FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazowszanka napisał:
Co do sprzętu do szpitali finansowanego przez WOŚP, jest on nieużywany, ponieważ sam użytek już kosztuje, a szpitale nie mają na to pieniędzy.

Wybacz, ale... pieprzysz (a wyedytowałem pierwsze, co mi ślina pod palce przyniosła...)od rzeczy...
Moja siostra pracuje na pogotowiu wraz ze swoim przyszłym mężem- myślę, że wiem z pierwszej ręki jak to wygląda... a wygląda tak, że gdyby nie te "irytujące puszki i irytujący Owsiak" to dopiero gówno by było a nie służba zdrowia... Sprzęt JEST jak najbardziej używany... mogę zapytać skąd posiadasz tak błędne informacje...? A może po prostu tak Ci się wydaje, bo tak łatwiej- 5 złotych zostanie w kieszeni, wyrzutów sumienia nie ma... Przynajmniej zdobądź się na szczerość- szkoda Ci tych 5 złotych i tyle... Bo użyty argument jest czystą nieprawdą...


mazowszanka napisał:
Myślę, że mogę komuś bardziej pomóc, poprzez pomoc bezpośrednią, niż wrzucając 5 złotych do puszki.

A pomogłaś...? Komu uratowałaś życie...?
Na szczęście okazuje się, że niewielu ludziom aż tak szkoda 5 złotych... Rolling Eyes

Ja znam wielu ludzi, którzy jeżdżą na karetkach i ratują ludzkie życie za pieniądze, które są potwarzą, czyli ludzi z najprawdziwszym powołaniem... nie znam ani jednej źle się o Owsiaku, jego akcji i jej efektach wypowiadającej...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
mazowszanka napisał:
Co do sprzętu do szpitali finansowanego przez WOŚP, jest on nieużywany, ponieważ sam użytek już kosztuje, a szpitale nie mają na to pieniędzy.

Wybacz, ale... pieprzysz (a wyedytowałem pierwsze, co mi ślina pod palce przyniosła...)od rzeczy...
Moja siostra pracuje na pogotowiu wraz ze swoim przyszłym mężem- myślę, że wiem z pierwszej ręki jak to wygląda... a wygląda tak, że gdyby nie te "irytujące puszki i irytujący Owsiak" to dopiero gówno by było a nie służba zdrowia... Sprzęt JEST jak najbardziej używany... mogę zapytać skąd posiadasz tak błędne informacje...?


Czy Twoja siostra wraz z przyszłym mężem pracują w każdym polskim szpitalu? Otóż nie. Tak więc możesz jedynie opowiedzieć o tym, co dzieje się w tej konkretnej placówce. Dzięki Bogu dzieje się dobrze. Jednak są w kraju i takie szpitale, w których sprzęt rzeczywiście jest nieużywany lub używany w ograniczonym zakresie, właśnie ze względu na brak środków na utrzymanie, serwis, konserwację itd. itp., o czym niejednokrotnie pisały media. Na szczęście nie jest to regułą, jednak faktem jest, iż przy okazji pojawia się wiele zaniedbań ze strony bądź to szefów takich placówek, bądź też szeroko pojętego "systemu", który dopuszcza do tego, aby wartościowy i ratujący życie sprzęt stał i kurzył się.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazowszanka



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 109
Skąd: z największego miasta na Mazowszu

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest szkoda mi 5-złotych, tylko myślę, że są lepsze sposoby pomocy! Czy pomoc musi równać się uratowaniu życia? Co do sprzętu w szpitali, mam koleżankę, której mama pracowała w szpitalu i właśnie o tym mówiła. Jeszcze raz powtarzam, nie jest żal mi wrzucać 5-złotych do skrzynki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, ' mysleniem ' tez nic nie zrobisz. ale - powodzenia.

bylam wolontariuszka chyba dwa razy, pozniej dwa razy pomagalam przy organizacji finalu w bydgoszczy. swietna zabawa i chyba najlepszy sposob na zebranie duzej kwoty w krotkim czasie. wosp jest podobno jedyna taka akcja w europie, o ile nie jedna z nielicznych na swiecie. w takim dniu, jakim jest kazdy final orkiestry, jestem dumna, ze taka inicjatywa zrodzila sie wlasnie w naszym kraju, i ze tym razem nikogo nie nasladowalismy.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Jednak są w kraju i takie szpitale, w których sprzęt rzeczywiście jest nieużywany lub używany w ograniczonym zakresie, właśnie ze względu na brak środków na utrzymanie, serwis, konserwację itd. itp., o czym niejednokrotnie pisały media.

Dobra- tylko co ma do tego Owsiak? Generalnie chodzi mi o to, że nawet jak w jednym czy drugim szpitalu JEST to prawdą- nie można uogólniać i zrobić sobie z tego pretekstu, że i tak nie ma sensu... bo jak więcej ludzi pójdzie tym torem, to rzeczywiście będzie bez sensu...
Aha- akurat mówiłem o DWÓCH placówkach, co nic nie zmienia, bo częściowo masz rację Wink

mazowszanka napisał:
Nie jest szkoda mi 5-złotych, tylko myślę, że są lepsze sposoby pomocy!

To nie myśl, tylko ją nieś...

EDIT
Kurczę, tyna mnie uprzedziła Wink

I powiedz- jakie? I co zrobiłaś?
Żeby nie było nieporozumień- sam nie uważam, że te 5-10 złotych do puszki to jakis szczyt filantropii i że potem na cały rokj dobroczynność jest odgwizdana... Te 5 złotych potraktuj bardziej jako metaforę... Prawda jest bowiem taka, że większość ludzi NIC nie robi przez większośc roku by pomóc tym potrzebującym- to juz kurczę niech chociaż tych kilka złotych dadzą na jakiś cel... tyle... Ludzi udzielających się w wolentariatach, pracujących społecznie- jest GARSTKA... uczyłem sie przez chwilę arteterapii- w ramach praktyk mieliśmy zajęcia w szkołach specjalnych i tym podobnych... nie widziałem, żeby chętni niesienia pomocy walili drzwiami i oknami...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba właśnie na tym polega magia Orkiestry - że wokół swojej inicjatywy skupia wszystkich (no dobra, większość), także tych, którzy na codzień dobroczynność mają głęboko w poważaniu. Każdy dorzuci trochę tego bilonu do puszki, czy to z potrzeby pomagania, czy też dla świętego spokoju. Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, bo właśnie chodzi o wspólną inicjatywę, wspólne działanie, także wspólna zabawa... No i najważniejsze - jest efekt. Nawet, jeśli jakieś szpitale nie radzą sobie z korzystaniem z tych wszystkich drogich sprzętów, zawsze jest lepiej, że taka inicjatywa istnieje.
Pomysł był, jest i będzie świetny. A nawet świetne pomysły miewają jakieś mankamenty... Rzecz w tym, na co wolisz patrzeć.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mazowszanka



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 109
Skąd: z największego miasta na Mazowszu

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może macie rację w jednym... a mianowicie, że WOŚP pokazuje jak ludzie są pomocni, bo rzeczywiście w pewnym sensie jest to pomoc. Ale jeśli chodzi o zbytnią nachalność telewizji w tej sprawie to zdania nie zmienię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś nie lubi ludzi z puszkami może wysłać smsa Smile i nie ustroi się w serducho.
A dla tych bardziej ambitnych są aukcję WOŚP.

Mam cynk, że Smil lub tylko wokalista Smile zaśpiewa na Woronicza w niedzielę w ramach WOŚP. Mam dostać info kiedy dokładniej.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Brudasparty czyli Woodstock się odbędzie.Z czego Owsiak sfinansował party dla brudasów to wiadomo.Z datków ,które miały być przeznaczone na pomoc dzieciom.
Powrót do góry
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo.. ulzylo ci? Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
Niestety Brudasparty czyli Woodstock się odbędzie.Z czego Owsiak sfinansował party dla brudasów to wiadomo.Z datków ,które miały być przeznaczone na pomoc dzieciom.


Te, ale czy mi się źle wydaje, że Przystanek był już kilka razy i wszyscy wiedzą przez kogo i jak jest organizowany? Toś się obudził z tym swoim oburzeniem... Rolling Eyes
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'brudasparty'... jak to dresiarsko brzmi Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
brawo.. ulzylo ci? Rolling Eyes


A co swojego zdania nie moge wyrażić?A od kiedy to jesteśmy wogóle na ty ?Co ja twój kolega żebyś do mnie na ty pisał ?
Powrót do góry
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
Bizzy napisał:
brawo.. ulzylo ci? Rolling Eyes


A co swojego zdania nie moge wyrażić?A od kiedy to jesteśmy wogóle na ty ?Co ja twój kolega żebyś do mnie na ty pisał ?


Masz racje Panie debilu. Confused

Sam kilkukrotnie pisałeś do innych forumowiczów na "ty". wystarczy zajrzeć w profil.
Mówienie o Przystanku "brudasoparty" jest przegięciem i mogło urazić kogoś, kto uczestniczył w tej imprezie. Chciałbyś by nazwano się brudasem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O sobie pan mówisz,gratuluje "wysokiego' poczucia własnej wartości.
Powrót do góry
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję brudzia Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ,ale mam chyba prawo wyrazić swoją opinie o tym party.A to że panu bizonowi się nie podoba moje zdanie ,to już tego pana problem.zresztą nie ja jeden ,uważam woodstock za brudasoparty
Powrót do góry
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŁeJezu...

A poza tym na forach dyskusyjnych po prostu przyjmuje się, że wszyscy mówią sobie per "ty". Chyba że ktoś zamiast postów pisze podania...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaje pelne prawo nazywania "debilem" kogos, kto nie potrafi sie zastosowac do podstawowych zasad interpunkcji polskiej. A cala zaczepka brzmi jak tekst dzieciakow z podstawowki - taki szostoklasista mowiacy do kolegi "dla ciebie PAN", kiedy nie ma argumentow i nie wie jak sie odezwac. A uzywanie terminu "brudasparty" na forum zespolu rockowego wydaje mi sie co najmniej idiotyczne.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Przyznaje pelne prawo nazywania "debilem" kogos, kto nie potrafi sie zastosowac do podstawowych zasad interpunkcji polskiej.

W gwoli wyjaśnienia - moje stwierdzenie to odpowiedź na retoryczne pytania w cytowanym przeze mnie poście. Taka ironia. Wink


Jeszcze odnośnie tematu. W tym roku grałem dla WOŚP koncert. Nie ważne, że było na nim 30-40 osób, a śpiewać musiałem kolędy. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:


A co swojego zdania nie moge wyrażić?


mozesz... jak odpowiada ci sypanie dresiarskimi tekstami o brudasach i osmieszanie sie pisaniem o tej wielkiej kasie, ktora owsiak na to przeznacza, skoro kazdy srednio inteligentny czlowiek wie, ze ma prawo okreslony procent ze zbiorki przeznaczyc na dzialanie organizacji, a w jej ramach organizuje woodstock...

a ja moge wysmiac twoje poglady jesli uwazam je za skrajnie kretynskie...

Cytat:

A od kiedy to jesteśmy wogóle na ty ?Co ja twój kolega żebyś do mnie na ty pisał ?


gosciu, nie rozsmieszaj mnie, bo sie malo nie udlawilem obiadem.. argumentow brakuje?

poza tym nie badz chamem, bo jak na razie, to ja staralem sie byc kulturalny
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Wto Maj 06, 2008 8:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
zresztą nie ja jeden ,uważam woodstock za brudasoparty

Tak - łysi koledzy w dresach adidosa cię pewnie popierają, gnoju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mary austin



Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 95
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
(...)zresztą nie ja jeden ,uważam woodstock za brudasoparty


Nie Ty jeden, zaiste, jest jeszcze około 1% rodaków sterowanych Radiem Confused
_________________
czary mary
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj, przestańcie i tak pewnie nasz Sebastian leży przyduszony pod ogromem waszych argumentów
ledwo co może oddychać a jedyne co w stanie jest zrobić to powyzywać swym słabiuśkim głosikiem wroga
Powrót do góry
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szkoła czystości to tam nie jest Mr. Green *runs*
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest, ale pisanie o party dla brudasow zalatuje dresiarstwem i obraza wiele ludzi... na pielgrzymkach tez ludzie nie zawsze maja mozliwosc latania pod prysznic, a jakos nikt ich od brudasow nie wyzywa... ale mnie nawet nie o brudasow chodzilo, tylko o druga czesc o finansowaniu
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:

"Owsiak sfinansował party dla brudasów to wiadomo.Z datków ,które miały być przeznaczone na pomoc dzieciom."

Tobie taka pomoc napewno by sie przydała
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/index.php/23/2

Jadę na Woodstock xD
Powrót do góry
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat jak w tym roku postanowilem jechac ze znajomymi, to nie gra ani jeden zespol, ktory w jakimkolwiek pozytywnym stopniu by mnie ruszal Neutral trudno, pojade w celach towarzyskich heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek