FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ksywka
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czyim dziełem jest twoja ksywa?
Znajomych
46%
 46%  [ 33 ]
Moim
53%
 53%  [ 38 ]
Wszystkich Głosów : 71

Autor Wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 1:44 pm    Temat postu: Ksywka Odpowiedz z cytatem

Siema wszystkim, jestem ciekawy skąd się wzieły wasze pseudonimy na tym forum. Piszcie czy używacie ich równierz normalnie i skąd się one wzieły Very Happy Ja jestem JądRo?! od czasu gdy matka koleżanki przekręciła moje imie i zamiast Jędrek powiedziała "Jądrek" Very Happy Very Happy Very Happy No i tak Już zostałoRazz
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki temat był.

Ale zniknął przy zmianie serwera.

Drugi raz tłumaczyć się nie będę Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, z ksywami u mnie bywało różnie. Na podwórku od zawsze koledzy mówili na mnie Leniu, a to pewnie dlatego, że nigdy nic mi się nie chce. Na początku LO mieliśmy z klasą przygotować mały teatrzyk. Razem z nauczycielką wymyślaliśmy ksywki pasujące do gangsterów (bo przedstawienie miało być z gangsterami), no i ja dostałem przydomek 'Melex'. Very Happy Na próbie koledzy powiedzieli, że gram jak w argentyńskiej telenoweli i bardziej pasuje do mnie ksywa 'Melessio', no i się przyjęło. W LO różnie do mnie mówią - raz tak, raz tak, aczkolwiek ja wolę już określenie Leniu, stąd też mój nick. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ksywka to tylko i wyłącznie mój wymysł (który jak już kiedyś gdzieś pisałem nie wynika z jakiejś wielkiej fascynacji muminkami). Po prostu kiedyś gdy chodziłem do kafejek internetowych, padło hasło, że gramy w CS-a no i trzeba było jakąś ksywę na szybkiego se walnąć. Jakowoż, że wcześniej na chacie nabijaliśmy się z gościa o ksywie mumin_15 wziąłem sobie mumin. I tak już zostało w internetowym świecie, potem dodałem jeszcze "_king" a bo zwykłe mumin było zajęte do poczty a nie chciałem mieć czegoś w rodzaju mumin1624640234.

W realnym świecie jestem już nazywany różniście. Najczęsciej Seba, od imienia. Jeśli ktoś chce pozwolić sobie denerwowanie mnie to wymieniane są ksywki wiążące się z moim rzadkim nazwiskiem (Siuda - dlatego dość często na imprezach śpiewamy hymn mojej rodziny czyli Siuda stay or Siuda go Laughing ) ostatnio furorę robi Badadądej, ponieważ moi znajomi uparli się, że w jednej reklamie Heyah leciało "Paradądej, tara, Siudabadadądej" Very Happy
O a w gimnazjum to jedna nauczycielka nazwała mnie "profesorek", co też nie odbiło się bez echa w moim życiu. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kwak
Gość





PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja ksywka ma prawie tyle lat co ja sam Razz w 1 albo 2 klasie podstawówki wszyscy zaczęli na mnie mówić kwak i tak zostało do dzisiaj Razz bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś ze znajomych powiedział do mnie po imieniu, czyli Marcin Razz zawsze kwak albo ewentualnie kwaku Surprised Wink i powiem szczerze, że lubie tą ksywke, a wzięła się od nazwiska (nie, nie nazywam się Kaczyński Laughing ) Razz
Powrót do góry
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pseudo bierze się od nazwiska ,choć pełna wersja "jagaciarz" używana jest tylko w necie.Powstało w czasach licealnych.
Koledzy w liceum wymyslili"Jaga"(jak ciotka Jaga z mojego ulubionego Kajka i Kokosza,choć jak zaznaczyłem wzięło się to od nazwiska) i tak już zostało,wśród bliskich kumpli także do dzisiaj.Tyle że dla niewiedzących o co chodzi Jaga może się kojarzyć z płcią piekną,przeto w necie wolę sygnować się Jagaciarzem.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagaciarz napisał:
Jaga może się kojarzyć z płcią piekną


Jagaciarz, mi się kojarzy tylko i wyłącznie z klubem piłkarskim Jagiellonia Białystok...Ale to tak na marginesie... Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisalem juz milion razy na forach roznych, no ale jak temat wsyslo i jest nowy to w skrocie:

- ksiazka do ruskiego "wstriecia 1" zdaje sie... czytanka o jakichs glupotach, w ktorej wystepuje postac "czarnego bizona z oklahomy" - indianina, ktory nosil jak to indianin opaske na lbie... ja jakos w 1-2 klasie jak akurat to czytalismy scialem troche wlosy (tak do ramion) i na wuefie zeby mi do oczu nie wlazily to zakladalem czerwona opaske na leb.. no i ktos stwierdzil , ze wygladam jak czarny bizon z czytanki do rosyjskiego... no i co jakis czas ktos tak na mnie mowil, ale tak naprawde moja ksywa sie to stalo dopiero jakos od 4 klasy liceum jak mialem net na stale juz w domu i sie rejestrowalem na roznych forach itd ludzie, ktorzy mnie od wtedy poznawali znaja mnie jako bizona, a i czesc tych wczesniejszych ze szkoly tez tak na mnie mowi..

co ciekawe, z tej samej ksiazki uczylismy sie na studiach rosyjskiego i oczywiscie troche smiechu bylo jak pokazywalem ludziom skad sie bizon wzial heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż dziw, że CORAX nie zamknął tego tematu Mr. Green Dobra, ja nie o tym Razz Jeśli chodzi o mój nick, to wiele nie trzeba wyjaśniać - mutacja imienia + ulubionego bandu = PiotreQ Very Happy
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksywka "Kensington" pochodzi prawdopodobnie od pewnej londyńskiej dzielnicy, w której to pomieszkiwał sobie Freddie Mercury. Jednak w "pozaforumowych" okolicznościach ksywka ta nie ma zastosowania (pomijając fakt, że pod tym samym nickiem zarejestrowany jestem na Allegro).
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to nie wiem, czemu mam ksywę taką, a nie inną. W podstawóce kumple mówili na mnie tasior, dlatego w mailu mam słowo tasiorek. A Gohan? To było pierwsze co przyszło mi do głowy, a bardzo lubię Dragon Ball. Chociaż Gohan wcale nie jest moim ulubionym bohaterem. Ale już się do tego przyzwyczaiłem. Aczkolwiek dla bardziej zaznajomionych jestem po prostu Kuba.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forumowy nick to tylko inicjatywa mojej własnej wyobraźni - raczej nikt się tak do mnie nie zwraca w rzeczywistości. Natomiast mam multum innych, nierzadko idiotycznych ksywek Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Jeśli chodzi o mój nick, to wiele nie trzeba wyjaśniać - mutacja imienia + ulubionego bandu = PiotreQ Very Happy


Stefan + Queens ?

Co do mnie - nie używam tego nicka poza internetem, a nawet chyba poza tym Forum (i ewentualnie gronem). Miało być po prostu moje imię, ale ktoś już tak kreatywny pomysł miał... W życiu codziennym mam inny nick Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
jagaciarz napisał:
Jaga może się kojarzyć z płcią piekną


Jagaciarz, mi się kojarzy tylko i wyłącznie z klubem piłkarskim Jagiellonia Białystok...Ale to tak na marginesie... Wink


Akurat w moich czasach licealnych Jaga grała w nizszych ligach,więc nie miałem skojarzeń z klubem.Natomiast teraz oglądając magazyny ligowe zastanawiam się czasem kto mnie wołaSmile.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blood Brother-skrót-BeBe Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
..dla wybranych: bejbe. Prawda, bejbe?

Wołałaś mje?
Powrót do góry
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater w jedynym wywiadzie napisał:
18. Dlaczemu Caterkiller?

Bo jakieś pięć lat temu rejestrowałem się na forum o Sonicu, a caterkiller to jeden z najczęsciej pojawiających się robotów w tej serii. ^^ Miałem jeszcze pare nicków, ale do tego się przyzwyczaiłem - nawet sąsiad mówi do mnie 'kater'. ;P

_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vessena - to byla moja pierwsza postac w RPG papierowym, ale gralam nia dosc krotko. Poza forum Queen jeszcze w paru miejscach sie pojawia - w adresie email, gronie.
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
..dla wybranych: bejbe. Prawda, bejbe?


Dla pięknych pań mogę być Bejbe Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Dla pięknych pań mogę być Bejbe Wink

Zrozumiałaś, Mionior? Masz się nie zwracać bejbe do BeBe Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ksywa wynikła z fascynacji postacią Spika Edneya w 2004 roku. Pamiętam jak pierwszy raz obejrzałem koncert z Budapesztu i nie mogłem się nadziwić skąd się biorą dżwięki fortepianu kiedy Fredek skacze po scenie. Wiedziałem ,że Queen nie jechał raczej z playbacku, więc mocno mnie to zadziwiło. Aż w końcu dostrzegłem , faceta grającego na klawiszach za sceną i kolejna lawina. "Dlaczego go chowają ?? Czy dlatego ,że jest brzydki ??". Hammer to fall rozwiało moje wątpliwości. Jakiś misio wymiatał obok Briana na gitarze, pewnie ten sam co na klawiszach. Przekopałem pół neta, przeczytałem wiele stron zanim sie dowiedziałem ,że to Spike Edney. Przez pół roku był to mój idol i akurat wtedy trafiłem na Forum.Dziś pod tą ksywą funkcjonuję tyko w światku Queen, na innych forach jestem albo stingray albo hubertolino.
W życiu prywatnym nie mam żadnej ksywy, chciaż mało kto mówi do mnie "Hubert", tylko Hubuś, Hubek, Hubcio, Hubercik ,Huba lub Hubisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mowienia po imieniu to ja nie jestem pewien czy moi rodzice pamietaja jak mam na imie bo od 16 lat (a mam 17) mowią do mnie dudek Very Happy mam tez inne ksywy np. GLUCsław, metal i inne durne Laughing
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Monior vel. MoniQue(en) napisał:
..dla wybranych: bejbe. Prawda, bejbe?


Dla pięknych pań mogę być Bejbe Wink

oh ah
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ksywa na forum to zestawienie pierwszych trzech liter imienia i nazwiska. Często jest to nie zajmowany na żadnych serwerach login, więc mam małe problemy, aby ją dopasować do wszystkich internetowych for, poczt, itp. itd.

A w szkole na ogół to mówią na mnie Arturo - domyślcie się od czego to się bierze Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Cytat:
oh ah


co na tym koncie robi kociak? :p

Bawi się Rubiczkiem @_o


Remember , forever oh_ah
Powrót do góry
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu rzeczywistym to okropne ksywy mam :B
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.


Ostatnio zmieniony przez BeBe dnia Sro Lis 07, 2012 1:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek