FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Chris Rea

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Chris Rea
Bardzo lubię
28%
 28%  [ 2 ]
Raczej lubię
28%
 28%  [ 2 ]
Raczej nie lubię
28%
 28%  [ 2 ]
Zdecydowanie nie lubię
0%
 0%  [ 0 ]
Obawiam się, że nie znam......
14%
 14%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:16 pm    Temat postu: Chris Rea Odpowiedz z cytatem




Znacie? lubicie?

Według mnie to jeden z najciekawszych wokalistów i gitarzystów ostatnich dwudziestu paru lat. "Fool", "I Can Hear Your Heartbeat", "The Road To Hell", "Looking For The Summer", "Josephine", "Touche D'Amour", "Let's Dance" itede, itepe... Mogę słuchać tego godzinami Smile

Jaka jest Wasza opinia?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem opcję pierwszą .Jest to jeden z moich ulubionych wokalistów.Charakterystyczny zachrypnięty głos ,utwory łatwo rozpoznawalne , co nie jest moim zdaniem wadą.Cenie zarówno rockowe jak i balladowe utwory.Kilkakrotnie występował w Polsce.Z tego co wiem Chris Rea zawiesił działalność koncertową.Do swoich ulubionych utworów oprócz ww przez Kensingtona zaliczam min. "Texas", "And you love me","Loving you again","Auberge","Sweet summer day".
Powrót do góry
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czemu z takim zdjęciem? Z bródką jest bardziej fajny ^^
Cenię go, jest naprawdę niezły, gra swoje i robi to świetnie, nagrał też przyjemny dla ucha kawałek z wokalistą Reamonnu - Set Me Free - jakoś w ostatnich latach, bardzo lubię, gdy pojawia się w radiu. Typowa muzyka dla odprężenie Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, ale... na żywo...
W radio- jak w radio- taka ot sobie muzyczka... ale na scenie Rea jest rewelacyjnym gitarzystą, świetnie grającym slidzikiem... i nawet te najbardziej ograne przeboje czasami potrafią brzmieć bardzo ciekawie

Poza tym ostatnio mam fazę i non stop sobie na gitarze gram ROAD TO HELL Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche mnie nudzi mowiac szczerze, chociaz w niewielkich dawkach toleruje calkiem niezle...

a no i pamietam jak hmmm chyba w 90 (a moze w 95?) roku na ktoras okragla rocznice slubu rodzicow (15. lub 20.) rodzinka wyslala zyczenia do koncertu zyczen Very Happy (tak dzieci, bylo kiedys w tv cos takiego, jak koncert zyczen i lecialo bodajze w niedziele kolo 13-14) i jako piosenke po zyczeniach puszczono wlasnie 'road to hell' Very Happy nie wiem dotej pory czy to mial byc jakis symbol czy co? Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam. Jego piosenki raczej mnie nudzą lub po prostu się nie podobają, nie rusza mnie też jego głos.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mi raczej obojętny, chociaż jak już leci jego piosenka, to słucha się przyjemnie. Jednakowoż nigdy sama nie zapodam sobie jego płyty.
Musze przyznać, że Chris, przynajmniej u mnie, doskonale sprawdza się jako tło do posiadówek, robi fajny klimat Wink
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek