FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Mike Oldfield
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toteż edukuję, gdy piszę, że mnogość Tubular Bellsów ma się nijak do wtórności. Zresztą, ja chyba przestałem już wierzyć w muzyczną edukację ludzkości. Razz
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że słuchając kiedyś tam Tubular Bellsów a później tego Ommacośtam nie widziałem żadnej różnicy. Ale ja jestem Marionanistą, więc się nie przejmujcie. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą różnicą, że Mike jest lepszym gitarzystą niż Rothery. Twisted Evil
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Pff, ja też jestem Marionanistą i w niczym mi to nie przeszkadza. Mike potrafi tak zagrać na gitarze jak Rothery,

GDZIE???


Misiu napisał:
Z tą różnicą, że Mike jest lepszym gitarzystą niż Rothery. Twisted Evil

Misiu... straciłem do... kurde nie umiem tego wyrazić w słowach. Nie znasz się. Lepszy niż Rothery... no kurwa bez jaj.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem wklejać do Złotych Ust ale stwierdziłem że chociaż tyle upokorzenia Ci oszczędzę Cool

Ale zainteresowałeś mnie Misiu. Nie przesłucham tego ani dziś ani jutro. A za miesiąc ale mówię poważnie. Walnij jakimiś przykładami.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i to kurde lepiej by były dobre <groźna mina>
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, Rothery jest wielkim gitarzystą, ale jak słucham na przykład Hibernaculum to uświadamiam sobie, że takich gitarzystów jak Mike można policzyć na palcach jednej ręki - rozpoznawalnych od razu, o tak charakterystycznym brzmieniu. Rothery gra piękne solówki, ale gitara Oldfielda to coś więcej - mimo wszystko.
...chociaż, jakbym włączył teraz Chelsea Monday, to pewnie miałbym wątpliwości Smile
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A piszcie se co chcecie, dla mnie Marillion i tak nie różni się znacznie od innych neoprogresywnych rockowców. Z tym, że był pierwszy i jest zwyczajnie najlepszy. Oldfielda zaś nikt nie podrobił. Są multiinstrumentaliści tacy jak Kitaro czy Vangelis, ale oni są przede wszystkim klawiszowcami, Mike'a wiodącym instrumentem jest zaś gitara, której właściciela czuć po prostu na kilometr, w jakiejkolwiek stylistyce by się nie znalazła (a znalazła się w baaardzo wielu).

Końcówka Ommadawn
Wy i tak wiecie swoje, ale ja słyszę, jak on tu wciska kilkanaście idealnie pasujących dźwięków w jeden takt (coś a'la Gilmour w Comfortably Numb), jak zmierza do samego końca i przede wszystkim - jak świdruje struną!

W skrócie:
Atrus napisał:
Rothery gra piękne solówki, ale gitara Oldfielda to coś więcej - mimo wszystko.


Swoją drogą, to widzę, że "Rothery" to takie magiczne słowo, za pomocą którego można manipulować ile wlezie, bo ci nienormalni ludzie zawsze złapią haczyk. Twisted Evil
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie


Ostatnio zmieniony przez Misiu dnia Pon Sie 30, 2010 2:15 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0,50 i znajdź mi większego gitarzystę. Dla mnie nie ma. Po prostu. Jasne techniką można przegonić i choćby Pietruchę. Ale feelingiem tego faceta się nie da pobić. Największy? Dla mnie zdecydowanie tak.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Oldfield właśnie feelingiem bije Rothery'ego na głowę. Choć techniką pewnie też. Twisted Evil
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked no to sorry my się NIGDY nie dogadamy Wink techniką... może. Nie znam się na tym więc nie mówię nie. Ale wyczuciem, feelingiem, tym jak przez chwilę staje się jednością z utworem... w tym IMO nikt nie może go pobić.

Misiu napisał:
Oldfielda zaś nikt nie podrobił.

nie licząc jego samego Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla, bla, bla - feeling to nie tylko wpasowanie się w klimat i poruszenie słuchacza. U Rothery'ego feeling można czuć lub nie, w zależności od tego, czy podoba nam się muzyka Marillion. U Oldfielda po prostu go słychać. Twisted Evil

Początek Amarok
A i jak "ładnie" potrafi od 5:48.

A Oldfield cytuje samego siebie, to fakt. I wychodzi to na zdrowie jego twórczości, absolutnie. Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dojdziemy do wspólnego wniosku ;p

Poczekałem chwilę. Przesłuchałem 20 s tego Amaroka od momentu w którym zaznaczyłeś i... no sorry. Mówisz feeling. Nie wiem czy to jest kwestia gustu czy nie. Ja tam nie czuję nic co by wychodziło ponad suche oddanie utworu. Nie kłócę się jak to wygląda z techniką. Nie kłócę się kto jest lepszym gitarzystą, ale gitarzystą który do mnie trafia jest Rothery. Tam czuć oddanie, pasję. Solówka (nie wiem którą podał NAR, wiem tylko, że z TSE) jest tam do bólu subtelna. A u Oldfielda. Jak pisałem. Oddanie tylko kilku linijek nut i nic ponadto.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Ty tylko czujesz, a nie słuchasz. Laughing Posłuchaj całość, a nie od jakichś tam fragmentów. Nie wiem, ja to u Oldfielda po prostu słyszę, jak nawet w popowych utworach (których nie lubię) kręci tymi strunami, wibruje niemiłosiernie, palec mu drży i przechodzi w najwyższe dźwięki jak po maśle. Bez żadnych metafor, tak po prostu jest. Rothery gra piękne rzeczy, idealnie wpasowuje się w stylistykę, tyle że jeśli muzyka Marillion do kogoś nie trafia, to nie czuje i Rothery'ego (żeby nie było - osobiście bardzo lubię). U Oldfielda zwyczajnie słychać, co on robi tymi palcami, nieważne czy gra rock, pop czy new age.

No i jeśli nie słychać pasji i zaangażowania u kogoś, kto sam nagrywa całe albumy, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Z zaślepieńcami nie warto, zresztą, bo to jak z tymi pod krzyżem. Twisted Evil
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie


Ostatnio zmieniony przez Misiu dnia Pon Sie 30, 2010 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:45 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego tylko ten mały fragment? Ponieważ nie mam takiego neta, żeby uciągnąć cały utwór. Musiałbym chyba z 2h czekać. Dlatego tak jak pisałem. Daj tych przykładów kilka a za miesiąc gdy wrócę do akademika, zapewniam Cię. Przesłucham wszystkie. I ja mówię całkowicie poważnie.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Ale ja jestem Marionanistą, więc się nie przejmujcie. Wink


to łap:




_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam feeling... Nasłuchałem się dzisiaj Queenu i stwierdzam, że May ma lepszy feeling od Rothery'ego Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm nie Wink
znaczy serio, kocham Maya. NIe da się mu domówić, że ma to COŚ co gitarzysta mieć powinien. Ale głównie to cenię go chyba za ten niepowtarzalny styl jednak, za te jego zabawy z gitarą. Za miauczenie, za walca, za good company etc. Za zabawę i poczucie humoru. jasne także za melodie i inne takie. Za śpiewanie tą swoją gitarą, ale...
no May ma może z 5 solówek, które mnie przenoszą w inny świat. Podczas gdy Rothery... nie wiem ale pewnie z 40. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh NAR



Twisted Evil
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle w temacie QW napisał:
No i pod tym Twoim wywodem o braku zchwytu nad drugą częścią Ommadawn napisałam własny krótki komentarz, także z linkiem do odpowiedniego tematu, w którym to już nie napisałeś. Zanotowałam to.

No to teraz zanotuj, że piszę. Cool

Brak zachwytu nad drugim partem Ommadawn wynika z faktu, iż pierwsza część stawia tak wysoko poprzeczkę, że właściwie trudno jest cokolwiek, co by po niej nie następowało, ocenić tak pozytywnie. Lubię drugą stronę Ommadawn. Owszem. Solówka na koniec jest bardzo fajna, może nie jest w moim top ever, ale bardzo dobrze pokazuje, że Oldfield wielkim gitarzystą jest. Na temat On Horseback się wypowiadałem i uważam, że jest świetnym zwieńczeniem całego albumu. Jak taka wisienka na torcie. Jedyne, co mnie razi w drugiej części tego albumu (i pewnie będę jedyny Razz) to początek. Te warstwy dud i gitar czy co to tam jest mnie przytłaczają i uszy mnie bolą, gdy słucham tego na słuchawkach. Szczególnie razi po bębnach afrykańskich z końcówki 1. parta. Zamierzenie autora? Być może, ale mnie nie przekonuje do końca. Jednak Ommadawn to mimo wszystko cholernie równa płyta i moja ulubiona tego pana z tych, które dotąd poznałem. Zaraz pod nią jest 5MO (ach, te syntezatory i vocodery), a potem Tubular Bells. No.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:
Jednak Ommadawn to mimo wszystko cholernie równa płyta i moja ulubiona tego pana z tych, które dotąd poznałem. Zaraz pod nią jest 5MO (ach, te syntezatory i vocodery), a potem Tubular Bells. No.

O Exposed zapomniałeś, czy nie znasz? Trzeciej opcji nie ma Cool
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam wszystko i mogłabym powiedzieć, że Ommadawn to i moja ulubiona płyta Oldfielda, gdybym nie znała Exposed. Atrus zostanie chyba moim guru. Mr. Green

whoatemydinner napisał:
No, a teraz to już masz na pocieszenie koncertowe Punkadiddle: http://www.youtube.com/watch?v=xd_3whj9cSQ Cool

E tam, nawet nie ma wideo. Sad To jest moja ulubiona wersja: http://www.youtube.com/watch?v=3-O-WXcLuM0 - także od tyłu. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek