FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
King Crimson
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

King Crimson
Uwielbiam
41%
 41%  [ 23 ]
Lubię
44%
 44%  [ 25 ]
Nie lubię
3%
 3%  [ 2 ]
Nie znam
10%
 10%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 56

Autor Wiadomość
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 12:36 pm    Temat postu: King Crimson Odpowiedz z cytatem

Nie zauważyłem wcześniej tematu o twórczości tej grupy.Choć nie wątpie, iż taki kiedyś był, ale zginął jak wiele innych Wink
Przez wielu uznawana za jedną z najwybitniejszych grup progresywnych.Jest zaliczana do wielkiej szóstki tegoż gatunku, jednakże nie osiągnęła wielkiego sukcesu komercyjnego.
Na razie poznałem zaledwie dwa albumy King Crimson:Discipline, In the Court of the Crimson King.
Pierwszą z nich przesłuchałem dwa razy jakiś czas temu, nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia.Wczoraj przypadkowo włączyłem ją i byłem pod wrażeniem.Posiada bardzo oryginalny klimat.Sposób w jaki w niektórych miejscach na tej płycie Fripp wydobywa dźwięki z gitary, zadziwia.

In the Court of the Crimson King - z tej płyty pochodzi najsłynniejszy utwór King Crimosn - Epitaph.Balada, którą osobiście stawiam w samej czołówce nietylko utworów KC, ale wśród wszystkich poznanych mi dotąd utworów.Inne utwory wcale nie odstają specjalnie od Epitaph.
Na tej płycie jest sporo fragmentów amelodycznych, które mogą nieco zrazić niektórych słuchaczy(np. mnie Wink )

Co sądzicie na temat tej kapeli? Smile


Ostatnio zmieniony przez Dajanek dnia Sob Lip 14, 2007 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam głównie King Crimson z lat 70 i bardzo się w nim lubuję. Cool Ulubione płyty na dziś:

1. In The Court Of The Crimson King - schizofreniczne 21st Century Schizoid Man, baśniowe I Talk To The Wind, przepiękne Epitaph, psychodeliczne Moonchild i monumentalny utwór tytułowy. Cudo;

2. Islands - najczęściej jej słucham, genialny klimat, w sam raz przed snem, jak The Dark Side Of The Moon;

3. Red - jeśli debiut był baśniowy, to ta płyta jest iście szatańska
;f Pod względem kolejności utworów podobna do In The Court... - zaczyna się mocno, przechodzi przez balladę i improwizacje i kończy efektownie porażającym Starless. Cool

W dalszej kolejności stawiam Starless and Bible Black (za Trio, Great Deceiver i Night Watch), In The Wake Of Poseidon (za powtórkę debiutu) i Larks' Tongues In Aspic. Z późniejszych czasów słyszałem Discipline i najnowsze Power To Believe, ale nie przypadły mi do gustu.
;f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo o nich było mówione w temacie rock progresywny wiec nie wiem czy był sens zakładnia tematu ale skoro juz jest... Zaznczam lubie, najczesciej słucham In The Court Of The Crimson King
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam In The Court Of The Crimson King Który mnie wrecz przygniata i wbija w fotel... Epitaph mógłbym słuchac w nieskończoność
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najinteligentniejszych i najbardziej wymagających zespołów. Muzyka trudna, wymagająca skupienia, ale właśnie - niesamowicie inteligentna. Nie tylko w warstwie słownej ale wręcz muzycznej...

Wspaniała jest płyta "Red" z tak pięknymi rzeczami jak "Starless" oraz "Fallen Angel". Absolutna klasyka to oczywiście pierwszy krążek opowiadający o zamku karmazynowego króla. A jest jeszcze niesamowite "Islands" z tą fantastycznie subtelną, pojawiającą się z mroku partią trąbki...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*DELETED*
_________________
There Must Be More To Life Than This


Ostatnio zmieniony przez Mariusz dnia Czw Sty 03, 2008 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczylem "uwielbiam" - nie slucham ich juz tyle co kiedys, ale dalej mam ogromny sentyment. Jesli chodzi o plyty, to przede wszystkim genialne Lark's Tongue, Island i stosunkowo malo znane Discipline. Pierwsza to po prostu kawal dobrego, progresywnego grania. Island w genialny sposob wlacza elementy jazzowe - bas brzmi jak kontrabas. A Discipline... Ta plyta po prostu ma bardzo specyficzny klimat, ktory uwielbiam. W sumie dalej KC stawiam najwyzej z wielkich kapel progresywnych - moze poza nowoczesna Mars Volta, ale to zupelnie inny klimat.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RED jest juz chyba w pierwszej dwojce moich ulubionych plyt wszechczasow. Im wiecej slucham tym bardziej kocham... Utwor tytulowy to bomba- w przenosni i prawie doslownie; FALLEN ANGEL to rewelacyjny numer, zas STARLESS...
Ostatnio slucham go naokraglo. To NAJLEPSZY numer jaki znam. Przysiegam. W muzyce rockowej nikt nie nagral nic rownie pieknego, rownie niepokojacego, rownie wspanialego. ARCYDZIELO skonczone.
Moment, w ktorym po jazzowych partiach wraca temat glowny (tyle ze mocniej, z tym grzechoczacym basem, z tymi lejacymi sie klawiszami) to NAJWSPANIALSZY moment muzyczny jaki znam. Kropka.

Lubie inne plyty- ISLANDS, IN THE COURT OF THE CRIMSON KING; pozniejsze reczy mnie nie zachwycaja- sa dobre momenty, sa momenty pretensjonalne i przeintelektualizowane... Ale za tych kilka plyt na poczatku lt 70-tych nalezy im sie Nobel Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
RED jest juz chyba w pierwszej dwojce moich ulubionych plyt wszechczasow.

Obok czego, że tak głupio zapytam? :>
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:

Obok czego, że tak głupio zapytam? :>


Czytając Fenderka: Wish You Were Here/Metropolis pt2/Sheer Heart Attack Wink
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wish You Were Here. I chyba sklaniam sie do tego by to wlasnie RED bylo jednak tym naj, naj, naj...
Metropolis jest trzecie...
na czwartym CLOSE TO THE EDGE Yesow, na piatym rzeczywiscie SHA Queen...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kilkunastu przesłuchaniach Red, zgadzam się w 100% z opinią Fenderka.Album jst genialny.Polecam każdemu amatorowi progresji i nie tylko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wielka Musztarda



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: MW niedaleko Krakowa

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam ten zespól pierwsze 3 płyty to geniusz a to nie znam wogóle
10/10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się dziś do Opola (XVI Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny) na koncert 2 muzyków King Crimson. O godz. 19.00 zagrają Trey Gunn i Pat Mastelotto! Tradycyjnie już, będę siedział w 1. rzędzie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktem jest ze posiadam tylko jedna plyte, ale wystarczyla mi ona , zeby poznac sie na geniuszu King Crimson. Oczywiście mowa o "In the court of the Crimson King", plycie z gatunku totalnie genialnych..."21-st century schizoid man","Epitaph","I talked to the wind" zreszta niewarto wymieniac, bo dla mnie wszystkie piosenki sa genialne.Słuchalam jeszcze kilku ich płyt, ale zadna nie wywarla na mnie az tak wielkiego wrazenia jak ta wyzej wymieniona Wink
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

black_queen napisał:
Słuchalam jeszcze kilku ich płyt, ale zadna nie wywarla na mnie az tak wielkiego wrazenia jak ta wyzej wymieniona Wink[/color]

Do innych potrzeba więcej czasu. Im dłużej słucham np. Wysp tym lepiej brzmią.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Im dłużej słucham np. Wysp tym lepiej brzmią.

Myśle, że do tych płyt trzeba poprostu dojrzec. King Crimson nie gra "łatwej" muzyki. Trzeba sie w nia wczuc, zeby ja zrozumiec
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, i nie będę oryginallny
Ulubiona płytka: IN THE COURT OF THE CRIMSON KING
Ulubione piosenki: Epitaph, moonchild, 21st century schizoid man
I to by było na tyle.

PS. Ma ktoś pożyczyć 50 zł do jutra?
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In the Court of the Crimson King jeszcze nie znam, za to Le_mmor polecał mi Islands. Mam ją od kilku dni.

Rany, co za piękność... Pomijając już to niesamowite zróżnicowanie - piękna utworu tytułowego nie oddadzą żadne słowa. Przez całe 11 minut słychać ten posępny, a jednocześnie melancholijny klimat. Ten niepokojący początek, to pianino, ta trąbka (a ja nie przepadam za instrumentami dętymi!)... Sorry, Panowie, ale nawet Starless się chowa. Wink

A tak się chciałem podzielić swoim zachwytem, no.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam pierwsza plyte. A im dalej tym... trudniej Wink Nie do kazdego przemawiaja eksperymenty Crimsonow. Ja na dluzsza mete tego, co splodzili stosunkowo niedawno nie moge sluchac. Po tym docenia sie, ze swiat jest taki... normalny Wink
Ale In the court jest cudowne. Takie basniowo-rockowe. A "I talk to the wind" moglabym sluchac godzinami. Szczegolnie, jak siedze w siodle wczesna wiosna lub jesienia i jedziemy sobie przez lake, a deliktanty wietrzyk daje o sobie znac Wink
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio słucham KC na okrągło i to jest mój obecny nr 1.. Lata 69-74 to majstersztyk, ale lata 80 nie są takie złe. Mi osobiscie pasuje wokal Adriana Belewa no i Tony Levin. Osobiście to wolę go niż Wettona Wink . A THRAK wcale nie jest taki słaby Wink
Najtrudniejszym do przełknięcia albumem był Starless and Bible Black.. chociaż jest nadzwyczaj spójny. TO mógłby być nawet concept-album Wink
Najbardziej KC obrazują słowa Frippa: "My nie jesteśmy po to, by sprawiać przyjemność- jesteśmy zespołem intelektualnym. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Sorry, Panowie, ale nawet Starless się chowa. Wink

A co Ty tam wiesz... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wole Islands Cool

Też zespół bardzo lubię, choc wiele nie znam: debiut i Isalnds właśnie, trochę z youtube
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnrad napisał:
Też wole Islands Cool

Też zespół bardzo lubię, choc wiele nie znam: debiut i Isalnds właśnie, trochę z youtube

Jak możesz woleć więc jak przyznajesz, że znasz tylkodebiut i ISLANDS? Cool Arrow Razz
Zakupić CDka i posłuchać w DOBREJ jakości a nie jakieś tam youtube... Wink
Na Youtube zresztą w tej chwili nie ma chyba CAŁEJ wersji STARLESS...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest skrojona 4 minutówka, 10-minutowa wersja z koncertu (Wetton na wokalu) i 9 min jakiegos japonskiego bandu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Smile
Ta 4-minutowa to z tym bajkowym "teledyskiem" zdaje się... Też już sprawdzałem Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta 10-minutowa wersja koncertowa jest tak strasznie niereprezentatywna i niszcząca piękno tego utworu, że warto jednak sięgnąć po Red...

Właśnie, Red... Tyle już powiedziano o tym albumie na Forum, a jakimś cudem nikt nie wspomniał o FANTASTYCZNYM One More Red Nightmare. To jest prawie ten sam poziom, co Starless. Bruford wygrywa arcyciekawe przejścia (mówiłem już, że ten gość jest geniuszem?), a ta gitara Frippa po drugiej i trzeciej zwrotce po prostu płynie... Płynie, hipnotyzuje. Dodać do tego interesujący tekst i mamy Arcydzieło - dużo lepsze od wychwalanego tu Fallen Angel. Wink

Dlaczego wolę Islands od Starless? Powiem to po Fenderkowemu: ten drugi jest nieco bardziej oczywisty. Wink To fantastyczny utwór z jednym z moich ulubionych zakończeń (o którym Fenderek pisał na tyle często, że wiemy o co chodzi Wink ), ale Islands jest takie... bardziej nietypowe, ma piękniejsze partie instrumentów. Chociaż Wetton śpiewa odrobinkę piękniej. A olać, nie umiem tego wytłumaczyć. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
A olać, nie umiem tego wytłumaczyć. Wink

Bo tego się nie da wytłumaczyć Laughing

Znalazłem jeszcze jedną, bez ostatnich dwóch minut... kuźwa, to jakby oglądać finał mistrzostw świata w piłce nożnej i przy stanie 3:3 na 5 minut przed końcem wyłączyć telewizor... Rolling Eyes

Tak w ogóle Crimsoni absolutnie wymiatali na żywo... posłuchajcie tego...
http://www.youtube.com/watch?v=vpRyeCUwEII&feature=related
To się nazywa improwizacja!!! Ależ ten utwór płynie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecać też chyba nie trzeba nagrań (dostępnych na youtube) 21st Schizoid Band-u Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Fan napisał:
polecać też chyba nie trzeba nagrań (dostępnych na youtube) 21st Schizoid Band-u Wink

Nie lubię tego cover bandu. Confused

Koncerty KC sa oczywiście świetne, właśnie ze względu na improwizacje. W tym aspekcie zdecydowanie najlepszy jest oczywiście "złoty" Wettonowski skład.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek