FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
INXS

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

INXS
Fantastyczne!
13%
 13%  [ 3 ]
Lubię posłuchać
34%
 34%  [ 8 ]
Moja postawa jest doskonale ambiwalentna, nigga
8%
 8%  [ 2 ]
E jakieś to takieś...w ogóle nie przypomina Dream Theater
17%
 17%  [ 4 ]
Hańba!
4%
 4%  [ 1 ]
To jakiś lek na kurzajkę?
21%
 21%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:51 pm    Temat postu: INXS Odpowiedz z cytatem

Znają?

Zespół, który zdobył wielką popularność na przełomie lat 80 i 90. Grał bardzo fajne, proste ale dynamiczne i wyraziste piosenki, którym wartości z pewnością dodawały klimatyczny głos i osobowość nieżyjącego już niestety Michaela Hutchence. Najbardziej znanym utworem jest oczywiście ballada "Never Tear Us Apart", piękna piosenka, ale w sumie mało reprezentatywna dla stylu zespołu, bardziej rytmicznego, opartego na charakterystycznej gitarze.

Najlepszą chyba ich płytą był album "Kick" z doskonałymi "Devil Inside", "Need You Tonight" czy "Mistify".
Bardzo lubię ten zespół a jego utworów zawsze słucham z wielką przyjemnością.
Oto próbki:

http://www.youtube.com/watch?v=luobOzreRq4
http://www.youtube.com/watch?v=j1gNYTLct4M
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:55 pm    Temat postu: Re: INXS Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Znają?


Znają Smile
Ale nie przepadają Wink
Lubię w zasadzie tylko trzy piosenki: "Baby Don't Cry", "Never Tear Us Apart" i "Need You Tonight".

A przy okazji: ile prawdy jest w tym, że Hutchence odbił żonę Geldofowi? A może było odwrotnie?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"lubie posłuchać" utworów "Suicide Blonde" (chociaż klipu nie znosze Twisted Evil ) "Never Tear Us Apart" i "Original Sin"
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam i lubię, ale przede wszystkim 'Kick'! Świetny album swego czasu...Bardzo rozpoznawalny zespół no i wokalista...Szkoda, ze już go nie ma wśród nas... Sad
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In excess... po trosze znam, głównie dzięki przebojowym Never tear us apart oraz Suicide blonde; przyjemnie się słucha, ale zdecydowanie mniej przyjemnie słuchać jest o tym, jak zespół wyłania sobie nowego wokalistę na drodze reality show.

Laaaaame! Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przed chwilą Suicide blonde leciało na VH1.

Posłuchać owszem lubię,mam w domu jakąś składankę(nota bene muszę ją odkurzyć),przeboje lubię te które już wymieniliście z Need you tonight na czele,acz nie jest to zespół z mojego topu.
Jednym słowem fajne,energetyczne granie.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, najbardziej chyba utwór By My Side
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam single tylko... Teraz jest mi ten zespół raczej obojętny, ale kiedyś podobało mi się, zwłaszcza pełen emocji wokal. A także romantyczno-szaro-melancholijny obraz Pragi z teledysku do "Never Tear Us Apart"
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szalony Rodżer



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: z nienacka(stare ale dobre :D)

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niewiem czy to napewno ich... ale lubie "she drives me crazy" no i "never tear us apart" Ale i tak Queen jest najlepszy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szalony Rodżer napisał:
Ja niewiem czy to napewno ich... ale lubie "she drives me crazy" no i "never tear us apart" Ale i tak Queen jest najlepszy Very Happy


"She Drives Me Crazy" to piosenka Fine Young Cannibals...chyba, że INXS też mieli taki utwór, ja w każdym bądź razie o tym nie słyszałem...Google też nie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Grupa INXS postanowiła upamiętnić 10. rocznicę śmierci wokalisty, Michaela Hutchence'a.

Na oficjalnej stronie, artyści wspominają dawnego kolegę.

- Zawsze będziemy pamiętać go jako młodego, żywiołowego, utalentowanego i zaangażowanego człowieka - napisał perkusista John Farris. Jego brat, Andrew, dodał, że grupie brakuje poczucia humoru Michaela, jego inteligencji i zawadiackiego uśmiechu.

Artystę znaleziono martwego w hotelowym pokoju 22 listopada 1997 roku. Australijczyk popełnił samobójstwo niedługo po wydaniu albumu INXS "Elegantly Wasted". Miał 37 lat.

Z zespołem INXS nagrał przeboje "Need You Tonight", "Devil Inside", "Suicide Blonde", "By My Side", "Baby Don't Cry" czy "Taste It". Obecnie trwają prace nad kinową biografią muzyka - "Slide Away".



To już 10 lat. [*]
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie Inxs i to nawet bardzo.Fajna jest płyta "Live Baby Live "czyli koncertowy album z Wembley.Tą płyte polecam tym którzy lubią posłuchać super koncertów.M.Hutchence miał bardzo fajny ,charakterystyczny głos min. dzięki czemu zespół był łatwo rozpoznawalny.Szkoda że nie ma już go wśród nas.Zostały jednak nagrania ,dzięki którym o tak dobrych wokalistach jak Michael Hutchence nie zapomnimy nigdy.

[*]
Powrót do góry
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E jakieś to takieś...w ogóle nie przypomina Dream Theater

LMAO
Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego zespołu zbyt dobrze, po prostu wiem, że kiedyś była taka kapela i że swoje dla muzyki pop zrobiła Razz Oczywiście, znam rzeczy typu "Need You Tonight" czy "Suicide Blonde", natomiast z moim kumplem z kapeli jesteśmy absolutnie zajarani kawałkiem, któremu przypadła niewdzięczna rola "bisajdu", czyli tzw. drugiej strony singla:

http://www.youtube.com/watch?v=eNsV7eVcM4o

Rzecz z niesamowitym, tanecznym groove'em. Autentycznie padam na kolana.

Natomiast swoją drogą to kiedyś na pewno zakupię jakiegoś ich składaka i koncert na DVD "Live, Baby, Live" Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Persefona



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Podlasie

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INXS to moja pierwsza miłośc muzyczna!
Utwór Tight w oryginalnej wersji znajduje się na albumie Max Q(solowy M.H. z 1989r.).

Według mnie najlepszą ich płytą była X z 1990r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza "Never Tear Us Apart" nie interesują mnie żadne utwory. Chociaż jest parę teledysków, które fajnie się ogląda Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek