmieniło, nie sprawiłoby że rodziny ofiar poczułyby się lepiej, że strata najbliższych będzie ich bolała mniej.

Możemy im tylko współczuć że z ich osobistych tragedii robi się szopkę, kampanie wyborczą czy cholera wie co jeszcze...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w szoku, nasz prezydent to burak...
niemniej jednak Panie świeć nad ich duszą... współczuję rodzinom, to tragedia, ale po co robić z tego szopkę, jak wyżej powiedziano? Nie rozumiem, nie wiem... Confused
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ_w_Styczniu_2008 napisał:
Dwa lata temu hala, rok temu Mazoch, teraz katastrofa lotnicza i ciekawe co się znów stanie w przyszłym roku
Confused

Jakby wykrakane...
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo. Mój błąd. Dziś możecie się bawić dobrze. Żałoba jest od jutra...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektóre weekendy na drogach umiera więcej ludzi.
Tylko pytanie, czy słuszność wprowadzenia żałoby narodowej zależy od liczby ludzi, którzy zginęli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zachowanie jest bezsprzecznie głupie - instytucja Żałoby Narodowej ulega deprecjacji. Wprowadzana przy każdej podobnej okazji sprawia, że ludziom zaczyna ona zwisać, a wręcz budzić otwartą wrogość. A powinna przecież zmuszać do refleksji i powodować szczery żal...

Moim zdaniem ktoś powinien podjąć dyskusję na ten temat i otwarcie skrytykować takie nadużywanie Żałoby Narodowej. Kłopot w tym, że problem jest aktualny przy okazji wprowadzenia takowej - a otwarty atak w tym czasie zaowocuje oczywistymi konsekwencjami. Kto skrytykuje Żałobę w okresie jej trwania, tuż po tragedii, będzie politycznie skończony jako nieczuły sk***syn. W mojej opinii trzeba trochę odczekać, a potem podjąć jakąś debatę, wezwać do rozsądku.

Zresztą wymowne są liczby: "Od momentu odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, żałoba narodowa była ogłaszana 19 razy, z czego aż 11 razy na przestrzeni ostatnich 12 lat."
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żałoba Narodowa powinna byłą być ogłoszona w momencie wygrania wyborów przez obecnego prezydenta... Rolling Eyes
Rodzinom współczuję, to JEST tragedia. Ale tak umartwiającego się narodu jak my to nie ma chyba nigdzie na świecie. To już staje się karykaturą- coś, co teoretycznie pownno być czymś niezwykle wyjątkowym (Żałoba NARODOWA) i bardzo znaczącym gestem z każdym takim ruchem coraz bardziej się dewaluuje... Niestety... To że się dba i myślami jest się przy rodzinach nawet ze strony władzy można pokazać w dużo rozsądniejszy i normalniejszy spsób. Ale my zawsze lubiliśmy takie puste gesty, czyż nie?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne jest to co się stało Sad Sad , ale są jeszcze bardziej przerażające fakty jeśli chodzi o hotele.
Sama mieszkałam w hotelu, który miał dwa budynki: jeden był drewniany (w którym nocowałam), a drugi murowany i tam siedział ochroniarz. Na noc budynek był zamykany na klucz a ochrona zanim doszła do neigo to minęło i 5 minut. Gasnice to chyba dwie tylko były, co gorsza wiekszość mieszkańców to osoby niepełnosprawne.
Gdybym nie była z psem i nie musiała z nim w nocy wyjść to bym nie wiedziała o tym wszystkim, a gdyby też pożar wybuchł to mógłby być równie tragiczny co ten w Kamieniu Podolskim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarządzenie legalnej władzy w Polsce, któremu należy się podporządkować (tak ludzie prawi, z tematu o antysemityzmie). Nie mam zamiaru mówić o pustych gestach... ani o sensie rozporządzenia. Tylko na drogach w czasie długiego weekendu zginęło 25 osób. Mój przyjaciel oraz znajomy... Dlaczego o tym się nie myśli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie żałosne w naszym państwie. Co sekundę umiera człowiek, dlaczego nie ma ogólnoświatowej, wiecznej żałoby? Naprawdę bardzo mi przykro, bo pożar był okropny i wierzę, że nie należy tego zbagatelizować - państwo ma udzielać pomocy w takich sytuacjach, wspierać, a ludzie modlić za zmarłych ale głoszenie żałoby jest no cóż, przesadą...
Antares, bardzo mi przykro.
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Król" kazał wprowadzić śledztwo w sprawie tego pożaru.
Lepiej niech wyśledzą kto wpadł na pomysł i pozwolił na to, by ludzie w dzisiejszych czasach mieszkali w takich warunkach.W całej Polsce. Bo takich budynków jest pełno!
Wszędzie. Ktoś je sprawdza?..
Od razu przypomina mi się cała afera z nadzorem budownictwa jak zawaliła się hala na targach w Katowicach.
To tragedia.Ale w tym kraju nikt się takimi rzeczami jak nadzór takich budynków nie przejmuje.I ludźmi w nich mieszkającymi.
I to jest chyba najbardziej tragiczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO co się dzieje jest równoznaczne z tym, że jeśli kiedykolwiek zginie ponad 10 osób to możemy się spodziewać żałoby.

Farsa, nikomu to nie jest potrzebne (ani rodzinom ofiar, ani tym bardziej osobom postronnym) a się sra z tym jakby nie wiem. Rolling Eyes
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Polska do popegeerowski Disneyland. I nic już nie zrobimy.
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, nie miałam dostępu do wiadomości, usłyszałam tylko o tych 21 zmarłych i od razu co mi się skojarzyło? Żałoba narodowa.

Właściwie osobiście to nie bardzo mnie jej ogłoszenie dotyka, bo - jak zwykle - to tylko wiele pustego skrzeku, które się nigdzie potem już echem konkretnych działań nie obije. W ogóle instytucja żałoby narodowej zaczyna mnie coś bardziej dziwić i zastanawiać - wydaje mi się, że jedynym bezdyskusyjnym przypadkiem jej ogłoszenia byłaby śmierć urzędującej głowy państwa czy też premiera... A reszta? Tu już trzeba zdać się na wyczucie. Choć to się robi już trochę śmieszne, że każda dwucyfrowa liczba zabitych gdzieśtam od razu każe nam się spodziewać kiru.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, w Bułgarii jakoś niedawno była żałoba po śmierci 9 osób
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas będzie, jak zdechnie Alik, więc nie bądź taki hop do przodu Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jeszcze bardziej od tej kolejnej żałoby (faktycznie strasznie sentymentalnym narodem jesteśmy) zbulwersowało zachowanie Predzia na miejscu tragedii - przyjechał i zaczął od razu najeżdżać na rząd i na Tuska, że go nie poinformowali o całym zajściu i że to skandal że on do 4 rano nic nie wiedział. Szlag mnie trafił gdy zobaczyłem jak on o tym mówi 10 metrów od jeszcze tlących się zgliszczy budynku w którym zginęło 21 osób Evil or Very Mad A skoro faktycznie nic nie wiedział to niech lepiej wywali na zbity pysk ludzi ze swojej kancelarii bo widać nikt tam nie umie z komputera skorzystać albo nawet telewizora włączyć.
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kij mu w odbyt, super wesołe zawody żużlowe na łódzkim Orle i tak się odbyły i tak Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek