FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
VII Zlot w Trzebnicy 25-27 lipca 2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja aktualnie siedzę w pracy, tak więc naturalnym jest, że na zlocie nie będę jednak Razz
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gópi jesteś, miałeś przyjechać.

Ja Wam wstępnie życzę miłej zabawy na ognisku, a sama dołączę w sobotę... I niestety tego samego dnia wrócę, uech. Niemniej, dobrze będzie zobaczyć stare gęby, zobaczymy, czy Was rozpoznam Laughing
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gópi jesteś, miałeś przyjechać.


Co Ci poradzę Razz wysyłam węgiel na śląsk ;d
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZLOT



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 222
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie/Okehampton

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje Wam za smsy ,szkoda ze nie moge byc tam z wami,mysle ze dobrze sie bawicie,czekam na zdjecia i wasze relacje!! pozdrowienia dla wszytskich uczestnikow zlotu 2008
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Monior vel. MoniQue(en) dnia Wto Lip 29, 2008 4:35 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
warto było pojechać na te kilka godzin, chociażby dla wzruszającego jak zwykle pożegnania z tyną :p i bycia przygniecioną przez młodszą o sześć lat kopię mą na karaŁoke.
A tak serio - nawet nie wiecie jak miło było znowu zobaczyć Wasze twarze. I te, które widziałam nie 'znowu', a wreszcie - też.

krołli - imprezę mogę ocenić tylko po jednym dniu spędzonym w Trz. I wiesz co? Było super.


:<
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Wam wszystkim powiedzieć tylko jedno - kocham Was Very Happy Było superrrrrrrr. Cool Reszta potem, jak dojdę do siebie Twisted Evil
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Habemus Popey!

Ja chciałem powiedzieć, że ogólnie to jedna wielka knysza - nigdzie indziej takiej nie ma! Moda na sukces towarzyszyła tejże wyprawie od samego początku, tak samo jak rewelacyjne klaskanie dla Rubika w wykonaniu większości zlotowiczów, a także z boskim wokalem q_michała. Suto zastawione sutami i szczurami stoły z niedzielnego obiadu również nie przeszły bez echa!

VII Ogólnopolski Zlot Fanów Queen okazał się jednocześnie I Ogólnopolskim Zlotem Fanów Papieża (których w jednym momencie mieliśmy trzech albo czterech), który nie został z nami, pomimo wielu próśb. Modlitwa na Anioł Pański przed meczem w piłkę nożną przejdzie do historii, kiedy to Henio Scyzoryk, komandos walczący z Wietkongiem, próbował odebrać chwalebną posadę głowy Kościoła naszemu wspaniałemu Krzysztofowi z Łęcznej - w trzecim oknie do walki o tron papieski przystąpił kot, a na dole wraz z wiernymi czekał już Gohan, kolejny pretendent do tytułu, jednak z nieco innych pobudek - niewielu bowiem wie, że papież myje biskupom w pewnym rytuale ich STOPY.

O rety, co ja wypisuję... MUSZĘ PRZYSTOPOWAĆ!

Aby opisać wszystko tak jakbym chciał, nie starczyłoby mi nocy, więc dlatego ograniczę się póki co do takiej oto ilości przeszmuglowanych informacji. Jednak nie zamierzam na tym poprzestać i dalsza część pojawi się najprawdopodobniej jutro, albowiem niektórzy z nas PRACUJĄ! Le mmor, i tak masz miliard razy wygodniej ode mnie, więc nie marudź!

Podziękowania dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111 Very Happy

DON'T STOP ME NOW, STOPERAN!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corax nie wspomniałeś o spowiedzi q_michała wczoraj na after party. Cool
Taa knysza trzebnicka ( z szynką ) w sumie jest znakiem tego zlotu.
No i jeszcze raz gratuluję Crystalowi Very Happy (btw. dbaj o misia). A, no i jeszcze przechrzciliśmy naszego przyjaciela Paula. Twisted Evil
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę tylko jedno.... i to powiem jeszcze nieskromnie.... zlot zaczął się od cegły........ Laughing Bo cegły w Trzebnicy są cool Wink

I jeszcze kilka słów moich dzisiejszych tramwajowych przemyśleń....

Dojechać do Wrocławia - 3,5 zł
Kupić bilet na tramwaj - 1 zł
Skasować bilet - bezcenne Laughing


Kto widział q_michała ten wie o co mi chodzi Laughing

Najpierw ogarnę pewne sprawy a potem może napiszę coś jeszcze Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak: nie sądziłem, że fanki Queen są aż tak urodziwe (nie tylko mają piękne stópki Embarassed ). Pod względem estetycznym był to dla mnie bardzo pouczający wyjazd. Do niedawna bowiem sądziłem, że abstrakcyjne pojęcie "ideał kobiecości" w rzeczywistości nie istnieje. Dzisiaj mam co do tego bardzo poważne wątpliwości...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę krótko: było rewelacyjnie! Nie żałuję, że dałam się namówić i pojechałam- świetnie się bawiłam.

Dzięki Crowley za zorganizowanie tego Zlotu, z całą pewnością kosztowało Cię to dużo zachodu. Szkoda, że rano nie udało nam się z Tobą pożegnać i osobiście podziekować za włożony wysiłek... Aha wprawdzie pojawiły się głosy, że Barcelona musi odejść Laughing , ale dla mnie still rocks Wink

A ostatnią noc uwieńczyła wizyta policjantów, więc to mówi samo za siebie... Oj działo się, działo Wink

Resztę napiszę, jak zregeneruję siły, czyli za tydzień Very Happy No może uda się jutro Wink

Edit: No to już wystopowałam, więc mogę dopisać parę słów. Nie będę zdawać dokładnej relacji z tego, co się wydarzyło przez te 3 dni, bo w innym temacie już to kilka osób świetnie opisało.

Chcę tylko dodać, że fajnie było Was poznać, skonfrontować swoje wyobrażenia w realu. Kilka osób okazało się być takimi, jakimi ich postrzegałam na forum, inni w rzeczywistości trochę się różnią od ich internetowego oblicza, ale muszę przyznać, że dla mnie na korzyść (np. QMichał, za którym na forum nie przepadałam, w rzeczywistości okazał się całkiem do rzeczy Wink Ale może to dlatego, że z racji tego, że studiuję psychologię, mam słabość do wariatów ;P )

Szkoda, że nie ze wszystkimi udało mi się porozmawiać i lepiej poznać, ale to chyba oczywiste, że w zaledwie 3 dni nie jest się w stanie poświęcić tyle samo czasu każdemu.

Najlepsze momenty Zlotu to dla mnie: koncert Czaban Bandu, Queen Party, ognisko, noc z niedzieli na poniedziałek, Rozmowy w Toku w naszym pokoju ("Le_mmor, co byś zrobił, gdyby urodził Ci się jastrząb?" , "Sweet, komu ze zgromadzonych w tym pokoju facetów byś się oddała, gdybyś miała ocalić Wszechświat?"- w sumie i w tej kategorii wygrał Crystal ;D - plus inne równie filozoficzne zagadnienia Wink )

Nie będę dziękować poszczególnym osobom, jak to zrobili inni forumowicze w swoich relacjach, bo chciałabym podziękować wszystkim- to Wy tworzyliście klimat tego Zlotu Smile Mam nadzieję, że spotkamy się w tym składzie (+ nowi zlotowicze) za rok, nieważne gdzie Smile A wcześniej na koncertach Queen i Rodgersa.

KYA


Ostatnio zmieniony przez Sweet Lady dnia Sro Lip 30, 2008 3:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W SUMIE to suma sumarum i reasumując, faktycznie wiele rzeczy wciąż jest niedopowiedzianych, ale pozostawię to do opisania innych tam obecnym. A to jeszcze ode mnie na dziś: Wasdfg7, ta cegiełka to był tylko test wytrzymałości psychofizycznej przed czekającym Cię zlotem, a i tak wyszedłeś z tego na plusie, yeah. Spowiedź q_michała trwała bardzo długo, do tego STOPnia, że wielebny Calina uciął komara wysłuchując tych rewelacji, najprawdopodobniej śniąc o zębatym ping pongu, w który grywał z Karoliną.

Daga zrobiła świetne hot wino, a jak się później okazało, wypicie go prowadziło do tajemniczej łazienki w skrzydle A, gdzie kontrast pomiędzy Kazamatami Nienawiści ze skrzydła B powalał na kolana. Swoją drogą wszędzie znajdowały się przejścia do Narni (stare wielkie szafy), jednak tylko nieliczni odważyli się doń wejść.

Mówią mówią mi...

Wszyscy mieli ochotę na kremówki, jak na złość nie było. Niestety także obsługa kilku sklepów zachowała się dość dziwnie, kiedy zabroniła nam podczas robienia zakupów rozmawiać ze sobą, a także wyjść mi i Leniowi na zewnątrz, bo nasze nucenie piosenki z radia ją "rozpraszało w wykonywanej pracy". Na szczęście był też miły starszy facet znający całą historię jednego kościółka wyrytą na pamięć i truł ją wszystkich przechodzącym. Obok pomnika Jana Pawła II stał pomnik ku chwale poległych żołnierzy Armii Czerwonej. Ciekawe, czy ten ksiądz wędrownik już doczołgał się do Rzymu?

Crowly, szacuneczek za całe przedsięwzięcie, świetnie się mi z Tobą piło kiełbasę, którą podstępem i manipulacją zdobyliśmy od Le mmora, a i Crystal miał w tym swój udział... potem zjedliśmy piwo. Dziwne, że policja wpadła nas odwiedzić właśnie w tejże oto chwili? Z innej beczki: w wyniku brutalnego ataku politycznego słupek bramki drużyny mi przeciwnej rozsypał się - nie wiem jak to się stało, ale bardzo za to całe zamieszanie przepraszam.

Dziangwa patrzy.
_________________


Ostatnio zmieniony przez CORAX dnia Pon Lip 28, 2008 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lordjahu



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 34
Skąd: Trzebnica

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
w wyniku brutalnego ataku politycznego słupek bramki drużyny mi przeciwnej rozsypał się - nie wiem jak to się stało, ale bardzo za to całe zamieszanie przepraszam.


Ale zauważyłeś że Dopiero na samym końcu - i tak się trzymał skubaniec!! A dla tych co nie byli - słupek wyglądał tak:
http://img507.imageshack.us/img507/1831/img0158zj1.jpg

Szacun dla Ludiego i Papcia za postawienie "słupka" XD
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img507.imageshack.us/img507/1831/img0158zj1.jpg


Prezes...wymiatasz Twisted Evil
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh tak akcja ze słupkiem była przecudna. Od siebie dodam dwa zdjęcia. Pierwsze zrobione zostało podczas wycieczki do sklepu. Poszliśmy tam podczas meczu, naszym przewodnikiem (niezawodnym i zawsze chętnym do pomocy) był Pan Henio (pozdrawiamy!). Łosiu i Kot na pewno pamiętają to foto doskonale. Cool
http://img396.imageshack.us/img396/2059/sn850314fd5.jpg
Drugie zdjęcie to misiek Crystala. Napis na koszulce mówi wszystko. Wink
http://img519.imageshack.us/img519/6378/sn850318qb7.jpg
Enjoy Twisted Evil
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja relacja w wątku "Relacje", a tu parę dodatków:

Ja: Crystal, to ty który jesteś rocznik?
Crystal: 68

Crystal (po wygraniu konkurencji na Fana Zlotu): w sumie dziękuję

Specjalista: zrób im konkurencję w wybudowaniu drewnianego domku dla ciebie do gry w Tibię
Ja: przecież nigdy nie grałem w Tibię
Specjalista: bo nigdy nie miałeś drewnianego domku do gry w Tibię

Lemmor: wypiliście mi całą kiełbasę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowly - zapomniałam powiedzieć, że dziękuję baaaardzo. Smile Zrobiłeś kawał dobrej roboty. Cool Ah, no i przypomniały mi się wszystkie niejasności w sklepach wywołane naszym specyficznym zachowaniem i specyficznym charakterem mieszkańców. W tym miejscu dziękuję Ci za dogłębne wyjaśnienie tematu pod sklepem czynnym do 22. Laughing
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobiazg, nie cierpię takiego komuszego podejścia do klienta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tekstów

- Calina, skąd wziąłeś ten tekst?
- z kontekstu

- 'Crystal wygrał zlot' - Calina

Po minucie mówienia crowly się zorientował i rzekł: 'kto zasunął kurtynę do kurwy nędzy?'

Było tego sporo i oczywiście nie pamiętam większości...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowley: "Moi Gohani"

Pan Henio: "Ja tu mam ludzi do roboty"
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda ,że dopiero teraz się o tym dowiedziałem, choć nie wiem czy wtedy bym pojechał ,termin akurat by mi nie pasował, no ale Trzebnica to rzut beretem z Wrocka

kiedyś się bym musiał wybrać na taki zlot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

futureal napisał:
szkoda ,że dopiero teraz się o tym dowiedziałem, choć nie wiem czy wtedy bym pojechał ,termin akurat by mi nie pasował, no ale Trzebnica to rzut beretem z Wrocka

kiedyś się bym musiał wybrać na taki zlot



nic sie nie martw, zaq rok tez pewnie bedzie Wink I wtedy juz musze pojechac, jestem cholernie ciekawi jacy sa ludzie z forum w "realu"
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
futureal napisał:
szkoda ,że dopiero teraz się o tym dowiedziałem, choć nie wiem czy wtedy bym pojechał ,termin akurat by mi nie pasował, no ale Trzebnica to rzut beretem z Wrocka

kiedyś się bym musiał wybrać na taki zlot



nic sie nie martw, zaq rok tez pewnie bedzie Wink I wtedy juz musze pojechac, jestem cholernie ciekawi jacy sa ludzie z forum w "realu"


Dam Ci wskazówkę - NIE JEDŹ! Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
I wtedy juz musze pojechac, jestem cholernie ciekawi jacy sa ludzie z forum w "realu"


Tacy sami jak "w tesco" Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
JądRo?! napisał:
futureal napisał:
szkoda ,że dopiero teraz się o tym dowiedziałem, choć nie wiem czy wtedy bym pojechał ,termin akurat by mi nie pasował, no ale Trzebnica to rzut beretem z Wrocka

kiedyś się bym musiał wybrać na taki zlot



nic sie nie martw, zaq rok tez pewnie bedzie Wink I wtedy juz musze pojechac, jestem cholernie ciekawi jacy sa ludzie z forum w "realu"


Dam Ci wskazówkę - NIE JEDŹ! Wink


No mam nadzieje ze chcesz dla mnie dobrze Wink
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 2:18 am    Temat postu: mix ze zlotu w Trzebnicy 08 Odpowiedz z cytatem

mix ze zlotu w Trzebnicy 08

http://pl.youtube.com/watch?v=7k1DzQssuZI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż to był za jegomość w koszulce z napisem "TRZEŹWOŚĆ TO STAN PRZEJŚCIOWY" ? Pragnę uścisnąć jego prawicę Wink
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Cóż to był za jegomość w koszulce z napisem "TRZEŹWOŚĆ TO STAN PRZEJŚCIOWY" ? Pragnę uścisnąć jego prawicę Wink

Crowly.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 1:19 pm    Temat postu: to Crowly Odpowiedz z cytatem

To Crowly - organizator zlotu , na koniec filmu są podziekowania dla niego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek