FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Za co się wstydziliśmy lub wstydzimy?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:18 pm    Temat postu: Za co się wstydziliśmy lub wstydzimy? Odpowiedz z cytatem

Czy jest coś, za co wstydziliście się w młodości lub wstydzicie teraz w środowisku znajomych lub rodziny?

Ja w dzieciństwie zawsze czerwieniłem się, kiedy ktoś z rodziny natrafiał (np. na kanale 3sat) na klip do Body Language, intro Brekthru oraz na informacje o, nazwijmy to, życiu osobistym Freda Wink Nawet miałem obawy, że przez to (BL i info o Fredzie) dostanę dożywotni szlaban na Queen Razz Pamiętam też, że "chowałem" przed wszystkimi m.in te utwory: Good Company, Bring Back That Leroy Brown, Good Old-Fashioned Lover Boy, Lazing On A Sunday Afternoon, Seaside Rendezvous, Body Language, Who Needs You. Dla mnie wtedy były to utwory cholernie dziwne/śmieszne, które, w/g mnie, w ogóle nie pasowały do wizerunku Królowej. Oczywiście teraz patrzę na to wszystko zupełnie inaczej (nawet chyba skompiluję sobie taką własną składankę z tymi "nietypowymi" dziełami), ale ile razy słucham któregoś z w/w utworów, przypomina mi się to wszystko bardzo dokładnie i dostrzegam moją głupotę Very Happy

Obecnie nie widzę żadnych powodów do wstydu Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, nie przypominam sobie takich sytuacji, bym z racji słuchania i uwielbienia zespołu przeżywał jakieś zażenowanie bądź wstyd. Na pewno nie w rodzinie, bo to przecież mój ojciec zaraził mnie muzyką Queen. A wśród rówieśników? W podstawówce nikogo to raczej nie obchodziło, zaś moje liceum pod względem muzycznym było mocno "konserwatywne", gdzie rock trzymał się mocno.

Nigdy jakoś nie odbierałem np.: przebieranek przy "IWTBF" czy też orientacji seksualnej Freddiego jako czegoś, co może "uderzyć" jakoś we mnie, w mój prestiż czy wizerunek.

Temat swoją drogą bardzo fajny, ciekawe jak się rozwinie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś dawno temu, oglądałem z rodzicami dikumentalny film o Freediem, albo o całym Queen, nie pamiętam i tam nasz Mercuriusz powiedział takie oto zdanie, które wg mojej mamy, nie powinno trafić do uszu dziecka, jakim wówczas byłem (miałem chyba 8-9 lat): "Życie jes jak dziwka". Nie pamiętam zakończenia tego zdania, ale potem było o trybie życia jaki prowadził Fredek, a mama powiedziała tacie, ze chyba nie powinienem tego oglądać Smile
Oj, wtedy miałem czerwone uszy Embarassed
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie przypominam sobie takiej sytuacji...Czasem tylko kiedyś jak mama mi mówiła:' Czego Ty słuchasz?', to były kłótnie nawet z tego powodu... Twisted Evil Wink Ale wstydu z powodu słuchania Królowej raczej nigdy nie odczuwałem...I nigdy tak nie będzie!!!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o queen to nigdy nie mialem czegos takiego zebym musial sie czegokolwiek wstydzic czy nie sluchac przy kims... lekki przypal moglbyc przy rocket queen gunsow, gdzie w srodku znajduja sie odglosy sexy axla z jakas panienka nagrane w studio.. no to troche glupio bylo tego na glos sluchac w domu jak bylem mlodszy Very Happy ale jesli chodzi o queen to nie bylo takiej rzeczy... wstydzic moglbym sie conajwyzej za the works czy a kind of magic, ale akurat moja mama na przyklad kawalki z tych plyt lubi wiec nie widze powodu, zeby ich nie sluchac w domu (no poza tym, ze sa slabe, ale czasem nawet ich poslucham dla odmiany i dla sprawdzenia, czy czasem nie staly sie lepsze od ostatniego sluchania heheh)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem przedstawiony przez PiotrQa mnie nie dotyczy. Natomiast w przypadku innych kapel sytuacja wyglądała różnie Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
wstydzic moglbym sie conajwyzej za the works czy a kind of magic [bla bla bla...]

Kiedy zacząłem czytać Twojego posta, tylko czekałem kiedy natrafię na coś o AKOM i The Works Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon powinien sobie dodać w podpisie: "Ceterum censeo AKOM esse delendam" Twisted Evil
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie moglem sie powstrzymac Twisted Evil jesli na przyklad pan prezydent lech kaczynski poczul sie urazony moim komentarzem o AKOM i TW to go przepraszam... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlascwie to tak naprawde z kariery zespolu wstydzielem i po dzien dzisiejszy wstydze tylko jednej decyzji.Calkiem niedawnej.Mianowicie tego,ze podczas europejskiej trasy z Paulem nie odwolali lub przelozyli koncertow we wloskich miastach,ktore wypadaly bezposrednio po smierci Jana Pawla II.Na ten temat napisalem juz w innym topicu caly poemat,nie zamierzam go powtarzac,wdawac sie w dyskusje,.Dla mnie ta decyzja byla fatalna i nie miala zadnego usprawiedliwienia.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapaj teologa!!! Razz
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
przypomina mi się to wszystko bardzo dokładnie i dostrzegam moją głupotę Very Happy


To nie głupota, tylko młodzieńcza naiwność Wink

Mattey napisał:
Łapaj teologa!!! Razz


Laughing
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dosyć dziwny odruch. Mianowicie nie lubię, gdy w jakimś miejscu publicznym, czy też na jakiejś imprezie usłyszę Queen. Nie lubię tego, gdy ludzie wiedzą, że jestem fanem i w związku z tym wysuwają jakąś reakcję w moją stronę. Czuję się wtedy jakoś niekomfortowo. Namotałem? Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie czasem się dziwnie patrzą, jak przy pisenkach Queenu, w ogóle przy starszych kawałkach odstawiam coś na wzór tańca z tamtych czasów Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Ja mam dosyć dziwny odruch. Mianowicie nie lubię, gdy w jakimś miejscu publicznym, czy też na jakiejś imprezie usłyszę Queen. Nie lubię tego, gdy ludzie wiedzą, że jestem fanem i w związku z tym wysuwają jakąś reakcję w moją stronę. Czuję się wtedy jakoś niekomfortowo. Namotałem? Razz


Skądże. Ale ja mam np.: odwrotnie. Bycie fanem Queen stanowi istotną część mojej tożsamości czy też fasady osobistej i tę część bardzo sobie cenię. I jeśli ktoś w "miejscu publicznym" połączy jakoś muzykę Queen z moją osobą to jest mi wręcz miło, gdyż oznacza to m.in to, że nie jestem zupełnie anonimową jednostką bez właściwości...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez jakos nigdy nie reagowalem wielkim entuzjazmem jak w miejscu publicznym gdzies lecial queen i wszyscy do mnie lecieli albo sie patrzyli na moja reakcje... natomiast na pewno milo mi bylo jak mi ludzie mowili po ilus latach niewidzenia (w tym moje byle), ze ilekroc slysza queen,to od razu im sie ja przypominam hehe chociaz z drugiej strony, wolalbym zeby ludzie mnie pamietali z jakiejs mojej pozytywnej cechy, a nie stad, ze slucham queen Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze wyjdzie, że wstydzę się bycia fanem. Tak oczywiście nie jest, po prostu strasznie mnie krępują takie sytuacje.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
po prostu strasznie mnie krempują takie sytuacje.


Co Ci robią? Krem kupują?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
mike napisał:
po prostu strasznie mnie krempują takie sytuacje.


Co Ci robią? Krem kupują?


Zdążyłem poprawić, więc wal się Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ nie krępuj się, przecież to temat o tym, czego się powinniśmy wstydzić Wink

Swoją drogą, zawsze mnie bawiło, jak mój kumpel, który często organizuje imprezy u siebie i z racji bycia gospodarzem dokonuje opisowej prezentacji wzajemnej gości, przedstawiał mnie jako "fana queen, który na ich zlocie nosił pedalskie ciuszki" (chodziło o przebranie a'la Radio GaGa" Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdarzyło mi się chyba nigdy. Chociaż muszę przyznać, że gdy w centrum handlowym leci Queen tańczę o.O Co musi komicznie wyglądać: prawie dorosły facet, glany, czarne spodnie, koszula i sweter i tańczy sobie przy Queen Laughing
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez to robie... ale nie jestem facetem :P

jesli chodzi o wstyd, to po trochu rowniez wstydze sie za decyzje co do kwietnia 2005 i koncertu w rzymie. bylo tyle kompromisowych rozwiazan... ale to chyba wsio w tym temacie.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Ja mam dosyć dziwny odruch. Mianowicie nie lubię, gdy w jakimś miejscu publicznym, czy też na jakiejś imprezie usłyszę Queen. Nie lubię tego, gdy ludzie wiedzą, że jestem fanem i w związku z tym wysuwają jakąś reakcję w moją stronę. Czuję się wtedy jakoś niekomfortowo. Namotałem? Razz

Miałem podobnie w czasach staroż... w gimnazjum. W szkole średniej już mi przeszło na szczęście i yeaahh, pamiętam jak z kumplem (Zeppelinowcem) szaleliśmy przy Innuendo na przerwie i wszyscy się na nas patrzyli jak na debili. Pewnie dlatego, że to nie był hip hop. Joł joł ją.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PEJSY



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 72
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Ja mam dosyć dziwny odruch. Mianowicie nie lubię, gdy w jakimś miejscu publicznym, czy też na jakiejś imprezie usłyszę Queen. Nie lubię tego, gdy ludzie wiedzą, że jestem fanem i w związku z tym wysuwają jakąś reakcję w moją stronę. Czuję się wtedy jakoś niekomfortowo. Namotałem? Razz

Mam tak samo jak Ty Razz Very Happy
_________________
Too much love will kill you
If you can't make up your mind
Torn between the lover
And the love you leave behind
You're headed for disaster
'cos you never read the signs
Too much love will kill you
Every time
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze wstydziłem się, słuchając We Will Rock You w wykonaniu (niech będzie przeklęty ten zespół na wieki wieków amen Twisted Evil ) 5ive. Żałosne Crying or Very sad
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, śpiewanie Queenu jest również moją chorobą... daję koledze posłuchać z telefonu jakiejś piosenki, a na koniec wychodzi z tego mój osobisty wątpliwej jakości recital xD Nawet, gdy wczoraj oglądaliśmy na telefonie kumpla nagranie z wygłupów u mnie w domu, a w tle leciało puszczane wtedy przeze mnie It's a Hard Life i Fat Bottomed Girls, musiałem nucić, mimo, że chyba tylko a słyszałem, że jakaś muzyka tam była Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokuczano mi w młodości że słucham pedała a nawet że może sam nim jestem Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to, miałeś ten sam problem co ja.
- Ty, co słuchasz pedałów, daj zadanie z matmy.
LOL
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek