FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ksywka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czyim dziełem jest twoja ksywa?
Znajomych
46%
 46%  [ 33 ]
Moim
53%
 53%  [ 38 ]
Wszystkich Głosów : 71

Autor Wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Ty, Obiad a czemu nie piszesz o swojej wariacji, którą masz na Laście? Wink

A, no tak. No to to historia była taka, że chciałem sobie zrobić już chyba 3. z kolei konto na last.fm (po Sheep49, potem był w ogóle z dupy całkiem wzięty catotheist), a jako, że był to już czas tych nicków "obiadowych", to chciałem ujednolicić wszystko. No i przyszedł czas wyboru nicku i wpisałem whoatemy... i się zatrzymałem. Pomyślałem sobie: "Hm, na tej stronie wszyscy będą widzieć, jakiej muzyki słucham. Więc może by tak... whoatemymusic? GENIUS!" No i zostało. A jako, że mam już to 7500 odtworzeń nabitych, to nie będę emigrował na jeszcze jedno konto, tym razem o takiej nazwie, jak mam wszędzie indziej. BEZ PRZESADY, aż tak potrzebne do życia mi to nie jest. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
henryv



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z podstawówki Helmut , miałem durnego koleszkę, który gdy się za coś zabierałem, to sam jako obibok, coś mi wkręcał, ale żę najlepszą linią obrony był śmiech , to dawał sobie spokój Very Happy Póżniej doszło Hilfe do Helmuta ( historia gruba) ale uratowałem chłopaka:) później był kostek kostecki lub neron ze względu na 54 kilo wagi Very Happy a jedno z drugim się związało, gdy nie jaki Jarek , po wywołaniu mnie na lekcji do tablicy niezłej hetery z mikrobiologii zakrzyknął - "Kości zostały rzucone" .... A teraz Henry od kilku lat.... Dla znajomych normalny Hendryg Very Happy
a Heniek dla Queenoholików dobrze mi poznanych Smile A henryv , tak jak ktoś napisał wcześniej... za dużo możliwości w stylu 637828396henry3635427 XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy zakładałem nk Twisted Evil szukałem loginu i wszystkie które chciałem były już zajęte. Wpisałem to werty z górnego rzędu klawiatury i otworzyłem słownik angielsko-polski na losowej stronie. W oczy wpadło mi to man i tak powstało

Manwerty
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magdalena D.



Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Sopot / Berlin / New Jersey

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja siostra jak byla mala wolala na mnie "mada". wystarczylo o tym wspomniec w najblizszym otoczeniu i tak zostalo do dzis Smile
_________________
Road is white, sky is black
Rattlesnake run down your back
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkowo byłam Stolichnaya - od ulubionej wódki Freddiego Cool
Ale niedawno zostałam uroczyście przechrzczona przez krakowską ekipę fanów Very Happy co jest udokumentowane ceryfikatem Wink
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
galicjusz12



Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh ja o swoich nie bede mowic lepiej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TheMlodyVlog



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 20
Skąd: Ostroleka

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj nic wzial sie od tego ze duzo osob mowilo na mnie Mlody. Kiedy zakladalem konto na Yt chialem nazwe Mlody232, ale nie pasowalo i dodalem The.Z czasem 232 zmienilem na Vlog Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie koledzy mówią RobSon. Mniej kulturalni wyzywają mnie od esesmana Confused Takie hejterswo czasami jest żałosne, no ale cóż Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek