FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Porcupine Tree
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Porcupine Tree
Tak
43%
 43%  [ 27 ]
Nie
9%
 9%  [ 6 ]
Nie znam
46%
 46%  [ 29 ]
Wszystkich Głosów : 62

Autor Wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 2:11 pm    Temat postu: Porcupine Tree Odpowiedz z cytatem

Komuś coś mówi nazwa? Przyznam, że mi do niedawna nic, ale zmieniło się to za sprawą kolegi ze szkoły, przyznam, że trochę skrzywionego (kocha autobusy... Rolling Eyes ) ale sympatycznego. Pożyczyliśmy sobie płytki - ja jemu Innuendo i Appetitte for Destruction, on mi najnowszy album Porcupine Tree - Fear of a blank Planet i jedną starszą, której jeszcze nie przesłuchałem.

Zespół gra psychodeliczno-progresywny rock. Wokalista jest mówiąc szczerze, beznadziejny, nie umie śpiewac, dobrze przynajmniej że wie jak swego głosu używac i nie szarżuje zbytnio. Moje wrażenia z FoaBP są takie sobie. Niby coś w tym jest, ale dla mnie takie.. mętne. Może z czasem się przekonam.

A jak u Was?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię.
Tylko lubię. Męczą mnie na dłuższą metę.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydawalo mi sie , ze byl taki temat, ale mogl zniknac...

kiedys sciagnalem z netu 10 najpopularniejszych kawalkow PT wedlug last.fm ... nie potrafilem sie wkrecic, chociaz po jakims czasie zajebiscie mi sie trains spodobalo, wiec niewykluczone, ze jak wroce do nich, to cos jeszcze zaskoczy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam bodajże Stupid Dream. Nawet fajne, ale bez orgazmów. ;f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem nad założeniem tematu o tym zespole. Cóż, pozostaje mi to zrobić na innym Forum ( Wink - do pewnej osoby).

Dopiero zaczynam swoją przygodę z tym zespołem, ale to, co znam - absolutnie uwielbiam. Od niedawna jestem posiadaczem fantastycznego albumu The Sky Moves Sideways, a wcześniej poznałem utwór, który już wspina się do moich ulubionych utworów wszech czasów - Arriving Somewhere But Not Here.

Zespół przypomina mi momentami Pink Floyd (klimatem i granymi motywami). Steven Wilson nie jest złym wokalistą - śpiewa cholernie klimatycznie. Pomijając fantastyczną gitarę - klawisze! Wwiercające się w mózg, psychodeliczne, przestrzenne - takie, jakie lubię najabrdziej. Szkoda jedynie, że mało tu pianina (nie wiem jak na innych płytach).

Z innych utworów (znam ich kilka, by wiedzieć, które płyty kupić) słyszałem m. in. The Creator Has A Mastertape, Sound Of Muzak, She's Moved On. Wszystkie uwielbiam. Kolega (ten od Dream Theater) polecał mi płytę Signify - z częścią jej materiału mam teraz zamiar się zapoznać.

Zespół ten, razem z Dead Can Dance i Pendragon, jest na samym przodzie kolejki do uzupełniania dyskografii. Tuż za nimi stoi Pain Of Salvation. Do końca roku chciałbym mieć w swoim posiadaniu około 5 płyt Porcupine Tree. Problem jednak taki, że ich albumy są drogie, a w najbliższym czasie zamierzam kupić jeszcze z 10 płyt innych zespołów niż tych wymienionych...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu mi parę utworów "pokazał"... Nawet mi się podobało, grają klimatycznie i na pewno zwracają uwagę. Choć nie na tyle, żebym zapamiętała tytułu Laughing . Może kiedyś się wgłębię, ale to chyba jednak nie moja bajka.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem "tak", choć znam bardzo pobieżnie i na wzór Qndzi nie potrafiłbym nawet wymienić tytułów. Ale to, co słyszałem, budzi mój respekt i dobrze rokuje na przyszłość (w znaczeniu: kiedyś tam zabiorę się za dokładniejsze poznanie).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że nie znam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usłyszałem jeden utwór w radio, jakiś czas temu- bardzo klimatyczny, lecz nie pamiętam tytułu...Wiem, ze z najnowszej płyty...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widział ktoś ich nowy klip ?
Nieźle jeździ po psychice.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam album Fear Of A Blank Planet i najbardziej podchodzi mi Sentimental z owej płyty, ciekawa kapela a że nudze sie w pracy to na pewno sciągne reszte albumów.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!


Ostatnio zmieniony przez Stone Cold dnia Sro Sie 08, 2007 9:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie.
Ostatnia ich plyta jest wyjatkowo dobra.
Pamietam jak kiedys kupilem LIGHTBULB SUN i o ile cala plyta byla taka sobie- to bardzo podobal mi sie numer bodaj RUSSIA ON ICE czy coc takiego...
Mam chyba tylko jedna plytke- trzeba to nadrobic; lubie ich za KLIMAT...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Usłyszałem jeden utwór w radio, jakiś czas temu- bardzo klimatyczny, lecz nie pamiętam tytułu...Wiem, ze z najnowszej płyty...

U mnie przygoda z Porcupine Tree zaczęła się właśnie od niedzielnej audycji radiowej MiniMax. Spora część była poświęcona właśnie wydaniu nowej płyty Fear Of A Blank Planet.
Właśnie tam usłyszałem Anesthetize i Sentimental.
Uwielbiam PT (z cała pewnością bajka dla mnie).Zreszta moj ranking plyt na Last Fm mowi za siebie Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thehitman79 napisał:

U mnie przygoda z Porcupine Tree zaczęła się właśnie od niedzielnej audycji radiowej MiniMax. Spora część była poświęcona właśnie wydaniu nowej płyty Fear Of A Blank Planet.
Właśnie tam usłyszałem Anesthetize i Sentimental.
Uwielbiam PT (z cała pewnością bajka dla mnie).Zreszta moj ranking plyt na Last Fm mowi za siebie Wink
Navigator to zajebista kompozycja zresztą od ciebie skopiowana Razz
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
thehitman79 napisał:

U mnie przygoda z Porcupine Tree zaczęła się właśnie od niedzielnej audycji radiowej MiniMax. Spora część była poświęcona właśnie wydaniu nowej płyty Fear Of A Blank Planet.
Właśnie tam usłyszałem Anesthetize i Sentimental.
Uwielbiam PT (z cała pewnością bajka dla mnie).Zreszta moj ranking plyt na Last Fm mowi za siebie Wink
Navigator to zajebista kompozycja zresztą od ciebie skopiowana Razz


Navigator po prostu wymiata...klimat tego nagrania jest niewyrażony....w przerwach zwiedzam przestrzenie A Different Kind Of Pain - Cold Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLECAM plyte IN ABSENTIA.
PRZESLUCHALEM OSTATNIO I... ODKRYCIE NIESAMOWITE!!! Przebojem wdarla sie do mojej... TOP 10 WSZECHCZASOW. Taka dobra!!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm z tej plyty jest wlasnie kawalek, ktory jako jedyny z katalogu PT na razie zrobil na mnie ogromne wrazenie pozytywne czyli trains... jesli reszta tez jest tak dobra, to ta plytka na pewno trafi na moja liste obowiazkowych pozycji do kupienia Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reszta nie jest AZ taka dobra- ale jest DOBRA, oj jest. Jedna z tych plyt ktore sie slucha w calosci. A TRAINS... No TRAINS miazdzy i musze przyznac, ze sie zdiwilem, jak mi ktos to puscil i powiedzial ze to PORCUPINE...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z In Absentia znam tylko The Creator Has A Mastertape. Jeśli reszta trzyma podobny poziom, niedługo ten album będzie u mnie na półce. Swoją drogą, to początek After i koniec Before z Second Life Syndrom Riverside są chyba zbyt ewidentnymi inspiracjami zakończeniem The Creator Has A Mastertape. Wink

Fenderek, zapoznaj się z The Sky Moves Sideways. TEN album dopiero miażdży, u mnie jest chyba w TOP 7 płyt wszech czasów. A kawałek tytułowy to dla mnie jedna z najlepszych rzeczy, jaką nagrano.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trawię ,nie lubię, nie znoszę . Kiedyś próbowałem słuchać ,wytrzymałem trzy kawałki aż doszedłem do granicy obłędu. Mogliby tym torturować więżniów w chińskich obozach. Powinni tego zabronić !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem, Spike, ale jednak fajniej by było, gdybyś zamiast obrażania zespołu po prostu napisał, że go nie lubisz i dlaczego, ponieważ są na tym Forum ludzie, którzy uwielbiają Porcupine Tree. Na przykład ja. Trochę nie przystoi jak na Ciebie.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 2:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Z In Absentia znam tylko The Creator Has A Mastertape. Jeśli reszta trzyma podobny poziom, niedługo ten album będzie u mnie na półce.

To powiem Ci tak- to jest najgorsza rzecz z calej plyty. Co Ty na to? Twisted Evil
Mowie serio!!!

Spike Edney jr napisał:
Nie trawię ,nie lubię, nie znoszę . Kiedyś próbowałem słuchać ,wytrzymałem trzy kawałki aż doszedłem do granicy obłędu. Mogliby tym torturować więżniów w chińskich obozach. Powinni tego zabronić !

Pytanie- ktore uwory slyszales?
Bo ja po wysluchaniu RADIO GA-GA, IWTBF i na przyklad BODY LANGUAGE moglbym to samo powiedziec o Queen. A bylby to blad, biorac pod uwage wszystko to, co zrobili w latach 70-tych, no nie? Wink Arrow Twisted Evil
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
To powiem Ci tak- to jest najgorsza rzecz z calej plyty. Co Ty na to? Twisted Evil

Hmm... nooo... fajnie. Wink Ale wcześniej Signify i Stupid Dream. Twisted Evil
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon- kiedy Ty mowiles o TRAINS ja myslalem o innym utworze. Jesli Ci sie podoba TRAINS to mozesz album kupowac w ciemno. Albo... sciagnij sobie WEDDING NAIL- na zachete. nie zachecam do piractwa- wiem, ze Bizon po tym utworze kupi cala plyte. PALUSZI LIZAC. TRAINS jest OK- sa lepsze, np. WEDDING NAIL, GRAVITY EYELIDS albo PRODIGAL. One MIAZDZA.

Zreszta- tu link do malo oficjalnej rzeczy. To jest wlasnie "niby" WEDDING NAIL.
http://www.youtube.com/watch?v=SHxKwRlt0pg
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 3:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam i wedding nails... tak jak pisalem, sciagnalem sporo temu 10 najpopularniejszych kawalkow wedlug last.fm... rzucilo mna wtedy tylko przy trains, ale byly ze 2-3 inne, ktore tez zwrocily moja uwage, choc nie wbily mi sie tak bardzo w glowe i w efekcie nie sluchalem ich od dawna, ale chyba odswieze sobie.. na pewno tym kawalkiem, ktory zwrocil moja uwage bylo wedding nails bo zapamietalem tytul... chyba to z eyelids tez i the sound of muzak zdaje sie... te tytuly pamietam, wiec musialy mi zapasc jakos w pamiec dzieki muzyce... i chyba w najblizszym czasie w wolnej chwili wroce znowu do tych 10 kawalkow, a zwlaszcza do tych z tej wlasnie plyty i byc moze bedzie to potencjalny kandydat na moja liste plyt do kupienia w najblizszej przyszlosci Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
the sound of muzak

O, przypomniało mi się - ten utwór też znam. Dawno nie słuchałem, chyba też sobie odświeżę.

Na www.progarchives.com jest kilka próbek w postaci darmowego mp3 - można przesłuchać, aby się troszkę zaznajomić. Tam poznałem jeden z moich ulubionych utworów, jakie nagrano kiedykolwiek - Arriving Somewhere But Not Here.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
A TRAINS... No TRAINS miazdzy i musze przyznac, ze sie zdiwilem, jak mi ktos to puscil i powiedzial ze to PORCUPINE...

Popieram bo to właśnie w tym utworze słychać że Willson nie umie śpiewać Twisted Evil PT mają w swoim dorobku o niebo lepssze utwory.
Najgorszy album moim zdaniem to Tarquin's Seaweed Farm
Nic by się nie stało gdyby wspomniany LP został w prywatnym archiwum i nie oglądał światła dziennego ale to moja subiektywna opinia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli komus podoba sie IN ABSENTIA- spodoba sie i DEADWING.
Nonstop teraz slucham tego albumu- SHALLOW miazdzy!!! A takie ARRIVING SOMEWHERE- super (w chorkach- kolo z Opeth Smile ). Rewelacyjny album.

10 grudnia ide na koncert w ROCK CITY, w Nottingham. Graja Porcupiny i Anathema. Bedzie super- muzyka, a nie show. Chyba coraz bardziej TAKA kombinacja mi pasuje...!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, Deadwing to ciekawy album. Lazarus, Arriving Somewhere i wspomniany przez ciebie Shallow to bardzo silne strony albumu
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba żartujecie... Razz Shallow to jest najgorsza rzecz zespołu, jaką miałem na razie okazję usłyszeć. Taki stereotypowy metal z chwytliwym refrenem. Singiel, pioseneczka do radia. Oby jak najmniej czegoś podobnego.

Deadwing najgorsze nie jest, ale jako całość nie przedstawia się rewelacyjnie. Taki jest tylko jeden utwór - Arriving Somewhere But Not Here - z niesamowicie klimatycznymi klawiszami i fajną, metalową częścią środkową.
Jest jeszcze utwór tytułowy - bardzo dobry.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek