FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Prasa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super. Fajnie się czytało.
W sumie chyba nie ma zbyt wielu rzeczy po polsku o winylach, a szkoda, nie każdy zna angielski, przez co może trochę te płyty w Polsce tracą. Sama chętnie bym przeczytała/kupiła jakiś taki przewodnik "Płyty winylowe od A do Z", choćbym wszystko to już wiedziała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sierpniowym numerze relacja z koncertu Queen+Adam Lambert we Wrocławiu oraz recenzja książki Biografia Legendy.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A także w Karuzeli, na stronie 11-tej, Jan Niedzielski z zespołu Dianoya, pytany o najważniejszy zespół w historii rocka, odpowiada "Queen. Praktycznie same hity i wszystko na bardzo wysokim poziomie. A Freddie Mercury był najbardziej utalentowanym muzykiem w historii rocka".
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrześniowy numer Teraz Rocka-historia Red Special na jednej z ostatnich stron.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pp72



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 5

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam . Czasopismo "mój pies"
P.S. jak było to sorry.





Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wywiadu z Bri. Ciekawe co by powiedział Fredkowi na temat koi Wink

Byłam świadkiem ekscytacji i strachu Ani przed wywiadem i radochy już po nim. Aż było milo to było obserwować. I dodam, że tylko Ania uzyskała zgodę na wywiad z Polsce z muzykiem Queen, nawet Teraz Rockowi odmówili.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat tych karpi... Cóż, Freddie uwielbiał otaczać się pięknymi rzeczami, to oczywiste, ale w książce Huttona natknęłam się na ten kawałek o pająkach - bał się ich, ale zamiast kazać je ubijać, ponoć mówił "zabierz go, tylko na litość boską nie rób mu krzywdy"... O tego jednego zabitego karpia też się denerwował, bo nie zostało to zrobione humanitarnie... Sądzę, że Brian nie miałby go za co opieprzyć, bo Freddie pewnie też kochał zwierzęta.
Wywiad ciekawy. Cóż, nie można zmienić świata, ale można próbować - jemu się to powoli udaje. Brian z borsukiem i lisem na "kubraku" na zakończeniu Igrzysk dalej jest ciut... egzotyczny, ale jeśli w ten sposób dotrze do większej ilości osób, to w porządku. Od kiedy mam psa, trochę inaczej na to też patrzę - czy taka krowa albo świnia nie czuje? A psa na talerz bym nie dała, więc... Rozważam ograniczenie mięsa i zastąpienie go czymś innym (oczywiście nie tylko ze względu na Briana, chociaż jego stanowisko utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobry pomysł). Nie potrafiłabym zrezygnować z mięsa kurczaka (bardzo lubię), ale inne mięsa średnio mi smakują i mogłabym się bez niektórych obejść, bo nie jestem wybitnym smakoszem. Ale to kwestia porozmawiania z rodzicami na temat diety w ogóle, bo jemy średnio zdrowo (ofc, warzywa też itd.), ale zdaje mi się, że ciut za słono i czasem za tłusto.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Co do wywiadu z Bri. Ciekawe co by powiedział Fredkowi na temat koi Wink

Byłam świadkiem ekscytacji i strachu Ani przed wywiadem i radochy już po nim. Aż było milo to było obserwować. I dodam, że tylko Ania uzyskała zgodę na wywiad z Polsce z muzykiem Queen, nawet Teraz Rockowi odmówili.


A jak się odniesie co do pingwinów , które to na pewno nie były zadowolone podczas nagrywania "i'm going slightly mad"?
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wzruszający wywiad z mamą Freddiego z 8.09.2012. z The Telegraph :
http://www.telegraph.co.uk/culture/music/rockandpopfeatures/9523701/Exclusive-interview-Freddie-Mercurys-mother-on-her-dear-boy.html#
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pp72



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiki napisał:
Bardzo wzruszający wywiad z mamą Freddiego z 8.09.2012. z The Telegraph :
http://www.telegraph.co.uk/culture/music/rockandpopfeatures/9523701/Exclusive-interview-Freddie-Mercurys-mother-on-her-dear-boy.html#


Podjął by się ktoś przetłumaczenia tego wywiadu ? Pliss.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pp72 napisał:
Wiki napisał:
Bardzo wzruszający wywiad z mamą Freddiego z 8.09.2012. z The Telegraph :
http://www.telegraph.co.uk/culture/music/rockandpopfeatures/9523701/Exclusive-interview-Freddie-Mercurys-mother-on-her-dear-boy.html#


Podjął by się ktoś przetłumaczenia tego wywiadu ? Pliss.


Jesli nikt się nie podejmie wcześniej - wieczorem.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
merkuria



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 9
Skąd: centalna

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym się podjęła, ale skoro już przede mną obiecali...Wink Cóż, fakt, że pewnie jak na tygodniu każdy - mam co robić. Nawet słuchanie odkładam teraz na później. Co do wywiadu z Brianem Mayem z gazetki Mój Pies (czytałam już parę tygodni temu) - powiem tak: jako obecny wieloletni hodowca kotów rasowych, wkrótce psów rasowych, a przedtem nawet myszy rasowych, a do tego jednak fanka Queen (i BM w szczególności) od ponad dwudziestu lat... nigdy nie czułam aż takiego zawodu:( To wstyd, że postać tak wpływowa jak BM ma takie g*wniane pojęcie o hodowli zwierząt rasowych i o chowie zwierząt udomowionych w ogóle. Pewnie jego zdaniem najlepiej by było, gdyby rzesza zdziczałych psów i dzikich kotów samopas latała sobie po ulicach Londynu, bo przecież nie powinniśmy ingerować w prawa natury. A to, że będą stanowić zagrożenie dla ludzi (wygłodniałe psy na przykład), a ludzie dla nich (bezmyślne dzieci czy młodzież z upodobaniem będą na przykład wypalać oczy kociakom czy szczeniakom, bo to przecież taka frajda) to już mało istotne. Podobnie jak chów wsobny, choroby (śmiertelne dla zwierząt i groźne dla ludzi), kociaki czy psiaki pokaleczone, zagryzane przez inne psy, rozjeżdżane przez samochody... Pan May pewnie o tym nie ma pojęcia, ale ja już za dużo widziałam. I pomyśleć, że w pewnym momencie byłam wręcz dumna, że on taki dobry dla zwierzątek jest...Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Man From Heaven



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 134

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dobrze to ukrywa, iż w istocie to zwyczajny borsuczy sadysta ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TŁUMACZENIE WYWIADU Z JER BULSARĄ
oryginał dostępny tu: http://www.telegraph.co.uk/culture/music/rockandpopfeatures/9523701/Exclusive-interview-Freddie-Mercurys-mother-on-her-dear-boy.html#


Ekskluzywny wywiad: Matka Freddiego Mercury’ego o swoim “kochanym chłopcu”

20 lat po śmierci najsławniejszego rockowego piosenkarza i w przeddzień wydania książki obfitej w nieznane fotografie, jego matka, Jer Bulsara, rozmawia z Angelą Levin o tym, jak poradziła sobie z transformacją od Farrokha Bulsary do Freddiego Mercury’ego.

Matka Freddiego Mercury’ego oglądała ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich, gdy nagle obraz jej uwielbianego syna pojawił się na ogromnym ekranie. „Wykrzyknęłam: O, mój kochany chłopcze, gdzie jesteś?” – powiedziała mi – „Tęsknię za nim tak bardzo”. Po chwili na jej twarzy pojawił się zuchwały uśmiech. „Pokazywali też Johna Lennona, ale większy aplauz otrzymał mój Freddie”.

Freddie, urodzony jako Farrokh Bulsara, frontman rockowego zespołu Queen i charyzmatyczny artysta solowy, zmarł w 1991 r. w wyniku zapalenia płuc powiązanego z Aids. Miał 45 lat. Jer Bulsara, która w przyszłym miesiącu skończy 90 lat, znalazła pocieszenie w jego nieustającej popularności, jednak rozmawiając o nim, jej głos wciąż łamie się ze wzruszenia.

“Nie wydaje się, jakby odszedł ponad 20 lat temu” – mówi – “Wciąż czuję, że jest obok, ponieważ tak często grają jego muzykę. Upewnia mnie to w tym, że wciąż jest kochany przez ludzi na całym świecie, ale oczy wiście nikt nie kocha go tak bardzo jak jego matka.”

Pani Bulsara, która mieszka w specjalnie skonstruowanym trzypokojowym domku w Nottingham, jest drobna, nieskazitelna i raczej przygarbiona, lecz jej umysł jest ostry jak brzytwa, a jej życzliwe oczy promienieją, kiedy opowiada o „moim chłopcu”. Jest praktykującym Parsem, należy do wyznania podążającego za naukami proroka Zaratusztry, który w VII w. przybył do Indii z Persji. Ceni także swoją prywatność i jest to pierwszy wywiad-rzeka jakiego udzieliła. Powotem jest nowa książka: The Great Pretender, A Life in Pictures, która jest pełna wspaniałych fotografii, także nigdy wcześniej niewidzianych, które obejmują życie gwiazdy rocka

Można sobie tylko wyobrazić jak trudno było pogodzić się głęboko wierzącym rodzicom Freddiego z ich zbuntowanym synem. Na szczęście, miłość była obustronna i Freddie starał się chronić rodziców przed swoimi ekscesami.

W rzeczy samej, Pani Bulsara ujawnia zupełnie innego Freddiego od tego znanego opinii publicznej egzotycznego, biseksualnego, prowadzącego szalony tryb życia, niezwykle utalentowanego artysty. „Freddie przez całe życie ściśle oddzielał pracę od domu” – mówi.

“Gdybym kiedykolwiek o coś pytała powiedziałby – Mamo, tamto to biznes, a to rodzina. Był bardzo życzliwy i miał ogromny szacunek zarówno do mnie, jak i swojego ojca.” Jej mąż, Bomi, były skarbnik w Brytyjskim Biurze Kolonialnym (org. British Colonial Office), zmarł dziewięć lat temu w wieku 95. lat.

Jego seksualność nigdy nie była tematem, który Freddie poruszał w domu. Tak samo nigdy nie powiedział jej (matce – przyp. mike), że był nosicielem HIV albo że umierał z powodu Aids. „Chronił nas nigdy nie omawiając tych kwestii,” – wyjawia pani Bulsara. – „Teraz jest inaczej, ale wtedy trudno było mu o tym mówić, a my szanowaliśmy jego uczucia.” Czy odwiedzała go, gdy umierał? „Oczywiście,” – szepcze – „Nie musiał nic mówić. Wiedziałam, że jest bardzo chory.”

Freddie urodził się na Zanzibarze w 1946 r. i gdy miał 8 lat został wysłany do stylizowanej na angielską szkoły z internatem w Indiach. „Staraliśmy się zaszczepić w nim dobre wartości, takie jak szacunek dla rodziny oraz dawanie z siebie 100% niezależnie od tego co robił i pomimo, że nie był religijny, to szanował nasze zwyczaje.” Parsowie wierzą w jednego niewidzialnego Boga i opiera się na trzech założeniach: dobrych myśli, dobrych słów i dobrych uczynków.

“Freddie zawsze lubił śpiewać i założył szkolny zespół w wieku 12. lat.” W 1964 r., w wyniku Zanzibarskiej Rewolucji, rodzina, w tym młodsza siostra Freddiego – Kashmira, dziś 60-cioletnia, poleciała do Wielkiej Brytanii i osiadła w czteropokojowym domu szeregowym w Feltham, w Middlesex. Pani Bulsarze i jej mężowi było ciężko, nie tylko ze względu na pogodę, ale Freddie kwitł.

Tak jak większość rodziców chcieli, by ich jedyny syn miał pewną pracę. „Większość z naszej rodziny była prawnikami albo księgowymi, ale Freddie upierał się, że nie jest wystarczająco bystry i że chciał grać i śpiewać,” – śmieje się – „Myśleliśmy z mężem, że jest to taki okres, z którego wyrośnie i spodziewaliśmy się, że wkrótce powróci do zmysłów i właściwych studiów. Tak się jednak nie stało.” Była to oczywiście wymówka i Freddie podjął studia na Ealing Art. College, gdzie studiował sztukę I grafikę. “Było mi strasznie smutno, gdy Freddie postanowił opuścić dom I przenieść się do mieszkania w zachodnim Londynie,” – kontynuuje jego matka – „Ciągle odtwarzał muzykę i starszy sąsiad skarżył się na hałasy, więc zdecydował się, by odejść. Powiedziałam mu, że rozumiem.”

“Na początku miał mieszkanie, póżniej duży dom, także w Kensington, ale gdy nie był w trasie koncertowej, regularnie odwiedzał dom rodzinny. Zawsze lubił moją kuchnię, zwłaszcza moje dahls, słodko-kwaśne herbatniki z mielonego sera. Kiedy był sławny i zapraszał ludzi na obiad, czasem prosił mnie, bym mu je zrobiła.”

“Był także hojny. Pewnego dnia kupił mi komplet antycznych srebrnych sztućców w ramach przeprosin za niepojawienie się na posiłek. Nie lubiłam ich używać, były zbyt szykowne, więc wyjmowałam je tylko wtedy, gdy on przychodził. Zapraszał nas również na posiłki przygotowywane przez jego kucharza i strasznie nade mną nadskakiwał. Kiedy z przyzwyczajenia poszłam do kuchni, żeby pomóc, naciskał bym usiadła i się zrelaksowała.”

Freddie miał niezliczoną ilość kochanków w swoim życiu, jednak osobą, którą nazywał miłością swojego życia była kobieta. Freddie spotkał 19-stoletnią Mary Austin, która była PR-owcem w butiku Biba we wczesnych latach ’70. Byli razem przez siedem lat i później opisywał ją jako swoją żonę (org. common-law wife – przyp. mike). Powiedział, że była jedyną osobą, którą naprawdę kochał i zostawił jej swoją posiadłość, większość majątku oraz tantiema. Zaprowadził ją nawet do domu, by poznała jego rodziców.

“Była urocza i zwykła przychodzic do nas na posiłki,” – wspomina pani Bulsara – “Marzyłam kiedyś, że się pobiorą i będą wieść zwykłe życie z dziećmi. Jednak nawet, gdy się rozstali wiedziałam, że nadal kochała mojego chłopca i pozostali przyjaciółmi do samego końca. Nie widziałam jej od jego śmierci.” Czy zaakceptowała, że zostawił Mary większość majątku? „Dlaczego nie?” – odpowiada zdecydowanie – „Była dla nas jak rodzina i nadal jest.” Mary ma dwóch synów; Richarda, którego Freddie znał, oraz Jamiego, który urodził się krótko po jego śmierci. Jej związek z ich ojcem nie przetrwał, później wyszła za londyńskiego biznesmana. Do dziś mieszka w pięknej posiadłości Freddiego.

W kilka lat od śmierci Freddiego nastąpiły znaczne udoskonalenia w zakresie leczenia HIV i Aids. Niektórzy wierzą, że gdyby wytrwał trochę dłużej, jego życie zostałoby uratowane. Pani Bulsara ma bardziej filozoficzne podejście. „Listopad 1991 r., gdy zmarł, był bardzo smutnym dniem, ale zgodnie z naszą wiarą, kiedy nadchodzi właściwy moment, to nie możesz tego zmienić. Musisz odejść. Bóg kochał go bardziej i chciał, by był z Nim i to zawsze powtarzam sobie w myślach. Żadna matka nie chce widzieć umierającego syna, ale jednocześnie zrobił dla świata więcej podczas swojego krótkiego życia niż wielu mogłoby uczynić w ciągu 100. lat.”

“Gdy umarł tęskniliśmy z mężem tak bardzo, że postanowiliśmy przenieść się do Nottingham, gdzie mieszkali Kashmira i jej mąż Roger, także mogliśmy być blisko dwojga naszych wnucząt. Osiedliłam się i jestem tu szczęśliwa. Zaznaję pociechy we wszystkich rzeczach związanych z Freddiem. Jest tak wiele tribute bandów, a na We Will Rock You (musical Queen w Londynie) byłam około sześć razy.

“Byłam taka szczęśliwa w związku z Freddie for a Day,” – dodaje. To doroczne wydarzenie, które ma miejsce w urodziny Freddiego (5. września) lub w okolicach tej daty, obejmuje osoby przebrane za Freddiego w celu zgromadzenia pieniędzy na Mercury Phoenix Trust, fundację założoną przez członków Queen, która wspiera organizacje prowadzące walkę z Aids na całym świecie.

Pani Bulsara jest szczególnie zadowolona z nowej książki, która zawiera reprodukcje fotografii Freddiego od momentu, gdy miał sześć miesięcy aż do okresu tuż przed jego śmiercią. Ukazuje nastolatka z wystającymi zębami, – „Próbowałam temu zaradzić za pomocą aparatu na zeby, ale nie chciał go nosić. Później nie chciał robić niczego, co mogłoby wpłynąć na jego głos” – ekstrawagancką gwiazdę rocka i transwestytę (org. cross dresser – przyp. mike). Zawiera także płytę CD z wywiadami z Freddiem z lat ’80.

Twarz pani Bulsary pogodnieje, gdy delikatnie przewraca strony, odnosi fotografie do konkretnych sytuacji, komentuje, nie zawsze pozytywnie, jego fryzurę i ubiór. „Jako matka myślisz ‘co to ma być?’” – śmieje się wskazując na wyjątkowo jaskrawy strój.

“Często mówiłam mu, że nie lubię jego ubioru i starałam się namówić go na ostrzyżenie włosów, ale wyjaśniał mi, że było to coś niezbędnego, gdy żyje się w świecie popu i stopniowo nauczyłam się to akceptować.”

Przerwała na chwilę, potem uśmiechnęła się. „Niezależnie od tego co robił lub w co się ubierał, widziałam w nim to samo dziecko, które znałam, opowiadał nam dużo dowcipów i zawsze czułam z nim więź.” Nie każda matka może tak powiedzieć o swoim sławnym synu.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pp72



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike bardzo bardzo dziękuję. Stawiam duże . A mama mi mówiła żebym się uczył a ja wolałem.......... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W październikowym numerze Teraz Rocka recenzja albumu Barcelona (reedycja) oraz wzmianki o Queen przy okazji Muse.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, to pewnie w koncu niektorzy bedą mogli pofapowac sobie do recenzji, w ktorej plyta zwiazana z queen dostaje 10/10 i są same zachwyty dla odmiany Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Claudio



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 40
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Perkusiście jest ponoć wywiad z Rogerem, czytał ktoś?
Mała zajawka: http://ulubionykiosk.pl/demo/14-perkusista
_________________
Gonna rock gonna roll you
Get you dancing in the aisles
Jazz you razzamatazz you
With a little bit of style
C'mon let me entertain you!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam. Jest to tłumaczenie wywiadu z wakacyjnego Rhythmu. Mamy 12 stron tekstu i zdjęć. W tym mini wywiad z technicznym Rogera o tym co jego szef używa. To w tym wywiadzie Roger wspomniał o swojej długo oczekiwanej nowej płycie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://issuu.com/rockaxxess/docs/decjan12-13 nowy rock axxess Wink o queen w sumie niby nic nie ma, ale jest male coś Wink do znalezienia dla uwaznych xD
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Fred na pudelku Razz http://www.pudelek.pl/artykul/46238/kristen_gaga_i_katy_walcza_o_role/
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bri nie zgodził by się na Gagę.

Swoją drogą ja bym widziała w tej roli Charlize Theron
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sooki



Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 54

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna gorsza od drugiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się boję dalszych pomysłów na obsadzanie ról.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech zagra jeszcze Bimber, Pattison i Nicki Minaj Rolling Eyes
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 2:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimber to może zagrać statyw mikrofonu freda albo odkurzacz z 'I want to break free'
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najnowszej Polityce
http://www.polityka.pl/kultura/aktualnoscikulturalne/1541429,1,jak-freddie-mercury-pracowal-z-michaelem-jacksonem.read
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
hot rychu



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 170

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w środowym numerze ( 7 sierpnia) dziennika EXPRESS BYDGOSKI jest artykuł na pół strony o nagraniach QUEEN/MERCUREGO/ - z JACKSONEM..tytuł SPOTKANIE DWÓCH IKON.............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hot rychu napisał:
w środowym numerze ( 7 sierpnia) dziennika EXPRESS BYDGOSKI jest artykuł na pół strony o nagraniach QUEEN/MERCUREGO/ - z JACKSONEM..tytuł SPOTKANIE DWÓCH IKON.............


jakiś skan?
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
hot rychu



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 170

PostWysłany: Nie Sie 11, 2013 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety skaner mi nie działa , więc zrobiłem zdjecie aparatem, jak sobie powiększycie to tekst będzie czytelny...
http://c.wrzuta.pl/wi13511/49437869000cbe4e5207ea71/freddie_mercury_i_michael_jackson
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek