FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Porcupine Tree
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Porcupine Tree
Tak
43%
 43%  [ 27 ]
Nie
9%
 9%  [ 6 ]
Nie znam
46%
 46%  [ 29 ]
Wszystkich Głosów : 62

Autor Wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy Wilson szaleje już po internacie
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho, to trzeba będzie sprawdzić.

Btw, gdzieś słyszałem Stevena jak sam mówił, żeby nie odsłuchiwać obu płyt za jednym zamachem Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:

Btw, gdzieś słyszałem Stevena jak sam mówił, żeby nie odsłuchiwać obu płyt za jednym zamachem Smile


za późno.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam Steven Wilson twierdzi, że Deadwing to jego najlepsza płyta, nie ma co się nim sugerować.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
Ten sam Steven Wilson twierdzi, że Deadwing to jego najlepsza płyta, nie ma co się nim sugerować.

A Sky Moves Sideways najgorsza...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:

Btw, gdzieś słyszałem Stevena jak sam mówił, żeby nie odsłuchiwać obu płyt za jednym zamachem Smile


Wiedział Stefan co mówi i nawet nie chodzi o to, jak bardzo klimatem różnią się oba krążki, tylko kiedy po godzinie słuchania każe zmierzyć się słuchającemu z utworem ważącym 30 ton, to trochę jakby dostało się czymś twardym w głowę. Uff..
Po pierwszym odsłuchu na czoło wysuwa się "No part of me" - wyraźnie odbiegający klimatem od pierwszego albumu rodem z krainy łagodności, coś na kształt kolumny czołgów jadącej po piaskach pustyni na półwyspie arabskim. Stefan wkracza na nowe rejony brzmieniowe. Podoba mi się bardzo Surprised
Ogólnie rzuca się w uszy mało wokali, ale o tym już z recek wiedziałam, druga rzecz to mało gitar, a jak już są, to takie mało wilsonowskie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katebusz napisał:
druga rzecz to mało gitar, a jak już są, to takie mało wilsonowskie...

może przez udział Frippa i Hacketta? Wink

po pierwszy odsłuchu bardzo pozytywne odczucia. Wydaje mi się nieco spójniejszy niż Insurgentes i z lepszym klimatem, ale na pewno potrzebuje tych kilku(nastu) odsłuchów więcej.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
katebusz napisał:
druga rzecz to mało gitar, a jak już są, to takie mało wilsonowskie...

może przez udział Frippa i Hacketta? Wink

Teraz zabłysnę wiedzą zaczerpniętą z mojej wypasionej średnio deluxe wersji - w dwóch utworach gitar nie ma wcale, a goście grają ledwie w dwóch innych Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przesłuchałem 1szą płytę,dziś drugą i na razie mogę powiedzieć,że nie jest źle, chociaż jakiegoś mega zachwytu nie ma.To na pewno jest płyta na kilka przesłuchań.Po większej ilości odsłuchań napiszę coś więcej.Tak na gorąco druga płyta wydaje mi się ciekawsza Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przesłuchałem już 1-wszą płytkę nowego Wilsona i jest to jedna z lepszych rzeczy jaką wydano w tym roku. Zaczynamy od pięknej miniaturki, potem 'Sectarian', które przypomina mi niektóre utwory z Aspica Crimsonów, w ogóle czuć ich też w końcowym 'Remainder...' Zdecydowanie pokochałem Postcard, które jest niby patetyczne, ale nie do przesady i serio się można wczuć, bardzo Porcupinowe, wyróżnia się też 'No Part of Me' z fantastyczną (Krimsonową a jakże) końcówką, uderzającą z wielką mocą. Na dokładkę miniaturka 'Raider Prelude' kojarząca mi się z muzyką filmową i piękne 'Deform to a Star'. Może przefapowana bo co czytam to rewelacja (2. miejsce na RYMie, 5/5 Teraz Rock, 9/10 art rock), ale bardzo miła, a może po drugiej płytce opadnie mi szczęka. Ogólnie nie radzę oceniać za 1-wszym odsłuchem bo wkręca z czasem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert Wilsona w Eskulapie była kapitalny.Opóźnił się o pół godziny,przez co musiałem biec z wywieszonym jęzorem na pociąg powrotny,ale warto było czekać.Początek w postaci No Twilight Within The Cloud Of The Sun oraz Index był jakiś niemrawy.W ogóle myślałęm,że zostanie odegrane całe Grace For Drowning i to w kolejności identycznej z albumem,ale Steven mnie zaskoczył.Przemieszał utwory i kolejnym,trzecim utworem tego wieczoru było Deform To Form A Star,jeden z moich faworytów na GfD.Wyszło cudownie i ciary były zdecydowanie Wink.Potem wybrzmiał Sectarian.W wersji live ten utwór brzmi potężnie i powalająco.Dalej Postcard,które także zabrzmiało świetnie.Potem pojawiły się pierwsze dźwięki Reaminder the Black Dog,który na płycie jakoś szczególnie mnie nie zachwycił.W wersji koncertowej wyszedł genialnie.Jednym z powodów był być może totalnie odjechany film puszcznay na telebimie za sceną.Rogate postacie z oczami kosmitów jeżdżące na czarnych koniach i pastwiące się na jakimś kolesiem w środku lasu,plus sokół chyba,którym się tak wkręiłem,że w pewnej chwili uchyliłem głowę,bo myślałem,że mnie także zaatakuje Laughing -odlot.Niestety Wilson sięgnął po Harmony Corine,którego nie lubię,choć trzeba przyznać,że wyszło zacnie.Abandoner za to wypadł bardzo pozytywnie,z dodatkiem odjechanego filimku z lalkami rodem z koszmaru.Like Dust I Have Cleared From My Eye spodziewałem się na zakńczenie występu,tymczasem pojawiło się zaraz po Abandoner.Film z tyłu skupił się głównie na zachodzącym słońcu.No Part Of Me,kolejny faworyt z GFD wyszedł rewelacyjnie.Z Insurgentes liczyłem szczególnie na Veneno Para Las Hadas i pojawiło się na koncercie Wink-po raz kolejny ciary były.Następnie Steven zapowiedział Raidera II.Film do niego był już chyba szczytem odjechania.Jakiś facet kopiący dołek w ziemi,który okazał się grobem dla jakiejś kobiety,którą pozbawił do życia,do tego powrót szatano-kosmitów Very Happy.Nie powiem,żeby akurat Raider II mnie porwał,ale też wyszedł zacnie.Na bis zagrali Get Al You Deserved z Wilsonem w masce gazowej Cool.Z aspektów pozamuzycznych Steven wystąpił w koszulce z napisem Art Is Truth.Gitarzysta miał podświetlany gryf,wyglądający jak z jakiegoś ruskiego targu Laughing.No i ogólnie rozwaliła mnie kartka na drzwiach Eskulapu,że z powodu braku koncesji na sprzedaż alkoholu,można wnosić do lokalu tylko wodę i pepsi Laughing.Podsumowując,to już mój 3 raz z Wilsonem.Wcześniej 2 razy widziałem PT.Ten występ był chyba najlepszy z nich.Widziałem Stevena z 5metrów i miałem okazję popatrzeć mu prosto w oczy :wink.Do tego wejście za free Wink
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam, widziałam (w Krakowie), przeżyłam i... po wyjściu z hali w ogóle nie miałam poczucia, że przed chwilą uczestniczyłam w wydarzeniu, na które z niecierpliwością czekałam od prawie roku.... Crying or Very sad Nigdy qurde więcej miejscówek na trybunach w hali sportowej. Siedziałam z boku, na niby Vip-krzesełku, no i właśnie, tu jest pies pogrzebany - zupełnie jakbym z boku się temu wszystkiemu przyglądała/wsłuchiwała. Projekcji Lassiego prawie nie było widać (nie płaczę co prawda z tego powodu, ale skoro były żelaznym punktem programu, głupio, że jednak mnie ominęły Wink; instrumenty Theo bardzo słabo uwypuklone (gdybym nie widziała, że stoi na scenie i gra, nie uwierzyłabym, że był w zespole); z niezłego ponoć nagłośnienia na górę niestety niezbyt wiele docierało; no i sekcja rytmiczna (przede wszystkim Beggs, czego nie mogę najbardziej odżałować) był przesłonięta przez rusztowanie, do którego podpięta była zasłona.

Starczy narzekania - teraz o rzeczach przyjemniejszych. Setlista w sumie wymarzona, bo choć zabrakło Insutgentes i Collecting space, było mi obojętne, z czym Stefan przyjedzie - obie płyty nie zawierają kawałków, których nie przetrawiam (nie pałam co prawda miłością do Raidera, ale jego obecność wydawała się tak naturalna, że trudno było oczekiwać, że go jakimś cudem nie będzie. Ale jak nie przekonuje w wersji studyjnej, tak nie zyskał nic w wersji live. ) Rewelacyjnie wybrzmiały kawałki, które nie zawierały ściany dźwięku, na czele z Veneno para las hadas i Deform to form a star, bardzo przyzwoicie wyszedłł otwieracz (No twilight...) - panowie trochę poimprowizowali, na co właśnie najbardziej liczyłam. Ruchy sceniczne Beggsa - tego opisać się słowami nie da Laughing Jak już się wyłaniał zza słupa, nie mogłam się powstrzymać od śmiechu Very Happy Stefan większość czasu spędził nie z gitarą, ale o dziwo przy pianinie i w ogóle był w świetnej formie wokalnej, mimo że nie umie śpiewać Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 05, 2012 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katebusz napisał:
PT miało się spotkać w tym roku, ale nowi koledzy Stefana są fajniejsi i teraz z nimi będzie nagrywać i koncertować, a na porki nie ma czasu/inwencji/ochoty (niepotrzebne skreslić).


Nie tylko nowi koledzy Stefana, ale i starzy koledzy Ryśka... z czego akurat jestem zajebiście rad jako marillionanista bo ta płyta może się okazać najważniejszą kolaboracją tego roku: http://www.nottheweaponbutthehand.com/ Very Happy

Polecam klik na zajawkę - od 5:57 oficjalnie umieram... NIECH TO JUŻ WYJDZIE DO DIASKA!!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie.
Ostatnia ich plyta jest wyjatkowo dobra.
Pamietam jak kiedys kupilem LIGHTBULB SUN i o ile cala plyta byla taka sobie- to bardzo podobal mi sie numer bodaj RUSSIA ON ICE czy coc takiego...
Mam chyba tylko jedna plytke- trzeba to nadrobic; lubie ich za KLIMAT...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, tym razem myślałem, że zmyślasz. Trudno uwierzyć, że KIEDYŚ BYŁEŚ JESZCZE GORSZY NIŻ TERAZ.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan zapowiedział prace nad trzecim solowym albumem, podobno już nawet sporo napisał. Oczywiście opóźni pracę nad ewentualną płytą PT.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet był przez pewien czas dostępny jeden nowy kawałek (Luminol) w bardzo dobrej jakości wersji koncertowej, ale chyba go wcięło. Nie powiem, sprawia wrażenie lepszego od 90% GfD, więc może jakoś uda się Stefanowi mnie pocieszyć permanentnym brakiem czegoś od PT Smile

(Chodzą słuchy, że wyjdzie pod koniec roku DVD z trasy incydenta, no ale gdzie temu do nowego materiału Confused )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1szym przesłuchaniu Storm Corrosion rzuciłem je w kąt i nie wracałem do niego jakieś 2tyg.Ostatnio jednak sięgnąłem po ten album ponownie i ku mojemu zaskoczeniu mnie chwycił Wink.Nie jest to łatwa w odbiorze muzyka,najlepsza do słuchania późną nocą,ale ma w sobie coś takiego,co każe do niej wracać i odkrywać kolejne smaczki.Mój ulubiony jak do tej pory utwór to zdecydowanie wieńczący płytę Ljudet Innan.W sensie początek nie jest jakiś specjalnie interesujący,ale tak od 5 minuty dla mnie jest po prostu fantastycznie,a ostatnie 2 minuty to magia Wink.

Nar,nie wiedziałem,że Stefan już zaczął nagrywać 3 album solowy,ale to bardzo dobra wiadomość,bo oba poprzednie były lepsze od ostatnich dokonań Porcupine Tree,więc czekam z niecierpliwością na efekt
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Storm Corriosion najlepszy jest tytułowy, jedna z największych pereł folkowych ostatnich lat Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepiej wypadły najdłuższe. Pierwsze dwa oraz ostatni. W środku jakoś napięcie IMO siada, a klimat się troszkę zużywa. I chyba zgodzę się, tytułowy to też mój ulubiony. Niesamowity klimat ma ten utwór.

A ja tam tak średnio się cieszę na tę wiadomość. GfD to jak dla mnie dość mocno przereklamowana rzecz jednak. Slucha się okej, ale bez bóg wie jakiego szału. Ogólnie pierwszy album lepszy IMO. A i tak najfajniej wypadły miniaturki. Zwłaszcza Belle De Jour - przecudo. W każdym razie, o wiele wolałbym nową płytę Porcupine, zwłaszcza, że Wilsonowi się znudził metal.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomość z fejsa No-mana:
Cytat:
There's one more date waiting to be confirmed, and it's in Poland. Hopefully announced in the next couple of days...


U
MAR
ŁAM Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moge nieoficjalnie powiedziec, ze pracowano nad datą pod koniec sierpnia, chociaz nie wiem na ile sie to spelni przy ostatecznej dacie Wink prawdopodobnie kraków lub wrocław Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

28 sierpnia grają u Niemców, więc najprawdopodobniej mówimy o 26.

Wrocław? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katebusz napisał:
28 sierpnia grają u Niemców, więc najprawdopodobniej mówimy o 26.

Wrocław? Evil or Very Mad


Problem Question Cool
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Problem Question Cool

100000 godzin jazdy pociągiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katebusz napisał:
wasdfg7 napisał:
Problem Question Cool

100000 godzin jazdy pociągiem?


Nie moja wina, że Wrocław się zaczyna powoli wybijać na koncertowej mapie Polski, co nie ukrywam bardzo mnie cieszy Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Nie moja wina, że Wrocław się zaczyna powoli wybijać na koncertowej mapie Polski, co nie ukrywam bardzo mnie cieszy Wink


Szkoda tylko,że tak późno zaczął się wybijać Evil or Very Mad
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katebusz



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: centrum

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Nie moja wina, że Wrocław się zaczyna powoli wybijać na koncertowej mapie Polski Wink


szkoda, fajnie by było mieć pretensje do kogoś konkretnego Laughing
Czy we wspaniałym Wrocku jest jakaś klimatyczna sala koncertowa godna przyjęcia No-mana?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katebusz napisał:
wasdfg7 napisał:
Nie moja wina, że Wrocław się zaczyna powoli wybijać na koncertowej mapie Polski Wink


szkoda, fajnie by było mieć pretensje do kogoś konkretnego Laughing
Czy we wspaniałym Wrocku jest jakaś klimatyczna sala koncertowa godna przyjęcia No-mana?


To zależy o jak dużej pojemności mówimy. Bo jest mały "Od Zmierzchu do Świtu" na ledwie kilkaset osób, przy czym mowa raczej o jakiś 300-400 osobach a i tak będzie duży ścisk. Jest Hala Orbita i Hala koło Hali Stulecia które pomieszczą już coś koło 1 lub 2 tys ludzi, no i sama Hala Stulecia w której z 10tys chyba wejdzie. Wink A jakby mu było mało to znajdzie się stadion na który wejdzie około 35 tys ludzi Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w gre wchodzila sala polskiego radia...

ale koncert jest w klubie studio w krakowie 26 sierpnia Wink jeden z 5 koncertow w europie;)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek