FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
wielki powrót...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 12:33 pm    Temat postu: wielki powrót... Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy Lady Pank ani Kombi nie lubiłem. Dupiaste są dla mnie straszne i dynda mi to, czy się zreaktywowali. Bo kiczem byli i kiczem są :B

"Kiedy robisz coś, zawsze Black & White !"
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Ja nigdy Lady Pank ani Kombi nie lubiłem. Dupiaste są dla mnie straszne i dynda mi to, czy się zreaktywowali. Bo kiczem byli i kiczem są :B

"Kiedy robisz coś, zawsze Black & White !"

dupiaste - mało powiedziane.. Evil or Very Mad po prostu to już było. Panowie z obu grup nigdy nie pogodzą się z upływem czasu i będą nękać świat kolejnymi "odgrzewaniami".
Kicz, mało ambitne teksty. Generalnie śmietnik polskiej muzyki.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podane przyklady - lady pank kiedys bylo zespolem jak na polskie warunki bardzo dobrym... ale tak od polowy lat 90tych niesttey panowie chyba nie za bardzo maja na siebie pomysl, albo maja, ale jak dla mnie kiepsko... kombi w latach 80tych tworzylo nawet fajna muzyke... oczywiscie dla nielubiacych elektroniki rockmanow to raczej ciezkie do zniesienia, ale ja akurat czasem lubie odejsc w takie klimaty... taniec w sloncu jest do dzisiaj jednym z moich ulubionych polskich kawalkow, a i pozniej w o.n.a. skawinskiemu & co. zdarzaly sie kompozycje bardzo dobre, choc wiekszosc z nich znalazla sie na debiucie, poznie jbylo gorzej... nowe kombi jest jak dla mnie tragiczne.. chyba juz lepiej bulo zostal w tej kiczowatej stylistyce lat 80tych , za ktora polubili ich fani... przystisowanie sie do warunkow 21 wieku nie wyszlo im na dobre, bo jak kiedys sie wyrozniali, tak teraz to jest zwykly sredniej jakosci pop...

z powrotow zagranicznych na pewno cieszy genesis, chociaz spora grupa fanow pewnie wolalaby w 5cio-osobowym skladzie, no ale na razie jest jak jest.. mysle, ze taki zespol jak genesis jest na scenie muzycznej bardzo potrzebny - oni pokazuja, ze mozna grac muzyke w sobie niezbyt ciezka, wpadajaca latwo w ucho, ale jednak na najwyzszym poziomie i bez ochania, achania, uchania, samplowania i yoyowania...

inne powroty albo mnie nie obchodzily, albo byly jednorazowe wiec komentowac nie ma czego...
juz niedlugo powrot led zeppelin.. czy na jeden koncert, czy na dluzej to sie okaze... wielkich nadziei na ten powrot nie mam, raczej traktuje to w kategoriach koncertu floydow na live 8... no bo i co tacy zeppelini moga jeszcze nowego wymyslec jesli nawet by to potrwalo dluzej? oni juz swoje wymyslili i swoje nagrali.. sa legenda muzyki i chocby nie wiem jak dobre plyty nagrali to ludzie po tylu latach zawsze beda porownywali to do stairway to heaven czy whole lotta love... to samo zreszta spotkalo black sabbath - oni , mimo ze juz chyba z 11 lat graja w swoim pierwotnym klasycznym skladzie, nie moge wciaz nagrac nowej plyty, bo wiedza jak trudno byloby sprostac olbrzymim oczekiwaniom fanow...

trzeci z wielkich - purple - zadanie maja latwiejsze, bo oni wrocili w 84 roku i od tej pory juz sa caly czas, wydaja co pare lat plyty (lepsze lub gorsze) i pzyzwyczaili swoich fanow do pewnego stalego , wysokiego poziomu oraz do ciaglych tras koncertowych, w dodatku stojacych na bardzo wysokiem poziomie (a ostatnio chyba najlepszym od wieeeelu lat).. ich obecnosc jest jakby naturalna w swiecie muzyki rockowej wiec kazda nowa plyta nie wywoluje az takich emocji i nawet slabsze wydawnictwa po prostu przechodza bez echa... przy czym zaznaczy musze, ze ich ostatnia plyta jst dla mnie najlepszym ich wydawnictwem studyjnym od czasow perfect strangers z 84 roku, czyli wlasnie od powrotu po 8 latach...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kombi a KombiI to dwie zupelnie inne kapele,stad symobliczna zmiana nazwy.Oczywscie pierwsza wersja o klase lepsza i naprawde dobra w swym gatunku.Co do Lady Pank to mozna bylo dorga Moniczko mowic o rektywacji ale..na poczatku lat 90tych! Wlascwie,na skutek glownie znanego skandalu Borysewicza kiedy to obnazyl sie przed dziecmi (!) nie grali "tylko" pare lat.Oczywscie od lat 90tych sa juz znacznie gorsza kapela ale i w nowej dekadzie zdarzylo im sie popelnic kilka dziel wybitnych ("Zawsze tam gdzie Ty","Prawda i serce","Znowu pada deszcz"","Na co komu dzis","Na na").To co wyprawiaja w wieku 21 to juz zupelnie inna (gorsza) historia choc i tak lepsze niz Budka Suflera.Niemniej jednak obie kapela (Pank i Budka) to po Kulcie me ulubione polskie formacje,glownie przez stare dokonania...
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna


Ostatnio zmieniony przez q_michal dnia Nie Wrz 30, 2007 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monisiu najmilsza w takim razie jestem sklonny Ci wybaczyc Wink
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ble, fuj, rzyg! Twisted Evil
Ale słodko się zrobiło
q_michal napisał:
Co do Lady Pank to mozna bylo dorga Moniczko mowic o rektywacji ale..na poczatku lat 90tych! Wlascwie,na skutek glownie znanego skandalu Borysewicza kiedy to obnazyl sie przed dziecmi (!)

@_o
Jak zwykle o niczym nie wiem
Może jakieś szczegóły? :>

Żeby nie było że zbaczam z tematu;
Podobnie jak moi poprzednicy dostaję mdłości gdy słyszę współczesne KombII i Lady Pank
Powrót do góry
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kombi lubiłem,Kombii mnie nie rusza za bardzo,stali się zespołem jakich wiele obecnie.

Do Panków mam sentyment,nowej płyty nie słyszałem, Wenus-Mars jest mi obojetne, Strach się bać polubiłem(mimo że antyPISowe w wymowie),choć bardzo nawiązuje do starszych przebojów.
Ostatnia w miarę ciekawa płyta Panków to jak dla mnie Łowcy głów z 1998, ostatnia swietna(i ma duże szanse wygrać u mnie w 1994) to Nana.

Zgadzam się jednak,że generalnie panowie ostatnio obnizyli loty,ale to wszystko za sprawą ich własnej legendy i i tak niepodważalnej pozycji na naszym podwórku.Poza tym ostatnimi laty nagrali 2 piosenki,które ewidentnie mnie denerwuja,co im sie wcześniej nie zdarzało,czyli Stację Warszawa i Słońcem opętani.

I małe sprostowanie do postu Q Michała-u Panków były w zasadzie 2 przerwy:krótsza przymusowa po incydencie wrocławskim w latach 1986-87 i dłuższa w latach 1991-94,gdy rozpadł się stary (choc i tak trochę juz zmieniony wcześniejbo bez Mścisławskiego i Goli,a z Joriadisem) skład. Po tej przerwie panowie sformowali nowy skład z Kieliszkiewiczem i Jabłońskim i powrócili w 1994 świetną Naną.

A Sztuka latania powstała przed przerwami w 1985-jeden z moich faworytów w ich repertuarze.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagaciarz napisał:


I małe sprostowanie do postu Q Michała-u Panków były w zasadzie 2 przerwy:krótsza przymusowa po incydencie wrocławskim w latach 1986-87 i dłuższa w latach 1991-94,gdy rozpadł się stary (choc i tak trochę juz zmieniony wcześniejbo bez Mścisławskiego i Goli,a z Joriadisem) skład. Po tej przerwie panowie sformowali nowy skład z Kieliszkiewiczem i Jabłońskim i powrócili w 1994 świetną Naną.

A Sztuka latania powstała przed przerwami w 1985-jeden z moich faworytów w ich repertuarze.


Wszytko slusznie.Nie wiem czemu podalem ten tytul...Mialem na mysli "Znowu pada deszcz"..Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Lady Pank,to piosenki z początku ich kariery były nawet "Ookej".
Natomiast to co oni teraz wyprawiają jest żenujące,naprawdę. Confused
Nie mogę słuchać tych "utworów" dzisiejszych Lejdi Panków...
A Kombii??...Hmm....dobrze znów na nich popatrzeć...był to mój pierwszy zespół jakiego słuchałam,więc podchodze do nich z sentymentem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z koncertu Lady Panków, co mnie popchnęło, do zapostowania tu, co planowałem od tygodnia. Może i Lady Pank byli lepsi u początku, może już im stuka piąty krzyżyk, ale nie mogę powiedzieć, że robią coś żenującego. Bawią swoją muzyką, starą i nową kolejne pokolenie, w zasadzie więcej tam było nastolatków niż "tatuśków", na ich nowych płytach jest parę fajnych kawałków "Wenus-Mars" czy "Strach się bać", no i przecudna "Stacja Warszawa". Poza tym w bagnie, jakim jest polska muzyka potrafią wciąż robić dobrą muzykę.
Kombi lubię trochę mniej, ale grają wcale przyjemnie, choć tu przepaść między nową a starą ich muzyką jest o wiele większa. A najwięcej upadła Budka Suflera - bo kto porówna Bal wszystkich świętych z "Jolka, jolka" czy "A po nocy przychodzi dzień"? Jednak też przyjemnie słucha mi się zarówno ich klasyków jak i nowych kawałków Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Właśnie wróciłem z koncertu Lady Panków, co mnie popchnęło, do zapostowania tu, co planowałem od tygodnia. Może i Lady Pank byli lepsi u początku, może już im stuka piąty krzyżyk, ale nie mogę powiedzieć, że robią coś żenującego. Bawią swoją muzyką, starą i nową kolejne pokolenie, w zasadzie więcej tam było nastolatków niż "tatuśków", na ich nowych płytach jest parę fajnych kawałków "Wenus-Mars" czy "Strach się bać", no i przecudna "Stacja Warszawa". Poza tym w bagnie, jakim jest polska muzyka potrafią wciąż robić dobrą muzykę.


Generalnie się zgadzam co do Panków, też nie uważam,że robią coś żenującego,"technicznie" nadal bardzo dobrze grają,chociaż Panasewicz to już zdecydowanie nie ten głos,a na koncertach ostatnio niestety niczym nie zaskakiwali trzymając się swojej żelaznej setlisty i trochę mi w tym wszystkim brak improwizacji.
(Tak a propos-wróciłeś z koncertu-jak było-zagrali coś co wykracza poza repertuar Koncertowej i poza Stacją Warszawa).

Jednakze jak we wcześniejszym poscie napisałem,nowe piosenki ruszają mnie zdecydowanie mniej od starych (oczywiście swoje robi też sentyment ) i robione są z reguły wg. wytyczonych wcześniej starych schematów,choć akurat takie 7me niebo nienawisci,Strach się bać czy Sexi pleksi(przed chwila na TMT leciał klip) bardzo lubię.

A co do samej idei powrotów to generalnie jestem za,biorąc pod uwagę choćby Deep Purple czy Genesis,co zreferował juz Bizon czy Queen + Paul Rodgers( choć prywatnie głos Rodgersa w utworach Queen kompletnie mnie nie rusza,to chociażby od strony samego grania było warto ).


A Budka Suflera?Tu już niestety całkowite rozmienianie się na drobne,choć z ogromnym sukcesem komercyjnym. Zgadzam się z Ziutkiem-wystarczy zapuścić sobie Bal wszystkich swiętych,a potem Jest taki samotny dom.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
A najwięcej upadła Budka Suflera - bo kto porówna Bal wszystkich świętych z "Jolka, jolka" czy "A po nocy przychodzi dzień"? Jednak też przyjemnie słucha mi się zarówno ich klasyków jak i nowych kawałków Wink

Nie zgadzam się. "Bal wszystkich świętych" jest świetnym utworem podobnie jak "Takie Tango" i parę innych nowszych rzeczy.
Pomimo upływu lat trzymają poziom i potrafią jeszcze wyprodukować dobrze brzmiący hit.
Nie to co nowe KombII którzy wtopili się idealnie w dzisiejszy chłam.
Obecnie niczym się nie wyróżniają (poza bogatym dorobkiem) wśród tych wszystkich obecnie grających miernot
Powrót do góry
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:

Nie zgadzam się. "Bal wszystkich świętych" jest świetnym utworem podobnie jak "Takie Tango" i parę innych nowszych rzeczy.
Pomimo upływu lat trzymają poziom i potrafią jeszcze wyprodukować dobrze brzmiący hit.
Nie to co nowe KombII którzy wtopili się idealnie w dzisiejszy chłam.
Obecnie niczym się nie wyróżniają (poza bogatym dorobkiem) wśród tych wszystkich obecnie grających miernot


Hmm to juz kwestia gustu,akurat dla mnie wymienione przez Ciebie utwory to symbol kiczu i tzw."piosenki radiowej" robionej pod masowe gusta,do tego obrzydzonej mi zupełnie przez media,a pomysleć,że ten zespół nagrał kiedyś Czas czekania, Noc komety czy Czas ołowiu...co jednakże nie oznacza,że Kombii robi obecnie coś lepszego.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagaciarz napisał:

Hmm to juz kwestia gustu,akurat dla mnie wymienione przez Ciebie utwory to symbol kiczu i tzw."piosenki radiowej" robionej pod masowe gusta,do tego obrzydzonej mi zupełnie przez media,a pomysleć,że ten zespół nagrał kiedyś Czas czekania, Noc komety czy Czas ołowiu...co jednakże nie oznacza,że Kombii robi obecnie coś lepszego.

Obecne piosenki Lady Pank też są robione pod publikę ;]
Z tego wszystkiego znam na pamięć całą "Stację Warszawa" i "W 7 niebie nienawiści" i wcale nie uważam tych kawałków za badziewie radiowe, wręcz przeciwnie.
Gdyby muzycy nie tworzyli łatwo wchodzących w ucho hitów , już dawno poszli by z torbami
Zauważ jak dużo ostatnio nagle zyskało "fanów" Kombii,oni wszędzie są, na każdym festiwalu.
Nawet się zhańbili występem w kitowych "Hitach Radia Eska" ... żenada.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie po większości grali hity - doszedłem w połowie imprezy na Krzysowej Narzeczonej, poszła Fabryka Małp, Marchewka, Zawsze Tam Gdize Ty, Mniej Niż Zero, Tańcz Głupia Tańcz, Strach się bać, Zosatwcie Titanica, Stacja Warszawa, na bis Na Co Komu Dziś i Niania, było też parę piosenek, których z tytułu nie kojarzę, no i zdziwił mnie brak Siódmego Nieba Nienawiści (nie wiem, czy zagrali wcześniej) czy Takich Samych (koleżanki mowiły, że tego na pewno nie grali), potrafili też zaimprowizować niezłe solówki na gitarach czy instrumentalki gdy Panasewicz się przebierał Wink Ogółem z tego co widziałem po innych i czułem sam na sobie, to pewne, że wciąż potrafią dać czadu.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że Nanę i Na co komu dziś zagrali to jestem pozytywnie zaskoczony, Takich samych dość rzadko grają niestety,a w ogóle to widzę,że dalej Koncertową grająSmile.

@Kot-Zgadzam się,Lady Pank tez gra pod publikę,zreszta oni grali tak cały czas,tyle że moim skromnym zdaniem cały czas trzyma to jakiś poziom (choć nie przekonam się już raczej do Stacji Warszawa a już na pewno nie do Słońcem opętani), czego nie mogę powiedzieć mimo wszystko o Takim tangu i Balu wszystkich swiętych.
Ale generalnie masz rację-i Budka i Kombii i Lady Pank i Bajm to obecnie zespoły tzw.nurtu oficjalnego i trudno mieć do nich pretensje,że robią muzykę "dla ludzi".
Zresztą nawet uchodzący za "niekomercyjny" Kult też popełnił swego czasu Gdy nie ma dzieci(które nota bene bardzo lubię,zwłaszcza teledysk).
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym chyba poziom tego, czego ludzie chcą słuchać się wciąż obniża - bo ten sam Dutkiewicz np. napisał Jolka, Jolka i Za ostatni grosz, jak równieź Podaruj mi trochę słońca...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jolke.."to napisal Mogielnicki,nomen omen wspoltwroca i autor wielu tekstow Lady Pank.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szansie na sukces była śpiewana jako jedna z napisanych przez Dutkiewicza, wikipedia też twierdzi, że Dutkiewicz... nie wiem... Ale chyba idzie o główną myśl, a nie przykłady Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek