FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
KULT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najciekawsze jest to, że na wszystkie występy Unplugged narzekają Ci, którzy na nich nie byli Laughing A ja osobiście uważam, że Kult w takiej odsłonie prezentuje się naprawdę niesamowicie.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co innego Unplugged na płycie, gdzie są kamery i Kazik jest spięty, a co innego Unplugged na koncercie bez kamer..
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc tak. Wróciłem właśnie z ichniego koncertu. Było dobrze. Było poprawnie. Ale to nie tego szukam w muzyce. Koncert jednostajny, grany na jedno kopyto. Pierwszy koncert z którego wychodziłem z przeświadczeniem, że już tam nie wrócę. Głupio porównywać do wykonawców, których miałem szansę na żywo usłyszeć, ale był to najgorszy koncert mojego życia. Kazik jednostajny a ludzie będący pod sceną .. właściwie to ich nie rozumiem. Ani jednego gestu Kazika w czasie koncertu za który ludzie go tak kochają. Albo czegoś nie rozumiem. Jestem zadowolony, że usłyszałem na żywo Arahję (totalna żenada), Polskę(dobre było) i Komu Bije Dzwon (też bardzo dobre). Poza tymi dobrymi dwoma reszta była.... taka sama. Kazikowi podziękujemy. Nie moja bajka, nie moje kredki.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego ty się Bogdan spodziewałeś,że się tak zapytam? Wink.W sumie miałem takie same odczucia po koncercie Kultu w 2007 roku chyba Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewałem się poczuć choć namiastkę tego o czym wielu moich znajomych spoza tego forum mówi. O Kaziku wypowiadają się jak o bogu. Toteż poszedłem samemu sprawdzić ile to ma wspólnego z prawdą. Ja wiem. Nie moja bajka jeżeli chodzi o muzykę, ale ... Radiohead też taki był gdy szedłem na ich koncert. Ale żeby nie było. Nie żałuję, że poszedłem. Przynajmniej mogę teraz z czystym sumieniem oceniać to "zjawisko". Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że Kult w korzeniach jest muzyką punkową. Ma niewiele wspólnego z Marillion.
Za co kocha się Kult, a zwłaszcza pomarańczową? No cóż, trzeba stać przy scenie - Kult ochrona, woda rozdawana publiczności (czasami piwo, jak organizator pozwoli) światła jakie są na tej trasie, zwykle świetna forma Kazimierza, gadki z publiką (w tamtym roku jakoś na to nie narzekałem Wink Mało tego, że wiele razy z publicznością rozmawiał, to jeszcze flagi odbierał itd. w tym roku ma już zaliczone śpiewy z jakimś dzieciakiem, który dostał się na scenę) bardzo dobra forma zespołu, długie setlisty i Sowieci.
Wiadomo, że chodzi tutaj o muzykę i o to żeby się trochę podrzeć. To nie msza święta, że masz stać jak zaczarowany.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Przypominam, że Kult w korzeniach jest muzyką punkową. Ma niewiele wspólnego z Marillion.


No co Ty Shocked

Dalej już nawet nie czytam...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko.
Po prostu spodziewałeś się celebracji chyba nie po tym zespole co trzeba Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Spoko.
Po prostu spodziewałeś się celebracji chyba nie po tym zespole co trzeba Wink


Znałem wystarczająco twórczości Kultu żeby mniej więcej spodziewać się tego co mnie mogło spotkać na koncercie. Ale zawsze istnieje jakiś zakres niepewności, że a nuż "czegoś nie rozumiem, coś mnie omija". Teraz już wiem, że nie. A to, że inni słuchają i się tym cieszą. Boże... droga wolna. Nikomu nie zabraniam. Cieszcie się i bawcie. Zresztą charakterystyka koncertów Kultu powiedziałbym jest zbliżona do Queen. Rozrywka, zabawa itd. Oczywiście, że innymi środkami i na innych płaszczyznach. Oczywiście, że inni ludzie itd. Ale ... Na Queen przeszedłbym się jeszcze z 2 razy. A jeśli przykład Queen Cię nie uszczęśliwia to ... trudno. Jednak popełniasz błąd wtrącając mnie do szufladki osób, które od muzyki oczekują tylko 15 minutowego sola, pasaży klawiszowych i emocjonalnego wokalu. Także tego. Powściągnij swe koniec waćpanie Smile


EDIT

Aaaaaaaa i mam pierwszy przykład w moim życiu, na podstawie którego mogę uwierzyć, że Queen było lepsze jako support od innych zespołów. Ten zespół co grał przed Kultem był lepszy...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tej porze i z podręcznikami przed sobą moje konie wieszają się w stajni.
Wszystko rozumiem, poza porównaniem do Queen bo ja nie widzę porównania między koncertami Q a Kultu. Inna stylistyka, inny rodzaj ekspresji i prezentowania muzyki.
Pewnie, koncerty Kultu są w miarę statyczne. Pewnie jak pójdę po raz dwudziesty to może mnie ten Kazik chodzący w te i wewte w końcu znudzi. Na razie przede mną szósty ich koncert + Kazik z T.Love i czekam z niecierpliwością.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Na razie przede mną szósty ich koncert + Kazik z T.Love i czekam z niecierpliwością.


I ja potrafię to zrozumieć, że Ci się chce i że Ci się podoba. Nie pozostaje nic innego jak życzyć świetnej zabawy. Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, ja też rozumiem, że Ci się mogło nie podobać. Mi się tylko wydaje, że jednak spodziewałeś się nie wiadomo czego, fajerwerek i zamiany wody w wino Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Mi się tylko wydaje, że jednak spodziewałeś się nie wiadomo czego, fajerwerek i zamiany wody w wino Wink


Byłem na to przygotowany po szumnych zapowiedziach znajomych ;p
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
BeBe napisał:
Mi się tylko wydaje, że jednak spodziewałeś się nie wiadomo czego, fajerwerek i zamiany wody w wino Wink


Byłem na to przygotowany po szumnych zapowiedziach znajomych ;p


Czyli pewnie to było tak jak u mnie z Brave.
Miało być wniebowstąpienie, a była smaczna uczta z jakimś irytującym facetem opowiadającym mało zabawne kawały o martwych płodach. Ergo - nie słuchać rad zbyt pochwalnych, bo można się zniesmaczyć i po prostu zrazić do dobrej muzyki Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłą sobotę w Gdyni miałem okazję ponownie zobaczyć Kult- ponownie, czyli po raz drugi (ostatni raz- również Gdynia, zeszłoroczna Pomarańczowa Trasa). I muszę przyznać, że koncert pod każdym względem przebijał ten z 2010. Kapitalna forma całego zespołu, Kazik był tego wieczora niesamowity, nie chodzi tu tylko o tradycyjne gadki z publiką czy z kolegami z zespołu ("co Ty piwo tu pić przyszłeś?"- do Jeżyka Wink )- wokalnie dawno mi tak nie zaimponował. W-7, Arahja totalną żenadą chyba tylko u Ciebie była Wink W końcówce Staszewski wymiótł jak mało kiedy, niesamowita ekspresja! To samo przy "Czarnych Słońcach" (mój ukochany numer Kultu) czy żelaznych klasykach, takich jak "Do Ani"czy Polsce.

W końcu doczekałem się Piosenki Młodych Wioślarzy Laughing Zajebiste było skandowanie "Ojojojojojojojoj" z prawie trzytysięczną publiką Laughing Z Barankiem, to wiadomo Wink Na plus na pewno obecność "Celiny" czy "Dziewczyny Bez Zęba Na Przedzie",w porównaniu z zeszłym rokiem. Ogółem zaszło chyba z 10 zmian w secie, mimo to panowie jak zawsze nie pozwolili się ludziom wynudzić, stąd 3 godziny zleciały jak z bicza. Trafiła się jednak 20-minutowa przerwa po 3/4 koncertu- jakaś laska pod barierką skręciła nogę i trzeba ją było przetransportować do szpitala. Kazik śmiał się, że trzeba zacząć od początku (tak, zagrali drugi raz "Udaną Transakcję" Wink ), ale potem poszło wszystko według starego rozkładu.

WU-HAE jako support sprawdził się w 100%. Mieszanka rocka i hardcore'u idealnie rozgrzała publikę przed główną gwiazdą.
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem wczoraj na ich koncercie w Krakowie. Zagrali świetnie. I to mało powiedziane. W takiej formie nigdy ich nie widziałem. Cały zespół w super dał świetny popis, sam Kazik, mimo iż jak zwykle pomylił chociażby zwrotki w BRŻ, też wokalnie trzymał poziom.

A że Kult jednostajny? Im nie chodzi o show. Im chodzi o zagranie tak, jak potrafią najlepiej tego, co mają najlepsze. BeBe dobrze powiedział. Kult ma korzenie w muzyce punkowej, a tam chodzi przede wszystkim o przekaz.


Arahja i totalna żenada? W którym miejscu..
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To za co kocham Arahję ... nie było nawet 50% na koncercie. Tam zabrzmiało jakby to była zwykła... ale tak prawdziwie zwykła piosenka. ZERO przekazu.


Ale wciąż mylicie fakty. To, że krytykuję nie oznacza, że mi się nie podobało. Było fajnie, ale tylko tyle. Spodziewałem się show którego nie dostałem. Niektóre (Polska, Baranek, Komu Bije Dzwon(!!!)) wyszły im cudownie, ale generalnie nie wychodzili poza poziom "normalnie". Może to kwestia tego, że nie byłem do tej pory na "zwykłym" koncercie, bo jednak odwiedzałem tylko te największe gwiazdy : Waters, Queen, Radiohead, Marillion, Scorpions, Pendragon, Riverside... I kij z tym, że punkowa. Czyli, że co? Ma się nie podobać? Mam na koncercie wykrzywiać twarz bo taka tragiczna muzyka? Gratuluję...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co rozumiesz przez pojęcie show?
Nie wychodzili poza poziom "normalnie"? A na ilu koncertach Kultu byłeś wcześniej, aby porównywać, na jakim poziomie grali? Bo jeśli będziesz poszukiwał takich samych wrażeń na koncertach zespołów z różnych gatunków muzycznych i będziesz to porównywał, to temat właśnie się zakończył.
Z tym, że punkowa, to po swojemu piszesz, więc nie ma co odpisywać na to nawet Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
Co rozumiesz przez pojęcie show?

Spodziewałem się czegoś więcej niż tylko odegranie tego co wybrali na koncert. Równie dobrze mogli stanąć w studio i nagrać płytę. Wielkiej różnicy bym nie zobaczył. Poza naprawdę świetnie bawiącą się publicznością (z wyjątkiem kilku wyrazów głupoty).
art_mar napisał:
Nie wychodzili poza poziom "normalnie"? A na ilu koncertach Kultu byłeś wcześniej, aby porównywać, na jakim poziomie grali?

Przepraszam, że mogłem mieć w ogóle jakiekolwiek wymagania od zespołu na którego koncert idę i za który płacę. Następnym razem będę wdzięczy, że byli łaskawi mnie wpuścić na salę koncertową.
A o poziomie niech świadczy fakt, że chociażby Twój brat wyraził się, iż Kult był w naprawdę dobrej formie. Więc jeśli to jest bardzo dobry poziom to tym bardziej ... byłem raz - cieszę się z tego, ale więcej mnie tam nie będzie. Ot po prostu. Nie zachwyciło mnie. I znów. Przepraszam, że odbieramy muzykę inaczej i mi się nie podoba coś, co Ty gloryfikujesz. Naprawdę to głupie jest z mojej strony.
art_mar napisał:
Bo jeśli będziesz poszukiwał takich samych wrażeń na koncertach zespołów z różnych gatunków muzycznych i będziesz to porównywał, to temat właśnie się zakończył.

Wiedziałem czego się spodziewać po tym zespole bo znam kilka płyt. Więc proszę Cię, nie wmawiaj mi, że szedłem na koncert nie mając żadnego wyobrażenia na to co mogę tam otrzymać. Moje wymagania były wyższe od tego co dostałem i na tym powinien temat się skończyć, a że wy się z tym nie potraficie pogodzić...


No Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak, przepraszaj sobie dalej i ironizuj <ziewa> Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik w tłumie

Jak to nie jest świetne to ja nie wiem co Very Happy
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, gość z Kult Ochrony nawet niezły wokal Razz
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano, bo nie ma satyry bez Doktora Yry. Wink
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja odnioslem wrazenie, ze podczas wczorajszego koncertu w Opolu Kazik na poczatku - z "Polska" na czele - walil z playbacku?! Koniec swiata...Kult w Opolu, Kazik z playbacku, Kazik trzezwy...
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec świata to był jak zobaczyłem te wszystkie śmieci na scenie czy co to tam było. xD A może to była taka specjalna stylizacja?
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie było z Playbacku, ale tak w ogóle, po co dwa razy grali utwór "Polska"? To jest akurat utwór, którego już nie jestem w stanie słuchać, a zwłaszcza denerwuje mnie jego przesłanie.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
ale tak w ogóle, po co dwa razy grali utwór "Polska"? To jest akurat utwór, którego już nie jestem w stanie słuchać, a zwłaszcza denerwuje mnie jego przesłanie.


PRAWDZIWY POLAK.
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NA WAWEL Z NIM! Very Happy
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Nic nie było z Playbacku, ale tak w ogóle, po co dwa razy grali utwór "Polska"? To jest akurat utwór, którego już nie jestem w stanie słuchać, a zwłaszcza denerwuje mnie jego przesłanie.


Ja tam zawsze jak wracam w niedziele nad ranem to widzę chodniki po sobotnich balach zarzygane.
A dworzec w Kutnie nadal jest brzydki nocą i jego renowacja nic nie zmieni.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Nic nie było z Playbacku, ale tak w ogóle, po co dwa razy grali utwór "Polska"? To jest akurat utwór, którego już nie jestem w stanie słuchać, a zwłaszcza denerwuje mnie jego przesłanie.


Mnie jakoś bardziej drażniły panienki uśmiechnięte od ucha do ucha tańcujące wesoło do utworu o takim przesłaniu...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek