FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Przesłuchanie forumowiczów
ciekawy pomysł
80%
 80%  [ 68 ]
głupi pomysł
19%
 19%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 84

Autor Wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
* Co takiego pociąga Cię w bootlegach?


Wszak to pytanie retoryczne. W bootlegach najbardziej sexy są te "oo" w środku, bo wyglądają jak cycki :p
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te, nie popisuj się Wink














... kurde, wyglądają... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 3:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i upomnij sie tu czlowieku (i bizonie) o pytania, to idzie lawina Very Happy

1. Lubiłeś kiedyś 'Hot Space', czy mi się coś źle wydaje? Twisted Evil
- alez ja w dalszym ciagu lubie! Uwazam, ze na tej plycie jest kilka swietnych kawalkow, a jeszcze lepsze moglyby być, gdyby mack nie spieprzyl produkcji, a freddie z johnem nie uparli się, żeby zrobic z tego murzynska dyskoteke... oczywiście nie jestem zadnym fanatykiem tej plyty jak daga Twisted Evil ale uwazam, ze ten zespol nagral przynajmniej ze 3-4 plyty slabsze...
2. Co sądzisz o przepowiedni, że w 2012 nastąpi przebiegunowanie Ziemi i koniec ludzkości?
- mysle, ze z tym koncem swiata, to chyba im chodzilo o to, ze polska zorganizuje euro 2012 nie posiadajac stadionow, drog ani zaplecza Razz zreszta, ja tego i tak nie dozyje, wiec co mnie to wszystko obchodzi? Very Happy
3. Brian May czy Slash? Który grał lepiej/stworzył lepsze rzeczy wg Ciebie?
- ciezkie pytanie, bo ci dwaj panowie to moi dwaj ulubieni gitarzysci.. jeśli chodzi o pomyslowosc, aranze, wszechstronnosc to chyba jednak brian... natomiast jeśli chodzi o solowki, to tu jednak sklaniam się w strone slasha... takie estranged to mistrzostwo swiata...zreszta nie tylko jego gunsowe granie – obie plytki snakepit, a zwlaszcza druga, to mistrzostwo hard rockowego grania gitarowego, a soloweczka w ‘street child’ elan to chyba najlepsza slashowa solowka obok estranged.
4. Najlepszym Polskim gitarzystą jest...
- jerzy styczynski
5. Polubiłeś już swoje imię?
- nie i chyba nie polubie Very Happy
6. Mike and The Mechanics. Znasz? Lubisz? Ulubiony utwór?
- znam tylko ‘all i need is a miracle’ i ‘over my shoulder’... oba lubie, chociaz bez jakiejs wielkiej milosci Wink nic wiecej chyba nie slyszalem
7. Roxette. Lubisz czy to po prostu zwykły sentyment?
- lubie... tzn nie jestem jakims fanem, bo za fana uwazam kogos, kto zna przynajmniej wiekszosc utworow, a ja wlasciwie znam dwie plyty – the look i room service + greatest hitsy tak zwane Wink
taka mila dla ucha i niezbyt wymagajaca jeśli chodzi o uwage przy odbiorze odskocznia od mocniejszego grania.
8. Jak wyobrażasz sobie swoje szczęście?
- w porownaniu z tym, jak jest teraz? Przede wszystkim z kims, kto mnie kocha u boku, zebym nie musial wszystkiego w zyciu robic sam i wracac do pustego mieszkania i rozpamietywac tego, ze najblizsza osoba potraktowala mnie jak gowno... a w kwestiach zawodowych – chciałbym tlumaczyc ksiazki w jakims dobrym wydawnictwie i tym zarabiac na zycie.. niestety to drugie, a już zwlaszcza to pierwsze jest poza moim zasiegiem...
9. Jaki zabytek architektoniczny lub zespół zabytków zrobił na Tobie największe wrażenie?
- z tych, które widzialem osobiscie – londynskie tower i katedra w canterbury; z tych, których widziec nie zdolalem na razie – piramidy slonca w meksyku i miasto machu picchu.
10. Ulubione piwo. Nie musi być polskie.
- kiedys zywiec, ale teraz jest okropne... ale bardzo lubie zubra.. staropramen tez nie był zly Wink ale generalnie nie jestem jakims wielkim smakoszem Wink wiekszosc piw smakuje dla mnie dokladnie tak samo i nie odroznilbym lecha od tyskiego Very Happy
11. Ulubiona wódka. Z lodem czy bez? Drinki czy czysta?
- nie lubie wodki; pije od czasu do czasu na jakichs rodzinnych schadzkach, ale nie znosze wrecz... jeśli chodzi o niemieszane, to najlepiej toleruje balsam pomorski i zoladkowa; natomiast jeśli chodzi o drinki, to jack daniels z cola ponad wszystko Wink no tyle, ze JD to whiskey (tudziez burbon, zdania sa podzielone hehe)
12. Najważniejsze w życiu to...
- nie być samotnym
13. Ostatnio dłużej niż godzinę myślałem o...
- mniej wiecej od pol roku prawie nie ma chwili, zebym nie myslal o kims, kto był dla mnie wszystkim, a zniszczyl mi zycie... wlasciwie od dluzszego czasu nie jestem w stanie skupic mysli na czymkolwiek innym na dluzej niż chwile.
14. Co warto zobaczyć w Radomsku?
- klasztor franciszkanow, którego najstarsza wersja stala tu już bodajze w XIII wieku; cmentarz zydowski, który jak to cmentarze zydowskie, ma w sobie taki ciekawy, nieco tajemniczy klimat... poza tym kilka budynkow, które sa ciekawe z zewnatrz, ale raczej nie sa jakies szczególnie atrakcyjne w srodku, typu ratusz, stary zameczek, w którym teraz jest porzadna restauracja.. w sumie nieszczegolnie jest cokolwiek wiecej do ogladania...
15. Jak to jest być belfrem?
- dziwnie... niezbyt dobrze i pewnie się czuje z tym, co teraz robie, na pewno nie wiaze z tym przyszlosci.. może jako zajecie dodatkowe na dzien czy 2 w tygodniu, ale na pewno nie na te resztke zycia Wink
16. Czy wiążesz z tym zawodem dłuższy fragment swojego życia? – patrz wyzej Wink nie chce zostawac na wieksza ilosc godzin na dluzej niż rok – dwa, bo wiem, ze gdybym zapuscil korzenie, to ciezko byloby się wyrwac.
17. Czy dla forum jest ratunek?
- szczerze? Kazde forum predzej czy pozniej przestaje być atrakcyjne... starzy uzytkownicy zaczynaja się nudzic, bo ile można gadac z tymi samymi ludzmi o tym samym; czesc nowych nigdy do konca nie wchodzi w to stare towarzystwo, a inni z kolei czuja się zle, bo wiele tematow zostalo poruszonych dawno temu i nie maja z kim dyskutowac... można tu robic akcje reanimacyjne itd., na jakis czas da to efekt i dobrze, ze czasami się zbieramy do jakiegos pisania, ale na dluzsza mete nigdy nie odtworzy się stanu z poczatku dzialanosci forum... tak jest wszedzie...
18. Ile spędzasz czasu przed monitorem?
- hmm w normalny dzien w tygodniu? Caly dzien poza spaniem i praca i krotkimi przerwami na jedzenie... efekt braku zycia towarzyskiego...
19. Czy koncert w Gdansku q+PR według ciebie będzie inny niż reszta na tej trasie?
- w pewnym sensie tak, chociaz niekoniecznie w pozytywny sposób... już w temacie o koncercie wypowiadalem się na temat wielotysiecznych spedow, a już zwlaszcza przy okazji tego typu jaselek.. no ale może jednak potraktuja to jako normalny koncert... tak bym chcial...
20. Co robi teraz w życiu Bizon oprócz bycia belfrem?
- umieram.. powoli... poza tym kompletnie nic nie robie i w tym problem, bo powinienem pisac magisterke i jakos zyc, ale nie wychodzi ani jedno, ani drugie...
21. Bizon za 20 lat.........
- w obecnej sytuacji, to nie będzie czegos takiego jak „bizon za 5 lat” nawet... jestem na dobrej drodze do wyladowana w szpitalu psychiatrycznym ze skrajna nerwica i depresja
22. Czy tylko mi się plączą litery na klawiaturze?
- nie.. jeszcze qmichalowi Razz
23. Czy to forum to miejsce na dyskusje na temat polityczne?
- generalnie kazde miejsce dobre, tyle, ze dyskusje polityczne nistety gdzie by się nie odbywaly, to prowadza do konfliktow...
24. Co byś chciał powiedzieć swoim wrogom, tylko nie masz do tego okazji.
- nie czuje w ogole potrzeby rozmawiania z wrogami.... mam wystarczajaco duzo problemow w zyciu, żeby nie dokladac sobie innych, chocby w postaci jakichkolwiek kontaktow z osobami, za którymi nie przepadam, jeśli tych kontaktow mieć nie musze... zreszta czego bym nie powiedzial, to dla kogos uprzedzonego do mnie i tak nie będzie to mialo znaczenia.
25. Czy Bizon się czegoś boi i wstydzi?
- tak Wink
26. Twój stosunek do ASAQ? Czy ktoś to jeszcze czyta według ciebie?
- czy ktos czyta, to nie wiem... ja nie czytam Wink przecztalem kiedys kilka czesci, nawet czesc rzeczy była fajna, ale mowiac szczerze nie wkrecilem się w to od poczatku, a pozniej nie chcialo już mi ie nadrabiac zaleglosci, wiec omijam temat z daleka Wink ale nie jestem negatywnie nastawiony.. po prostu się w to nie wkrecilem jakos...
27. Od dawna nutruje mnie:Czemu nie lubisz twórczości Kultu i Kazimierza?
- to nie tak, ze nie lubie.. po prostu czuje zmeczenie obecnoscia tego czlowieka w wielu miejscach... na tvp kultura czy tez swego czasu polsacie 2 koncerty kazika i kultu lecialy az do wyrzygania... moi znajomi, kiedy bywalem u nich na poczatku studiow, puszczali tylko kult wlasciwie, poszedlem na probe zespolu i spiewalem kawalek kultu... po prostu mi obrzydzili w pewnym momencie zycia ten kult i od tamtej pory mam male uczulenie na mr. Kazia, ale sa kawalki, które lubie i których nawet dzisiaj w miare chetnie slucham...
28. Czy zdarza Ci się jeszcze czasem bywać w Zgierzu?
- nie.. rozdzial zgierki ze wzgledow osobistych zostal na zawsze zamkniety i obecnie to miasto kojarzy mi się wylacznie z duzymi problemami osobisto-zdrowotnymi z ostatnich miesiecy... natomiast dwaj kumple-wspolpracownicy przy projektach muzycznych umieszczanych tu czasem sa ze zgierza wlasnie, wiec pewnie co jakis czas będę tam bywam, bo z jednym z nich chce w ferie popracowac nad kilkoma rzeczami w tym queen-niespodzianka, a z drugim być może będę cos wiecej kombinerkowal muzycznie kiedys...
29 .Jak to jest u Ciebie z pierwszą piątką kapel ever?Uszereguj.(Gunsi na czele?).
- 1. queen, 2.-4. def leppard, dream theater, guns n’ roses (kol. alf.). z numerem 5 juz trudniejsza sprawa... cos z nastepujacych: deep purple, iron maiden, metallica, pearl jam, the doors
30. Jako osoba ze specyficznym poczuciem humoru-zarówno "językowym",jak i sytuacyjnym(a tak mi się przynajmniej wydaje) co sądzisz na temat polskich komedii ze wskazaniem na filmy Stanisława Barei?
- kiedys lubilem, tylko problem z tym jest taki, ze te filmy puszczaja srednio co miesiac jak nie na jednym, to na drugim kanale i ja już na tytuly takie jak ‘mis’ czy ‘rozmowy kontrolowane’ po prostu reaguje alergia... co nie zmienia faktu, ze zdecydowanie wole stare polskie komedie od wiekszosci produkcji amerykanskich z ostatnich lat...
31. Dlaczego nigdy nikomu nie słodzisz? Twisted Evil
- bo od nadmiaru slodyczy robi mi się niedobrze Razz dlatego mimo tego, ze jest mi milo czytac opinie o sobie w temacie „o nas samych”, to raczej nie planuje samemu tam pisac, no chyba, ze o 2-3 osobach najwyzej... zreszta co ja tak naprawde moglbym napisac o wiekszosci z was? Wink
32. Encyklopedyczna definicja Bizona (ale nie bizona).
- znerwicowana jednostka nieprzystosowana do zycia w spoleczenstwie; nadwrazliwa na ludzka glupote i „oszolomizm”; fanatycznie nienawidzaca fanatykow; may explode if pissed off...
33. Co jest takiego pasjonującego w historii USA?
- coz... po pierwsze kultura indian, chociaz do czasy przed-usa... z samego usa – hmm no nie ma chyba w dziejach ludzkosci innego tak dobrze opisanego procesu tworzenia od podstaw cywilizacji na nowym z naszego punktu widzenia terytorium...
34. Nie tęsknisz do pliterek?
- nie Razz po pierwsze za duzo wciskania shi(f)ta, po drugie, sa tu tez uzytkownicy piszacy z zagranicy, a nie wszyscy maja tam zainstalowane polskie czcionki na komputerach, wiec kazda polska literke widza jako nizbyt urodziwy kwadracik, albo jakis blizej niezidentyfikowany symbol... sam niestety to przezywalem kiedys, gdy mój brat nie miał u siebie w londynie przez jakis czas polskiej czcionki i czytalem jakies hieroglify zamiast normalnych zdan... jednak kiedy polskie znaki sa niezbedne do tego, żeby zrozumiec moja wypowiedz, lub gdy bez nich wychodza smieszne rzeczy (łaska – laska najlepszym przykladem), staram się uzywac.... tu tez się troche znajdzie, ale to dlatego, ze przy niektórych wyrazach wyrecza mnie word i sam sobie wstawia jak mu się zachce Razz
35. Wolisz stać, siedzieć czy leżeć?
- lezec, ale tez bez przesady, bo po kilkunastu godzinach lezenia wszystko zaczyna mnie bolec Razz cenie sobie urozmaicenie pozycji... zyciowych Razz tez...
36. Czy Twój charakter jest zgodny z charakterem Twojego znaku zodiaku?
- a jaki jest charakter mojego znaku zodiaku? Wink no podobno barany sa uparte jak osiol... fakt... i maja sklonnosci przywodcze... tu roznie... generalnie nie lubie „zajmowac stanowisk”, raczej wole wlaczac się do kierowania czyms z tylnego siedzenia, a zaslugi zostawiac innym Wink niestety wiecej charakterystyk mojego znaku nie pamietam...
37. Budka czy Bajm.
- żadne Wink jeśli chodzi o bajm, to lubie ze 3 kawalki... z budki może nieco wiecej... z 5-6 by się znalazlo, ale tez generalnie slabo znam dyskografie obu zespolow... za to „jest taki samotny dom” uwazam za jeden z lepszych polskich kawalkow...
38. ASAQ. Tak czy nie? Uzasadnij.
- gdzies już było wyzej Wink neutral Wink tzn w sumie tak, dlatego, ze jeśli nie jestem przeciwko czemus, to co mi to przeszkadza? Niech sobie będzie Wink
39. Jak my teraz to piwo wypijemy, jak Ty do Londynu przyjeżdzasz a ja w Nottingham?
- hmm no będzie pewien problem, zwlaszcza, ze będę w tym roku krotko w tym londynie... ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby je wypic w polsce heheh
40. Czemu Hugh Laurie (bo to jest Hugh Laurie, right?)
- bo od niedawna zostalem fanem dr. House’a heheh po prostu jakbym siebie ogladal na ekranie.. tzn chodzi mi o ironie, cynizm, poczucie humoru i twarde stapanie po ziemii, bo inteligencja tej postaci niestety nie dorownuje heh
41. Co takiego ciągnie Cię do UK OPRóCZ charity shops, second handów itp Smile
- w tej chwili po 5 pobytach tam? No na pewno spotkanie z bratem, bo to zazwyczaj jedyna okazja Wink poza tym jednak glownie już wlasnie te charuty shopy, stoiska z winylami itd. No i piwko z autorem pytania Razz
42. Najlepszy interes jaki zrobiłeś na winylu / płycie / kasecie
- na sprzedaz, to chyba winylowy singiel enter sandman, kupiony na portabello za chyba 4 albo 5 funtow, a sprzedany na allegro za ponad 80 zeta.. dla siebie to chyba limitowana edycja pomaranczowego singla since i don’t have you gunsow kupiona tez na portabello za jakies 4-5 funtow zdaje się... podejrzewam, ze może kilka osob w polsce to ma...
43. Nauczyciel???
- raczej prowadzacy zajecia, bo ja caly czas powaznie watpie, czy jestem w stanie ich czegos nauczyc Razz w kazdym razie jestem wymagajacy i nie daje ocen za darmo Wink trzeba się u mnie troche pouczyc, żeby mieć taka ocene, jaka się chce mieć Wink
44. Polski kabaret kontra angielskie poczucie humoru. Przepaść?
- polskie kabarety w wiekszosci jakos srednio mnie ekscytuja... ani mru mru owszem, KMN tez, nieistniejacy już kabart POTEM jak najbardziej.. krzychu piasecki mnie rozwala... natomiast cala ta reszta promowanych na sile w dwojce „talentow” jakos srednio mnie wciaga, bo wiekszosc po prostu robi z siebie debili na sile... jeśli chodzi o anglie, to znam tylko klasyke.. monty pythona bardzo lubie, chociaz tez mieli lepsze i gorsze pomysly, ale skecze z papuga czy tez z wyprawa na himalaje, to już klasyka... benny hill nigdy mi nie lezal... atkinsona lubie, ale nie jako jasia fasole, a raczej w rzeczach typu czarna zmija.. allo allo oczywiście uwielbiam, zwlaszcza za umiejetnosc obsmiania wszystkich po kolei, wlacznie z samymi anglikami... w sumie co kto lubi, angielskie produkcje komediowe wydaja mi się troche bardziej ambitne niż polskie seriale czy tez wiekszosc kabaretow, ale tez nie zawsze trafiaja w mój gust jeśli chodzi o poczucie humoru...
45. Przewodnik- proszę o konstruktywną krytykę Smile
- ale tam nieszczegolnie jest co krytykowac Wink jest recenzja, która jak wiadomo nigdy nie jest obiektywna, bo odzwierciedla w duzej mierze poglady recenzenta... napisane dobrze, sa ciekawostki, które wedlug mnie maja nawet wieksza wartosc od tych glownych recenzji.. i tego w sumie oczekuje od tej strony Wink
46. Co sprawia, że umiesz tolerować Fenderka? Jak Ty go znosisz???
- heh rzadko widuje Razz to pytanie do asi Razz a tak powazniej, chyba zbieznosc pogladow na wiele spraw ma tu duze znaczenie, poza tym warto zadawac się z ludzmi, od których można się czegos dowiedziec lub wymienic poglady na wiele tematow Razz
47. Fan Klub- co myślisz?
- oficjalny? Jakos nigdy o tym nie myslalem, bo oficjalne fancluby wydaja mi się takie odlegle, gdy jestem tutaj w polsce.. gdybym przebywal gdzies blizej siedziby tych fanclubow, to pewnie widzialbym to inaczej... a polski? Caly czas waham się nad wstapieniem... w sumie może i nawet chetnie popisalbym do fanzinu jeśli bylby kos, kto chcialby czytac to, co wymodze... natomiast te dosyc czeste narzekania ludzi na niedotrzymywanie terminow, bledy w fanzinach itd. Troche mnie do tego zniechecaja... chciałbym w czyms takim uczestniczyc, ale jednoczesnie wniesc w to cos swojego i przyczynic się do wyzszego poziomu calosci.. mysle, ze brakuje tu jednak czegos, co jest chocby w sanktuarum, które regularnie udostepnia ciekawe bootlegi dla fanclubowiczow i generalnie jakos tak jest bardziej aktywne...
48. Jak długo może trwać pewien niesmak, po utraceniu dziewczyny ?
- może trwac cale zycie, jeśli była ona dla kogos calym zyciem...
49. Jeżeli nauczyciel - to wyrozumiały i pełny cierpliwości czy gbur ? <jak mój historyk>
- wyrozumialy, cierpliwy, ale nie do przesady, bo wtedy uczniowie wlaza na glowe... wymagajacy, ale jednoczesnie dajacy szasne na poprawe...
50. Beat Generation - pierwsze trzy skojarzenia
- jack kerouak – on the road; james dean Wink, inteligentne szalenstwo
51. Czy jako użytkownik nie mający w ogóle pojęcia prawie o Queen nadaję się tutaj i czy obyłbyś się beze mnie ? <pytanie całkiem serio :p>
- nadajesz się, w koncu fora internetowe sa często najlepszymi zrodlami wiedzy o zespole... czy obylbym się bez ciebie? Tak samo jak i bez wiekszosci tutejszych userow i tak samo jak każdy na tym forum obylby się beze mnie w tym miejscu Wink to kolektyw jest tu istotny , a nie indywidualni uzytkownicy...
52. Czemu niechętnie mówisz o swoich troskach?
- bo kiedys byłem bardzo otwarty jeśli chodzi o mowienie, o swoich problemach i slabosciach i czesc ludzi wykorzystywala to do niezbyt milych komentarzy na mój temat
53. Co sądzisz o sobie, ale tak szczerze?
- sadze, ze urodzilem się nie w tym czasie, co powinienem i nie jestem w stanie zaakceptowac duzej czesci zwyczajow panujacych obecnie w stosunkach miedzyludzkich, mowiac najogolniej jak potrafie... sadze tez, ze zyloby mi się lepiej, gdybym potrafil wylaczyc uczucia i nie przejmowac się innymi ludzmi, a czasem pomyslec o tym, co dla mnie jest najlepsze...
54. Co mówisz uczniowi, jeśli Cię wqrwia?
- żeby nie marnowal pieniedzy swoich rodzicow i nie uprzykrzal zycia mnie i samemu sobie przychodzeniem na zajecia...
56. Co znaczy "parahumanoidarianised"?
- ze he? Very Happy
57. Czy wiesz, że polubiwszy Systematic Chaos okazałeś się haniebnym zdrajcą?
- będę jakos musial z tym zyc Razz ale chociaz mogę się teraz bez stresu delektowac angels fall all for youuuu heeeeeeeeereeeeeeeeeetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic Razz
58. Czy Bizon powstaje z jęczmienia?
- nie, zazwyczaj z lozka lub fotela Razz
59. pojawisz sie kiedys na dworcu w radomsku ? Razz
- alez ja się pojawiam za kazdym razem, kiedy gdzies jade Razz może nawet kiedys się zdarzylo jechac tymi samymi pociagami, bo często jezdze tym krakow-gdynia
60. co to jest szczescie ? definicja wlasna.
- swiadomosc, ze ma się z kim dzielic dobre i zle chwile
61. wybierasz sie na tegoroczny zlot ?
- jeśli będzie w ostatni weekend lipca, to nie, bo wtedy jest festiwal w tychach... jeśli tydzien pozniej, to istnieje niewielkie prawdopodobienstwo, chociaz raczej nie sadze... podejrzewam, ze niezbyt dobrze czulbym się w obecnosci kilku osob bywajacych na zlotach, a po co mam sobie na sile dodatkowo samopoczucie psuc Wink
62. uwazasz sie za osobe szczesliwa ?

- nie, bo moje zycie nie spelnia definicji szczescie z jednego z poprzednich pytan
63. masz czasem ochote dac w pysk komus z forum ?
- pewnie mam, ale nawet gdybym miał okazje, to bym nie skorzystal, bo jestem za rozwiazywaniem sporow za pomoca dyskusji, lub tez za ignorowaniem się wzajemnym, jeśli dyskusja nie jest możliwa...
64. gdybym byl prezydentem tego kraju ...
- to podalbym się do dymisji Razz
65. Czym dla ciebie jest forum ?
- miejscem wymiany informacji i namiastka zycia towarzyskiego, także sposobem na dzielenie się swoja pasja...
66. Wierzysz że Gunsi zagrają w składzie choćby z "Use your illuision" ?
- nie... za duzo pyskowek i pretensji, glownie miedzy axlem, a slashem i duffem, bo pozostali ze soba graja dosyc często... no ale z drugiej strony, rozne już na smierc ze soba sklocone zespoly się schodzily...
67. Bywałeś na meczach RKS Fameg Radomsko ,gdy grał w ekstraklasie ?
- bywalem prawie na kazdym meczu od wejscia do trzeciej ligi w sezonie 95/96, przez druga lige, extraklase, znowu druga lige, az po pojedynze mecze w trzeciej lidze... obecnie na b klase jakos mnie nie ciagnie, ale może kiedys jeszcze się skusze...
68. Czytałeś książki "Ballada o dziwnym zespole " oraz "Rysiek "J.Skaradzinskiego?Jeśli tak ,to czy ci się podobały ?
- nie, nie mialek okazji... ‘ballade’ miałem w domu przez kilka godzin, bo pozyczylem kiedys w szkole, ale musialem już wieczorem oddac, bo wlascicielka wyjezdzala i w sumie tylko przejrzalem tak naprawde.. ale na pewno kiedys nadrobie zaleglosci, bo generalnie lubie czytac biografie muzyczne...
69. Pamiętasz program "Luz", który był nadawany ,kiedyś w Tvp 1?
- nie ogladalem, ale cos tam przez mgle pamietam.. lecialo to jakos w okolicach 16 chyba, ale nic z tego już nie kojarze...
70. Footbal Manager czy Championship Manager? Grasz Radomskiem?
- w FM nie gralem, natomiast jestem maniakiem CM, niestety mój komp jest zlomem i nie wyrabia z pamiecia, zwlaszcza przy jakiejkolwiek sensownej ilosci lig... oczywiście, ze gralem radomskiem Wink z tego co pamietam, w jakims roku 2012 czy jakos tak, w ataku grali u mnie michael owen i ronaldo Razz ale przyznam, ze wtedy jeszcze zdarzalo mi się loadowac gre, kiedy przegrywalem mecze, których przegrywac nie powinienem, zwlaszcza na poczatku „kariery”... pozniej jak już miałem naprawde solidna druzyne i sejwy 150 megowe, to za duzo czasu trwala zabawa z wczytywaniem gry po nieudanych meczach Very Happy
71. Masz szansę zmienić na tym Forum jedną rzecz- nie ważne jak wielką- co by to było?
- wprowadzilbym funkcje akceptowania konta przez admina.
72. Ostatnie odkrycie muzyczne
- hmmm takie na full-etat? No to dream theater te 3-4 lata temu hhehe ja malo odkrywam... natomiast takie z serii „o , to ciekawe, chyba się kiedys zainteresuje bardziej”, to pewnie porcupine tree
73. Najlepszy koncert, na jakim byłeś to... i czemu?
- pod względem muzycznym pewnie DT w katowicach w czerwcu 07, maideni we wroclawiu – listopad 2003 i alice in chains w spodku w kwietniu chyba 2007... pod względem przezyc na pewno axl i velveci w pradze i def leppard w spodku, no bo to w koncu moje top 3 od 8. roku zycia
74. Najlepszy (albo najciekawszy) bootleg jaki słyszałeś
- hmmmm koncert DT z NY z 1993 roku (wyszedl chyba na cd dla fanclubu kiedys), DT nighttown nostalgia z rotterdammu (chyba 9Cool – koncert dla czlonkow fanclubow... guns n’ roses – st. Louis 91 – slawny przerwany koncert, podczas którego axl rzucil się na goscia z tlumu... a sam koncert do tego momentu był wedlug mnie jednym z najlepszych koncertow gn’r... queen – rainbow 74... z ciekawostek boot metalliki (nie pamietam z którego roku), kiedy james wyladowal w szpitalu zaraz przed koncertem i w wokalistow zabawili się jason newsted, kid rock, wokal soad chyba i jeszcze pare innych osob... interesujace heheh
75. Co takiego pociąga Cię w bootlegach?
- to, ze jest to mozliwosc odbierania wystepow zespol najlepsza z możliwych, oprocz bycia na koncercie... oficjalne koncertowki sa często wygladzone, bootlegi nie... poza tym uwielbiam sluchac roznych wersji danych utworow i slyszec w nich jakies nowinki, ciekawostki, urozmaicenia
76. UK czy USA?
- nie mam porownania, bo w usa nie byłem Wink natomiast dla mnie usa to troche sztuczny twor i jeśli chialbym poznac ten kraj blizej oraz odwiedzic jakies miejsca, to wiekszosc z nich bylaby zwiazana z kultura indian, a nie z samymi stanami Wink Uk ma bogatsza historie, a ze mnie historia interesuje, to pod tym względem UK wydaje się bardziej interesujace z mojego punktu widzenia...
77. W Polsce na zawsze?
- czy ja wiem... jestem domatorem w sumie i nawet wyjazdy do innego miasta w polsce mnie mecza, ale gdybym się gdzies czul dobrze i przede wszystkim miał z kim tam być, to nie wykluczylbym takiej mozliwosci.



ufff dzieki za wszystkie pytania... wiecie juz z tych (i tych poprzednich) tyle, ze czas chyba zmienic tozsamosc Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
56. Co znaczy "parahumanoidarianised"?
- ze he? Very Happy

No to jest fragment tekstu z Machines (or 'Back To Humans'):

It's self-perpetuating a parahumanoidarianised

Co to znaczy, nasz kochany nauczycielu angielskiego? Very Happy
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 4:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam pojecia co to znaczy i nawet nie probuje rozkladac tego na czynniki pierwsze Razz cos w stylu "stworzony na podobienstwo humanoida" ale to tylko moje domysly Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bizzy napisał:
może nawet kiedys się zdarzylo jechac tymi samymi pociagami, bo często jezdze tym krakow-gdynia


jak sie juz kiedys w nim spotkamy, to przestaniesz :P a wolisz przy oknie czy przy wyjsciu ? :D
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy oknie Razz chociaz jesli jest wiecej niz ze 4 osoby w przedziale, to wole posiedziec na korytarzu niz sie gniesc jak sardynka z innymi w przedziale Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytania do Pauleka:
1. Jak masz na imię, co robisz w życiu i wiek?
2. Czego szukasz na forum?
3. Przyjedziesz na zlot do trzebnicy?
4. Co myślisz o Fanklubie Queen?
5. Wybierasz się do Gdańska?
6. Co lubisz czytać?
7. Czy brzydzisz się dotykać surowego mięsa?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- polak czy slazak, czy yyy oba? Cool
- gdybys mial napisac list otwarty na forum, to od jakich slow bys zaczal?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pytania odpowiem w sobotę wieczorem.
Może się jakieś jeszcze znajdą, chociaż te tutaj też mnie cieszą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Nie przykro Ci, że jestem 3 osobą, która Cię przepytuje?
2. Twój stosunek do Macieja Maleńczuka
3. Twój ulubiony poeta?
4. Twój ulubiony tekst piosenki?
5. Grasz na jakimś instrumencie? Jeśli tak, to z jakim powodzeniem Very Happy ?
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Wiesz gdzie są Ocice? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Paul Rodgers? Przed Queen i jako Q + PR. Tak czy nie ?
2.Ulubione polskie kapele
3.Dwa słowa o The Who [Daj mi wiare w ludzi i powiedz że znasz przynajmniej Smile]
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 4:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto i Paulka odpowiedzi:

1. Jak masz na imię, co robisz w życiu i wiek?

Na imię mam Paweł i mam 19 lat. Aktualnie studiuję na Politechnice Śląskiej kierunek mechanika i budowa maszyn na wydziale Mechanicznym Technologicznym. W wolnych chwilach pogłębiam wiedzę o motoryzacji, a w szczególności o Fordach – zwłaszcza tych starych, chociaż nowe też mnie kręcą (nowe Mondeo, mniam;)). Słucham muzyki oraz staram się w miarę możliwości aktywnie działać w mojej jednostce OSP jako strażak, ale niestety ostatnio nie starcza mi na to czasu, a i fakt, że mieszkam teraz w Gliwicach znacznie sprawę utrudnia.
Poza tym uwielbiam taniec towarzyski, chociaż jak na razie nie mam okazji go praktykować lecz mam nadzieję, że niebawem się to zmieni i znowu będę mógł się udzielać w moim ulubionym jive'ie:)

2. Czego szukasz na forum?

Na forum szukam przede wszystkim wszelakich ciekawostek i informacji na temat Queen i członków owej grupy oraz wydawnictw. To właśnie tutaj dowiedziałem się wielu czasem dziwnych, rzeczy na temat naszej ukochanej kapeli, o których raczej nigdzie indziej bym nie usłyszał.
No i oczywiście innych fanów Freddiego i spółki, bo miło widzieć, że są również inni ludzie, którzy znają więcej piosenek niż te zawarte na Greatest Hits'ach.

3. Przyjedziesz na zlot do trzebnicy?

Nie. W ogóle nie planowałem jeszcze wybierać się na jakikolwiek zlot, chociaż nie wykluczam, że się kiedyś pojawię. Może jednak na początek trochę bliżej? Katowice?Wink

4. Co myślisz o Fanklubie Queen?

Popieram każdą formę jednoczenia się ludzi, których łączą wspólne zainteresowania. Ciężko mi się jednak wypowiadać o Fanklubie Queen, ponieważ nie znam struktury oraz sposobu jego działania. Chociaż podejrzewam, ba mam pewność, że panuje w nim świetna atmosfera:)
Sam jednak nie mam zamiaru do niego wstępować – jeżeli moja aktywność w nim miałaby wyglądać jak na forum, to wolę sobie darowaćWink

5. Wybierasz się do Gdańska?

Bardzo bym chciał, ale raczej nie dam rady:( W tym samym czasie, kiedy odbędzie się ten koncert, ja prawdopodobnie będę 1000 km stąd w jakiejś holenderskiej szklarni. Mam nadzieję, że będzie jakaś transmisja w TV.

6. Co lubisz czytać?

Wszystko to z czego można się dowiedzieć czegoś interesującego o otaczającym nas świecie i przyrodzie. Czyli bardziej książki i czasopisma naukowe czy popularno-naukowe. Ostatnia książka jaką przeczytałem nosi tytuł Co Einstein powiedział swojemu fryzjerowi – teraz wiem czemu ptaki nie doznają porażenia prądem, kiedy siadają na przewodach wysokiego napięcia;).
I co tydzień pochłania mnie lektura lokalnej gazety Nowiny RaciborskieVery Happy

7. Czy brzydzisz się dotykać surowego mięsa?

A o jakie surowe mięso chodzi? Takie ze sklepu czy świeżo ukatrupionego zwierzaczka? Zarówno jednego i drugiego nie bardzo się brzydzę, za to nie znoszę dotykać wnętrzności np. ryb.

8. Polak czy Ślązak, czy yyy oba?

Ślązak – a dlaczego? Bo nie czuję się w 100% Polakiem.
W ¾ jestem Niemcem (tak przyznam się i w dodatku mogę ubiegać się o niemiecki paszport), a w ¼ Polakiem i to zza Buga.
W szkole j. niemieckiego uczono mnie jako ojczystego. W domu moich dziadków z racji ich pochodzenia obowiązywała niemiecka tradycja i zwyczaje. O Polakach mówiło się jak o ludziach z innego kraju. Nawet w kościele mamy msze po niemiecku. Tylko jak tutaj być Niemcem kiedy mieszka się w Polsce? Obywatelem RFNu też nie jestem.
Dlatego wolę określać się mianem Ślązaka, gdyż tutaj się urodziłem, tutaj wychowałem, mam nadzieję, że tutaj będę żył i pracował oraz w końcu tutaj umrę. Śląsk jest mi bliski i czuję się z nim związany. Jestem dumny z kultury i śląskich tradycji oraz największego skarbu jakim jest gwara, która dzięki Bogu przeżywa odrodzenie i staje się modna.
Może to dla niektórych wydać się śmieszne, ale oburzyło mnie gdy Chorzów znalazł się na liście miast rezerwowych na Euro 2012.
Kiedyś Śląsk był ziemią obiecaną, dzisiaj dla wielu jednym wielkim problemem.
Tylko czasami sobie wyobrażam jakby to było gdyby stanowił oddzielna państwo (kurcze, cobyśmy z tymi wszystkimi gorolami i hadziajami zrobili;))

9. Gdybyś miał napisać list otwarty na forum, to od jakich słów byś zaczął?

Szanowni forumowicze, kochane forumowiczki... Wink

10. Nie przykro Ci, że jestem 3 osobą, która Cię przepytuje?

Nie, a wręcz cieszę się, że jesteś już trzecią osobą która mnie przepytuje:)

11. Twój stosunek do Macieja Maleńczuka.

Powiem krótko – nie lubię go. Jak dla mnie jest zarozumiałym, cynicznym gostkiem. Nie podchodzi mi jego sposób bycia i styl wypowiedzi. Owszem jest inteligentny i często nazywa rzeczy po imieniu, jednak ja cenię sobie ludzi innego pokroju.
A i pod względem artystycznym nie bardzo mi imponuje...

12. Twój ulubiony poeta?

Hmmm... Pamiętam jak w pierwszej klasie liceum na lekcji polskiego dr Nowak (nasz polonista – pozdrówka dla niego :*) kazał nam wymienić nasze ulubione utwory poetyckie... Na prędko podałem fraszki Very Happy, więc tutaj też mogę odpowiedzieć, że Kochanowski jest moim ulubionym poetąSmile
A tak szczerze to nie mam ulubionego poety, gdyż poezji nie czytam (co wynika poniekąd z pytania nr 6).
Chociaż zmusiłem się w liceum do przeczytania Fausta Goethe'go i powiem, że nie żałuję.

13. Twój ulubiony tekst piosenki?

Jeśli chodzi i Queen to zdecydowanie White Queen a ogólnie How Deep Is Your Love Bee Gees'ów Smile

14. Grasz na jakimś instrumencie? Jeśli tak, to z jakim powodzeniem?

Niestety nie gram na żadnym instrumencie, a jak już to na nerwach;). Jednak bardzo chciałbym nauczyć się grać na gitarze basowej. Nawet byłem już bliski zakupu. Jednak jak na razie jeszcze się powstrzymałem.
15. Wiesz gdzie są Ocice?

Dzielnica willowa na zachód od Racibórza Razz, można tam dojechać ulicą Opawską lub (o dziwo) Ocicką lub ścieżką rowerową od ulicy Starowiejskiej:)

16. Paul Rodgers? Przed Queen i jako Q + PR. Tak czy nie?

Przyznam się, że nie słyszałem o nim zanim podjął współpracę z Brianem i Rogerem, więc się nie wypowiadam.
Jeśli chodzi o Q + PR to jestem jak najbardziej na tak. Rodgers wykonuje piosnki Queen „po swojemu”. Ani odrobinę nie stara się imitować Freddiego i chwała mu za to! Jest świetnym piosenkarzem znającym się na rzemiośle, a nie jakimś pierwszym lepszym piosenkarzynom z klubu karaoke. Pod tym względem nie mam do niego żadnych zarzutów.
Poza tym dzięki niemu możemy znowu na żywo zobaczyć i usłyszeć May'a i Taylor'a, a o to chyba większości chodzi;)

17. Ulubione polskie kapele.

Perfekt, Lady Punk, T. Love, Wilki, Pidżama Porno, Hunter, Elektryczne Gitary...

18. Dwa słowa o The Who [Daj mi wiarę w ludzi i powiedz że znasz przynajmniej.]

Niezła rozwałka;) Znam tylko kilka utworów takich jak: My Generation, Won't Get Fooled Again czy Behind Blue Eyes. Widziałem ich w programie Top Gear, gdy prowadzący ten program testowali vany i mieli za zadanie przewieźć sprzęt zespołu. Wtedy też dowiedziałem się, że lubili robić małe demolki na scenie:)
Nie wykluczam, że może zapoznam się dogłębniej z ich twórczością.

19. Miakakakak?

Miakakakak!Cool

Dziękuję za wszystkie pytania!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło się czytało zwłaszcza o byciu Ślązakiem.

A teraz pytania do Crystala alias Crystalshipa.

1. Ulubiony Doors?
2. Kto pisał najlepsze według ciebie piosenki w The Doors?
3. Fred, Jim czy David?
4. Czy ty tylko imprezujesz czy czasem się uczysz?
5. Co planujesz robić po swoich studiach?
6. Czy twój zespół ma już nazwę?
7. Przyjedziesz na zlot do Trzebnicy?
8. Crystal za 20 lat...
9. Czy nie brzydzisz się dotykać surowego mięsa ze sklepu?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl


Ostatnio zmieniony przez daga dnia Nie Sty 27, 2008 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal jesteś wzorem przyzwoitości?
Jak Ci się żyje ostatnio, tak w ogóle? Wink
Jesteś intro- czy ekstrawertykiem?
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy lubisz chodzić w garniturze?
Jakie jest Twoje ulubione warzywo?
Ulubiony program w TV?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jak tam u Ciebie ze zdolnościami literackimi? Próbowałeś kiedyś popełnić jakiś utwór?
2. Piractwo to złoooooooo? Chodzi mi oczywiście o piractwo komputerowe Wink
3. Co sądzisz o twórczości Planta solo?
4. Ulubiony skecz Monty Pythona.
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- kiedy ostatni raz zgubiles cos wartosciowego i co to bylo? Very Happy
- w czym?
- dlaczego daga nie zadala mi pytania o dotykanie surowego miesa?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:

- dlaczego daga nie zadala mi pytania o dotykanie surowego miesa?

Bo nie wiecie z czym sie człowiek w życiu/pracy spotyka..... i muszę stwierdzić kto jest nie normalny oni czy ja. Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Próbowałeś coś komponować? Są jakieś rezultaty?
2. Jeśli nie grałbyś na gitarze, to na czym?
3. Masz już przetłaczacz do rur?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaram sie odpowiedziec w ciągu najbliższych dni, a tymczasem możecie zadawac pytania nastepnej osobie.
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze do Crystala:
1. Co sądzisz o ASAQ?
2. Jakbyś mógł sobie wybrać inny nick to jaki i dlaczego właśnie taki?
3. Gdzie odbyłeś swoją najdalszą podróż?
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubisz Warszawę? Co Cię w niej pociąga?
Uważasz się za osobę towarzyską?
Ulubione piwo.
Ulubiona solówka gitarowa w piosence Queen i u innych zespołów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wspominasz lipcowy koncert Rolling Stones w Polsce Smile?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro Crystal odpisuje na pytania do można zadawać już do art_mara.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze tylko jedno pytanie do crystala :

- rozwiazales juz zagadke swoich urodzin ?
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Art_mar:

Mocno Cię ostatnio wkurzyłem? Wink
Czy spełniłeś już jakieś swoje duże marzenie?
W jakiej dziedzinie czujesz się szczególnie mocny?
Co planujesz za rok, dwa lata, pięć lat?
Wymarzona podróż.
Jakie pozamuzyczne dzieło sztuki zrobiło na Tobie największe wrażenie?
Czy jesteś zdolny do roli lwa salonowego?
Ostatnio byłem smutny, gdy...
Co Ci sprawia radość?
"Jak Cię widzą, tak Cię piszą", głosi przysłowie. Na ile się z tym zgadzasz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- czy mi sie wydaje, czy poza tematem politycznym cos cie od dluzszego czasu malo tu?
- hmmm grunge czy heavy metal? Cool z uzasadnieniem i ew. ulubieni przedstawiciele (no chyba, ze ani to, ani to Wink )
- ulubiona dekada w muzyce i dlaczego
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny
Strona 43 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek