FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Te, których na żywo nie zagrali...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ty sobie wyobrazasz cool cata na zywo? musieliby chyba freddiemu jaja w imadlo wsadzic na backstage'u Twisted Evil Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instrumentalnie Wink A prze aranżować nie można, na takie coś jak My melancholy blues Fred, bas i delikatna perka? Kto mu każe śpiewać falsecikiem.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool Cat to mi najbardziej pasuje do jakiegoś małego, zadymionego klubu...na stadionie mógłby stracić cały swój urok i atmosferę Crying or Very sad
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie! idealny kawalek jakby zagrac to w jakiejs spelunie przy pianinku.. wersja na samo pianiano i normalny glos (cos w stylu moj melanżony blus) - mogloby to qrde podzialac... az mam ochote nagrac cos takiego hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mogę spróbować z tym pianinem. Very Happy Chyba obadam sobie jakiegoś taba.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam was za słowo Panowie Twisted Evil Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Night Comes Down. Mam zboczenie na punkcie tego utworu, to znaczy kocham go bezmiernie i uważam, że w wielu kwestiach jest przez fanów bezwstydnie pomijany Wink. Ale na pewno nie na tych wielkich, stadionowych koncertach z lat 80. Pasowałaby mi taka otoczka, jaka była np. w Rainbow. Przyciemnione pomieszczenie, mnóstwo przebieranek i takiej trochę baśniowości.

Oczywiście Marsz... w wersji le_mmorowej mógłby być ciekawy, z tym, że ja bym kawałek przedłużyła do 18 minut. Może by wystarczyło.

I parę innych, musiałabym pomyśleć nad tym jeszcze.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sherry



Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 64
Skąd: Pińczów/Kielce

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tenement Funster i My Fairy King - ostatnio jestetm opętana tymi dwoma utworami Razz a dodając do tego moje uwielbienie dla wielu utworów, które wykonywali na żywo, miło byłoby akurat tych piosenek posłuchać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim :

fairy fellers master stroke - radosny utowor. zawsze zachwycalam sie wokalem, chorkami i tym tempem - ciekawe, jak poradziliby sobie z tym na scenie...

more of that jazz - dwie rzeczy, ktore chetnie 'sprawdzilabym' na zywo, to wokal i aranzacja, ktora moim zdaniem jest wysmienita. ciekawe, jak bardzo efekt bylby podobny do tego na plycie.

don`t try suicide - cos groteslowkego,z ciekawym rytmem. wyobrazam sobie spiewajace i klaszczace tlumy, dodatkowo skaczace przy rock`n`rollowym fragmencie.

one year of love - ot, zeby uronic lze.

machines - bardzo lubie studyjna wersje, ma jakis taki power - na scenie nie powinno go zabraknac.

was it all worth it - dzielo, zeby bylo skonczone, powinno byc w pewien sposob zweryfikowane. tu, podczas koncertu.

p.s. my fairy king - wlasnie leci w wiezy i jakos tak zapragnelam to uslyszec na zywo :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie niezłym pomysłem byłoby zagranie na koncertach większej ilości coverów, jednak nie kosztem "normalnego" repertuaru. Zawsze chciałem usłyszeć np. "In Private" w wykonaniu Queen, oczywiście w piekielnie ostrej wersji Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Według mnie niezłym pomysłem byłoby zagranie na koncertach większej ilości coverów, jednak nie kosztem "normalnego" repertuaru. Zawsze chciałem usłyszeć np. "In Private" w wykonaniu Queen, oczywiście w piekielnie ostrej wersji Wink


Lepiej by zrobili, gdyby wykonali "Jealousy" albo "Rent" - myślę, że te kompozycje bardzo by im pasowały. Są tylko dwa problemy: Freddie musiałby żyć, a ten topic traktować o coverach Twisted Evil
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Kensington napisał:
Według mnie niezłym pomysłem byłoby zagranie na koncertach większej ilości coverów, jednak nie kosztem "normalnego" repertuaru. Zawsze chciałem usłyszeć np. "In Private" w wykonaniu Queen, oczywiście w piekielnie ostrej wersji Wink


Lepiej by zrobili, gdyby wykonali "Jealousy"


Fani by wtedy zgłupieli, bo nie wiedzieliby, o które "Jealousy" chodzi Wink

le_mmor napisał:
albo "Rent" - myślę, że te kompozycje bardzo by im pasowały.


Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Queen i "Rent"? Nieee...... Co innego, gdyby na koncertach wykonywał ten utwór Freddie jako solista.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Queen i "Rent"? Nieee...... Co innego, gdyby na koncertach wykonywał ten utwór Freddie jako solista.


OK, masz rację, ja również pisałem to w kontekście Freddiego - że tekst tego utworu bardzo by do niego pasował.
Ale muzycznie, po jakimś przearanżowaniu...a nie...chyba rzeczywiście, wyjątkowo, masz rację. Ale tekst pasuje!!! <tupie nóżką>
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:

more of that jazz - dwie rzeczy, ktore chetnie 'sprawdzilabym' na zywo, to wokal i aranzacja, ktora moim zdaniem jest wysmienita. ciekawe, jak bardzo efekt bylby podobny do tego na plycie.

Muszę przyznać, że ten utwór też byłby wysoko na mojej liście życzeń... Smile

A jak ona wygląda?
More Of That Jazz- genialny riff, to skandla, że nie zagrany na żywo... ciekawe czy śpiewałby Roger czy jednak fred (jakoś nie mieli problemu z zagraniem "Rock It")

Dead On Time- mogło brzmieć BOSKO na żywo; co pokazał przykłąd "let Me Entertain You"- niektóre utwory z Jazz brzmiały na scenie potężniej, ostrzej- ten mógłby brzmieć wyśmienicie... tak między TYMD a SHA Twisted Evil

I Go Crazy- ten B-side nie tylko powinien być grany na koncertach- powinien być na płycie; jest lepszy niż większość tego, co znajduje się na WORKS...

Nevemore / Lily Of the Valley / Dear Friends- nie wierzę, że Freddie gdzieś tam nie mógł którejś z tych miniaturek wpleść... zwłąszcza LOTV na żywo chętnie bym usłyszał... pomyślcie sobie- tak samo piękne jak You Take My Breath Away w Earls Court... mmm...

You And I- to w ogóle chyba najbardziej udana kompozycja Johna... tak wspaniale niepretensjonalna... cudowna, świeża rzecz- mogłą być to bardzo melodyjna i lekka część konceru. Tych kilka razy mogłą być zagrana bez problemu Smile

Sail Away Sweet Sister- chciałbym usłyszeć całość w wykonaniu Freda... po prostu...

Dancer- większość (bo takiemu Body Language to nic nie pomoże) utworów z HOT SPACE brzmiała lepiej (o niebo lepiej!) na żywo- ten niestety takiej szansy nie dostał; a szkoda, bo potencjał jest jak najbardziej- tylko solo takie jak na Briana słąbe...

Machines- gdyby bardziej rockowo, bez tej całej elektroniki... mogłoby być przefajnie; melodia (zwłąszcza refren) zawsze mi się podobała

Jealousy- kiedyś rozmawialiśmy o tym z le_mmorem... i o ile rozumiem czemu tego nie było- chyab jednak by się dało... Dali radę z "Life Is Real" (i moim zdaniem zbyt rzadko to grali)- na pewno daliby radę i z tym... a Freddie idący w dół zamiast felsetu- mogłaby wyjść przecudna wersja...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Sro Gru 14, 2011 2:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
(bo takiemu Body Language to nic nie pomoże)


nawet nie wiesz jak szybko bedziesz mial okazje to zmiany zdania Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
Fenderek napisał:
(bo takiemu Body Language to nic nie pomoże)


nawet nie wiesz jak szybko bedziesz mial okazje to zmiany zdania Twisted Evil

No, zobaczymy....

...aczkolwiek przyznam, że w naszym wykonaniu brzmiało to genialnie... Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ciagle mam nadzieje, ze jednak kiedys zmusze kogos do nagrania podkladu pod ten medley, ale chwilowo planuje cos, co powstanie mam nadzieje duzo szybciej Twisted Evil jutro bede omawial te kwestie z gitarzysta Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bartt



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było usłyszeć Nevermore + The March Of The Black Queen w całości

Koniecznie My Fairy King!

Dead On Time - szybki, karkołomny utwór, ale skoro radzili sobie ze
Stone Cold Crazy i Sheer Heart Attack, poradziliby sobie i z tym

Sail Away Sweet Sister - Axl Rose to śpiewał na żywo, a Queen nigdy!

Dancer - myśle, że mogliby z tego zrobić ciekawy rockowy utwór

I Go Crazy - niesłusznie niewydany, jeden z najlepszych utworów z sesji "The Works", mógłby świetnie rozgrzewać publiczność

Princes of the Universe - grali na żywo tylko 4 z 9 (bez bonusów) piosenek z "A Kind Of Magic" no i niestety pominęli chyba najbardziej rockowy i dynamiczny kawałek z tej płyty.

Aha, no i fajnie by było żeby nie tylko Freddie, ale czasem także i Brian zasiadł przy fortepianie i zaśpiewał, najlepiej "All Dead All Dead"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartt napisał:

Sail Away Sweet Sister - Axl Rose to śpiewał na żywo, a Queen nigdy!


Brian raz zaśpiewał Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bartt



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Bartt napisał:

Sail Away Sweet Sister - Axl Rose to śpiewał na żywo, a Queen nigdy!


Brian raz zaśpiewał Wink



Być może, ale nie interesuję się solową karierą Briana, ani nie śledzę dokładnie koncertów Queen z Paulem Rodgersem. W każdym razie Queen z Freddiem nigdy tego nie wykonywało.

Aha i fajnie by było usłyszeć Las Palabras de Amor, bo to fajny utwór, jednak potrafię zrozumieć dlaczego zespół nigdy tego nie zagrał. To miałbyć taki odpowiednik "Teo Torriatte", z tym że napisany dla Argentyny, a wykonywany w stylu "Love of My Life" (wielkiego hitu w tym kraju), z refrenem, który mógłby być śpiewany przez fanów. Jednak tak jak "Teo Torriatte" był grany tylko w Japonii, tak pewnie Queen czekała na możliwość zaśpiewania "LaPD" przez fanów w Ameryce Pd., a że takiej okazji nie było, to i piosenki nie zagrano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

axl spiewal tylko sam refren acapella
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bartt



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
axl spiewal tylko sam refren acapella


Wiem, ale to już coś. Czy Queen (Freddie, Brian) kiedykolwiek choćby w małym stopniu odniósł się, "zacytował" tę piosenkę podczas jakiegoś ze swoich koncertów? Nic mi o tym nie wiadomo...

Bartt napisał:
Queen czekała na możliwość zaśpiewania "LaPD" przez fanów w Ameryce Pd., a że takiej okazji nie było, to i piosenki nie zagrano.


Hahaha, ale żem napisał Very Happy Very Happy Very Happy LaPD : Very Happy Very Happy Very Happy
Los Angeles Police Department

Miałobyć oczywiście LPdA (skrót do Las Palabras...) ale coś nie wyszło za dobrze... Confused Confused

Nie pisz post pod postem, używaj / postmodernista
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę rzeczy bym chętnie usłyszał, na pewno "I Go Crazy" albo "I Was Born to Love You"... Szkoda też, że nigdy nie pokusili się o wykonanie całej Rapsodii na żywo - wiem, że byłoby to diabelsko trudne, ale hej, w wielu wywiadach słyszałem jak Freddie mówił, że zawsze chciał robić wszystko "over the top", więc... Wink I oczywiście nie mam tutaj na myśli włączenia takiej full-live version na stałe do repertuaru, chodzi mi bardziej o takie specjalne wykonanie, z odpowiednią oprawą i, a co mi tam, 200-osobowym chórem Very Happy Dajmy na to w '85 roku na 10-lecie "Bohemian Rhapsody" Twisted Evil Szkoda, że o tym nie pomyśleli Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
"I Was Born to Love You"

Namiastkę możesz usłyszeć z japońskiej trasy w 2005 roku Wink No ale rozumiem, że nie o to do końca Ci chodziło Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy, że właśnie ta wersja rozbudziła mój apetyt Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jacek



Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 301
Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
ja ciagle mam nadzieje, ze jednak kiedys zmusze kogos do nagrania podkladu pod ten medley, ale chwilowo planuje cos, co powstanie mam nadzieje duzo szybciej Twisted Evil jutro bede omawial te kwestie z gitarzysta Razz


A basisty nie chcesz zaangażować? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basiste mielismy do mojego projektu tez ale cos nie moge gitarzysty zmusic do nagrania Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ja



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 71

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, jestem oryginalna, bo najbardziej chciałabym ułyszeć Seaside Rendezvous. Jedna z moich ulubionych piosenek.
No i You and 1, Princes of the universe...
_________________
I'll take you to the Seven Seas of Rhye
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię Seaside i chciałabym ją usłyszeć. Ciekawa jestem jakby im wyszło Breakthrough, Innuendo (o ile by je zagrali, to złożony utwór). Pewnie gdyby mogli grać (tzn. Freddie byłby zdrowy) to nie powstało by A winter's tale. ALe szkoda, że nie usłyszymy już Freddiego śpiewającego te ostatnie stworzone przez siebie przeboje Crying or Very sad
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam złożony, Ironi grali Rime of the Ancient Mariner, a jest dwa razy dłuższy i bardziej złożony Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek