FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
VII Zlot w Trzebnicy 25-27 lipca 2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysl, trzymam kciuki zeby wypalil.
Z Tynka mozemy zajac sie np. skladkami na zlot (tzw. skarbnik).
Teraz caly czas robie rozliczenia ze sylwestra w biurze podrozy wiec jestem jak najbardziej w temacie Smile

Czy pojechalbym ? W tej chwili nie chce podejmowac decyzji, bo sam nie wiem. Jezeli wypalilby wylot na koncert 46664 w Londynie, to raczej o zlocie moge zapomniec i vice versa (glownie chodzi o to czy dostane wolne w pracy. Bedzie to sezon w biurze, wiec moze byc ciezko Confused .
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Queenman



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 151
Skąd: Bydgoszcz/Mallow, Co. Cork, Ireland

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
niewazne gdzie i pod jakim niebem, wazne z kim Smile, odleglosc nie gra roli gdy w gre wchodzi spotkanie z fanami. tu role gra tylko termin Wink


Przyłączam sie w 100% z w/w opinią, jeżeli Crowley chcę coś zorganizowac to tylko pogratulować, zważywszy na fakt, iż nie wiadomo jak potoczy sie sprawa z ewentualnym zlotem w NML. Jeżeli pomysl wypali i termin bedzie dogodny to na pewno sie pojawie
_________________
mała reklama: www.corkcinemas.com zakładka MALLOW Smile

Pozdrawiam
Michał, Bydgoszcz(PL)/Mallow(IE)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalę zlotu w NML nie będzie, bo niet Zbyszka. Sad
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś nie potrafię powiedzieć czy przyjadę wogóle na zlot, prawdopodobnie w lipcu będę miała obronę pracy licencjackiej, poza tym także w lipcu, Jacek zaprosił mnie do Londynu z okazji swoich urodzin, już te dwie okazje jest mi trudno pogodzić...
Oczywiscie bardzo chciałabym przyjechać ale jak będzie - zobaczymy...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a będę piękne (i koniecznie niegrzeczne) panie, moc używek i festiwal rozpusty? jeżeli tak, to oczywiście będęSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradWallenrod



Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa/Radom

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
a będę piękne (i koniecznie niegrzeczne) panie, moc używek i festiwal rozpusty?


z doświadczenia wiem, że zawsze można poszukać wśród ludności lokalnej Wink
_________________
carpe diem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...taa...-to komentarz do postu wyzej Smile

Jestem pelen uznania do inicjatywy Crowleya.Mam nadzieje,ze ona "zaskoczy".Ze swojej zas strony, zarowno prywatnej jak i fanklubowej-mozliwe jest by PFQ byl wspolorganizatorem lub choc objal patronatem ta impreze- obiecuje wszelaka pomoc.
Wiele osob spodziewalo,iz w przyszlym rokut o ja podejme sie organizacji, niestety przynajmniej w przyszlej edycji bedzie to niemozliwie (glownie z nawalu innych obowiazkow i "projektow" ,w ktorych uczestnicze).W przyszlosci jednak nie mowie"nie"...
Poki co sluze jednak wszelka pomoca.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są jakieś nowe wieści w kwestii zlotu?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z Tynka przekazalismy info o planowanym zlocie z Trzebnicy fanow ze slaska, a dokladnie Calinie i Qbikowi. Im ten pomysl bardzo sie podoba (zreszta tak jak nam) i trzymamy kciuki by final byl szczesliwy dla nas wszystkich !

Kensi, cos Ty taki w goracej wodzie kapany ? To jest sprawa, ze podejmuje sie decyzje raz dwa ... skoro Crowley nie odzywa sie, mozemy to traktowac jako ciagla prace i zbieranie info o organizacji zlotu. Pewnie wkrotce otrzymamy informacje co i jak Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadłem tylko potwierdzic, że wszystko się zgadza, to nie żaden żart Smile i proszę już teraz myślec nad terminem, w grę wchodzi II połowa lipca (od 15stego) i cały sierpień. Zlot trwał by zapewne trzy dni, tyle ile zbyszkowy, tzn. piątek - spęd ludności i ognisko zapoznawcze, sobota - główny dzień zlotu, niedziela - dobijanie konających i pożegnania z żywymi Smile Ja już zacząłem uzgadniac sprawy z władzami Trzebnickiego Ośrodka Kultury, w przerwie międzysemestralnej zaś uzgodnię też wszystko z właścicielem wspomnianej "wyspy" i noclegi. Pytania proszę kierowac na anatemis@wp.pl, nr GG 2291577 lub (i to najszybsza droga) nr tel 604789299.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Very Happy
Mam nadzieję że wpasuje mi się termin i będę mogła się zjawić
Nie....ja MUSZĘ się tam zjawić! Very Happy
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamieściłam ankietę z datami weekendów.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej. Już teraz mamy głosować? Trochę wcześnie...
jajajaj.....
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, bo trzeba termin ustalić. Poważne imprezy mają wcześnie ustalony termin Smile I jak będzie termin zaklepujecie sobie wakacje, urlop itd.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że Open'er jest w pierwszej połowie lipca, to dla mnie na chwilę obecną, dogodny jest każdy z zaproponowanych weekendów

a teraz

<chwila szału>
BĘDZIE ZLOT, BĘDZIE ZLOT, BĘDZIE ZLOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
</chwila szału>

Crowley, czarny bracie, kocham Cię
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termin wybralem tradycyjny ... ostatni weekend lipca.

Wielkie dzieki Crowley za poswiecenie i odwage. Nie jest takim latwym chlebem zorganizowanie takiej imprezy z presja, ze ludzie moga ja porownywac do poprzednich zlotow organizowanych przez Zbyszka.

Poniewaz bedzie to VII zlot, niech Ci szczesliwa siodemka sprzyja Smile

Jezeli bedziesz planowal robic jakies plakaty to daj nam (Tynie i mi) cynk. Chetnie w okresie wakacyjnym w jakas niedziele czy sobote rozwiesimy cos w Chrzanowie, Krakowie czy w niektorych miastach slaskich. Mysle, ze i ekipa slaska by nam pomogla !
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod dużym wrażeniem inicjatywy Crowleya!!! Cieszę się, że ktoś wziął pałeczkę Very Happy Very Happy Very Happy Zbyszka w swoje ręce i Zlot cudem się odbedzie. Myślę, że pojawią się Wszyscy którzy do tej pory bywali na Zlotach w NML. Ja póki co bedę na 100% tylko dobrze byłoby podać jakiś termin, choć w moim wypadku nie ma to większego znaczenia, bo szef wie, że wolne musze mieć, a jak nie to się zwolnię...i w ten sposób wolne zawsze mam Very Happy Very Happy Very Happy . Szkoda, że zlotu przynajmniej tegorocznego nie będzie w NML ale rozmawiałem ze Zbyszkiem w tej sprawie i póki co ten rock odpada. Off-ca pisał wcześniej, że nie wazne miejsce a ludzie i zgadzam się z tym w 100%. W zasadzie sam już nie wiem z jakiego powodu jeżdżę na ten Zloty. Mało śmiechów jest związanych z Queen a więcej o fanach Queen. Zatem bardziej chyba jeżdżę z powodu obecności WAS wszystkich. Już nie będę się rozpisywał o tym, że dla ekipy śląskiej zlot rozpoczyna się znacznie wcześniej niż w samym miejscu ogólnopolskiego spotkania... Ważne jest to, że BĘDZIEMY!!! Jakby co zawsze służę pomocą w kwestii opracowania graficznego imprezy:plakaty,identyfikatory...W Trzebnicy nigdy nie byłem, więc napewno się wybiorę...wybierzemy!!! Ja podkreślę to jeszcze raz, że ja mogę spać nawet na ziemii, bo czasami łóżka są za małe na mnie Very Happy Very Happy Very Happy .Ekipa Śląska kilka tygodni temu wpadła na pomysł wypadu na końcert Queen w Hyde Parku w tym rocku. Pozostają kwestie przelotu itp, bo ja mogę spać na ziemii, bo łóżka czasami są za małe na mnie...ale ja chyba już o tym pisałem wcześniej??? Póki co gratuluję inicjatywy i życzę powodzenia!!! Masz całkowite 2 metrowe me poparcie. Oczywiście liczę(liczymy) na Barcelonę live!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wam serdecznie, obywatele za (po)parcie Smile w przyszłym tygodniu zamieszczę trochę zdjęc przybytków, w których będziemy rockowac Smile Człowieka od wszelkiego rodzaju grafik już mam (nomeon omen facet jest TOKowym grafikiem i Photoshopa ma otrzaskanego tak że ulala) ale jako że grafika Qbika dumnie wisi u mnie na ścianie i wprowadza stan ekstatycznego zachwytu ludzi wpadających do mnie kurtuazyjną wizytą to, kto wie Smile Głosowac na daty, mi każda z powyższych pasuje, ale najdalej na początku lutego muszę znac konkretny termin. Natomiast już postanowiłem, że tegoroczny zlot będzie odbywał się w klimatach Innuendo (i pod ten styl będą robione IDiki, koszulki i inne szmiry-bajiry). A co, moja pierwsza płyta Queen, jestem sentymentalny Smile koszulki niestety płatne ale cena nie przekroczy 15 zł (a postaram się by była i niższa).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. Najprawdopodobniej zasilę Wasze szeregi, a w tym momencie termin nie gra dla mnie roli zazbyt, ponieważ plany wakacyjne najwcześniej snuję w maju. Jeśli dobrze idzie. Na razie idzie bardzo dobrze, skoro już w styczniu mam plan na trzydniowy wyjazd Laughing

Crowley, potworne danke! Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi termin obojętny bo się nie zjawię. Dlatego jeszcze nie głosowałem w ankiecie. Ale jeśli ktoś chce aby zagłosować na jemu odpowiadający termin to zapraszam na priv, gdzie podam numer konta Very Happy
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
Mi termin obojętny bo się nie zjawię.


No ale czemu tak radykalnie od razu?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/


Ostatnio zmieniony przez lemur dnia Nie Sty 06, 2008 1:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę żeby ludzie z forum pozostali dla mnie takimi, jakimi ich sobie wyobrażam.
Zwłaszcza le_mmor jako mały kangurek z głową krokodyla i szklaną szufladą zamiast lewej stopy.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie to nie. wiecej piwa dla nas :D

crowley - niskie poklony ! ze swej strony, jako, ze w lipcu raczej nie bede nic robic, moge oferowac pomoc w przygotowaniach - cos typu strojenie sali, plakaty itp. mam doswiadczenie :P co do terminu - byle nie dwa pierwsze tygodnie sierpnia, choc podejrzewam, ze nawet wtedy wbrew wszystkiemu przyjechalabym.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
ZLOT



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 222
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie/Okehampton

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej wszytskim!

bardzo przepraszam ze nie odbedzie sie zlot w nml,ale nie za bardzo mam jak zorganizowac,bo jestem daleko od nml! poza tym dopoki bede stare wladze NDK to mysle ze nie bede mial zamiaru organizacji zlotu w nml.
Ale obiecuje wszelka pomoc i wszelkie wskazowki w organizacji tegorocznego zlotu!

Crowley dasz rade i tak trzymaj:)

masz moje namiary tak wiec pytaj sie co i jak,mam nadzieje ze uda mi sie spotkac z Wami wszystkimi,ja bynajmniej wybieram sie na zlot tegoroczny na zlot tu w UK,na spotkanie z fanami z calego swiata:)

tesknie za Wami.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się oczywiscie na zlot piszę...o ile się nie zaimprezuje się do tego czasu Wink , no i mam nadzieje że tym razem dojdzie do skutku występ SOS Band!
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
No no Crowley.. mr. Crowley.. muszę pogratulować odwagi i przedsiębiorczości.
Podjęcie się organizacji tak dużej jak na terytorium trzebnickie imprezy to odważne posunięcie:)
Myślę, że powinieneś dać radę, jak życzy Tobie Zbyszek powyżej.
Muszę Ci powiedzieć, że pomysł jest dla mnie intrygujący i ciekawy.

Zlot zakładając że odbędzie się w Trzebnicy będzie na pewno też okazją do poznania zjawiska
ZLOT FANÓW przez ludzi z okręgów jak, dolny śląsk którzy nie mieli do tej pory okazji przebyć dalekiej drogi do NML:) teraz wybierając się do podwrocławskiej miejscowości mają ku temu bliską okazjęSmile

Wiadomo każdemu że aura NML kamieniem węgielnym naszych zlotów.
To się nie powtórzy jeżeli zlot miałby się tam już nigdy nie odbyć...

Ślask radośnie szczerzy kły, pomorze też .. dla nas nie ma jakiś wiekszych przeszkód w dotarciu w jakikolwiek zakątek kaczogrodu na Zlot.

Wrocław to moje 2 miasto w Polsce poza Słupskiem gdzie mieszkam.
Wszystko co wrocławskie i podwrocławskie dobrze mi sie kojarzy.
Zlot też powinien być OK.

Crowley "apropo" fanowania. Mógłbyś z łaski swojej nieprzymuszonej pojawić się w Zmierzchu we Wrocławiu raz na pół pieprzonego roku chociażSmile To tyczy się również jednego pasikurowiczanina...Smile

No ale jeżeli nie będę w wakacje na wyspach to...
zakon /SS/ (słupsko-śląski) pozamiata Tzrebnicę i kicz z jej ulic:)
...może wtedy spotkamy się obywatele fani dolnego śląska przy okazji która obliguje do spotkania się fanów i tylko ona jest ku temu stosowna wg Waszego szanownego mniemania:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku NA PEWNO nic z tego nie będzie- jeden weekend już mam zaplanowany (siostra wychodzi za mąż!), dwa inne jak co roku na Tatry (z tego NIE zrezygnuję, bo na takie góry to ja cały rok czekam...)... A nie powiem, lokalizacja wyjątkowo mi leży... Smile

Życzę powodzenia, Crowley Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram Exclamation crowley jestes wielki
odpowiedni termin zlotu <jaki mi pasi> to pierwsza połowa sierpnia < wtedy mamy 2 tygodnie przerwy remontowej w pracy>
a wiec prosze organizatora o pozytywnie rozpatrzenie mojej prośby
do zobaczenia < mam nadzieje> Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest już data tegorocznego Zlotu ? Chodzi mi o urlop itp...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek