FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
The Freddie Mercury Tribute Concert
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na ile oceniacie?
1
1%
 1%  [ 1 ]
2
1%
 1%  [ 1 ]
3
10%
 10%  [ 8 ]
4
19%
 19%  [ 15 ]
5
30%
 30%  [ 23 ]
6
25%
 25%  [ 19 ]
niestety nie mam :(
11%
 11%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 76

Autor Wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja wiem, czy ucichły? Najlepszym przykładem Brian i Roger - oni już najbardziej powinni ucichnąć, ale nie - robią badziewny musical (czytałem scenariusz i słysałem część wykonań - słabizna), dają koncerty, czyli "niby wszystko w normie". Tylko, czy to jest norma?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caly koncert ogladalam ze wzruszeniem, strasznie zawiodlam sie na Paulu Youngu, i bardzo zaskoczylo mnie "Somebody to love" w wykonaniu Georga Michaela, nie posadzalam Michaela o takie wykonanie. Oczywiscie mozna byloby przyczepic sie do kazdego utworu z tego koncertu, bo kazdy z wykonawcow w porownaniu z Freddym wypadl blado, ale mysle, ze mieli szczere checi. Pozdrawiam wszystkich fanow Queen!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisała
Cytat:
nie posadzalam Michaela o takie wykonanie.


W dobrym sensie to jest powiedziane czy w złym Wink Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
Ika napisała
Cytat:
nie posadzalam Michaela o takie wykonanie.


W dobrym sensie to jest powiedziane czy w złym Wink Question


chyba w dobrym poniewaz jak słuchalem GH3 to napoczatku myslalem ze to śpiewa Freddie to samo bylo z Those Are The Days
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze masz racje, mnie ogolnie sie wykonanie Somebody to Love przez Georga Michaela sie po prostu nie podobało, gorsza sprawa jest z piosenką wykonywaną przez Eltona Johna "The Show Must Go On" Confused . Popełniłem błąd mowiac ze ta piosenka pana E.J. z koncertu The Freddi Mercury Tribute Concert, znalazła sie na Greatest Hits 3+ Confused podczas gdy to było z koncertu z Paryza Wink jak poinformował mnie MJK. Na prawde podobało mi sie wykonanie Under Preassure przez DAvida Bowiego.
Na koniec mam pytanie, bo nie wiem Confused czy Another One Bites The Dust spiewana przez Wyclefa Jeana ( jesli dobrze napisalem ) jest po prostu, prosto ze studia nagraniowego czy z jakiegos koncertu ? Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
Na koniec mam pytanie, bo nie wiem Confused czy Another One Bites The Dust spiewana przez Wyclefa Jeana ( jesli dobrze napisalem ) jest po prostu, prosto ze studia nagraniowego czy z jakiegos koncertu ? Question


Ze studia.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki dzieki usmc za info, ta piosenka jest amatorska Wink ogolnie Greatest Video Hits 3 + ma duzo wspolnego z koncertem "The Freddi Mercury Tribute Concert" oczywiscie takie jest moje zdanie Smile . Mimo ze u niektorych wykonanie piosenken Queen było po prostu brzydkie ( bo nie ma co ukrywac ) to i tak najwazniejsze są intencje Wink . Freddi zawsze bedzie pamietany wsrod najlepszych ... i w moim sercu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Cze 12, 2004 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem VHS The FM Tribute Concerts... po waszych wcześniejszych wpisach spodziewałem się najgorszego a tu... przez 207 min. nie mogłem wyjść z zachwytu Very Happy cały koncert bardzo mi się podobał ocena wielka 6+... oczywiście były osoby podczas których męczyłem się razem z nimi przy słuchaniu m.in. Paul Young czy Liza Minelli , ale bardzo dobrze nawet jedni z najlepszych występów dał Extreme podczas Queen Medley a w szczególności w fragmencie Radio GA GA, oczywiście też pan G.Michael był fenomenalny ale też nie gorzej dał se rade Elton John podczas BoRhap i TSMGO. Bardzo mi się spodobał występ Metallici (Nothing Else Matters) i show Guns N' 'Roses, jak i wykonanie piosenki All The Young Dudes ...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Cze 12, 2004 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Marcin - nareszcie ;) a tak swoją drogą to dałem oczywiście 6, chociaż brakowało mi paru artystów bliskich Freddie'mu..., ale ogólnie koncert fantastyczny!
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopuje temat, bo mam takie pytanie, z jakiego utworu black sabbath pochodza riffy które Brian i Tommy grają przed wejściem na scene Rogera Daltreya? Bo za nic nie moge sobie przypomniec...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech crystal crystal... mowilem ci wczoraj na chacie ze z heaven and hell .. z plytki o tym samym tytule.. notabene swietnej... a zaraz po tym jest wejscie do pinball wizard no i i want it all
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe... cos mi dzisiaj wlasnie chodzilo bo glowie ze to sabbathowa wersja heavend and hell, bo w sumie to te same riffy tylko zagrane inaczej, no ale wolalem sie upewnic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie koncert przypadł mi do gustu, choć paru artystów- delikatnie mówiąc- się nie popisało. Gdy po raz pierwszy obejrzałem ten koncert, to niemal bez przerwy ryczałem jak małe dziecko. Daję mocne 5.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wejście do I want... jest fenomenalne.Fenomenalne było też według mnie wystapienie Davida Bowie i Annnnn Lenox Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz gdzies tu pisalem to ale fenomenalnych bylo tam pare wystepow Wink no a najmniej mnie ruszal seal (zbyt matowy glos jak na utwory queen), paul young (nie lubie piosenki to i wykonanie mnie nie ruszylo) no i zucchero tez nieszczegolnie (chociaz to tego kawalka moze i sie nadawal... ja tej piosenki nie lubie).. reszta mniej lub bardziej mi sie podobala..

ps: jak to pisze to w rockradio leci wwry(fast) z live at the bowl Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś czytałem w gazecie ze poprzez łącze satelitarne na koncercie pojawili się oprócz U2: Michael Jackson i Madonna? czy to prawda?
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u2, zespol z afryki i madonna na pewno.. co do jacksona to nie wiem bo w tej czesci co nagrywalem na zywo go nie bylo (a nagrywalem do somebody to love.. pozniej braklo kasety)...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PITOK



Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 28
Skąd: KOSZALIN

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 7:34 pm    Temat postu: Re: moim zdaniem Odpowiedz z cytatem

myslalem ze wszystko to co sie zdazylo na wembley tamtego dnia obejzalem od dechy do dechy a teraz okazuje sie ,ze jest inaczej.
mam nagrany tribute z tvp kiepskiej jakosci ale da sie ogladac.
po wystepie spinal tap bylo laczenie z kalifornia i wystepowalo u2.
po wystepie guns n roses bylo laczenie z johannesburgiem i wystepowalo
mango group-jakas afrykanska grupa. i to na tyle.
pierwszy raz slysze o madonie i jacksonie.
byc moze madonna to ta kobieta , ktora stala na guze a potem zeszla ze schodow i spiewala z mango group. niewiem????????????????????????
a co do jacksona to niewiem moze bylo laczenie przed rozpoczeciem widowiska na wembley zeby ludzie oczekujac sie nie nudzili.

wie ktos cos na ten temat???????? dla mnie to bardzo wazne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madonna byla na pewno na probach... widac ja w jednym z dokumentow o queen w bray studios.. ale na koncercie jej nie widzialem.. byc moze miala role podobna do cindy crawford i zapowiadala jedynie cos.. ale tego tez nie widzialem wiec nic nie pomoge.. taka sama zagadka ze scorpionsami... byli na koncu ze wszystkimi z we are the champions a w trakcie nic nie spiewali...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Sie 27, 2005 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
taka sama zagadka ze scorpionsami... byli na koncu ze wszystkimi z we are the champions a w trakcie nic nie spiewali...
Kurczę, przed chwilą miałem własnie o to samo spytać Very Happy Już rok się męczę zastanawiając się co wokalista scorpionsów tam do cholery robił?! przeciez nic nie śpiewał. Później myślałem ze to tylko jakis gitarzysta jakiegoś zespołu podobny do niego....
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sie 27, 2005 2:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przywidzialo ci sie nic.. byl i klaus i gitarzysta.. nie pamietam czy pozostali tez.. to nie pomylka.. to na 100% oni...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PITOK



Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 28
Skąd: KOSZALIN

PostWysłany: Sob Sie 27, 2005 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wersji z BBC znajduje sie wszystko co lecialo z telebeamow i co sie dzialo na scenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PITOK



Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 28
Skąd: KOSZALIN

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypowiadałem się tu jeszcze...
Sam koncert, jest sprawą absolutnie genialną, poziom artystyczny tez na wysokim poziomie, TYMD, IWIA, HTF, SCC to mocno rockowo zagrane kawałki i znakomicie dobrani wokalisci : Elliot, Daltrey, Cherone, Hettfield plus jako gitarzysci Slash i Iommi, Zucchero zanudza,Plant : Od kilku dni włsuchuje sie w Innuendo i naprawde nie rozumiem jak mogli wyciąć jedno z najlepszych wykonań tego dnia Rolling Eyes Sorry dwa solowe utwory Bowiego, a Innuendo zwłaszcza w momencie przejscia z Kashmiru, do słów "Through the sorrow all through our splendor,Don't take offense at my innuendo,take offense at my innuendo,Innuendooooo" i z tą wspaniałą "hiszpańską" gitarą moge słychac BEZ KOŃCA, gra Rogera na poczatku i wogóle w całym utworze znamieniuje jego najwiekszą klase mimo kilku luk w tekscie na poczatku, Thank You i CLTCL równiez bez zarzutu, Brian TMLWKY tego utwory myśle ze nie mogło zabraknąć. GaGa i WWTLForever też słabszy moment, mimo że Seal ma świetny głos, Break Free i całkowite zaskoczenie Lisa w przebraniu, całkiem całkiem sobie radzi. UP, Lennox ratuje ten utwór, a pozostałe dwa kawałki z Bowiem na tym wydawnictwie pozostawie bez komentarza. '39, TATDOOL i zwłaszcza STL udowadniają że bohaterem tamtego wieczoru był ŻORŻ Michael, Bohemia, tylko i wyłącznie gdy do głosu dochodził AXL, Elton zarówno to i Show Must Go On zaśpiewał dosyc marnie, ale on tam musiał być, wiec wybaczam mu Laughing WWRY Rose naprawde ze swoim głosem świetnie pasuje do tego utworu, WATCh jak oglądałem jakis czas temu ten koncert poraz pierwszy płakałem jak bubr i na koncu moment kulminacyjny GSTQ i Freddie w płaszczu i w koronie Crying or Very sad Najlepszy koncert w historii, może Live 8 odbywało sie w stu miejscach, ale nigdzie nie było czuć tego czegos, tam kazdy spiewał na swoj rachunek, na Wembley wszyscy oddali całkowity hołd Freddiemu i za to im chwała
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
a pozostałe dwa kawałki z Bowiem na tym wydawnictwie pozostawie bez komentarza.


a ja skomentuje.. dla mnie to 2 najlepsze kawalki wykonane tego wieczora... a juz szczegolnie all the young dudes... ten kawalek nigdy nie zabrzmial tak cudownie jak na tym koncercie niezaleznie od tego czy gral go david, mott the hoople, czy cybernauts... chociaz wersja tych ostatnich jest najblizsza chyba idealowi tego wykonania... co do 'heroes' to ja absolutnie uwielbiam ten kawalek i to wykonanie tez... cos pieknego.. no i chyba jeden z ostatnich publicznych wystepow micka ronsona... zmarl chyba rok i 2 dni po tym koncercie, a juz wtedy wszyscy znajomi muzycy wiedzieli ze byl powaznie chory...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodziło mi o wykonanie tych utworów jedynie to że na oficialnym wydawnictwie zabrakło Innuendo, a znalazły sie dwa utwory Bowiego, i to jest dla mnie troche niezrozumiałe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Nie chodziło mi o wykonanie tych utworów jedynie to że na oficialnym wydawnictwie zabrakło Innuendo, a znalazły sie dwa utwory Bowiego, i to jest dla mnie troche niezrozumiałe.


Niezrozumiałe? Akurat "Heroes" i "All the young dudes" to wspaniałe hołdy dla bohaterów rocka. Kto powiedział, że koncert musi składać się tylko z utworów Queen?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie tez irytuje ze nie ma na nim innuendo ale widocznie zeppelini juz to maja do siebie ze na waznych duzych imprezach daja ciala.. to samo bylo na live aid.. tez zagrali beznadziejnie i zarzadali zeby nie umieszczac ich wystepu na oficjalnym wydaniu.. tu podejrzewam bylo podobnie...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 1:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
WATCh jak oglądałem jakis czas temu ten koncert poraz pierwszy płakałem jak bubr i na koncu moment kulminacyjny GSTQ i Freddie w płaszczu i w koronie Crying or Very sad

Ten moment po prostu mnie oczarował kompletnie, mógłbym go oglądać wiecznie....wspaniałe, po prostu wspaniałe.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam, nie zapomne nigdy, tak jak moi rodzice transmisji z ladowania na Ksiezycu....

Coz, pamietajmy, ze kazdy z zaproszonych gosci dal z siebie ile mogl i chcial jak najlepiej.....ale ze mamy do czynienia z profesjonalistami totez krytyka bedzie bezlitosna... Twisted Evil

Najlepiej wypadli:

Jerzy Michal (no przy Somebody To Love to mialem mokre oczy i "widzialem" Freddiego usmiechajacego sie nieco ironicznie- ""jedyny, ktory moglby mi podskoczyc na tym koncercie"" Wink ) i Lisa Stansfield
David Bowie i Ann Lennox
Bowie solo i ze swoimi kumplami
Liza Minelli
Ciocia Elton Wink w The Show Must Go On


Dobrze/Niezle wypadli:

EXTREME w medleyu, dobra wersja "Hammera" Gary'ego z Queen
METALLICA we wlasnym repertuarze no i Hetfield z Queen
Roger Daltrey
Tony Iommi
Zucchero
Axl Rose w WWRY



Zle wypadli:

Gn'R , bo Axl byl zdrowo naj...ny albo przycpany, cholera mogl sobie darowac przy takiej okazji! Evil or Very Mad
Paul Young
Robert Plant (oj, to Innuendo.... )Shocked
SEAL- uwielbiam faceta, ale....to kompletnie nie dla niego repertuar...
Ciocia Elton Razz w BoRhap (kiego grzyba zaczal w nizszej tonacji a potem podskoczyl wyzej? no i ten duet z jeszcze bardziej nap.......nym Axlem....)

Beznadziejnie wypadli:

Tu swoisty rodzynek , bedacy "klasa sama dla siebie"- wystep zespolu Spinal Tap.....kompletne nieporozumienie.....kto ich tam k...a wpuscil?!!!

P.S. A juz o malo sie nie poryczalem jak podczas BoRhap z tasmy dolecial glos Fredka (I see a little silhouetto of a man....). Wiem , pisalem juz to gdzies na forum.....
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek