FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Pasja, hobby, inne zainteresowania
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arwenn



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: okol.Częstochowy

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 12:40 pm    Temat postu: Pasja, hobby, inne zainteresowania Odpowiedz z cytatem

Drodzy Forumowicze!
Nie wiem czy byl kiedyś taki temat(jeżeli tak to go usuńcie).
Chcialabym dowiedzieć się o Was czegoś wiecej i myślę,że to nawet dobry pomysl,by każdy opisal w tym temacie to co lubi robic,czym się zajmuje i co jest jego pasją- po prostu trochę informacji o sobie Smile

Zacznę od siebie:

Moją pasją jest taniec towarzyski.Tańczylam już 5 lat,ale niestety mój partner mial kontuzję i nie mam z kim kontynuowac tych ,,wygibasów" Smile na parkiecie.
Uczę się śpiewać od 12 roku życia,lecz jednak nie znajduję teraz w występach na scenie tego co kiedyś...No ale oczywiście muzyka jest częścią mnie.Uwielbiam grę aktorską i mam nadzieję,że może kiedyś będę aktorką Razz Czasem skrobnę jakiś wierszyk,a nawet opowiadania po powieści.Moim największym sukcesem w tej dziedzinie bylo wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką.
Rajcuje mnie ratownictwo medyczne i sporty ekstremalne.Dlatego też myslalam o tym by w przyszlości polaczyc te dwa zawody i stać się ratownikiem jurajskim GOPR ze względu na to,iż nie tak daleko mnie znajduje sie Jura Krakowsko-Częstochowska.
Moją pasją są również konie i chcialabym by mój zawód w przyszlości byl związany z nimi.Moim największym marzeniem,już od lat wczesnego dzieciństwa jest posiadac wlasnego rumaka. Wink
Co do przyszlości i zawodu,jaki chcialabym wykonywać jeszcze do końca nie wiem,bo jak widać mam kilka pomyslow,ale nie wiem co wybrać a z czego zrezygnować...



A teraz czekam na Wasze ,,opowieści" o sobie Very Happy
_________________
Great King Rat died today Born on the twenty first of May !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwenn, myślę, ze o swoich pasjach i o sobie spore grono forumowiczów pisze w topicu '10 pytań do...'
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Arwenn, myślę, ze o swoich pasjach i o sobie spore grono forumowiczów pisze w topicu '10 pytań do...'

Sprzeciw. Nie tylko o pasjach, ale i o zainteresowaniach, ulubionych zespołach, nałogach, kochankach, relacjach między ludzkich, et cetera... Idąc Twoim tokiem rozumowania, po co cały "Freestyle" i "Another world", skoro jest "10 pytań do"? Zostawimy i rozwiniemy tytuł tematu. Pozdro.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Arwenn, myślę, ze o swoich pasjach i o sobie spore grono forumowiczów pisze w topicu '10 pytań do...'


Również sprzeciw- bo ktoś może otrzymać 20 pytań, a ktoś 90. Proste.


Moją największą pasją jest piłka nożna- zarówno teorytycznie, jak i praktycznie. Co prawda z grą w moim wieku już jest różnie, ale zawsze jak się nadarzy okazja, to z chęcią gram z innymi. W zasadzie mogę grać nawet jako bramkarz, ale najczęściej ciągnie mnie na napaść bez względu na to, gdzie mnie ustawią Smile Teorytycznie, to mógłbym o piłce gadać i gadać, a nie miałoby to końca. Niektóre fakty innym mało znane mam w jednym palcu i chociaż wiem, że ta wiedza mało kiedy mi się przyda w życiu- o ile w ogóle- to jednak siedzę w tym i trochę na ten temat wiem. A o Manchesterze United to chyba doktorat mógłbym napisać Wink
Drugą moją pasją, którą stosunkowo niedawno odkryłem (dwa- trzy lata temu) to historia- poza starożytnością. Zawsze mnie ciekawiło praktycznie wszystko. Czy to z czego wynikały wojny, czy to, jak powstawały najprzeróżniejsze narody i państwa, w każdym fakcie historycznym dopatruję się każdego powiązania z innymi faktami i zagłębiam się w to. Najbardziej jednak interesuje mnie historia Polski po średniowieczu do czasów współczesnych, bo w każdej epoce po wiekach średnich jest to tak zagmatwana sprawa, że aż miło mi doszukiwać się w internecie najprzeróżniejszych faktów Smile Niemniej jednak nie planuję zostać historykiem. To tylko moja pasja.


Wiadomo, że moją pasją jest też Queen, ale rozpisywać się nie ma co Smile To na razie tyle, jak coś się mi objawi na umyśle, to powrócę do tego wątku Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Mariusz napisał:
Arwenn, myślę, ze o swoich pasjach i o sobie spore grono forumowiczów pisze w topicu '10 pytań do...'

Sprzeciw. Nie tylko o pasjach, ale i o zainteresowaniach, ulubionych zespołach, nałogach, kochankach, relacjach między ludzkich, et cetera... Idąc Twoim tokiem rozumowania, po co cały "Freestyle" i "Another world", skoro jest "10 pytań do"? Zostawimy i rozwiniemy tytuł tematu. Pozdro.


OK, ok...No to może ja coś skrobnę, choć nie ma za bardzo o czym...Przez długi czas moją pasją był sport, a konkretnie piłka nożna i tenis. Jednak w wieku 15 lat, gdy okazało się, ze mam problemy ze zdrowiem, musiałem zrezygnować z wszelkiej formy aktywności Sad Jednakże dalej wiedzę o tych dwóch dyscyplinach mam bardzo dużą...Co się także wiąże z futbolem, przez 10 lat kibicowałem aktywnie klubowi z mojego miasta, czyli Stomilowi Olsztyn, który przez 8 lat był w pierwszej lidze. Z tym także wiążą się niestety przykre wspomnienia...Obecnie moją największą pasją jest oczywiście muzyka z Queen na czele Wink Ale o tym nie ma sensu się rozpisywać. Podobnie, jak Art Mar, interesowałem się historią i chciałem iść na studia w tym kierunku, lecz się nie udało... Twisted Evil Co jeszcze? Na pewno są ważne dla mnie także książka i film, choć bardziej lubię czytać niż oglądać. To chyba tyle.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją jest muzyka i gitara. Na gitarze gram od 1,5 roku niemal codziennie. Idę w kierunku bluesa. Tak samo jest z samymi muzycznymi pasjami. Blues ale także grunge i progresja. Ogólnie w moim sercu siedzi muzyka rockowa. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konie, konie i jeszcze raz konie.
Jeżdzę od dziecka. Nie żebym była jakimś babskim Zorro...
Ale kocham to po prostu Very Happy


Cytat:
Moją pasją są również konie i chcialabym by mój zawód w przyszlości byl związany z nimi.



i ja też, dlatego zmieniam plany i chyba wybiore weterynarie ze specjalizacja w hodowli koni Smile a w maju robię kurs na instruktora jazdy konnej. fajna sprawa Smile

heh, to mamy już jedną rzecz, która nas łączy^^


Ostatnio zmieniony przez snopek dnia Wto Lip 24, 2007 3:13 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby jak i zainteresowaniem jest Queen ... dlatego tutaj jestem Wink

Poza tym do hobby/zainteresowan moge zaliczyc: gre na perkusji (mam nadzieje, ze najpozniej za 3 miesiace to bedzie cos wiecej niz tylko hobby), gitarze, spiew, turystyka (od strony prawnej jak i samego zjawiska), zabawa nad wlasna Queen strona internetowa www.invinciblequeen.prv.pl ,pilka nozna, zuzel, pilka reczna (na poziomie miejskiej druzyny), budownictwo (kopanie w ziemi pod budowe autostrad, wspinajacych sie budynkow itp.), polityka (niestety) i chyba tyle.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zainteresowaniem jest muzyka - a w szczególności zespół Queen. Oczywiście innymi zespołami interesuję się również, ale to nie jest to samo co Królowa. Poza tym to piłka nożna, snooker, MOTO-GP, F1, zresztą ogólnie sport (z drobnymi wyjątkami), kulinaria tj, uwielbiam gotować, choć jestem w tym kiepski. Z dziedzin naukowych absolutnie na pierwszym miejscu jest historia, podobnie jak u art_mara, z tą jednak różnicą, że mnie okres starożytności bardzo interesuje i jest jednym z ulubionych, o ile nie tym naj, naj... Wink
Kiedyś bardzo lubiłem projektować strony internetowe, a co ciekawe, żadna z nich nigdy nie ujrzała światła dziennego. A zrobiłem ich wieeele... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham muzykę i dużo rzeczy w moim życiu jest zdominowane przez muzykę, lubię sobie podśpiewywać, grać na gitarze (ale tylko wtedy gdy przester jest podkręcony na maksa), a ostatnimi czasy uwielbiam kolekcjonować oryginalne płyty CD, jak tylko wpadnie mi w kieszenie jakaś większa suma to od razu kupuje :]
Drugą moją pasją jest historia i polityka głównie Polski, lubię wszystko wiedzieć o moim kraju, analizuje dzisiejsze zdarzenia polityczne i porównuje je z wydarzeniami historycznymi i dochodzę zawsze do wniosku że świat się nie zmienił.
Moja ostatnia żywa pasja to kobiety, nic piękniejszego po za nimi chyba nie jest, może i muzyka przyspiesza bicie serca ale przy kobietach można odlecieć bardziej niż po narkotykach Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasje

Literatura. Pochłaniam tekst pisany już od przedszkola i nadal nie chcę przestać. Najchętniej czytam prozę, choć ostatnimi czasy wertuję również dramat i poezję. To, co można poznać przez pryzmat powieści, poematu czy tragicznej farsy jest niesamowite. I - co chyba najważniejsze - zmusza do refleksji.
Od podstawówki bawię się też w różne formy pisarskie: opowiadanie, nowelka, ostatnio także komedia, relacje, felieton, esej... Najbardziej odpowiadają mi dwie pierwsze formy, bo cechują się dużą swobodą, poza tym własna twórczość literacka to genialny sposób na wyzwolenie swojej wyobraźni. Poza tym, żeby być dobrym pisarzem, trzeba umieć obserwować i dostrzegać - a to mnie niekiedy bardzo zajmuje. A i ta pasja niejednokrotnie owocowała już w duże sukcesy.

Teatr. I tu też udzielam się z obydwu stron: obserwuję i uczestniczę. Fascynacja stosunkowo świeża, a dopiero w tym sezonie (sic!) zaczęłam częściej chodzć do teatru. Atmosfera tych starych budynków ze sceną i kurtyną jest magiczna... Od trzech lat należę też do zespołu aktorskiego, wystawiamy różne rzeczy od czasu do czasu, głównie dzieła autorskie.


Zainteresowania

Historia. Generalnie historia najnowsza, zwłaszcza ubiegły wiek (wyłączając obie wojny światowe, które nieszczególnie mnie interesują). I choć historie powstań antykomunistycznych, a zwłaszcza Poznańskiego Czerwca '56 znam dobrze, a dwudziestoleciem międzywojennym zaczynam się właśnie zajmować, to z pozostałymi okresami bywa różnie. Suma sumarum: historię jako tako znam słabo, co ostatnio często sobie wyrzucam. Ale uwielbiam tę dziedzinę, mogłabym grzebać w archiwach i starych fotografiach przez długi czas. Swoją drogą, genealogia też zaczyna mnie interesować coraz bardziej... Wczoraj w nocy odkurzyłam kilkadziesiąt (a może nawet ponad sto?...) zdjęć leżących w maminej szufladzie. Niektóre pochodziły aż z 1938 roku...

Jazda konna. Sport, który uprawiam z przerwami od ośmiu lat. Nie dostaję orgazmu na widok konia ani nie marzy mi się bycie instruktorem, aczkolwiek szkoda by było nie robić tego, co robię w każdą niedzielę przed południem... Konie to bardzo rozumne, choć niekiedy irytujące zwierzęta, ale które zwierzę tak nie ma? Jazdy konnej nie uprawiam wyczynowo, tylko rekreacyjnie, ale dzięki temu czerpię z tego więcej przyjemności.

Polityka. Śledzę scenę polityczną od paru lat i nadal niewiele z niej rozumiem Laughing . Ale wbrew powszechnym opiniom, jakie pokutują wśród moich koleżanek czy kolegów (z nielicznymi wyjątkami), polityka jest niebezpiecznie wciągająca... Głównie przez te czerwone wypieki na twarzy i drżące pięści, jakie potrafią wywołać niektóre dyskusje. Pewnie taki jest urok Wink.

Muzyka. Zdecydowanie najmniej ważna z tych czterech, aczkolwiek nie chciałabym, żeby jej zabrakło. Jedynie słucham, bo śpiewać ani tym bardziej grać nie potrafię. Interesuje mnie też kontekst danego utworu: jego powiązanie z osobą autora, historia czy tematyka. A poza tym po prostu umila mi życie, będąc niejako tłem.


Hobby

Rysowanie. A konkretniej: najróżniejsze ilustracje, żarty obrazkowe, komiksy, kreskówki... etc. Kiedy nudzi mi się na lekcjach lub po prostu mam jakiś pomysł: rysuję. Lubię to, bo jest to jedna z tych rzeczy, które przychodzą mi z dużą łatwością. A i myśleć nie trzeba, jak się nie ma ochoty... Razz A czytanie komiksów to już swoją drogą.


Nieudane

Taniec towarzyski. Największe upokorzenie w moim życiu Laughing


Kolejność zdecydowanie nieprzypadkowa.
Jak mi się coś przypomni, to zrobię edytę.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasje
Literatura-i poezja i proza. Do ulubionych poetów zaliczam Jacka Kaczmarskiego, Jacka Podsiadłę, Allena Ginsberga, Jamesa Douglasa Morrisona, Artura Rimbaud, Adama Mickiewicza i moich kolegów z debiutów ze strony poema.art.pl.
Prozaicy natomiast ulubieni to Jack Kerouac, Harlan Coben, R.A. Salvatore, Jonathan Carroll.
Uwielbiam także prace filozoficzne, szczególnie panów Nietzschego i Schopenhauera.
Dlaczego literatura ? Kiedyś powiedziałem, że dobra książka jest lepsza od najwierniejszego człowieka. Bo cię nie zdradzi, bo się nie zmienia, bo nie powie o tobie złego słowa.

Muzyka-no wiadomo o co chodzi Smile Rozpływam się przy genialnych dźwiękach, pomagają mi zapomnieć o złych stronach życia.

Hobby
Filmy rysunkowe-szczególnie South Park i Futurama. Odrobina czarnego humoru zmieszana z ironią, cynizmem i rzeczywistością-bo życie to farsa, więc czemu się z niego ciągle nie śmiać ?

Star Wars-od najdawniejszych lat fascynuje mnie świat Georga Lucasa ^^ Obok pokaźnej kolekcji książek i płyt mam również pokaźną kolekcję "pierdółek" ze Star Wars. Od książek, przez filmy, figurki, Tazo i masę innych.

Fantasy-nie tak bardzo jak Star Wars, ale też jestem niebezpieczny, jeżeli chodzi o ten temat :B

Fotografia-dwa lata na kółko chodziłem i nauczyciel wyjechał do Poznania :<

Historia-patrz Qndzia ;] oprócz tych wojen :B
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.


Ostatnio zmieniony przez BeBe dnia Wto Lip 24, 2007 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją największą pasją jest muzyka. Gdyby nie ona, moje życie zupełnie straciłoby smak. Wiele razy pomogła mi przetrwać ciężkie chwile. Poza tym farmacja, farmakologia i wszystko co z tym związane. Pasjonuje mnie praca w aptece i robienie recept. Poza tym piwo (najlepiej Warka lub Lech).
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fortepian, fortepian... i komunikacja miejska. Cholernie to dziwne i w ogole, ale na Jelczach, Ikarusach czy innych autobusach to ja się znam Very Happy
_________________
"Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasje

Muzyka. Szeroko pojęty rock. Zrobiłem sobie listę płyt, które muszę poznać i chcę to zrobić, oczywiście w grę wchodzą tylko oryginały, więc trochę to może potrwać, ale nie szkodzi...

Książki. Jak już gdzieś pisałem - fantastyka z elementami historii. A w tej dziedzinie nasi rodacy są niezwykle mocni, nie bez powodu regał "fantastyka polska" jest moim ulubionym i najczęściej odwiedzanym w empiku.

Hobby


Swego czasu figurki z uniwersum Władcy Pierścieni - mam tego ponad dwie setki, ale niestety nie ma z kim grać, więc entuzjazm zgasł i wiele jest nawet nie pomalowanych.

Gra na gitarze. Im więcej umiem, tym bardziej uświadamiam sobie, jak wiele mi brakuje...

Historia. A i owszem. Ze szczególnym uwzględnieniem drugiej wojny światowej i doprowadzenia do rozbiorów. Fascynuje mnie też odkrywanie mitów i rozpowszechnionych głupot. Taka na przykład obrona Częstochowy praktycznie się nie odbyła, a już na pewno nie tak, jak jest to wyryte w pamięci Polaków...

Polityka. nie tylko współczesna. Mimo wszystko zauważyłem że od ok. 3 miesięcy prawie wogóle nie oglądam telewizji, zastąpił ją internet, tylko Szkło Kontaktowe regularnie zobaczę...

Mongolia. Nie śmiać się, naprawdę tam pojadę!

Jedzenie jogurtów i czekolady oraz batonów. No lubię to i co z tego? I tak jestem szczupły, więc...

Siatkówka. O tym już w kilku miejscach pisałem więc teraz się ograniczę do tego, że aktualnie staram się, aby godnie zaprezentować się na mistrzostwach Śródmieścia w lutym Wink
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PieciaM napisał:
Fortepian, fortepian...

To ja pójdę dalej od Ciebie: motoryzacja, motoryzacja, motoryzacja, motoryzacja... Wink To jest moja największa pasja. Od dziecka po dzień dzisiejszy w takim samym stopniu, a może i nawet większym Smile Poza tym muzyka (przede wszystkim Queen Very Happy ) i różnego rodzaju sporty (NASCAR - to podpada pod motoryzacje Wink , piłka nożna, skoki narciarskie to moje to Top 3 - kolejność losowa) Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arwenn



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: okol.Częstochowy

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe w pierwszej kolejności dziękuję Art_mar i CORAX za uznanie Smile

snopek napisał:
Konie, konie i jeszcze raz konie (...)
i ja też, dlatego zmieniam plany i chyba wybiore weterynarie ze specjalizacja w hodowli koni Smile a w maju robię kurs na instruktora jazdy konnej. fajna sprawa Smile
heh, to mamy już jedną rzecz, która nas łączy^^


Ja myślalam by pójść na Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu o kierunku:
hodowla koni i jeździectwo. Widzę,że kilka rzeczy łączy mnie też z innymi forumowiczami Smile Qnegunda- widzę,że nas obie kręci pisanie różnych prac literackich Razz Podobnie jak Tatdoul uwielbiam fantastykę...przede wszystkim
Władcę Pierścieni ! Art_mar ja również kocham piłkę nożną...Kiedyś kuzyn uczył mnie grać i muszę przyznać,że byłam lepsza nawet od niektórych chłopców Wink Najbardziej lubie stać na bramce(tu wzorowałam się na francuskim bramkarzu Barthezie),a także na pomocy...Niestety strzelanie do bramki w presji nie za dobrze mi wychodziło Laughing
Lubię także historię,ale najbardziej fascynują mnie czasy 2 wojny światowej...
_________________
Great King Rat died today Born on the twenty first of May !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwenn napisał:
Ja myślalam by pójść na Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu o kierunku:
hodowla koni i jeździectwo.


który jestes rocznik? bo możliwe, że się tam spotkamy^^
ew. wiem, że można normalnie kończyć tam weterynarię, a później 3-letnia hodowle koni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arwenn



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: okol.Częstochowy

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1991 ,a Ty? Very Happy
_________________
Great King Rat died today Born on the twenty first of May !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasje/hobby? I znowu musze zarzucic cytatem z Oddzialu Zamknietego: "muzyka, trawa, wódka, zabawa" Wink

Muzyka - wiadomo, znam sie na tym calkiem niezle, sam tez sie czasami produkuje w tej materii (aczkolwiek niestety na tworzenie muzyki ktora lubie sluchac jestem za slaby technicznie).

Trawa/wodka/zabawa - wiadomo Wink

Poza tym do pasji na pewno moge zaliczyc literature, swego czasu czytalem po jednej ksiazce dziennie i poswiecalem na to caly wolny czas. Poza tym uwielbiam dyskutowac jesli tylko znajde sobie oponenta.

Calkiem niezle programuje, aczkolwiek troche mi sie to znudzilo. Na olimpiadzie w gimnazjum bylem czwarty w wojewodztwie.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwenn napisał:
1991 ,a Ty? Very Happy


ahh te dwa lata różnicy^^
ew. spotkamy simę pozniej ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arwenn



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: okol.Częstochowy

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak!Dobre i to! Very Happy
A lubisz jakieś rasy,maści koni konkretnie? Smile
_________________
Great King Rat died today Born on the twenty first of May !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwenn napisał:
A jak!Dobre i to! Very Happy
A lubisz jakieś rasy,maści koni konkretnie? Smile


strasznie mi się podobają Haflingery Smile
ale patriotycznie kocham kare wielkopolaki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duszenie zwierząt, golf i masturbacja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam do tematu 'zboczenia' bo i tak musiałbym pewnie pisać w większości to samo. Laughing
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
duszenie zwierząt, golf i masturbacja.

A co to jest golf? Confused
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki sport... Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Taki sport... Wink

Wiesz, przy tych dwóch pozostałych rzeczach... heh to wolałem się upewnić Mr. Green
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne... Wink Rozumiem...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
PieciaM napisał:
Fortepian, fortepian...

To ja pójdę dalej od Ciebie: motoryzacja, motoryzacja, motoryzacja, motoryzacja... Wink


Ja również bardzo lubie motoryzację, bardzo fajna sprawa. Tylko w moim wypadku jestem większym "specem" do autobusów niż od samochodów - choć to nie znaczy, że się na autach nie znam Razz
_________________
"Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek