FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Korn
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:57 pm    Temat postu: Korn Odpowiedz z cytatem



W związku z ukazaniem się nowego krążka grupy KoЯn, który swoją drogą nie został zatytułowany na wzór "Czarnego albumu" Metalliki, wytworzył się nam temacik. Ciężka muzyka z gatunku metal, nu metal, z charakterystycznym wokalem Jonathana Davisa i znanym chyba przez każdego utworem i zapadającym w pamięć teledyskiem Freak on a leash. Od początku swej działalności (1993) grający w stałym składzie, kiedy to w 2005 roku odszedł na własne życzenie gitarzysta Head. Odszedł z powodów religijnych, ale plotki głosiły, jakoby stało się to ze względu na jego córkę, która nuciła sobie A.D.I.D.A.S. (dla niewtajemniczonych, tytuł to skrót refrenu All day I dream about sex). Z innych ciekawostek, singiel Falling away from me miał swoją premierę w... odcinku Miasteczka South Park! Jeden z najbardziej kontrastujących zespołów (względem innej muzyki), jakich lubię posłuchać. Wasze zdanie?

Favourites:

- Shoots and ladders
- Clown
- Freak on a leash
- Somebody someone
- Word up!
- Another brick in the wall
- Coming undone
- Twisted transistor
- Evolution
- Innocent bystander
- Starting over
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, mój przyjaciel słuchał tego kiedyś,więc siłą rzeczy ja tez co nieco posłuchałem...Niezły, amerykański hardrock to tyle, co mogę stwierdzić. Nie podoba mi sie zbytnio ten wokal, ale to u mnie standard... Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to bardzo utalentowany zespół i z powodzeniem mógłby wkraśc sie do panteonu rocka obok led zeppelin , the doors , black sabbath czy deep purple gdyby tylko grali bardziej przystępnie , ciut lżej i wokal bardziej przypominałby melodyjny śpiew . Tak niestety będą tylko alternatywną muzyką znaną w kręgach ciężkiego metalu .

Mariusz napisał:
Niezły, amerykański hardrock


skąd masz takie informacje ? to napewno nie jest hard rock .

Style które miesza korn : thrash metal , death metal , hardcore , funk metal .

Dla porównania jak bardzo nieprawdziwa jest ta teza podam ci przykład , że hard rock grały takie kapele jak aerosmith , boston , thin lizzy , def leppard itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie ankieta ? Razz

Blind jest jednym z moich ulubionych kawałków
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korn! bardzo cenię sobie ten zespół. Nigdy jakoś nie wgłębiałem się w jakiś konkretny album. Zadowalam się samym Greatest Hits. Jeśli chodzi o ich styl to zgadzam się z Lukasem Very Happy
Wogóle zaskoczyły mnie inspiracje członków bowiem między innymi jest to i Motley Crue i old schoolowy rap Very Happy

A takie najmilej słuchane przeze mnie kawałki to:
Freak On A Leash
Another Breakin' The Wall (lepiej zrobili to niż pink floyd)
Word Up (kolejny genialny cover)
Got The Life
Blind
Right Now
Here To Stay
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam twórczości tego zespołu. Image mnie odrzuca.

1. Another Brick In The Wall Exclamation
2. Właśnie zobaczenie wideo z ichnim wykonaniem tego kawałka mnie zniechęciło do ich poznawania...
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...


Ostatnio zmieniony przez Qnrad dnia Wto Sie 28, 2007 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Het napisał:
Another Breakin' The Wall (lepiej zrobili to niż pink floyd)


wytluszcze tylko odpowiedni fragment, niech zjedza cie inni Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w wytłuszczonym fragmencie miałem na myśli że w wersji Korna gra ktoś z jajami. To tez możesz wytłuszczyć Wink

Nikt mi nie wmówi ze wersja PF jest lepsza. Bo w pierwowzorze tylko teledysk mnie zaintrygował. A w wersji Korna zacząłem się bujać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wersja pink floyd jest nieziemska :> aha i w calosci, a nie tylko part 2 Wink no i ja juz wole wersje acid drinkers nawet od kornowej... aha.. i another brick in the wall Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i tak wiadomo przecież, że najlepszą częścią Muru jest "trójka" Twisted Evil

Za Kornem nie przepadam, znam ze słyszenia pewną ilość najbardziej popularnych kawałków. Za dużo w tym młócki jak dla mnie, wokal zupełnie nie z mojej bajki...ale technicznie chyba są całkiem nieźli i w swojej kategorii są legendą...więc pewnie mają to coś, co przyciąga tłumy. Ale akurat mnie w tym tłumie nie ma Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja Pink Floydów jest śpiewana przez zbuntowane dzieciaki ,które nawet nie zadają sobie trudu zrozumienia sensu tej piosenki. Jest fajna, bo o naszym strasznym gimnzjum i można w myślach dopieprzyć tej dziwce od matmy. Już nie mogę słuchać tego kawałka, wiedząc jak piękne utwory stworzył Pink, a wielu ludziom ten zespół kojarzy się tylko z Brick. Przecież The Wall to concept album i nie powinno się jej słuchać jak płytę Tatu. Jedna z licznych piosenek ,którą zniszczyła komercja i choć nie lubię Korna ,to ich wersja Another...jest do zniesienia, bo po raz 1000 nie słucham tego samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię. Very Happy
Chociaż nie... Did My Time mi się kiedyś strasznie podobało, ale to było w czasach kiedy za najlepszy utwór na Ziemi uważałem Geting Away With Murder Mr. Green (choć ta piosenka mi się akurat i teraz podoba).
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie, zwlaszcza od See You On The Other Side - dla wielu fanow poczatek upadku kapeli i metamorfozy w "popKorn", dla mnie poczatek eksperymentowania z elektronika i urozmaicenia brzmienia. Najnowszego krazka nie slyszalem, ale chyba musze to nadrobic.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię. Nie mam nic przeciwko cięższemu graniu, ale wolę nieco (moim zdaniem) inteligentniejsze.

A co do ich wersji Another Brick In The Wall i Goodbye Cruel World - nie będę po nikim jeździł. Powiem jedynie, że ta wersja jest dla mnie przeokropna. Ten utwór kompletnie nie nadaje się na to, by zrobić z niego 'młóckę' - a ją właśnie zrobił, według mnie, KoRn. Do tego straszna wokalnie. Poza tym, zespół odegrał po prostu wielki przebój, tylko ze zmianą wokalu i gitary na bardziej ichniejszą. A owa zmiana, jak już wspomniałem, wyszła okropnie.

le_mmor napisał:
A i tak wiadomo przecież, że najlepszą częścią Muru jest "trójka" Twisted Evil

Nieprawda, bo "Jedynka". Twisted Evil
le_mmor napisał:
ale technicznie chyba są całkiem nieźli i w swojej kategorii są legendą

To znaczy w jakiej kategorii? Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:


le_mmor napisał:
A i tak wiadomo przecież, że najlepszą częścią Muru jest "trójka" Twisted Evil

Nieprawda, bo "Jedynka". Twisted Evil


A ja i tak wolę The Happiest Days of our Lives Wink

Zgadzam się co do udupienia utworu Floydów.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trawię. Taka z nich legenda, jak z koziej c**ki portfel.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:

le_mmor napisał:
ale technicznie chyba są całkiem nieźli i w swojej kategorii są legendą

To znaczy w jakiej kategorii? Wink


Szeroko pojętego nu-metalu?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Nie lubię. Nie mam nic przeciwko cięższemu graniu, ale wolę nieco (moim zdaniem) inteligentniejsze.

Eee...? Zdefiniuj 'inteligentniejsze' granie Neutral

Misiu napisał:
A co do ich wersji Another Brick In The Wall i Goodbye Cruel World - nie będę po nikim jeździł. (...) A owa zmiana, jak już wspomniałem, wyszła okropnie.

O, pamiętasz? Kiedyś właśnie o tym z Tobą rozmawiałem. Dlatego cytuję poniżej to, z czym sam się jak najbardziej zgadzam:

Het napisał:
Nikt mi nie wmówi ze wersja PF jest lepsza. Bo w pierwowzorze tylko teledysk mnie zaintrygował. A w wersji Korna zacząłem się bujać Very Happy

Czyżby czysta esencja tego wymysłu, którym są rock n' rollowe luzaki, abbil? Twisted Evil

szymek_dymek napisał:
Nie trawię. Taka z nich legenda, jak z koziej c**ki portfel.

Cóż... mają za sobą trochę historii (14 lat), jakieś 8 albumów studyjnych (a to znaczy, że ludzie słuchają) i greatest hitsy, rozpoznawalne brzmienie, a wszelkie Limp Bizkity i Linkin Parki pojawiły się po nich. Zresztą:


le_mmor napisał:
Szeroko pojętego nu-metalu?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corax się oburzył, no patrzcie. Very Happy

"Inteligentniejsze" - mam na myśli bardziej złożone pod względem muzycznym (chyba że coś jest proste, ale bardzo emocjonalne, tylko ja, kurczę, nie słyszę tu tych emocji... moja strata) oraz swego rodzaju 'granie słuchaczem', jak jakieś ciekawe muzyczne zabiegi, np. powtórzenie motywu w innym kontekście i takie tam. Nie do końca potrafię to wyjaśnić.
CORAX napisał:
O, pamiętasz? Kiedyś właśnie o tym z Tobą rozmawiałem.

Pamiętam doskonale. Nawet byłem pewien, że zareagujesz na moją krytykę. Wink Ale skoro poruszono już ten wątek, to dodałem swoje szczere trzy grosze, z którymi nie trzeba się zgadzać. A że czasem pomijam wyrażenia typu 'moim zdaniem' czy 'według mnie', to nic nie zmienia. Skoro piszę to ja, to chyba wiadomo, że to moje zdanie, prawda? Wink
le_mmor napisał:
Szeroko pojętego nu-metalu?

Hm, być może to i prawda. Tylko nie jestem pewien, czy nu-metal jest taki szeroki. Wink

Aha, mam jeszcze jedno pytanko do Lukasa o charakterze typowo wścibskim (czyt. nie złośliwym): pamiętam, jak pisałeś niedawno, że nu-metal jest, według Ciebie, wielkim ciosem dla muzyki gitarowej. Rozumiem, że KoRn to wyjątek potwierdzający regułę?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jest nawet bardzo ambitne granie , perkusja i bas są tak rozpoznawalne , że od razu wiadomo , że to gra korn . Aczkolwiek jak dla mnie muzyka jest za ciężka i wokal za ostry .

Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Czw Sie 30, 2007 1:39 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie moja bajka... Chociaż I Did My Time mogę od biedy posłuchać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nazywanie Korna NuMetalem to czysta ignorancja i brak obycia w temacie. Jestem oburzony nie mamy o czym gadać <foch> Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Aha, mam jeszcze jedno pytanko do Lukasa o charakterze typowo wścibskim (czyt. nie złośliwym): pamiętam, jak pisałeś niedawno, że nu-metal jest, według Ciebie, wielkim ciosem dla muzyki gitarowej. Rozumiem, że KoRn to wyjątek potwierdzający regułę?


po prostu etykietka nu - metalu względem korna jest całkowicie błędna . ]

Linkin Park - tak , Limp Bizkit - tak , ale Korn jak widać zupełnie od tej szufladki odbiega . Ktoś kiedys słusznie zrecenzował Korna jako thrash/death funk i zupełnie się z tym zgadzam .

Z reszta POMIMO , że doceniam Korna to jak już napisałem 2 elementy uniemożliwiają mi słuchanie tego zespołu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawią mnie takie szufladki wymyślane ad hoc. Z której strony nie spojrzeć, Korn to JEST nu metal.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Korn to JEST nu metal.


to bardzo dziwne bo znacząco się różni od tych wiodących przedstawicieli nu - metalu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie napisałeś mi tego zanim nie zareagował Het?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Czemu nie napisałeś mi tego zanim nie zareagował Het?


wyobraź sobie , że najzwyczajniej nie zauważyłem twojego pytania .

ten tekst skierowany do mnie był na samym dole i bez cytowania mojej wypowiedzi .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Dla mnie to jest nawet bardzo ambitne granie , perkusja i bas są tak rozpoznawalne , że od razu wiadomo , że to gra korn . Aczkolwiek jak dla mnie muzyka jest za ciężka i wokal za ostry .

A ja myślałem, że to była odpowiedź na moje pytanie. Widocznie się pomyliłem. Sorry...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 2:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
A ja myślałem, że to była odpowiedź na moje pytanie. Widocznie się pomyliłem. Sorry...


Pytanie skierowane do mnie było pod cytatem le_mmora dlatego go nie przeczytałem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nu-metal, podobnie jak np grunge, to bardziej zjawisko kulturowe niz nurt muzyczny. I w takim rozumieniu mozna do niego zaliczyc Korn. Bo muzycznie to im do roznych Limp Bizkit'ow i Linkin Parkow daleko. Ciekawa wspolpraca dwoch gitar, basista ktory wymyslil wlasna odmiane klangu (czy raczej czegos troche podobnego do klangu), rowny perkusista i bardzo rozpoznawalny wokal - naprawde, warto sie nimi zainteresowac. I nie graja wcale tak bardzo ciezko.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek