FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Pasja, hobby, inne zainteresowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze dodać:
Filmy-a w szczególności z mistrzem Marlonem Brando oraz jego poplecznikami: Robertem DeNiro i Alem Pacino. Reżyser-Francis Ford Coppola, Martin Scorsese. Scenariusze-Oliver Stone. Królowie.
Uwielbiam filmy gangsterskie [Godfather, Sopranos], wojenne, psychologiczne oraz "legendy" jak ja to zwę ;]
Jak ktoś chce moich ulubionych filmów listę, znajdzie ją tutaj:
http://www.filmweb.pl/UserFavoriteFilms?id=436542
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymienię w punktach, coby ludziom czasu nie marnować:
- czytanie książek
- piłka nożna (w postaci zarówno biernej, jak i aktywnej)
- pianino
- gitara
- słuchanie muzyki
- spędzanie czasu z moją ukochaną Smile
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nawiasem mówiąc, dziś wieczorem Ojciec Chrzestny na TVN !

Ps. Bebe z twojej listy, 3/4 filmów/seriali znalazło by się również na mojej Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak nawiasem mówiąc, dziś wieczorem Ojciec Chrzestny na TVN !


Biedaczki.
A ja sobie obejrzę z oryginalnego mego dvd zachwycając się głosem Marlona B. czytając lektora i nie oglądając godzinnych reklam. Życie jest piękne ;d
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arwenn



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: okol.Częstochowy

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Odsyłam do tematu 'zboczenia' Laughing

Ooo to jest taki temat? Twisted Evil
_________________
Great King Rat died today Born on the twenty first of May !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwenn napisał:
caterkiller napisał:
Odsyłam do tematu 'zboczenia' Laughing

Ooo to jest taki temat? Twisted Evil

Poszukaj dobrze, to znajdziesz Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją osobistą pasją jest ciągle piłka nożna. Zapewne nie wiem o niej tyle co art_mar, ale i tak głupi nie jestem. Podobnie jak ona uwielbiam grać w piłkę nożna, ale zarówno tak jak on w moim wieku, przy natłoku nauki i w ogóle jest to perawie niemożliwe. Uwielbiam grać na pomocy. Wtedy czuję, że mogę grać, że mogę się rozwinąć. Pasji poza tym nie mam, no chyba, ze zaliczyć do niej można nałogowe słuchanie muzyki. Przede wszystkim Pink Floyd no i Queen.



W tym roku za sprawą mojej nauczycielki z historii, ową naukę wręcz pokochałem. W tym momencienawet wiążę z nią przyszłość... oby coś z tego wyszło...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kilku słowach : muzyka na pierwszym miejscu i wszystko co z nią związane Smile Kocham teatr a poznany od kulis jest jeszcze bardziej fascynujący!
Ważny jest też dla mnie sport , wiąze z tym swoją przyszłość.
Dla relaxu książka -najlepiej kryminały A.Christie
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm ok moze cus napisze

pasja najwieksza zdecydowanie - muzyka... jesli mialbym wymienic jedna rzecz, bez ktorej nie potrafilbym zyc, to bylaby to wlasnie muzyka... nie znosze ciszy, lubie miec spokoj, ale nie cisze; ale u mnie to cos wiecej.. u mnie nie ogranicza sie do sluchania - ja lubie wiedziec jak najwiecej o muzykach, ktorych slucham, a czesto i o roznych innych tez.. stad u mnie masa bezuzytecznej na codzien wiedzy o zaleznosciach miedzyzespolowych, historii zespolow, dziwnych zdarzeniach z przeszlosci itd... zupelnie jak zydorowicz przerabiajacy historie matek, zon i kochanek kazdego pilkarza na boisku hehhe moim jednym z najwiekszych marzen jest wlasna audycja radiowa chocby w srodku nocy dla kilku sluchaczy, gdzie moglbym puszczac i opowiadac itd.. ale wiadomo, ze nigdy sie nie spelni, wiec to tylko takie marzenie Wink

z muzyka scisle wiaze sie pasja numer 2 czyli zbieranie singli oraz winyli niektorych zespolow - konkretnie queen, gn'r (+velvet revolver) i def leppard... oczywiscie w wiekszosci sa to rzeczy, ktore mozna bez wiekszych problemow dostac w londynie na targu winyli za niewielkie pieniadze, ale smiem twierdzic, ze jak na polskie warunki to kolekcje winyli i singli ww zespolow mam calkiem przyzwoita (zwlaszcza def leppard)... a znajduje sie tam i pare w miare rzadkich rzeczy jak scisle limitowana wersja singla gunsow since i don't have you na pomaranczowym, ciezkim winylu...

pasja, ktora kiedys byla niemal rownie wazna jak muzyka - koszykowka... w podstawowce i przez wiekszosc liceum bylem absolutnym maniakiem jesli chodzi o granie, a takze wiedze o nba... bylem chodzaca encyklopedia nba, no ale pozniej nba z otwartych kanalow zniknelo, latajacy mike skonczyl kariere i jakos tak kontakt z tym sportem sie urwal, takze ten fizyczny, bo kilka lat temu zupelnie przestalem grac... w tej chwili wlasciwie moje zwiazki z ksozykowka ograniczaja sie do kibicowania w dalszym ciagu chicago bulls (niezmiennie od 90 roku), ale nawet bez ogladania meczy, bo i nie mam gdzie ogladac...

jesli o pasje chodzi, to byloby na tyle, ale jest tez pare dziedzic, ktorymi zwyczajnie sie interesuje bardziej niz innymi...

jest to na pewno historia wielkiej brytanii i anglii; na pewno czesciowo za sprawa kierunku studiow, niewatpliwie dalo mi to okazje dowiedzenia sie wielu ciekawych rzeczy i szanse do zaglebienia sie w niektore epoki i zagadnienia; z tym wiaza sie tez mniej lub bardziej 2 inne zainteresowania czyli historia londynu oraz kultura indian; teraz byc moze juz nie fascynuje sie zyciem indian az tak bardzo jak jeszcze 2-3 lata temu, ale w dalszym ciagu jest to cos, co mnie interesuje

z zainteresowan bardziej "zwyczajnych" nalezaloby wymienic ksiazki; nie jestem moze typem maniaka ksiazkowego, ktory pozera 10 tytulow miesiacznie, ale na pewno bardzo mocno zawyzam srednia krajowa Wink i to nie tylko z przymusu (lektury na studiach), ale tez z wlasnej nieprzymuszonej woli i dla przyjemnosci (glownie fantasy, troche science fiction, nieco sensacji; po 1. roku studiow nienawidzilem szczerze shakespeare'a, ale teraz powiem szczerze, ze z checia cos sobie dla przyjemnosci przeczytam z jego dziel, kiedy bede mial troche czasu)

poza tym troche interesuje sie geografia - tzn nie jest to cos, z czego bylbym jakis wybitnie mocny, ale zwyczajnie lubie dowiadywac sie nowych rzeczy o roznych miejscach, lubie wiedziec co gdzie sie znajduje, jakie sa wady i zalety polozenia danego kraju czy regionu i co ten region moze zaoferowac...

a na sam koniec dodam, ze zwyczajnie lubie wiedziec co nieco na kazdy niemal temat; uwazam, ze wiedze podstawowa o naszej rzeczywistosci powinna miec kazda osoba i chocby dlatego czasami potrafie wejsc na wikipedie i pol dnia (a czesciej pol nocy) wchodzic na coraz to nowe podstrony zwiazane z jakims tematem Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę w największym skrócie: kiedyś do pasji lub hobby mógłbym zaliczyć muzykę, pojazdy szynowe, politykę, sport (F1, tenis), gitarę. Aktualnie sytuacja wygląda już nieco inaczej - moją największą pasją jest zdecydowanie moja praca zawodowa (zarówno pod względem praktycznym, jak i teoretycznym), a ponadto książki (zwłaszcza historyczno-sensacyjne i biografie), sport (F1 i skoki), podróże. I zastanawiam się, czy w niektórych przypadkach hobby i pasja nie ocierają się wręcz o fanatyzm Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
a na sam koniec dodam, ze zwyczajnie lubie wiedziec co nieco na kazdy niemal temat; uwazam, ze wiedze podstawowa o naszej rzeczywistosci powinna miec kazda osoba i chocby dlatego czasami potrafie wejsc na wikipedie i pol dnia (a czesciej pol nocy) wchodzic na coraz to nowe podstrony zwiazane z jakims tematem Wink


Witaj w klubie Smile Mam dokładnie to samo Wink

Ps. Nie zgadniecie, co przed chwilą robiłem Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
ZanziMan



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 51

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
moim jednym z najwiekszych marzen jest wlasna audycja radiowa chocby w srodku nocy dla kilku sluchaczy, gdzie moglbym puszczac i opowiadac itd.. ale wiadomo, ze nigdy sie nie spelni, wiec to tylko takie marzenie Wink

Bizzy, zawsze możesz spróbować sił w radiu internetowym. Mozesz stworzyć nawet własną radiostację.
Do marzeń nie tak daleka droga Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to raczej cokolwiek nie to samo, bo za to raz ze najczesciej trzeba placic, a na to mnie nie stac, dwa ze mala szansa, ze ktokolwiek by tego sluchal Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vive-la-joie



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 28
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze jedną z moich pasji, sposobem spędzenia wolnego czasu była literatura. Bez książek tak samo jak bez muzyki nie wyobrażam sobie życia. Kocham też stare kino. Filmy począwszy od lat 20 a skończywszy na 70, choć nie twierdzę, że nie lubię wybranych produkcji współczesnych. Uwielbiam filmy z Jamesem Deanem, Cary Grantem, Georgiem Peckiem, Marlonem Brando, Seanem Connerym, Marilyn Monroe, Katharine Hepburn,Bette Devis, Vivien Leigh, Audrey Hepburn,Gretą Garbo, Avą Gardner , Chaplinem, Elizabeth Taylor i wieloma innymi osobami...
Mam też manie na punkcie biografii osób, które lubię. Muszę wiedzieć o nich wszystko. Znać najdziwniejsze szczegóły z ich życia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radio? Ktoś tu wspomniał o radio? Toż to moja wielka miłość!
Wpadłam mając 6 lat kiedy to odkryłam w rwojej "Marcie" funkcję nagrywania. I zaczęło się.
Sama ( Laughing ale tylko kilka dni ) a potem wraz z przyjaciółmi zaczęliśmy nagrywać pseudoaudycje.
Oczywiście lidera byłam ja Cool .
Pierwszą rzeczą jaką wspólnie nagraliśmy był wywiad z...Markiem Kamińskim ( Laughing) w którego rolę wcielił się kolega.
Byliśmy z tego cholernie dumni. Potem przyszła kolej na primę balerinę.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaakie to było głupie. A jaką radochę się z tego miało!
Nie zabrakło także reklam (oczywiście w naszym wydaniu musiały one być przygłupio śmieszne)
A także listy przebojów gdzie nie zabrakło oczywiście Queen. Uważałam wtedy The Show Must Go oOn za prawdziwy ostry hardrock
Co gorsza rozprowadzaliśmy to badziewie w kasetach! aaaaaaaa @_o
Cała "radiostacja" nosiła niezwykle idiotyczną nazwę , w skrócie Ż.O.N.W
którego nie rozwinę żeby się całkowicie nie pogrążyć xd
I tak przez wiele wiele lat.... Ileż to ciekawych efektów dźwiękowych się stworzyło. Nie zabrakło także własnych "przebojów" z solówkami na szklankach
Pojawiła się nawet w podstawówce szansa pobawienia się w szkolną radiostację ,ale wszystko padło ze względu na brak pieniędzy,
a raczej dobrej woli dyrektora...A tak bardzo chciałam odchamić polską młodzież ^^
Podczas gdy wszytkie koleżanki chciały być aktorkami i piosenkarkami , ja pragnęłam pracować w radiu...
Pozatym słuchałam też dużo prawdziwego_radia. Właśnie dzięki niemu miałam szansę poznać muzykę
Ileż to razy z koleżanką dzwoniłyśmy do regionalnej radiostacji!
Choćby po to aby pozdrowić swoje zwierzaki i ziomów z podwórka
I love eter! Razz
Powrót do góry
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to piłka nożna, siatkówka, skoki, F1, motoryzacja i oczywiście muzyka.
Jeśli chodzi o pierwsze dwa tzn. futbol i siatkówkę, to lubię pograć z kolegami. Wcześniej często w nożną, ale teraz przerzuciłem się bardziej na siatkówkę. No i poza tym oczywiście lubię oglądać w TV i czytać różne artykuły na temat tych dwóch dyscyplin. Jeśli chodzi o F1 i skoki to ograniczam się tylko do oglądania i czytania.
Co do motoryzacji to uwielbiam oglądać program TVN Turbo, jest tam wiele ciekawych programów dotyczących motoryzacji, ale nie tylko.
No i oczywiście muzyka. Pierwsze co robię po włączeniu komputera to włączenie Winampa. Nie mogę jakoś siedzieć w ciszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
Wpadłam mając 6 lat

Mr. Green

kot napisał:
Sama ( Laughing ale tylko kilka dni ) a potem wraz z przyjaciółmi zaczęliśmy nagrywać pseudoaudycje.

Wrzuć te audycje na forum, to się pośmieje... tzn. to posłuchamy Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zboq Mr. Green
Niestety [całe szczęście] kasety zostały w drugim województwie. Siedzą sobie teraz gdzieś głęboko w piwnicy Mr. Green
Może kiedyś przywiozę i....żartuję, to zbyt kompromitujące Laughing
Powrót do góry
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
to zbyt kompromitujące Laughing

W takim razie po kasety w tej chwili marsz! Exclamation Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pieniędzy na pociąg Mr. Green
Ty lepiej siedź cicho bo posiadam zdjęcia gdzie jesteś wraz z Jaggerem pod pryszniecem
Powrót do góry
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
Ty lepiej siedź cicho bo posiadam zdjęcia gdzie jesteś wraz z Jaggerem pod pryszniecem

Embarassed Jak Ci się nie chce, to nie musisz przecież lecieć po te kasety Rolling Eyes

[/offtop]
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze ja tez cos sklece...


pasja... a raczej zainteresowania ( kolejnosc dowolna ) :

queen - bo od tego wszystko sie zaczelo... tak jakos dziwnie sie zlozylo, ze to nie tylko muzyka, ale takze konkretne osoby. mowa o fanach ;) krolowa jest jedynym zespolem, na temat ktorego wiem dostatecznie duzo, ktory nieustannie mnie zachwyca oraz na ktory idzie wieksza czesc wspolnego budzetu. czas boje sie myslec, co by bylo, gdybysmy z tak wielkim zapalem wielbili dwa rozne zespoly...

jezyki obce - uwielbiam sie ich uczyc. tym szczegolnym jest jezyk francuski, z nim wiaze pewne plany na przyszlosc. poza tym wykorzystuje fakt, ze stosunkowo latwo przychodzi mi wpajanie nowych jezykow, jak ostatnio wloskiego ...

speedway - no coz... czterech panow jezdzacych w kolko. ale jakze fascynujacych :) odkad tylko pamietam z tata chodzilismy na mecze na stadion polonii, ktory znajduje sie zresta niedaleko domu. w domu az roi sie od wydawnictw poswieconych zuzlowi, autografy golloba mamy nawet w tak dziwnych miejsach jak gra planszowa :P i niezwykle cierpie teraz, gdy bedac w krakowie, do najblizszego stadionu mam ponad 100 km...

spiew - prawdziwa pasja, chociaz od roku w stanie spoczynku ;) od 8 r.z. spiewalam w zespolach dzieciecych, jezdzac na festiwale, konkursy itp. swietna przygoda. po drodze byly nagrania telewizyjne, teleranek ( moze ktos pamieta watc z pierwszego odcinka ? :P ), nawet teatr . pozniej przyszedl chor... zupelnie inna para kaloszy, choc nie mniej fascynujaca. a wraz z chorem ....

podroze - niekoniecznie te dalekie. najchetniej pociagiem - jestem w stanie uwierzyc, ze doajde nim wszedzie :) marze o wyprawie do indii i chin, rowniez w polsce jest wiele miejsc, ktore chetnie odwiedzilabym. a ze prowadze koczowniczy tryb zycia przemieszczajac sie glownie za pomoca pkp , rowniez komunikacja stala sie poniekad pewnego rodzaju zainteresowaniem ( a to juz glownie dzieki karolinie ;)

pedagogika - bo, jak to rzekla kunegunda, czas wychowac najmlodsze pokolenie ;) koniec z bezstresowym wychowaniem ! mam co do tego mase pomyslow i tylko czekam, kiedy zweryfikuje je zycie :P

z pasji pobocznych i umiarkowanych mozna jeszcze wyroznic rozmowy telefoniczne ( tak juz jest, gdy ma sie ukochanego na poludniu, rodzicow na polnocy a brata jeszcze bardziej na polnocy ), jedzenie ( w duzych ilosciach ), grafologie ( ilez mozna wywnioskowac z pisma ! ), ksiazki ( we wspomnianym pkp jest na nie wiele czasu ) oraz historie polski za czasow prl-u ( lubie absurdy ).

tak 'wogle' to zgadzam sie z bizonem - a propos ogolnej wiedzy. mysle, ze taka jest do obracania sie w rzeczywistosci niezbedna.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie pytanie, po części na temat, więc czemu by nie tu. Czy ktoś się wybiera dzisiaj na Warszawską Masę Krytyczną? Warto pokazać, że nas trochę jest. Ja sama idę (jadę) pierwszy raz. Dla zainteresowanych początek o 18 na placu Zamkowym. http://www.masa.waw.pl/index.php/co-bedzie/168-kwietniowa-warszawska-masa-krytyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, to w warszawie tez są masy? Smile w łodzi co miesiąc sie odbywają z tego co wiem Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie też, w każdy ostatni piątek miesiąca. Ciekawe, ilu niedobitków przychodzi np. w styczniu. Laughing Po zeszłorocznych filmach widzę, że na kwietniowych masach jest już zatrzęsienie rowerzystów.

Niestety właśnie z okazji tego, że w piątek się to odbywa ja mam jeszcze zajęcia. Poszłabym raz, a potem jeszcze spodoba mi się tak bardzo, że już mnie nigdy w piątki nie zobaczą na uczelni. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest to wykluczone Wink znajoma w łodzi tak sie wkrecila, ze co miesiac jest obowiązkowo Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wymyśliłam, że w końcu drugie zajęcia nie są obowiązkowe, więc mogę się z nich urwać. Rolling Eyes Podobno i tak pierwsze pół godziny to stanie na placu.

A Twoja znajoma sama jeździ czy z kimś? Oprócz tych setek nieznanych osób. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poczatku chyba sama jezdzila, a nie wiem jak teraz bo od paru miesiecy z nią nie gadalem. ale jezdzi, tyle wiem Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz się przekonacie, jak mało o mnie wiecie. Razz

-Muzyka. Swego rodzaju uzależnienie, które, że tak powiem, kontroluje moje życie.
Zawsze, zanim jeszcze zapytam kogoś o imię, muszę wiedzieć, czego słucha.
Jak hip-hopu/techno, to niech spada na drzewo. Razz
A i rzekomych ,,znawców" też zawsze muszę podpuścić. Najlepiej jest znęcać się nad dziećmi mówiącymi, że słuchają Metallicy. Ale nie kojarzą Hetfield'a. Twisted Evil Laughing
Oprócz tego chodzę do szkoły muzycznej I stopnia, w tym roku mam dyplom...Gram na Gitarze, flecie poprzecznym, fortepianie...
A słucham muzyki lat '50(zwłaszcza francuskiej) - '80.

-Gitara. Czyli moja obsesja. Nie wiem, jak mogłam żyć, zanim jeszcze zaczęłam grać...Codziennie muszę posiedzieć z moim klasykiem conajmniej 2h, rekord 10...Jest dla mnie, jak człowiek. Tylko taki idealny, bez żadnych wad. Co tydzień czyszczę jej struny, a wieczorami przecieram suchą szmatką.
No, i każdego miesiąca muszę zakupić ,,Gitarzystę", który jest totalną stratą pieniędzy...
A wszystko zaczęło się od tego, że posłuchałam solówek Randy'ego Rhoads'a.
(http://www.youtube.com/watch?v=UVJKlOkrgt0 dokładnie tych. Wink)
I postanowiłam, że muszę grać chociaż w połowie tak jak On i, że kiedyś dostanę się na listę 100 Gitarzystów Wszechczasów Laughing co oczywiście jest nierealne. Ale marzenia fajnie mieć... Rolling Eyes
Gram wszystko, co mi wpadnie w ręce, czyt. nuty, tabulatury, akordy...Za tymi ostatnimi nie przepadam z racji, że kojarzą mi się z ogniskiem i ambicją wysokości ,,0", ale i tak muszę się conajmniej 500 nauczyć.
Techniki Gitarowe mogłabym wymienić nawet, jako osobną pasję...
Lubię spędzić wieczór, zaczytując się o flażoletach, rodzajach tremolo, tappingu, sweepingu, bendingu, slide'ach...
A od 8-ego kwietnia jestem gitarzystką w zespole Glam/Sleaze/Heavy Metalowym. Cool

-Choppery...
Obecnie zbieram na motocykl, najlepiej suzuki savage. Idealnie nadaje się, by przerobić go w ,,maszynę idealną."
Chyba nie ma osoby, której nic nie mówiłby tytuł Easy Rider...
,,To jest TO." Wink

-Biografie. Rzeczy takie jak ,,Sabbath Bloody Sabbath", ,,Historia klasycznych kawałków: Black Sabbath i Ozzy Osbourne", ,,Ja Ozzy", ,,The Beatles", ,,John Lennon: Życie i legenda"...nigdy mi się nie znudzą.

-Historia Polski I połowy XX wieku i ogólnie wojny(nie tylko te prawdziwe). Chłopcy z ,,Kamieni na szaniec" i ,,Dywizjonu 303"...to zawsze byli moi patriotyczni idole. W dzieciństwie plac nieopodal domu nazwałam ,,Placem Broni" i codziennie bawiłam się tam w chłopców z książki o tym samym tytule.
No, i we Władcę Pierścieni.

-Lata '80. Ówczesna muzyka metalowa i styl. Że też dzisiaj facetów w bandamkach, z tapirem i w spodniach w zeberkę można spotkać na ulicy tylko raz na parę lat...

-Internet. I moje drugie, a raczej właściwe Laughing życie w nim. Oczywiście w określonej ,,dzielnicy" czyli jedynie na stronach związanych z moimi hobby.

-LGBT, czyli lesbijki, geje, bi, transseksualiści. Razz I ogólnie takie sprawy, jak płeć mózgu, płeć psychiczna, przynależność do własnego ciała etc.

-Rock'N'Roll. To jest prawdziwy i najlepszy świat.

-Astronomia. Powstanie Wszechświata, anihilacja, czas i jego istnienie, antymateria...

-Lingwistyka. Zwłaszcza angielski, hebrajski, włoski, francuski, łacina.

-Imperium rzymskie.

-Wynalazki. +ogólnie wiek XIX i XX.

-Kolej.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja podjąłem trud zalogowania się i napisania czegoś.
no więc tak: Laughing

-Literatura - nie potrafię wyrazić tego uczucia gdy kończy się świetną powieść. Mogę skowyczeć tylko dlatego że okręt dobił do brzegu i już więcej nie będzie Wink Uwielbiam antyutopie w stylu Orwella i Huxleya. Szaleje przy bitnikach. Przy Witkiewiczu jestem w niebie. Ale głównie cenię literaturę dlatego, że to drzwi do wszystkiego innego.
Sporo piszę, nawet mam w tym jakieś sukcesu i w zasadzie to jest głównie to czym się pasjonuje.

-Filozofia, psychologia, socjologia itp. - Mistrz Nietzsche przede wszystkim, poza tym sporo egzystencjonalistów. Także Freuda cenię bardzo.

-Sztuka w ogóle - czyli malarstwo, muzyka, teatr...zresztą i tak wszysztkie podziały się zacierają więc nie ma sensu wymieniać. Ktoś mądry kiedyś powiedział że nauka objaśnia świat ale tylko sztuka może z nim pogodzić Wink

-Instrumenty klawiszowe - przewijałem się przez różnorakie zespoły ale nigdy nie wyszliśmy poza garaż, ot tak graliśmy tylko dla siebie Wink
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek