FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Gru 27, 2007 8:37 pm    Temat postu: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Odpowiedz z cytatem

Zbliża się kolejny finał WOŚP. Ciekaw jestem, czy macie jakieś doświadczenia związane z tego rodzaju przedsięwzięciami. Czy włączacie się czynnie do akcji charytatywnych? Czy zdarzyło Wam się ofiarować mniejszy lub większy datek? Jaki jest Wasz stosunek do osoby Jerzego Owsiaka?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 27, 2007 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co rok jakieś dwa złote wrzucam... Kilka osób z mojej szkoły jest wolontariuszami, mi się nie chce w to bawic... Ogólnie akcję odbieram pozytywnie, bo czemu mialbym to robic inaczej?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Czw Gru 27, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co roku ostro miałam "chodzić z puszką", ale zawsze się kończyło na planach. Tym razem sie uda (mam nadzieję), jutro jak dobrze pójdzie zaniosę zgłoszenie. Mimo mojego słomianego zapału co do wolontariatu, zawsze się w WOŚP włączałam, czasem zdarzało się z własnej kieszeni, a nie tylko od rodziców, jakimś groszem trochę grubszym sypnąć. Ogólnie całą akcję, jak i osobę Jurka Owsiaka odbieram bardzo pozytywnie, mimo częstych zarzutów, jakie się mu stawia (że tam z tej kasy za dużo dla siebie bierze czy cuś Rolling Eyes ). No coż, są widoczne efekty, widać, że pieniądze na marne nie idą, więc..no właśnie Wink
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko: w pełni popieram akcję WOŚP, bo ich sprzęt pomaga ludziom. Ot co. Po prostu. Sam w domu mam osobę, która potrzebuje 'nowoczesnego' leczenia i pomocy sprzętu, więc wiem jak to jest. A pomagam wysyłając sms-y i, jeżeli jestem w mieście, rzucając kasę do puszki.

A co do Owsiaka - mimo wszystko słusznie czyni pomagając ludziom - każdy to robi na swój sposób, a on był w stanie przekonać do siebie miliony ludzi, żeby powierzyli mu kasę, złoto i zaufanie. btw - mam nadzieję, że nikt nie wyjedzie, z tym, że Owsiak to sekciarz... A takie opinie były Laughing

Lasha napisał:
Poza tym uważam to obklejanie serduszkami za pretenesjonalną pokazówkę.

Tja... Pójdź teraz do szpitala, a na co drugim sprzęcie będzie naklejone serduszko. Swoją drogą - też mnie denerwują te bandy nastolatek i właśnie dlatego nigdy nie stoję z puszką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
też mnie denerwują te bandy nastolatek


nastolatków chyba?


Owsiak to sekciarz \m/
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

black_queen napisał:
nastolatków chyba?

Oj tam 'trzepiasz' się literówek Twisted Evil

Cytat:
Owsiak to sekciarz \m/

A ja jestem menadżerem Queen \m/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś bardziej zapalony do tego byłem. Teraz zapał mi ostygł, jednakowoż Owsiaka i WOŚP cenię.
Ale na Brudasoparty nie jeżdżę, bo po co ? xd
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sherry



Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 64
Skąd: Pińczów/Kielce

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnie 3 lata wolontariuszem byłam Razz teraz zobaczymy... gdybym była, to pewnie będę musiała w Kielcach, a nie bardzo mam ochotę jechać tam w niedzielę, więc pewnie się nie uda... co do samej akcji, to w pełni popieram Razz Lasha, powiem Ci, że jest sporo osób, które nie wrzucą, jeżeli się im nie "podetknie puszki pod nos" Razz dlatego właśnie wszyscy tak robią Razz Owsiaka cenię, bo pomaga Razz chociaż raz starsza pani powiedziała mi, że nie będzie dawać na narkotyki Razz

Właśnie, może mi ktoś powiedzieć, skąd się wzięło przekonanie, że Owsiak zbiera, nie na sprzęt, tylko na narkotyki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sherry napisał:
Właśnie, może mi ktoś powiedzieć, skąd się wzięło przekonanie, że Owsiak zbiera, nie na sprzęt, tylko na narkotyki?

Heh, pewnie dlatego, że on jest twórcą imprezy 'Przystanek Woodstock'...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to właśnie chodzi: dlaczego nastolatek?
Przecież to nie reguła, że w akcji WOŚP biorą udział tylko dziewczęta, dlatego też forma "nastolatków" byłaby poprawniejsza, ponieważ określa grupę mieszaną
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bebe--> z tym brudasoparty to nie przeginaj, bo brzmi to jak post jakiegos nawiedzonego fanatyka albo dresa z forum onetu...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
bebe--> z tym brudasoparty to nie przeginaj, bo brzmi to jak post jakiegos nawiedzonego fanatyka albo dresa z forum onetu...


Najwidoczniej takowym jestem \o/

To moje subiektywne zdanie. Patrząc na fakt, że kolega który był na ów wspomnianej wyżej imprezie w Kostrzyniu/nie ?, nigdy nie doprowadził już butów do stanu WZGLĘDNEJ czystości mówi samo za siebie. Ja tam czyściochem nie jestem, ale kąpiele błotne mnie nie rajcują.
A brudasoparty to ironia i jeżeli kogoś uraziłem to 'soraski i żółwik [m]' skoro już mnie dresem tytułują.

Joł.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 3:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie nazwanie kogos brudasem to nie ironia, tylko dresiarstwo, bo tak to na mnie i takich jak ja wolaja lysi kolesie bez karku, chociaz moge sie zalozyc, ze kape sie duzo czesciej od nich... to, ze ktos raz w roku na 3 dni jedzie sobie poszalec i powyglupiac sie, czyli chocby pokapac sie w blocie, jesli ma taka potrzebe, nie czyni zen "brudasa"...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
jak dla mnie nazwanie kogos brudasem to nie ironia, tylko dresiarstwo, bo tak to na mnie i takich jak ja wolaja lysi kolesie bez karku, chociaz moge sie zalozyc, ze kape sie duzo czesciej od nich... to, ze ktos raz w roku na 3 dni jedzie sobie poszalec i powyglupiac sie, czyli chocby pokapac sie w blocie, jesli ma taka potrzebe, nie czyni zen "brudasa"...


Takoż przyznałem się do ogolonej głowy i sześciu pasków. Zluzuj Bizz bo Ci żyłka pęknie.

Mnie też nazywają brudasem i jakoś nic sobie z Tego nie robię.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ci pasuje uzywanie takiej terminologii, to prosze bardzo.. nie o mnie to zle swiadczy...


a jesli chodzi o glowny temat...

fortuny na ten cel nie wydaje, ale staram sie zawsze albo cos komus wrzucic do puszki, albo wyslac pare sms'ow, jesli nie wychodze w ten dzien z domu.. i zawsze chetnie ogladam relacje w tv, bo mozna troche dobrej muzyki w tle gadajacego owsiaka posluchac Wink

uwazam, ze facet za to ,co zrobil dla polskiej sluzby zdrowia powinien dostac najwyzsze odznaczenie panstwowe... moi rodzice pracuja w sluzbie zdrowia, mam tez ordynatorow oddzialow szpitalnych oraz po prostu lekarzy w rodzinie i wsrod bliskich przyjaciol moich rodzicow wiec wiem bardzo dobrze jaka jest w niej sytuacja i wiem, ze to wszystko jeszcze jako tako trzyma sie w kupie tylko dlatego, ze do szpitali w calej polsce trafilo MNOSTWO najnowoczesniejszego sprzetu medycznego.. i tego faktu zaden rydzyk, ani giertych nie zmieni...

inna sprawa jest oczywiscie to, ze to nie owsiak i jego akcja powinny zapewniac nam ten sprzet w szpitalach, ale panstwo.. no ale wiadomo jak jest.. to jest kraj, w ktorym (jak juz ktos wspomnial) caly czas najwazniejsza sprawa jest rozliczanie ludzi za grzchy sprzed kilkudziesieciu lat, zamiast zajac sie terazniejszoscia i przyszloscia... dlatego wlasnie niestety taka akcja byla ostatnim ratunkiem dla sluzby zdrowia...

oczywiscie owsiak sie na tym wypromowal, ale nie rozumiem pretensji ludzi o to... w koncu mu sie nalezalo za to, co zrobil... potrafil swoja osobowoscia i zdolnosciami 'showmanskimi' przekonac ludzi do tej akcji i zamienic to w wielki medialny spektakl... akcja tylko na tym zyskala, wiec o co chodzi?

a przystanek woodstock? kazda organizacja ma prawo przekazac chyba 10% swoich dochodow na sprawy zwiazane z jej dzialalnoscia i generalnie na to, co uzna za stosowne... owsiak uznal za stosowne zorganizowanie najwiekszego w europie festiwalu muzycznego... i bardzo dobrze, bo to jedna z ciekawszych muzycznie imprez w polsce... poza tym szkoli ludzi w zakresie pierwszej pomocy, czyli robi wiecej niz wiekszosc szkol w tym kraju... a to, ze na przystanku jest alkohol? normalne... wszedzie jest alkohol... wszystko jest dla ludzi, byleby nie przesadzac... to , ze sa narkotyki? tam przez 3-4 dni tworzy sie kilkusettysieczne miasto... podajcie mi przyklad kilkusettysiecznego miasta, w ktorym nie ma ani jednej osoby bioracej narkotyki, lub przesadzajacej z alkoholem... a najbardziej zalosne w tym wszystkim jest to, ze najbardziej ujadaja na owsiaka i ten przystanek osoby, ktore w zyciu ani zlotowki na to nie daly, ale nie moga przegapic okazji zeby zatrzasnac dziob na klodke i po prostu olac cos, co i tak ich nie dotyczy... to takie polskie...

jeszcze slowo o tym obnoszeniu sie ze wspieraniem wośp, w ktorym wspomniala lasha... ja tam nic zlego nie widze w tym, ze ktos sobie przyklei to serce na ten jeden dzien.. jest to jakis tam akt solidaryzowania sie i pokazania swojego poparcia dla akcji... co innego jak ktos pozniej przez miesiac jeszcze lazi z tym sercem przyklejonym do kurtek, czapek itd... to juz faktycznie troche zalatuje popisywaniem sie, chociaz z drugiej strony.. mnie tym krzywdy zadnej nie robi, ani nikomu innemu, wiec dlaczego mam miec to komukolwiek za zle?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
uwazam, ze facet za to ,co zrobil dla polskiej sluzby zdrowia powinien dostac najwyzsze odznaczenie panstwowe...

Oczywiście, że się zgadzam, ale analizując całą Twoją wypowiedź i fakty bardzo powątpiewam w to, że odznaczą go czymś takim... Niestety sam sobie zaszkodził organizując 'Woodstock' (i od razu zaznaczam, że nie mam nic przeciwko - ba, chcę tam być jak skończę 18 lat Smile), który jest kojarzony właśnie z alkoholem, narkotykami i - bądźmy szczerzy - z oszukiwaniem ludzi akcją WOŚP... I oczywiście żadna władza nie bierze pod uwagę tego, że:
Cytat:
a to, ze na przystanku jest alkohol? normalne... wszedzie jest alkohol... wszystko jest dla ludzi, byleby nie przesadzac... to , ze sa narkotyki? tam przez 3-4 dni tworzy sie kilkusettysieczne miasto... podajcie mi przyklad kilkusettysiecznego miasta, w ktorym nie ma ani jednej osoby bioracej narkotyki, lub przesadzajacej z alkoholem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
fortuny na ten cel nie wydaje, ale staram sie zawsze albo cos komus wrzucic do puszki, albo wyslac pare sms'ow, jesli nie wychodze w ten dzien z domu..


Nie wiem, czym to tłumaczyć, ale ja z kolei tego dnia nie spotykam żadnych wolontariuszy (raz się udało i dostali ode mnie po 10 złotych i dwa szerokie uśmiechy). Częściej spotykam harcerzy pakujących zakupy w supermarketach i nigdy nie żałuję symbolicznej złotówki (albo i dwóch, jeśli mam do czynienia z harcerzem płci żeńskiej).

Bizzy napisał:
uwazam, ze facet za to ,co zrobil dla polskiej sluzby zdrowia powinien dostac najwyzsze odznaczenie panstwowe...


Z tym "najwyższym" to lekka przesada. Dostał już zdaje się odznaczenie od prezydenta RP, ale nie z kategorii tych "najwyższych".

Bizzy napisał:
to wszystko jeszcze jako tako trzyma sie w kupie tylko dlatego, ze do szpitali w calej polsce trafilo MNOSTWO najnowoczesniejszego sprzetu medycznego


Po pierwsze, nie "tylko dlatego", a po drugie organizacja Owsiaka nie jest jedyną, która dba o wyposażenie placówek służby zdrowia.
Faktem jednak jest, że facet zrobił bardzo wiele i należy mu się szacunek za chęć niesienia pomocy, za wytrwałość i upór.

A co do innych akcji charytatywnych: od dwóch lat działam społecznie w pewnej fundacji i cieszę się, że mogę się komuś przydać.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jesli ci pasuje uzywanie takiej terminologii, to prosze bardzo.. nie o mnie to zle swiadczy...


Polska Młodzież. Nic z tym nie zrobisz, marne pokolenie.

Cytat:
a najbardziej zalosne w tym wszystkim jest to, ze najbardziej ujadaja na owsiaka i ten przystanek osoby, ktore w zyciu ani zlotowki na to nie daly, ale nie moga przegapic okazji zeby zatrzasnac dziob na klodke i po prostu olac cos, co i tak ich nie dotyczy... to takie polskie...


Czuję, że pijesz do mnie więc szczeknę: hau.
Ja rokrocznie daję na WOŚP kawał złotówki. I nie powiem-jak Budka Suflera przyjechała w ramach WOŚPu bawiłem się przednio ale Przystanek Woodstock mnie nie jara. Pewnie dlatego, że zbierają się tam wszystkie subkultury i generalnie na tym terenie jest...dziwnie ? Poszedłbym sobie raptem do tych kilku wiosek co tam się zawsze tworzą, ale z całą tą chmarą ludzi nie chciałbym przebywać.
Ps Tam do końca tak pokojowo nie jest, bo po alkoholu wiadomo co się człowiekowi w głowie robi. Tak w miastach też to jest, tak wiem Bizzy, tak jestem niewychowanym dresem.

Cytat:
Z tym "najwyższym" to lekka przesada. Dostał już zdaje się odznaczenie od prezydenta RP, ale nie z kategorii tych "najwyższych".


A tam, jak Balcerowicz ma Order Orła Białego to dlaczego ma nie mieć go Owsiak ? Dla mnie to naprawdę złoty człowiek, dobry do naśladowania. Nawet jego hedonistyczne hasła do mnie trafiają i, co ważne, jest to człowiek otwarty na wszystko i wszystkich. A to się rzadko zdarza.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec tak jestem wolontariuszka roznych akcji od paru lat, uwazam, ze kazdy powinien przynajmniej od czasu do czasu zrobic cos dla tych, ktorzy potrzebuja pomocy. Nie udzielam sie akuratw WOSP bo wole mniejsze akcjem jakos bardziej sie w nich odnajduje majac bezposredni kontakt z osobami obdarowanymi. Ale uwazam ze to wartosciowa i potrzebna akcja. Nasza sluzba zdrowia jest mocno niedoinwestowana i gdyby nie Owsiak, nie byloby tego sprzetu i tej pomocy. Nie widze tez nic zlego w tym ze wymusi sie na paru samolubach pare zlotowek na dzieciaki podtykajac pod nos puszke. Jesli ktos naprawde nie ma to nie da przeciez. A jesli ma i kisi to coz tym bardziej nalezaloby oskubac ptaszka. Ja zwykle za duzo nie mam wiec daje symbolicznie.

A Przystanek? Nie podoba sie to nie jedz, przeciez to dobrowolne. Mnie to nie bawi wiec nie jezdze ale nikomu nie bronie. Kazdy niech sie bawi jak chce i potrafi.
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie brałam i nie biorę udziału.
czy będę? nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co roku wrzucam trochę pieniążków i chodzę z serduszkiem jakiś czas Very Happy Myślę, że ten symbol i to całe naklejanie też w jakiś sposób przyciąga ludzi. A tego dnia dużo więcej widać uśmiechniętych Polaków, co samo w sobie jest cudem Very Happy
Poza tym kasa idzie na szczytne cele. Wiadomo, że to państwo powinno wspierać szpitale, ale nasze państwo jest niestety niewydolne, bo brakuje pieniędzy na wiele rzeczy. A Owsiak, mimo że to już starszy facet, ciągle robi to co lubi w swojej ulubionej żółtej koszuli i od pierwszego finału nie zmienił się ani trochę. Gdyby ludziom pokazać statystycznie ilu osobom sprzęt "z serduszkiem" przez te ostatnie kilkanaście lat uratował życie, to krytycy zamknęliby japy.
A do hasła "Róbta co chceta" tak bardzo krytykowanego w kościołach, nie dołączałbym jakiejś szczególnej ideologii. Doprawdy...
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sherry



Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 64
Skąd: Pińczów/Kielce

PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kościół ogólnie bardzo krytykuje Owsiaka i raczej nie sądzę, żeby przez pokazanie ilu osobom to pomogło, ktokolwiek zmieniłby na jego temat zdanie. To po prostu chodzi o zasadę. Owsiak jest zły i sponsoruje narkotyki. A kościół chyba organizuje w tym samym dniu jakąś podobną akcję, albo przynajmniej rok albo 2 temu tak było Razz (sory, mam ostatnio strasznie antyklerykalna nstawienie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 3:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
A tego dnia dużo więcej widać uśmiechniętych Polaków, co samo w sobie jest cudem Very Happy

Zwłaszcza patrząc z oddali- to NAPRAWDĘ jest cud... Jesteśmy niesamowicie ponurzy jako nacja...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az dziwne,iz do tej pory sam nie zalozylem tego tematu...A moze zalozylem,,, Rolling Eyes
Od 3 lub 4 Finalu jestem wolontariuszem WOSP,od kilku lat jestem takze jednym z wspolorganizatorow lubartowskiego sztabu. Charaktertsyczne dla mojej "dzialnosci" bylo to,iz w dniu Finalow zawsze jakos sie przebieralem (bylem m.in.meksykaninem,batmanem,mnichem,biskupem,kapitanem hookiem,losiem,malpa,arabem itp.) a na koniec dnia (przed naszym lokalnym "Swiatelkiem do Nieba") licytowalem sie o o gazdzety z wlasna..mama :)Udzial w Orkiestrze wiec wlasciwe spina u mnie okres dziecienstwa,mlodosci i tazke ten wspolczesny kiedy jestem starym dziadem. Podczas finalow przezylem mnostwo przygod,bawilem sie swietnie ale przede wszystkim mialem poczucie,iz uczestnicze w czyms wspanialym.
Idea Orkiestry od samego poczatku jest mi bardzo bliska.Jest to prawdopodbnie jedna z najpiekniesjzych inicjatyw w dziejach calego narodu, Jurek Owsiak zas,dzieki temu co zrobil juz od dawna jest zywa legenda.Oczywscie zawsze znajda sie krytycy zarowno jego i jak i jego Fundacji,z czescia zarzutow mozna nawet czesciowo sie zgdodzic ale faktem bezpsornym jest,iz WOSP pomogla czy wrecz uratowala zycia setkom tysiecy (jak nie milionom) osob,zwlaszcza dzieci.Nie mam tu na mysli tylko pieniedzy zebranych w dniach Finalow,przeciez Fudnacja dziala caly rok a z jej zbiorow powstaja tez liczne programy,kursy,szkolenia itp. Na Przystanek Woodstcok-mimo wszystko powiazana ideologicznie z Orkiestra impreze-wydaje nie wiecej niz 5% srodkow-zgodnie z celem statusowymi (nie sa to jednak pieniedze zebrane podczas Finalow).W tym roku takze oczywscie wezme udzial.Tym razem juz jednak,z racji wieku bez przebrania..Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcji WOŚP mówię zdecydowane TAK Smile Jeżeli ma to pomóc ludziom, to czemu miałbym mieć inne zdanie na ten temat. Poza tym wrzucając trochę grosza, czy wysyłając kilka smsów, jeszcze nie zbankrutuję, a wręcz przeciwnie - poczuję się lepiej.

Natomiast nachalnym wolontariuszom mówię zdecydowane NIE Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Natomiast nachalnym wolontariuszom mówię zdecydowane NIE Wink


I nachalnym, i nachlanym. Bo tacy też się czasem zdarzają Neutral Na szczęście to rzadkość.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazowszanka



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 109
Skąd: z największego miasta na Mazowszu

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie za bardzo odpowiada ta cała akcja. Gdziekolwiek idę, od razu stoją ludzie z puszkami, włączam telewizję a tu Owsiak wypowiada się na temat Wielkiego Finału. Confused Co do sprzętu do szpitali finansowanego przez WOŚP, jest on nieużywany, ponieważ sam użytek już kosztuje, a szpitale nie mają na to pieniędzy. Myślę, że mogę komuś bardziej pomóc, poprzez pomoc bezpośrednią, niż wrzucając 5 złotych do puszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie mozesz..ale w taki sposob jak podczas WOSP napewno nikomu nie zaszkodzisz..
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek