FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Innuendo Plant
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roger555



Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 21

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie Innuendo w wykonaniu Planta podoba fajna jest szkoda ze na DVd ten koncert tak okroili Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche Plant to ociąga.Aż zabardzo robi to w swoim stylu mi się jego wyknanie niepodoba mam mp3 i video nieleży mi Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sty 30, 2005 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I trzeba pamiętać,że na początku zapomniało mu się tekstu...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee za dużo narzekacie... Wink
Trzeba pamiętać, że wokal Plant'a różnił się od Mercury'ego. To samo Queen i Led Zeppelin... W sumie to dwa inne głosy. Ja przez dłuuugi okres czasu nienawidziłem tego wykonania, ale teraz zdałem sobie sprawę, że Plant zaśpiewał Innuendo w swoim stylu. Nie było to rewelacyjne wykonanie, ale też nie takie tragiczne... Za to Brian, Roger i John byli chyba w szczytowej formie! Roger szalał na perkusji jak nigdy. Brian'a solówki jak zawsze były przecudne... I wiecznie dobry, niedoceniony John... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Troche Plant to ociąga.Aż zabardzo robi to w swoim stylu mi się jego wyknanie niepodoba mam mp3 i video nieleży mi Smile

Ja nie rozumiem czemu wszyscy oczekuja, zeby Plant zaspiewal to tak jak Freddie. Ludzie, troche perpektywy. Zeppelini byli dla chlopakow z Queen bogami, Plant- wzorem do nasladowania. Czemuz mialby probowac robic jakis tribute band? Mial sie przebrac w kuse trykoty i robic EEEooo? To dopiero bylaby chala!!! Ciekawe, czy tak samo beda ludzie narzekac po tegorocznmej trasie, ze Rodgers nie brzmial jak Mercury i ze spiewal inaczej. LUDZIE- O TO CHODZI! I o to chodzilo na koncercie na Wembley- zeby kazdy artysta oddal Freddiemu hold, ciagle jednak bedac soba. Wszyscy wychwalali pod niebiosa George'a Michaela, a przeciez i on nie kopiowal Freddiego! A Hetfield? Zaspiewal po swojemu! Axel rose? To samo!
Tak w ogole- moim zdaniem Crazy Little Thing Called Love w wykonaniu Planta bylo jednym z trzech najlepszych wykonan calego wieczoru. A to tez zaspiewal po swojemu, zwlaszcza "ciezszy" fragment na koncu. Miodzio!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś gdzieś pisałam, ze moje nagranie tego koncertu z TV jest u Piotr^a, z polskim komentarzem...
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja juz kieys pisalem ze zgadzam sie z fenderkiem? to napisze jeszcze raz Laughing jak dla mnie plant byl swietny na koncercie.. owszem troche sam poczatek spieprzyl moze ale potem bylo swietnie a juz wplecienie w srodek kawalka 'kashmiru' bylo genialne... qrde ja nie potrafie sobie teraz wyobrazic koncertowej wersji tego utworu bez tego malego kaszmirowego wtretu w srodu!i czesto lapie sie na tym ze kiedy spiewam sobie przy puszczonym studyjnym innuendo, spiewam to tak jak to zrobil plant a nie freddie Shocked (no oczywiscie nie tak dobrze ale w podobny sposob hehhe)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Fenderka i Bizona - uważam, że to bardzo, bardzo, bardzo dobra wersja. Nawet ta początkowa pomyłka Planta nie przeszkadza, a tylko dodaje naturalności. BTW na witrynie www.flossfm.com wejdźcie w FLOSS MIXES a pote, w dział INNUENDO - do ściągnięcia genialny mix - podkład z Tribute i wokal Fredka.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Innuendo w wykonaniu Planta zawsze stanowilo jeden z najciekawszych momentow TFMT - moze nie tyle ze wzgledu na wykonawce ile ze wzgledu na Rogera - w polskiej TV (nie wiem jak w innych) bylo pokazane jak wywija on paleczkami na poczatku utworu - cos pieknego. Scene te zapamietalem na dlugie lata. Stad moje rozczarowanie oficjalnym VHS i kompletna wscieklosc po ukazaniu sie DVD - na zadnym tego nie ma Evil or Very Mad
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
BTW na witrynie www.flossfm.com wejdźcie w FLOSS MIXES a pote, w dział INNUENDO - do ściągnięcia genialny mix - podkład z Tribute i wokal Fredka.


No no ciekawy mix... Smile A swoją drogą to ciekawe czy będa grać "Innuendo" na tegorocznej trasie. Bardzo bym chciała usłyszeć Rodgersa śpiewającego ten utwór. Tylko Mr. Taylor będzie musiał wcześniej powrócić do formy, bo to na pewno niezbyt łatwy utwór dla perkusisty (i nie tylko).

usmc napisał:
moze nie tyle ze wzgledu na wykonawce ile ze wzgledu na Rogera - w polskiej TV (nie wiem jak w innych) bylo pokazane jak wywija on paleczkami na poczatku utworu - cos pieknego. Scene te zapamietalem na dlugie lata.


Zachęciłeś mnie właśnie, żeby sobie przypomnieć tę scenę. Smile
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
King Mercury



Dołączył: 01 Gru 2003
Posty: 107
Skąd: TG

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMHO Plant był jednym z gorszych wykonawców, bardzo nie podobało mi się jego wykonanie, ale fajnie, że wystąpił Smile
_________________
I'd rather be...
I'd rather be with...
I'd rather be with an animal!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja sobie pozwolę na lekki OT - dla mnie jednym z ciekawszych momentów koncertu był występ Extreme. Niby grali podobnie jak Queen, ale jednocześnie ich występ zawierał w sobie tyle energii, że mógłbym się zastanawiać czy niektóre utwory nie podobały mi się bardziej od oryginałów.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem pewien... Radio Ga-Ga nigdy nie lubilem, ale ta wersja... Mmmmm.... dla mnie obok Hetfielda (moje ulubione SCC) byli najwiekszymi gwiazdami wieczoru- nie G. Michael, nie - EXTREME. Zgadzam sie w zupelnosci.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no calkiem fajne chociaz mimo wszystko wole i wersje studyjna i ta z plantem od tej kombinowanej Wink ale brzmi bardzo fajnie Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze tu podkreślałem , że Extreme wypadł najlepiej z wszystkich i to Love Of My Life...łezka w oczach.
Pierwszy raz u nich słyszałem Bicycle Race śpiewany Live refren Smile
i nawet czyściutko Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek