FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nirvana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już słusznie wspomniano - do nurtu "grunge" wrzucano bardzo różne zespoły. A chodziło raczej o to, żeby nazwać nowy ruch wykonawców muzyki rockowej z okolic Seattle i tyle. Ktoś rzekł o hołdzie dla Led Zeppelin - ja dodam jeszcze inspiracje Black Sabbath i punk rockiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
hołd dla muzyki lat 70-tych, ale i hołd dla punka, rockowej rebelii, brzmień "autentycznych", powrót do korzennego rockowego grania. Kurta wyraźnie inspirował brytyjski ruch punkowy przełomu lat 70. i 80-tych.

najlepsze jest, że jedną zjego ulubionych płyt w ogóle był... Red Crimsonów Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedna ciekawostka: Cobain gościnnie pojawił się na płycie grupy Earth, założonej przez swojego bliskiego przyjaciela Dylana Carlsona... Brzmi to tak:
http://www.youtube.com/watch?v=RDERDV3hhO0
Zdziwko? No właśnie, to jest tak zwany drone doom metal, którego Earth byli pionierami Wink
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
krs napisał:
hołd dla muzyki lat 70-tych, ale i hołd dla punka, rockowej rebelii, brzmień "autentycznych", powrót do korzennego rockowego grania. Kurta wyraźnie inspirował brytyjski ruch punkowy przełomu lat 70. i 80-tych.

najlepsze jest, że jedną zjego ulubionych płyt w ogóle był... Red Crimsonów Wink

No właśnie jakoś nie chce mi się w to wierzyć za bardzo. Jakieś wiarygodne źródła?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
NAR napisał:

najlepsze jest, że jedną zjego ulubionych płyt w ogóle był... Red Crimsonów Wink

No właśnie jakoś nie chce mi się w to wierzyć za bardzo. Jakieś wiarygodne źródła?

Akurat o tym mówił dość często. Poszukaj sobie w googlach.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czemu to takie dziwne? Może i grał w Nirvanie ale to przecież nie znaczy, że był zamknięty jedynie na ten styl.

Nie wiem wystarczy spojrzeć na Mike'a Portnoy'a który łapie absolutnie wszystko od Radiohead po Opeth i Bloodbath.
Wink


eee co to za znikające posty? Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. To, że lubię progresywny metal nie znaczy, że sam jestem w stanie go komponowac, pomijając już fakt tego, że słucham mnóstwa rzeczy, jak chocby właśnie punk, które lubię - ale nie chciałbym grac Wink
Co do tego nagrania Earth - czy tylko mi się wydaje, że skala strasznie zajeżdża Nirvaną? Laughing Bo jednak przyzwyczaiłem się do minorowych skal i mnóstwa dysonansów, trytonów, depresyjnego klimatu... Bo na to trzeba jednak złapac nastrój, ale jak złapie, to takie Sunn O))) na przykład daje niezłą schizę Wink Btw, co oni wszyscy się tak w tych wzmacniaczach Sunn zakochali, tu też widzę w tytule płyty Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:

Co do tego nagrania Earth - czy tylko mi się wydaje, że skala strasznie zajeżdża Nirvaną? Laughing Bo jednak przyzwyczaiłem się do minorowych skal i mnóstwa dysonansów, trytonów, depresyjnego klimatu... Bo na to trzeba jednak złapac nastrój, ale jak złapie, to takie Sunn O))) na przykład daje niezłą schizę Wink Btw, co oni wszyscy się tak w tych wzmacniaczach Sunn zakochali, tu też widzę w tytule płyty Razz

Sunn O))) na początku byli właśnie tribute bandem dla Earth Wink I nazwę wzięli od wzmacniaczy, na których oni (Earth) grali... A co do skali, to możliwe, bo z tego co wiem, to mieli szerokie inspiracje. Np. niektóre kawałki brzmią jak spowolnione country Laughing
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wrażenie, że wiele z osób, któte się tutaj wypowiadają nie ma zielonego pojęcia o czasach, w których przyszło tworzyć Nirvaniie. zarzut opierający się na braku merytorycznych podstaw muzycznych w ich muzyce jest tragicznie głupi. komentowanie, poprzez kontekst pierwszych lat 90-tych jest niepotrzebne. to było odrodzenie, ckliwość w strunach, powrót do korzennych brzmień i radości z grania (bez wielkich produkcji studyjnych itd.). to była kontra wobec tego co się wówczas grało. przecież to co się działo później, m.in. zapoczątkowana przez Nirvanę tradycja grania unplugged była owocem nowego podejścia do muzyki. granie bez prądu? doskonale pamiętam jakie to budziło kontrowersje! grunge to był punk przełomu lat 80.-90., bez odniesień pozamuzycznych.

a tego mogę słuchać w nieskończoność:

http://www.youtube.com/watch?v=SARB4D0TDxU

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego se posłuchajta, też fajne:

http://www.youtube.com/watch?v=etUXKqC5_J8

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nirvana grała tylko fajnie Cool to kurwa the beatles lat 90-tych. byli i są genialni. dzisiejsza dzieciarnia tego nie chwyta, ale po ch... się nią przejmować Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część dzieciarni chwyta. Co jakiś czas widzi się na ulicy młodzieńców i młodzienice odziane w tiszerty z Kurtem. Z jednej strony pojawia się pytanie: "co ty, kurna, wiesz o Nirvanie?", a z drugiej - za sprawą siły sentymentu - aż serce roście na ów widok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większego sentymentalisty od krsa na tym forum nie ma. Cool
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa? Ale to taki kompetentny sentymentalista czy nie bardzo? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu obiektywnie stwierdzam fakt, bez offtopowania. Wracajcie do rozmowy, na razie. Cool
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to czy kompetentny oceń sam.. ale że sentymentalny... Misiu, trafiłeś mnie w punkt, nie przeczę Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, też mnie to czeka. Wink

Skoro już tu wpadłem, to wypadałoby coś napisać o Nirvanie... Hmmm... Z czystym sumieniem przyznaję, że należę do tej dzieciarni, która tego nie łapie. Wink Czytałem te dyskusje (jałowe czy nie) o umiejętnościach muzycznych Cobaina i rozumiem argumenty obu stron, aczkolwiek mogę jasno stwierdzić, że do mnie Nirvana nie przemawia. Pewnie też bym miał do niej sentyment, gdybym znał te czasy, bo i teraz lubię różne kawałki kiepskie, ale znane mi z dzieciństwa, jednak w wyrwanej z kontekstu muzyce tego zespołu nie odnajduję dla siebie za wiele.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
dzisiejsza dzieciarnia tego nie chwyta, ale po ch... się nią przejmować Cool

Dzisiejsza dzieciarnia chwyta to aż za bardzo, a w moim odczuciu nie ma co chwytac i ochami, achami do Kurta to mnie tylko w irytacji wpędzają... Rolling Eyes Zwłaszcza, że z reguły obok Nirvany ubóstwiają HIM/Green Day/Ntohing Else Matters/Dowolnyszajszdradzającybrakelementarnegoobyciawkwestiimuzyki.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodaj jeszcze Jacksona. tylko że to nie jedynie dzieciarnia... (moja siostra cioteczna ;()
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymże Jackson to świeższa sprawa, młodociane fanki Nirvany to już społecznośc kilkuletnia i z tradycjami Razz, poza tym Jacksona mi się przyjemniej słucha niż Cobaina Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Większego sentymentalisty od krsa na tym forum nie ma. Cool


Where are the prophets, where are the visionaries, where are the poets
To breach the dawn of the sentimental mercenary


Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucha tu ktoś Foo Fighters? Co o tym sądzicie? Warto poświęcić czas? Czy to jakaś komercha jest bez większych ambicji? Ostatnio przyuważyłem ich koncert na Wembley (fragmenty) i nawet mnie zainteresowali. Tak dużej publiki nie widziałem od czasu Genesis w Rzymie, Taliki w Meksyku i Queen na starym Wembley. Stwierdziłem, że ich sprawdzę ale też i tu zapytam jakie są odczucia (bo i tak ich sprawdzę obojętnie co byście nie napisali).
Najbardziej rozjebało mnie to, że Dave Grohl, który to był najbardziej uzdolnionym muzykiem w Nirvanie (w moim odczuciu - nie biorę pod uwagę komponowania muzyki i pisania tekstów tylko samą grę), bardzo charakterystycznym perkusistą z pierdalnięciem Pudziana zakłada sobie Foo Fighters gdzie robi praktycznie wszystko poza waleniem w gary (takie mam przynajmniej wrażenie z tego koncertu) a już nie spodziewałem się go na wokalu co jak się okazuje wychodzi mu o niebo lepiej niż Kurtowi...
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shoryuken napisał:
Słucha tu ktoś Foo Fighters? Co o tym sądzicie? Warto poświęcić czas?


vs

Shoryuken napisał:
Tak dużej publiki nie widziałem od czasu Genesis w Rzymie, Taliki w Meksyku i Queen na starym Wembley.


W zasadzie odpowiedziałeś sobie sam. Cool

Shoryuken napisał:
a już nie spodziewałem się go na wokalu co jak się okazuje wychodzi mu o niebo lepiej niż Kurtowi...


To akurat jest bajecznie proste, wystarczy trzymać się tonacji. Laughing

Zacznij od There Is Nothing Left to Lose, obczaj też TEN ALBUM - z recenzji na dole strony dowiesz się dlaczego. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić, Foo Fighters to obecnie jedna z najlepszych kapel rockowych. Na pewno koncerty mają niezwykłe - widziało się trochę ich materiału na różnych klipach, poza tym mam też ich koncertowe DVD, które daje niezły ogląd na ich prezencję sceniczną.
Dave Grohl jest szalenie uzdolnionym muzykiem - już za czasów Nirvany skomponował m.in. piękną piosenkę "Marigold", a pierwszą płytę Foo Fighters nagrał zupełnie sam. Zdolniacha.

Oczywiście FF mają też swój temat na forum, prawda? Bo nie wiem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mają. To nie Marillion. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i nie ewa farna... Razz

ale byli juz obecni w jednej z edycji queenwizji. ale w sumie czemu by nie wydzielic od zapytania shoryukena do nowego tematu o FF? ten zespol jednak zasluguje na wlasny temat chyba.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie ma tematu więc postanowiłem poruszyć tę sprawę tu Cool Brak tematu+koncert zapuszczany w MTV+miliony sprzedanych płyt i nagrody Grammy spowodował, że się przestraszyłem, że poszli w komercyjne gówno. Pomyślałem jednak, że obojętnie co tam u nich na mnie czeka to przez wielki sentyment do Nirvany i tak muszę ich poznać Wink Pierwsze pozytywne opinie tutaj tylko bardziej optymistycznie mnie nastawiają Laughing

Poznam też "TEN ALBUM" choćby tylko dla tego "I Don't Think I Trust You Anymore" Wink Każdy miłośnik QUEEN jest naszym przyjacielem w końcu prawda? Laughing

Kubolski napisał:

Dave Grohl jest szalenie uzdolnionym muzykiem - już za czasów Nirvany skomponował m.in. piękną piosenkę "Marigold", a pierwszą płytę Foo Fighters nagrał zupełnie sam. Zdolniacha.


Marigold znam. Nawet sobie odświeżyłem z singla Heart Shaped Box ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dave brał też udzial w chórkach na koncertach Nirvany ale nic nie zapowiadało wtedy, że z niego taka złota rączka Wink Ja go zawsze kojarzyłem z podskakiwaniem pod sufit za każdym razem przy wejściu garów w Smells like teen spirit Laughing Jestem zatem mega pozytywnie zaskoczony Razz
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, właśnie założyłem osobny wątek, w którym będziemy się mogli rozpływać nad geniuszem Dave'a Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja już tam idę walnąć posta ze świeżymi wrażeniami Cool
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 17. rocznica śmierci Kurta Cobaina.

http://www.youtube.com/watch?v=f4p1I7o0nY4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek