FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ile ty masz lat?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

urodziłam/em się pomiędzy :
1995 - 2000
9%
 9%  [ 13 ]
1989 - 1994
49%
 49%  [ 69 ]
1983 - 1988
25%
 25%  [ 36 ]
1977 - 1982
10%
 10%  [ 15 ]
1971 - 1976
2%
 2%  [ 3 ]
1965 - 1970
0%
 0%  [ 1 ]
1959 - 1964
0%
 0%  [ 1 ]
1953 - 1958
0%
 0%  [ 0 ]
1947 - 1952
0%
 0%  [ 0 ]
1941 - 1946
0%
 0%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 139

Autor Wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pokazałeś?
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku 3 dychy .
Jak ten czas leci, syn do szkoły. Surprised
Ale i tak wyglądam młodo (chyba). Siwki już się pojawiły, no ale
ponoć dodają uroku. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
W tym roku 3 dychy .
Jak ten czas leci, syn do szkoły. Surprised


zajebiście Cool ja w tym roku 2 dychy a za 10 lat to coś czuję że niewiele się zmieni Wink
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gusiek



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 108
Skąd: Kolberg

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiosen 15, już. (jak to ktoś ładnie określił - data produkicji '94). Nie mogę się przyzwyczaić.
Od czwartej klasy podstawówki wszędzie wołają per "pani", ale to swego czasu była zasługa wzrostu - byłam wysoka, jak na swój wiek, teraz taki karzeł ze mnie ;P Ale zdanie po polsku ]:->

Kiedy pojawiam się na mieście z wózkiem (koleżanki mają od zarąbania małych dzieci w rodzinie, a ja - wyłączyć Pervers Mody! - małe dzieci lubię) to wszystkie starsze panie oglądają się z niesmakiem, bo "taka młoda i dzieci ma!" Rolling Eyes Arrow Wink

Jedna z Amerykanek, która uczyła mnie angielskiego w zeszłym roku dodała mi cztery lata. Dla niej wyglądałam wtedy na 18 lat. Jaki był zdziw, kiedy powiedziałam jej prawdę ^^
W zasadzie nigdy mi nikt nie wierzy, że mam tyle lat na ile wyglądam... Na razie jest fajnie, bo gdy w końcu zacznę odwiedzać monopolowe to nie będzie problemu z dowodzikiem, ale jak już latka polecą, to ojoj.


Ostatnio zabrałam się za edukację muzyczną młodszego kuzynostwa i ogólnie koleżanek więc kto wie, kto wie, moze ktoś wreszcie zaznaczy pierwszą opcję w ankiecie
_________________
"Ludzie najlepiej smakują schłodzeni"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
A pokazałeś?

No nie pokazałem, bo nie przyszło mi do głowy brać ze sobą, ale dzięki Bogu byłem z kolegą równolatkiem, który zakupił bez okazywania Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
PiotreQ napisał:
A pokazałeś?

No nie pokazałem, bo nie przyszło mi do głowy brać ze sobą, ale dzięki Bogu byłem z kolegą równolatkiem, który zakupił bez okazywania Laughing

Aha, a dowód pokazałeś? Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czułem, że to jakaś podpucha Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 jest?
A linijkę pani ma?
Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rocznik `94. Kiedyś (ze 2 lata temu) mówiono mi, ze wyglądam na 3 gim. Nie byłam zbyt uradowana. Ale skoro na takie wielkie babsko wyglądam, to będzie łatwiej w mono Smile (bo do fajek mam odruch wymiotny)
Wkurza mnie jak w sklepie mówią do mnie per "Pani".
Postarzanie kobiet powinno być prawnie zakazane! xD
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna A. B.-C.-May napisał:
Wkurza mnie jak w sklepie mówią do mnie per "Pani".
Postarzanie kobiet powinno być prawnie zakazane! xD

Absolutnie się z Panią zgadzam Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie mimo swojego podeszłego wieku (rok produkcji 1985) ciągle bierze się za licealistkę, co jak się zdarza zbyt często może być wkurzające. Już kilka razy w mojej pracy ludzie mówili mi zdziwieni, że zatrudniają tu takie młode osoby, a jak byłam na stażu w biurze tłumaczeń to szefowa kazała mi się ubierać elegancko, w kostiumiki, bo to niepoważnie wygląda, że takie dziecko siedzi i dokumenty tłumaczy Evil or Very Mad . Chociaż to i tak chyba jest lepsze niż postarzanie, bo się wtedy można podłamać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Anna A. B.-C.-May napisał:
Wkurza mnie jak w sklepie mówią do mnie per "Pani".
Postarzanie kobiet powinno być prawnie zakazane! xD

Absolutnie się z Panią zgadzam Twisted Evil


Pjotruuuuuuśśśśś............! Twisted Evil
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat trochę stary, no ale lepiej odkopać niż zakładać nowy. Razz


Jeśli chodzi o mnie to ludzie zawsze mnie masakrycznie postarzali!
W rodzinie przeważnie brano mnie za o rok starszego ale to bardziej dlatego iż wszystkim zawsze mylił się mój rok urodzenia i wszyscy myśleli, że urodziłem się rok wcześniej.

Ale znajomi to mi zawsze dawali znacznie więcej. Ba! Pamiętam, że jak miałem zaledwie 13 lat to już poniektórzy obcy ludzie na ulicy zwracali się do mnie per 'pan'! Surprised Wprost nie dowierzałem i sądziłem, że to nie może być do mnie!... Ale jednak to było do mnie. Aczkolwiek wtedy to jeszcze były sporadyczne przypadki. Razz Choć mogło to wynikać pewnie z mojego wysokiego wzrostu - pamiętam, że jako dziecko byłem znacznie wyższy od swoich rówieśników - przez większą część podstawówki byłem drugim najwyższym chłopakiem w klasie, a w pierwszej klasie gimnazjum to już pierwszym(ale to tylko dlatego, że ten wyższy ode mnie nie zdał. Razz). No i bardzo wcześnie mi też zaczęły rosnąć wąsy(6 klasa). Pamiętam, że początkowo byłem z nich dumny i długo nie chciałem ich zgolić, no ale w końcu zrobiłem to bo miałem już serdecznie dosyć nabijania się ze mnie i wyśmiewania przez innych uczniów na korytarzach, że wyglądam jak stary dziad! Razz

Potem jak byłem w liceum to większość ludzi zaczęła mówić do mnie 'student'. I niektórzy w rodzinie, zwłaszcza tej dalszej to na serio myśleli, że jestem już na studiach! Przy okazji zapuściłem sobie wtedy też długie włosy i gęstą brodę, przez co wyglądałem na jeszcze starszego i niektórzy brali mnie nawet za 30-latka! A co dopiero przy swojej dziewczynie, która była 4 lata starsza ode mnie, a wyglądała na licealistkę. Pamiętam, że jak niektórzy oglądali moje zdjęcia studniówkowe, gdzie wraz z nią byłem(Brrr... nienawidzę wracać do tego wspomnienia, no ale tym razem w ramach przedstawienia pewnego przykładu zrobię wyjątek), to normalnie miewali wątpliwości czy to aby na pewno była moja studniówka, a nie mojej lubej czasem. :]
Co do włosów i brody to ściąłem je zaraz po maturze, aczkolwiek foto z nimi pozostało mi w dowodzie przez co czasem boję się go ludziom pokazywać... :]

A teraz? Teraz to różnie bywa. Jak się przez dłuższy czas nie golę to ludzie mi dają gdzieś tak między 24 a 29 lat(a mam 22, choć od kwietnia znów będę rok starszy Razz) - optymalnie, choć zdarzyło się raz i to całkiem niedawno, że mi ktoś aż 39 nawet dał Laughing To chyba był rekord o ile się orientuję... Ale jak się ogolę to przypominam niekiedy 14-latka, przynajmniej ja sam odnoszę takie wrażenie gdy widzę siebie w lustrze z tą pupcią niemowlaka na twarzy. :]

Jeśli chodzi o kupowanie alkoholu itp, to ze względu iż wyglądam na starszego to nigdy nie miałem z tym problemów(aczkolwiek jako nieletni nie piłem i nie kupowałem Razz). Tylko raz mnie poproszono dowód, aczkolwiek była to dla mnie stresująca dość sytuacja, bo byłem świeżo wygolony i ładnie ostrzyżony, a na moim zdjęciu w dowodzie jakiś włochaty małpiszon, co fryzjera na oczy nie widział - babka przy kasie dość długo się wpatrywała to na zdjęcie to na mnie i jakby chyba nie dowierzała, że to jest mój dowód. :] Co ciekawe, mojego kumpla z którym razem wtedy piwo kupowaliśmy, a który jest ode mnie 2 lata starszy i głowę wyższy też poprosiła o dowód, ale w jego przypadku to już był normalnie jakiś absurd... :/

O, dodam jeszcze, że z powodu mojego starszego wyglądu często mnie ludzie mylą z moim ojcem - co niestety strasznie mnie wkurza i cieszę się tylko wtedy gdy ktoś nie zna mojego ojca. Smile

I też jestem trochę zdziwiony tym przedziałem wiekowym u Queenfanów w ankiecie! Shocked A już myślałem, że to moja grupa, albo ta tuż przede mną będzie najliczniejsza... No ale to w sumie, że mamy taki młody nabór! Smile To oznacza, że Queen jeszcze tak prędko nie umrze! Very Happy
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja urodziłem się w 1990 roku i raczej nie przypominam sobie żadnych sytuacji z odgadywaniem mojego wieku. Po prostu. Ale z racji tego, że po prostu jestem pełnoletni, nieznajomi mówią do mnie per 'pan' Smile
Myślę, że ludzie na mój widok wiedzą, w jakim przedziale wiekowym jestem.
Muszę się pochwalić, że u mnie też jednak szybko się zarost pojawił, chyba nawet w podstawówce. Wzrostem niestety aż tak nie imponowałem, ale należałem do tych wyższych, tzn. i tak byłem wysoki Very Happy
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, ja urodzona zostałam na początku 1995r.
W mojej rodzinie wszyscy wyglądaja na młodszych, niż są, więc oczywistym jest, iż ja też. Kiedyś strasznie mnie to wkurzało, jak np. miałam 12/13 lat, a ludzie dawali mi 10...Ale w końcu doszłam do wniosku, że kiedyś to się bardzo przyda, nie będę musiała robić sobie żadnych botoksów, liposukcji, odsysania etc. Wkurza mnie tylko, że niska jestem...Ach, i jeszcze strasznie wku...rzają mnie ludzie, którzy są dumni, że wyglądają na starszych. Z czego się tak cieszyć?! I tak to przydaje się tylko do 18stki, a potem co, deprecha?! Na koloniach w zeszłe wakacje byłam w grupie z pewną moją rówieśniczką, nawet młodszą ode mnie o parę mies. Miała wtedy 14 lat, wyglądała na 21...Jeszcze miała wytatuowanego króliczka playboya(ale bardzo miła była z niej dziewczyna, nie powiem), więc wiecie...Wszyscy zboczeńcy oglądali się za nią na ulicy, ciągle tylko to ,,uhuhuuuu". Ona oczywiście uradowana opowiadała, jak to na dyskotekach flirtuje z dzwudziestoparo latkami...Ale ludzie, ona się kiedyś załamie! Jak będzie miała np.50 lat, a ludzie będą ustępować jej miejsca w autobusie, albo proponować przeprowadzenie przez ulicę...Naprawdę, mówię Wam, mimo wszystko lepiej jest wyglądać na mniej lat, niż się ma. Owszem, w młodym wieku to dobijające, ale później to przecież ogromny plus! Mojej mamie np. wszyscy dają 10, 12 lat mniej, nikt w życiu nie powiedziałby, że ma więcej niż 40, każdy ocenia ją na 32-35.
Ale przyznać muszę, iż spotkałam się kiedyś z zaskoczeniem, ocenienia mnie na więcej niż mam. Raz, kiedy miałam 12 lat, jedna dziewczyna stwierdziła, że 14, a w te wakacje, jedna młodsza ode mnie(która wg mnie wyglądała na starszą), doszła do wniosku, że wyglądam na studentkę. Chociaż...Byłam wtedy pięknie umalowana(przez samą siebie), miałam na sobie strój udający Michaela Jacksona z Black or White, więc może, może...A, no i raz jakiś zboczeniec(ale, ku mojemu zdziwieniu miły) pomylił mnie ze starszą. Szłam sobie do szkoły,a ,tu nagle wybiegł przede mnie jakiś kolo, chwiejący się jak małpa, pod pretekstem pożyczenia złotówki. Wtedy akurat bolało mnie gardło, więc odpowiedziałam takim nienaturalnym cienkim głosikiem(choć normalnie jestem mezzosopranem, czyli tym niższym):,,Nie mam". On od razu wziął mnie za dziecko i zaczął się tłumaczyć, że się pomylił, że wziął mnie za starszą, tylko taką niską(bo lubi niskie) i do końca drogi sobie gadaliśmy o pobliskich sklepach. Wtedy byłam nieco przestraszona, ale teraz miło wspominam to zdarzenie.
W sumie i tak wszyscy mają mnie za młodszą.

Ale się rozpisałam:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Annie



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 8
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja urodziłam się w 1996 czyli mam rocznikowo 14 lat ;P Wyglądam i zachowuje się bardziej dojrzale niż jak na 14 latke , nie wiem możliwe ,a le gdy wszyscy próbują trafić w mój wiek celują w 16 , 17 ;P I widok zaskoczonych twarzy :
- Coo? Ona ma 14 lat ? Niemożliwe.
_________________
"Fairytales of yesterday will grow but never die ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathalie Jackson napisał:
raz jakiś zboczeniec(ale, ku mojemu zdziwieniu miły) pomylił mnie ze starszą. Szłam sobie do szkoły,a ,tu nagle wybiegł przede mnie jakiś kolo, chwiejący się jak małpa

Chyba mam déjà vu Cool

Nathalie Jackson napisał:
pod pretekstem pożyczenia złotówki.

To musiałem być ja Laughing

Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annie napisał:
Ja urodziłam się w 1996 czyli mam rocznikowo 14 lat ;P Wyglądam i zachowuje się bardziej dojrzale niż jak na 14 latke , nie wiem możliwe ,a le gdy wszyscy próbują trafić w mój wiek celują w 16 , 17 ;P I widok zaskoczonych twarzy :
- Coo? Ona ma 14 lat ? Niemożliwe.


raczej: "panie sędzio, skąd miałem wiedzieć" lol Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polański też się pewnie tak bronił XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:

To musiałem być ja Laughing

Wink


Ta, a, gdzie mieszkasz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
raczej: "panie sędzio, skąd miałem wiedzieć" lol Laughing


To już musiało być po fakcie... Razz "Dziewczyna wróciła! Do szafy, do szafy!"

KrzysiekP napisał:
Polański też się pewnie tak bronił XD


Tak, Romek szyderczo chichocze zza monitora...
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie 25. Dobry wieczór Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol kubol Very Happy co ty tu robisz? Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
lol kubol Very Happy co ty tu robisz? Very Happy

A co robi się na forach? Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie go pytam co on konkretnie na tym robi Razz znam czlowieka od jakichs hmm 6 lat i umiejscawiam go muzycznie w nieco innych rejonach raczej Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Ale z racji tego, że po prostu jestem pełnoletni, nieznajomi mówią do mnie per 'pan' Smile

Mam 30 lat, zawdsze mnie to mirzilo, zaden ze mnie pan, zawsze wszystkim mowie, zeby sie przestali wyglupiac- chyba ze sa jeszcze starsi ode mnie. Ale zwlaszcza jak widze osoby zalozmy 10 lat mlodsze ode mnie, ktore wyskakuja z "panami"... mowie im wtedy, zeby sobie jaj nie robily. Z dziecmi jest jakos inaczej- widza kogos wielkiego to mowia pan. To jakos potrafie zaakceptowac. Ale jak mi z panem wyskakuje osoba lat 25 to mnie mierzi strasznie. I pewnie nigdy sie to nie zmieni... Lubie swoje imie, zawsze bylem Tomek i nie widze powodu zeby to mialo sie zmienic Wink

Nigdy nie mialem problemow z kupieniem piwa czy papierosow dla ojca- juz w wieku 15 lat nie bylo zadnegpo problemu. Dzis, majac lat 30 w ogole nie odgrywa to zadnego znaczenia... Raczej za starszego nikt mnie nie ma, za mlodszego... tez juz na pewno nie. A kwestia ze ktos sie pomyli 2 lata w ta czy tamta strone kompletnie mi powiewa. Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Bizon napisał:
lol kubol Very Happy co ty tu robisz? Very Happy

A co robi się na forach? Twisted Evil

LOL, a nie widać? To co wszyscy - spamuję i troluję Laughing

Tak wogle, Bizoński - cóż za psychodeliczny awatar! Very Happy

A poza tym nie śmiej się z mej obecności tutaj - znam sporo kawałków Queen: "Stairway to Heaven", "Master of Puppets", "Smoke on the Water" i jeszcze z parę innych... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieeele...3 i parę jeszcze...

O, a, ja nie o sobie, a, o moim ukochanym, wymarzonym, ślicznym, słodkim itd, itd, itd...licealiście. Ja chodzę jeszcze do gim. Bujam się w nim prawie 1,5 roku...ale do rzeczy. Więc tak...chodzę do szkoły muzycznej...Bardziej do rzeczy. Byłam dziś właśnie w owej szkole na lekcji, już się pakowałam, miałam wychodzić, aż tu nagle...,,puk,puk!", drzwi się otworzyły i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu wszedł...on. Ach, ach, ach...kurcze, co ja z tym mam, do rzeczy! Więc tak, postanowiłam zostać, na lekcje przyszedł 7, czy 8-letni uczeń, mój wymarzony wyszedł na chwilę.(tak na marginesie-nie chodzi już do tej szkoły od 2 lat) wtedy ten mały do nauczycielki:,,Proszę paniiii, kim jest ten pan?" Ja z nią oczywiście w śmiech. Ona mu na to:,,Pan Maciej z liceum, dobreee...to mój były uczeń". Ten się zaczął tłumaczyć, że myślał, że to jakiś pan z liceum, który przyszedł na praktyki...Ja nie mogę. Oczywiście tamtemu o wszystkim opowiedziałyśmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niecały miesiąc stuknie mi 21 czyli rocznik 89.
Chyba zatrzymałam się w fizycznie w wieku 17 lat, bo
jak miałam 17 lat ludzie dawali mi tak mniej więcej 19
teraz mam 21 i ludzie nadal dawają mi 19.
W pewnym wieku jest się dumnym jak wygląda się na więcej lat niż się ma tzn na etapie gimnazjum Wink
Teraz jakby mi dawali więcej niż mam to by dziwnie było, niekoniecznie mile Very Happy

O dowód spytano mnie ostatni raz w ubiegłym roku Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'86 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek