FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Trasa koncertowa 2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby taki poważny Fanklub, a taki bałagan Laughing
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Polacy niestety juz tez sa zblazowani pod tym wzgledem. 10 lat temu jeszcze chodzilo sie na kazdy koncert wielkich gwiazd glownie dlatego, ze nie bylo w czym przebierac


No właśnie tu mam trochę odmienne zdanie. Wydaje mi się, że masowy wysyp większych bądź mniejszych gwiazd zagranicznych w naszym kraju rozpoczął się wcale nie tak dawno. Rzekłbym - jakieś dwa lata temu o ile mniej. Wcześniej jeśli przyjeżdżali naprawdę wielcy klasycy (a nie odcinające kupony dinozaury) albo współczesne zespoły o światowej sławie to było wielkie święto. Nie było Open'era, mniej było wielkich koncertów. Dlatego też sądzę, że Polacy wcale nie są zblazowani. To widać po przyjęciu jakie otrzymało np.: Placebo (setki polskich flag na Torwarze przy "Sleeping With Ghosts"), gwiazdy tegorocznego Open'era albo Genesis czy Stonesi...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no z tymi dwoma latami to mysle, ze troche przesada, ale faktycznie ze 4-5 lat temu tych koncertow zrobilo sie troche wiecej.. inna sprawa, ze dopoki wyjazdami na koncerty sie nie interesowalem, to i nie wiedzialem tak naprawde kto przyjezdza, wiec i wczesniej pare lat moglo byc podobnie, tylko po prostu nie zwracalem na to uwagi...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

queen zapełni u nas i śląski, i stadion lecha w w poznaniu, bemowo czy cokolwiek by jeszcze chcieć... tego jestem pewien. możecie mi wierzyćSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie jestem wcale tego taki pewny...Jak zapełniliby Spodek, to już byłoby dobrze...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naszła mnie właśnie refleksja, że może nie powinniśmy jeszcze dzielić skóry na niedźwiedziu Wink Póki co żadnych "oficjalnych" terminów jeszcze nie znamy. Chociaż pomarzyć oczywiście można Smile

I jeszcze jedna sprawa: jeśli dobrze pamiętam, to za początek trasy w 2005r. można by przyjąć występ Q+PR w RPA (w ramach akcji 46664). Historia ponoć lubi się powtarzać, tak więc można przypuszczać, że pierwszym koncertem w 2008r. będzie Hyde Park (27 czerwca), gdzie planowane jest kolejne show pod patronatem Nelsona Mandeli. I nie miałbym naprawdę nic przeciwko temu, gdyby już trzy dni później zagrali w Polsce Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem pewien. queen jest wciąż bardzo rozpoznawalną marką, na pewno bardziej niż genesis, który grał na śląśkim. płyty genesis w Polsce sprzedają się fatalnie, dvd wembley 1987 w ogóle nie poszło, tymczasem każde dvd queen to platyna. więc spokojnie moi drodzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, tylko że zauważ jedną rzecz- Queen to Queen...A to jest Brian, Roger i Paul Rodgers...i tego ludzie już mają prawo nie rozpoznawać...jak tu ktoś wcześniej napisał, ze niektórzy by się zastanawiali, co to jest u licha? Cover band? W nawiązaniu do nazwy(Q+PR...)
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, myślę, że w mediach (w końcu) sprawą by się zainteresowano, zaraz w co drugim teleekspresie streszczano by historię współpracy Queenu z Rodgersem i w ogóle działalności Queen+ od '91 (strzelając zresztą w tych streszczeniach błąd za błędem Razz), więc tak źle by nie było...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie firmy w Polsce zainteresowałam kwestią koncertu w Polsce. Teraz czekam na jakieś znaki od nich Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Odpowiednie", to znaczy jakie? Very Happy
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek nie rozbijaj mnie dziś swoimi pytaniami wystarczy, że dziś w pracy dzwonią z inteligentnymi pytaniami "A czy kukurydzę mrożoną musimy przewieźć w lodówce?" .

Firmy organizujące koncerty, dużych zagranicznych gwiazd. Jak dostanę odp to się z nią podzielę Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Radek nie rozbijaj mnie dziś swoimi pytaniami


OK, obiecuję milczenie do końca dnia* Smile

daga napisał:
"A czy kukurydzę mrożoną musimy przewieźć w lodówce?"


Laughing



* nie dotyczy PW Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pix



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: BYDGOSZCZ

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec bedzie trasa ! Mnie najbardziej nurtują dwa pytania w związku z tym :
- czy zagraja w polsce
- i jaka będzie setlista nowej trasy
Oczywiscie beda grali nowe piosenki , no i chyba nie zabraknie standardów queenowych w których rogers czuje sie vokalnie dobrze np. I want it all , we will rock you ... , ale mam taka cichą nadzieje że gdyby już zjawili się w Polsce to zagraliby coś co było u nas bardzo popularne.tak jak zrobili to w japoni ( tam zagrali teo toriatte i I was born...) Konkretnie mam na myśli coś z płyty MADE IN HEAVEN (która biła u nas rekordy sprzedaży - a single z niej były u nas bardzo popularne) - może HEAVEN FOR EVERYONE lub YOU DON'T FOOL ME - w tych dwoch swietnie sprawdziłby się wokalnie roger.
A może LET ME LIVE - to mogliby zaśpiewać w trójkę , tak jak i nowy kawalek SAY IT'S NOT TRUE .
Natomiast brian mógłby zaśpiewać TO MUCH LOVE .. , lub wspólnie z paulem MOTHER LOVE .
Wiem że to tylko pobożne życzenie ale fajnie byłoby uslyszeć coś z made In heaven na żywo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pix napisał:
ale mam taka cichą nadzieje że gdyby już zjawili się w Polsce to zagraliby coś co było u nas bardzo popularne.tak jak zrobili to w japoni. Konkretnie mam na myśli coś z płyty MADE IN HEAVEN (która biła u nas rekordy sprzedaży - a single z niej były u nas bardzo popularne) - może HEAVEN FOR EVERYONE lub YOU DON'T FOOL ME - w tych dwoch swietnie sprawdziłby się wokalnie roger.
A może LET ME LIVE - to mogliby zaśpiewać w trójkę , tak jak i nowy kawalek SAY IT'S NOT TRUE .
Natomiast brian mógłby zaśpiewać TO MUCH LOVE .. , lub wspólnie z paulem MOTHER LOVE .
Wiem że to tylko pobożne życzenie ale fajnie byłoby uslyszeć coś z made In heaven na żywo


niech dolacza do tego jeszcze is this the world we created, las palomas, put out the fire, the miracle i pare innych perelek i bedzie to pierwszy koncert, na ktorym usne... Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanse na to, ze zagraja cos specjalnie dla Polakow sa takie jak to, ze ja sie przestane na tym Forum wymadrzac albo ze Bizon przeklinac Wink

Tak serio- najwyzej mozna liczyc na jakis wtret podczas GUITAR SOLO- i to JUZ bedzie cos, bo brian robi to mimo wszystko niezbyt czesto.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, to jak już robimy koncert życzeń, to ja chcę "Hot-Block": Back Chat, Body Language i Staying Power. Razz

[/offtopic]
_________________
"Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem z setlistą jest prozaiczny - pan rodgers na dzień dobry nie ruszy połowy lubianych przez nas kawałków, stwierdzając po raz kolejny że są to świetne utwory, ale zupełnie nie dla niego:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i bardzo dobrze... po raz kolejny napisze - wole, zeby nie ruszal killer queen, niz zebysmy potem narzekali, ze spieprzyl kawalek, ktory slychac wyraznie, ze nie bedzie mu lezal... natomiast juz takie it's late to do dzisiaj nie wiem czemu nie zagrali na trasie ostatniej... i paru innych tez.. one sa wrecz stworzone dla glosu paula
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs doslownie napisał:
problem z setlistą jest prozaiczny - pan rodgers na dzień dobry nie ruszy połowy lubianych przez nas kawałków, stwierdzając po raz kolejny że są to świetne utwory, ale zupełnie nie dla niego:)



krs tak naprawde jednak, podswiadomie napisał:

problem z setlistą jest prozaiczny - pan rodgers na dzień dobry nie ruszy połowy lubianych PRZEZE MNIE kawałków, stwierdzając po raz kolejny że są to świetne utwory, ale zupełnie nie dla niego:)


Jak dla mnie takie utwory Freda jak Killer Queen czy Death On Two legs ktore BARDZO chcialbym uslyszec sa rzeczywiscie nie do ruszenia i... dobrze... Poza tym- o tym wiadomo juz teraz, wiec po co robic sobie nadzieje na cos nierealnego?
I ostatnie- najwazniejsze. MOICH (ale tez oceniajac na podsatwie opinni wyrazanych na tym forum- NASZYCH) ulubionych utworow Queen TEZ nie gralo w latach 80-tych, mimo ze Freddie zaspiewac je mogl... One BYLY dla niego... wiec?

Problemem jest co innego- nie glos Paula. Problemem jest strach Briana i Rogera przed ryzykiem- oni mogliby zagrac boski koncert stawiajac na kilka mnie znanych numerow. Niesety, spodziewam sie kolejnej wersji Greatest Hits II z paroma dodatkami i moze 2-3 nowymi numerami... DLATEGO nie bylo It's Late, DLATEGO nie uslyszymy WHITE MAN. A te utwory sa wrecz wymarzone dla Paula...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Gru 18, 2007 3:06 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, lepiej by nie brał się za coś co mu nie leży, zgadzam się - ale faktem jest, że dużo materiału w ten sposób wypada. okraja to strasznie spuściznę Queen, czy tego chcemy, czy też nie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
okraja to strasznie spuściznę Queen, czy tego chcemy, czy też nie...

Ponawiam pytanie:
czy Queen na trasach takich jak WORKS i MAGIC nie robili tego samego? Nie ograniczyli spuscizny Queen do kliku hitow? A raczej wiekszosc repertuaru Queen Freddiemu lezala.... Wiec moze problem jest gdzies indziej...?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, nie zgadzam się że ograniczyli... co więcej, na trasie the works wrócili do bardzo starych rzeczy. ale nie o to mi chodzi - mówię o tym, że na DZIEŃ DOBRY tych utworów nie ma - w ten sposób nie wybiera się setlisty spośród utworów Queen, tylko z tych które zatwierdzi Rodgers...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
co więcej, na trasie the works wrócili do bardzo starych rzeczy.

Co do tego zgoda, faktycznie takie GREAT KING RAT to byl prezent dla fanow... No i po raz ostatni grali takie rzeczy jak KQ...

Ale i tak uwazam, ze na starcie MAGIC TOUR TEZ polowa utworow Queen nie istniala jako potencjal by je uslyszec, bo trzeba bylo znalezc miejsce na wszystkie Ga-Gi, Championsy i inne Rapsodie. Dlatego tak tej trasy nie lubie... I nie wiem, wedlug mnie niewiele sie niestety zmienilo...

Poptarz na to z inej strony- te wszystkie Ga-Gi i inne Break Free trzeba zagrac- fani (?) by nie wybaczyli ich braku (taaa... fani by wybaczyli, to szeroka publicznosc niedzielna by nie wybaczyla...), wiec ZNALEZIONO sposob by one byly. BoRhap- masz ekran i duet; Ga-Ga- masz Rogera i duet. Smiem twierdzic, ze gdyby im STRASZNIE zalezalo na zagraniu STL albo Killer Queen albo i nawet TMOTBQ- to by znalezli sposob an to, by to zagrac... Paul przed trasa zapowiadal, ze strasznie chce zaspiewac INNUENDO. I? I nic... To nie on byl przeciwny temu utworowi...
MOIM ZDANIEM, oni sa zdeterminowani do tego by grac hity i przeboje. Gdyby mieli taka sama determinacje co do inncy utworow- setlista moglaby wygladac troche inaczej...

PS
JEST faktycznie kilka utworow na ktore ABSOLUTNIE nie ma szans w wykonaniu Paula- KYA, Stone Cold Crazy... Tego typu rzeczy, z szybkim tekstem, z mala iloscia miejsca miedzy wersami. No i wszelkie wodewile... Smile Ale... nie uwarzam, ze jest tego az tak duzo. Smiem twierdzic, ze gdyby grali z innym wiokalista, o technice duzo bardziej zblizonej do tej Freda- I TAK setlista niewiele by sie roznila od tej, ktora slyszelismy w 2005 roku...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Gru 18, 2007 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też uważam że innuendo wręcz jest idealne dla rodgersa... zresztą jak wiele innych utworów, które nie były grane. brain wspominał, że chcą się przypomnieć, więc to niestety przybrało formę greatest hits (tylko dlaczego dwójki, nie jedynki haha). miejmy nadzieję, że kolejna trasa będzie już 'szczerą', i że pojawi się na niej setlista, którą czują w tym momencie najlepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
więc to niestety przybrało formę greatest hits (tylko dlaczego dwójki, nie jedynki haha).

heh, tez bym wolal jedynke Smile
Swoja droga... w Hyde Parku mieli zagrac SEVEN SEAS OF RHYE i NOW I'M HERE z goscinnym udzialem Darkness... Jako ze wybuchly bomby, koncert przeniesiono o tydzien, Darkness nie mogli tym razem wziac udzialu, utworow nie zagrano... szkoda...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż, póki co nie wiemy jeszcze czy nowa trasa będzie 'nasączona' nowymi rzeczami. nowy materiał to setlista 'układana' pod promocję świeżych rzeczy. zobaczymy, jest jeszcze trochę czasu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Radzio16



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 9

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestm przekonany, że coś ze standartów queenów będzie. Oby w Polsce!!! Trzeba Wierzyć!!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nowa płyta będzie pojedyncza, to chyba więcej jak 10-12 utworów mieć nie będzie. I wszystkich raczej grać live nie będą Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ze 3-4 nowe na koncert- może co najwyżej pozmieniają trochę setlistę w trakcie trwania trasy i w ten sposób suma sumarum zagrają z 6-7 utworów z płyty... Zobaczymy zresztą najpierw jaka im wyjdzie płyta Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny
Strona 2 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek