FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Seriale Animowane (niekoniecznie dla dzieci...)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który z podanych tytułów uważasz za najlepszy?
South Park
20%
 20%  [ 14 ]
The Simpsons
28%
 28%  [ 19 ]
Futurama
1%
 1%  [ 1 ]
Family Guy
13%
 13%  [ 9 ]
2DTV
0%
 0%  [ 0 ]
Przerywowani
1%
 1%  [ 1 ]
SpongeBob
1%
 1%  [ 1 ]
Włatcy Móch
16%
 16%  [ 11 ]
MTV Celebrity Deathmatch
2%
 2%  [ 2 ]
Kartony
13%
 13%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 67

Autor Wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 2:41 am    Temat postu: Seriale Animowane (niekoniecznie dla dzieci...) Odpowiedz z cytatem

Tworzę ten topic by o każdym nowo obejrzanym przezemnie serialu animowanym nie zakładać o nim tematu. Wątkiem głównym tematu są oczywiście seriale w których wulgarność, seks czy przemoc jest na porządku dziennym.

Tak, więc może zacznę. Na początek rzucę tytułami:

South Park
W sumie jest o nich oddzielny temat, ale trzeba nadmienić. Opowieść o czterech dzieciakach, w której patrzymy na świat ich oczami. Pełno humoru, wulgarności i krwi (no, co Kenny dość często umiera Very Happy ). Dla niektórych już poza granicami dobrego smaku. Film pełnometrażowy również roxuje a na dodatek nie trzeba znać serialu by go obejrzeć. Osobiście polecam także inne wyroby Matt Stone i Treya Parkera (BASEketball wymiata ^^)



The Simpsons
Absolutna klasyka. Opowiadać o tym nie będę, bo chyba każdy zna Homera, Barta i co. Długo nie oglądałem, bo miałem złe wspomnienia o nich (z dzieciństwa), ale jakoś kiedyś w C+ zaczęli puszczać od początku i przypadkowo obejrzałem. Teraz wiem jedno są boscy, no po prostu miód cud malina. Teraz do kin wchodzi pełnometrażowy film, aż wstyd nie iść.



Futurama
Twórców Simpsonów. I wszystko jasne. Wspominał o tym Bebeusz a ja z ciekawością obejrzałem. Nie zawiodłem się, aczkolwiek aż tak dużego wrażenia na mnie nie wywarło. Serial opowiada o człowieku (Fry) zahibernowanym na 2000 lat (dość przypadkowo zahibernowanym), w przyszłości trafia do swojego bardzo dalekiego potomka i zostaje przez niego zatrudniony w firmie przewozowej.
Ekipa niezła, Fry w stylu Homera. Jedyna cyklopżka (hehe) na Ziemi i Bender, robot, który musi pić by nie być pijanym. Słodkie ^^
W Polsce znane bardziej jako Przygody Fry'a w kosmosie



Family Guy
O tym mogę powiedzieć najmniej, bo też znam tylko urywki. Jak dla mnie przeżynka od Simpsonów, ale momenty mają to fakt. Serial o zwykłej amerykańskiej rodzinie, przedstawionej w amerykański sposób....



2DTV
Brytyjski serial, wyśmiewając wszystko i wszystkich. Bohaterami serialu są wszelkie znane powszechnie osoby. Od Blaira poprzez Beckhama kończąc na kocie pana Antoniego (oczywiście żart). Serial w sam raz aby miło spędzić 20 minut.



Przerysowani
Serial, który mi osobiście nie przypadł do gustu. Opowiada o ósemce bohaterów wrzuconych do jednego domu przez żydowskich producentów... Średnio śmieszna, a nawet i wcale, ale może komuś do gustu przypadło.



SpongeBob
Również typowo MTV-owska kreskówka. Choć przytej już się trochę pośmiałem, to nadal taki humor średni. Serial opowiada o codziennym życiu gąbki (a) morskiej (go).



Włatcy Móch
Nie chcę krytykować, bo jeszcze nie oglądałem, ale chyba nawet nie zamierzam. Nie potrafi przykuć jakoś do oglądania, a jak słyszę gdy dzisiejsza młodzież się tym rajcuje, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu by się za to nie brać. Serial opowiada o czwórce chłopaków (z czego jeden to m.in. zombie) i ich problemach na codzień (tak mi się przynajmniej wydaje)



MTV Celebrity Deathmatch
O, a tu MTV pochwalę, bo super program jest. Co prawda lepsze były stare odcinki niż nowe, ale te teraźniejsze też niezgorsze. W zasadzie to nie serial a raczej widowisko sportowe Very Happy
W każdym odcinku programu jest wybierane trzy pary, które walczą sobie na westrelskim (łomatko...) ringu. Kiedyś walczył m.in Ozzy czy inne gwiazdy rocka teraz jak wiadomo popularni są trochę inni ludzie (pokroju Paris Hilton).
Całość też nie jest rysowana tylko robiona z plasteliny ^^



Kartony
W sumie i o nich można wspomieć. Swego czasu zainteresowało mnie to. fakt, faktem, że są beznadziejne animki w stylu Pieska Leszka, Zając postrach lasu czy Człowiek-biegunka, ale są perełki w stylu Misia Push-upka czy Generała Italia. No może jeszcze parę odcinków Pod gradobiciem pytań. Czasem powalają, jednak częściej żenują.



Chyba wymieniłem wszystkie animki, które mi przeszły na myśl. Jak pominęłem coś ważnego, to walić raz dwa.

PS. Wiem, że tytuł jest sztampowy, ale nie chce mi się teraz w nocy o tym myśleć...

A tak... W ankiecie mimo wszystko zaznaczyłem Simpsonów. Mimo całej mojej miłości do Cartmana, to SP troszkę zdążył już się znudzić.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O mój Boże, Mumin nie zagłosował na South Park!
- You bastard!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, ciężki wybór...Głosuję na Celebrity!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Przerysowani
Serial, który mi osobiście nie przypadł do gustu. Opowiada o ósemce bohaterów wrzuconych do jednego domu przez żydowskich producentów... Średnio śmieszna, a nawet i wcale, ale może komuś do gustu przypadło.

Waść raczysz żartować. ;P Ostatnio to oglądałem i ryłem ze śmiechu. Humor wysokich lotów a la Straszny Film nie każdemu musi odpowiadać (chociaż ja już do tego przywykłem i żadne kupy na pizzy mi nie straszne) ale parodie bohaterów kreskówek rox - że przytoczę tylko księżniczkę Klarę, która jest rasistką, fanatyczną katoliczką, a gdy śpiewa leśne zwierzątka tańczą wokół niej.

- Xandrin wreszcie znalazł prawdziwą gejowską miłość i jestem pewna, że będą razem żyć długo i szcześliwie. Potem Bóg wtrąci ich do piekła, ale do tego czasu będą szczęśliwi.

Nie będę głosował, bo wstyd się przyznać ( Embarassed Embarassed Embarassed ;P ) ale nie znam klasyki w postaci South Parku, a Simpsonów oglądałem bardzo dawno temu. ;f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

South Park:
Już od wielu lat jestem zagorzałym fanem. Najpierw, jako dzieciak, oglądałem to, bo tam przeklinali, więc zanosiłem się śmiechem jak porąbany i naćpany helem.
Aktualnie traktuję ten serial jako genialną satyrę na wszystko co nas otacza. Oglądam systematycznie. Bo wszystkie sezony mam za sobą ;]
Futurama:
Obejrzałem w przerwie South Parkowej i uważam, że Simpsonowie nie dosięgają nawet do pięt temu serialowi. Bardzo dobra mieszanka Sci-fi z gorzkim, czarnym humorem i typowymi dla Groeninga rysunkami.
Simsponowie:
Oglądam drugi sezon....i jakoś przekonać się nie mogę
Włatcy Móch:
Oglądałem parę odcinków, ale jakoś mnie do nich nie ciągnie.
Kiedyś jeszcze:
Celebrity Deathmatch
W życiu nie widziałem debilniejszego programu
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Make love, not Warcraft Wink

W mojej szkole jakaś mania Władców Much panuję... Widziałem u kolegi na zenie z 7 odcinków i takie sobie to jest... momentami wulgarne ale czy w zabawny sposbób? hmm...
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko w Twojej szkole
To coś jest wszędzie. Początkowo nie wiedziałam o co chodzi w mówieniu dziwnym_głosikiem przez połowę klasy i powtarzania w kółko kwestii
'ona jest głupia bo nie ma wacka'.
Wszędzie Czesio i Czesio...aż w końcu obejrzałam parę odcinków na youtube i oniemiałam. Niby gdzie to jest śmieszne ?! @_o
a całej tej kreskówce śmieszny jest jedynie głos głównego bohatera, ale nie na dłuższą metę...
Nie rzucałabym się na ten serial gdyby nie fakt, że on sam jest nachalny.
Jak to dobrze że już mam liceum za sobą i nie muszę słuchać w kółko tych idiotycznych cytatów.
Już wolę po raz 654683486 omawiany skecz Ani Mru mru

A kreskówki znam tylko dwie z tej listy
The Simpsons - miałam pięć -sześć lat gdy to leciało w TV. Wrył mi się w odcinek z maszyną roszyfrowującą mowę niemowlaków @_o

South Park - Widziałam tylkojeden odcinek.Ale za to jaki ! z Robertem Smithem Mr. Green .
Nawet śmieszne Very Happy
Powrót do góry
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie Happy Tree Friends Razz
Nie oglądam żadnych z w/w seriali.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie oglądam tę całą Futuramę. Nawet fajne. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz Ci los o Happy Tree Friendsach zapomniałem Exclamation A więc nadrabiamy zaległości:

Happy Tree Friends
Bardzo krwawa bajka o przesympatycznych zwierzątkach. Zalecane ogromne poczucie humoru (czarnego humoru). Jak dla mnie spoko serial, ale na dłuższą metę strasznie nużący.



BeBe napisał:
Celebrity Deathmatch
W życiu nie widziałem debilniejszego programu


Nie znasz się. *runs*

Cater - być może na dłuższą metę Przerysowani są debeściarscy, ja po obejrzeniu urywków kilku odcinków odpuściłem na razie, ale Celebrity też nie lubiłem zbyt na początku. I masz w lewe jajko za nie znanie SP :p

Kurde. Kto głosował na kartony?
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelam, że Mariuszowi się ręka omskła, bo miał głosować na Celebrity Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczam MTV CM Very Happy chyba nie musze pisać "reason why"Razz
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Cater - być może na dłuższą metę Przerysowani są debeściarscy, ja po obejrzeniu urywków kilku odcinków odpuściłem na razie, ale Celebrity też nie lubiłem zbyt na początku. I masz w lewe jajko za nie znanie SP :p

No mnie się straaaasznie nudziło jak ich sobie włączyłem więc nie miałem motywacji żeby wyłączać. Za to Celebrity obejrzałem właśnie urywek i stwierdziłem, że to durne. ;]

Za to co do Władców Much, czy jak to się tam zabawnie niepoprawnie pisze, to zgadzam się z przedmówcami. Już sama animacja odstrasza, a fabuła w stylu 'oni przeklinają i pokazują swoje przyrodzenie a jeden z nich jest debilnym zombie i można sobie podrasować ego, że jest się od niego mądrzejszym' jakoś mnie nie rajcuje. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był już ktoś na pełnometrażowych Simpsonach? Ja miałem zamiar, ale dostraszył mnie ten polski dubbing, pytam się po jaką cholerę? Zabijają film tylko. Mogę tylko współczuć Francuzom i Niemcom gdzie mają dubbingowane programy (jak można oglądać South Park, nie słysząc głosu Cartmana?! No jak?! Już mnie ten lektor od MTV wkurza niesamowicie po paru minutach a tam nawet nie masz możliwości wsłuchania się w pierwotne głosy! Skandal!).
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mogę tylko współczuć Francuzom i Niemcom gdzie mają dubbingowane programy (jak można oglądać South Park, nie słysząc głosu Cartmana?! No jak?! Już mnie ten lektor od MTV wkurza niesamowicie po paru minutach a tam nawet nie masz możliwości wsłuchania się w pierwotne głosy! Skandal!).


A kto każe w TV oglądać ? :B
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Cytat:
Mogę tylko współczuć Francuzom i Niemcom gdzie mają dubbingowane programy (jak można oglądać South Park, nie słysząc głosu Cartmana?! No jak?! Już mnie ten lektor od MTV wkurza niesamowicie po paru minutach a tam nawet nie masz możliwości wsłuchania się w pierwotne głosy! Skandal!).


A kto każe w TV oglądać ? :B


Akurat South Park cały już mam za sobą (bynajmniej do czasu wyjścia nowych odcinków) tak tylko czasem włącze sobie by zobaczyć na jakim etapie to jest i mogę powiedziec jedno, krew mnie zalewa.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Robot Chicken

http://en.wikipedia.org/wiki/Robot_Chicken

Polecam poszukać na youtubie. Krew, przemoc, absurd, głupoty że mała bania Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tej listy mógłbym wybrac South Park, Sponge Boba, Familly Guy'a czy Kartoony, wybieram jednak Simpsonów Very Happy Pod każdym względem najbardziej przejebana bajka wszech czasów Laughing D'oh! Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądam i nie oglądałem nigdy żadnego z wymienionych seriali. Z kreskówek preferuję raczej Smurfy, lubię także Toma & Jerry Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
lubię także Toma & Jerry Wink


Tom & Jerry jest świetny Very Happy
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazda z tych bajek ma coś w sobie magnetyzującego. Jak dla mnie bardzo oryginalne poczucie humoru, parodia życia dorosłego człowieka, wyśmiewanie tego z czego w życiu boimy się śmiać itd. itp.

Moja ulubiona zdecydowanie pozycja to "Family Guy" za genialno-fenomenalną rolę Stewe'go Laughing
Na drugim miejscu dałbym South Park za drugoplanową rolę Timmy!!! Laughing

Jeśli chodzi o Happy Tree Friends to po którymś tam masakrycznym odcinku zaczynam się powoli nudzić, jednak wolę bardziej treść niż humor sytuacyjny Wink

I jeszcze jedno na koniec.... czemu tu nie ma Beavis & Butt-head? najbardziej bekowa bajka jaka powstała Laughing a zaraz po niej Bobby kontra wapniaki Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam wszystkie wymienione w głosowaniu ale wspomne o Muminkach które cenie sobie bardzo wysoko Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:
Kensington napisał:
lubię także Toma & Jerry Wink

Tom & Jerry jest świetny Very Happy

I tyle w nim przemocy, że powinien być dozwolony od 16+ Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Łosiu napisał:
Kensington napisał:
lubię także Toma & Jerry Wink

Tom & Jerry jest świetny Very Happy

I tyle w nim przemocy, że powinien być dozwolony od 16+ Razz


W ciągu 1 odcinka zgarniają taką pulę że powinni leżeć trupem po każdym występie xD
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
tyle w nim przemocy, że powinien być dozwolony od 16+ Razz


Ja zacząłem oglądać tę bajkę w wieku 4-5 lat. Oczywiście, pozostawiło to olbrzymi ślad w mojej psychice Razz
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w mojej dzisiaj TO:


Wink

Co do kreskówek: pamięta ktoś "młodego Scobby Doo"?? Odcinki były o przygodach w dzieciństwie znajomych bohaterów, pamiętam, że podobało mi się bardziej niż oryginał... (swoją drogą wychodzi, że Scobby musiałby żyć ponad 20 lat... no tak.. Rolling Eyes )
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Łosiu napisał:
Kensington napisał:
lubię także Toma & Jerry Wink

Tom & Jerry jest świetny Very Happy

I tyle w nim przemocy, że powinien być dozwolony od 16+ Razz

No te kowadła spadające na głowę... ;E
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
justynka_dymka



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: ze wsi <hahaha>

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałam w anqietce na Włatcy Móch poniewasz ten serial jest bardzo śmieszny, no i to bajka dla dorosłych hihihihi =)))))
_________________
the show must go on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę kto z podanych przezemnie seriali posiada najlepszych bohaterów. South Park wykreował trzy naprawdę wyrąbiste postacie (Cartman, Butters i Randy) Simpsonowie to jednak tylko Homer, więc teraz prym u mnie przejęła.... Futurama! O tak! Co by tu nie mówić, są tam cztery postacie, które są na równym światowym poziomie. O Fry'u i Benderze już wspominałem a teraz do czołówki doszli profesor (Good News, Everyone!) oraz dr. Zoidberg (ten to już jest w ogóle mistrzowski Very Happy). Co prawda reszta mnie wkurza (Hermes najbardziej) ale jakoś ujdą gdy wcześniejsza czwórka sypie gagami Very Happy
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak. Futurama to jeden z najśmieszniejszytch serialów powstałych za oceanem i biję już South Park. Możę dlatego,że jest jakaś taka świeżość w nim, łączy w sobie elementy które lubię [piwo, science-fiction i humor :B] dlatego potrafi tak hm. zafascynować.
Czekam niecierpliwie na kolejny sezon, który, jak wieść gminna niesie, ma pojawić się jeszcze w tym roku.
A już niedługo kontynuacja 11 sezonu SP !
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek