FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Przesłuchanie forumowiczów
ciekawy pomysł
80%
 80%  [ 68 ]
głupi pomysł
19%
 19%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 84

Autor Wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauwazylem ze grasz na gitarce a więc...

Od utworów jakich zespołów zaczynałeś pierwsze szlify?
(no chyba że od razu zapodałeś książeczki typu "mój pierwszy akord") Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie samo pytanie jak u dagi. Czy poznałeś jakiegoś członka Queen lub Pink Floyd???
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o dalsze pytania, odpowiedzi jutro wieczorem
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hello socjologiczny bracie.
1. Jakie osiągnięcie w przysżłości Cię usatysfakcjonuje?
2. Co kształtowało Twoje poczucie humoru (jakiś ulubiony kabaret? Może książka? Może komiks? Coś innego...?)
EDIT: 3. Kto jest Twoim wzorem do naśladowania (z ludzi obecnie żyjących)?


Chciałbym się zgłosić do odpytywania Cool Nie boję się żadnych pytań (na te co się boję nie będę odpowiadał) Laughing
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Przy jakich książkach poza grubymi cegłami historycznymi "robi Ci się mokro", jak to kiedyś ładnie określiłeś? Razz
2. Jak wyglądała Twoja ewolucja poglądów "poprzez wieki"? Czy już w wieku 13 lat byłeś liberałem i agnostykiem? Jeśli dużo się pozmieniało, to dlaczego?
3. Czy są jakieś drobiazgi obecne w zwykłym codziennym życiu, które niepomiernie Cię irytują? Jakie?
4. Ile dziewczyn wyrwałeś na zdjęcie "gangsty z Karowej"? Mr. Green
5. Nigdy nie pociągało Cię, by zająć się jakąś artystyczną profesją? Prozaik, fotograf czy aktor...? Albo jakieś inne opcje.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmm z mila checia zadam kilka pytan :)

1) czy lubisz, gdy mowi sie do Ciebie lemur ?
2) jak ocenisz swoje kontakty spoleczne ? czy nawiazywanie nowych relacji stwarza Ci problemy ?
3) swoja osobowosc ocenilbys jako dominujaca czy raczej ustepliwa ?
4) czy uwazasz sie za osobe szczesliwa ?
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co i w jakim stopniu wpłynęło na Twój światopogląd ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Skąd znasz tak dużą liczbę słów?

Myślę, że podstawowym powodem jest to, iż od dość wczesnego dzieciństwa pożeram słowo drukowane. Czytam naprawdę dużo, zarówno prasę jak i literaturę i to dość różnorodną. Poza tym, moje studia charakteryzują się dość specyficznym żargonem i silą rzeczy, uczestnicząc w zajęciach bardzo sprawnie je internalizuję. Ale tak naprawdę nie sądzę, bym znał ich jakąś porażającą ilość. Na pewno więcej niż przeciętny Polak, podobnie jak liczba książek w moim gospodarstwie domowym sytuuje je w jakichś 5 górnych procentach. I cóż z tego, skoro uważam, że zarówno tych książek jak i tych słów powinno być w moim posiadaniu więcej?

2. Czy nadal masz wrażenie, że forum obniżyło swoje loty znacząco (a raczej, że ich nie poprawia)?

Sądzę, że regres został na razie zatrzymany, ale nie obserwuję też poprawy sytuacji. Wydaje mi się, że obecny stan nazwać mógłbym stagnacją.

3. Komu kibicujesz w piłce nożnej!? (w Polsce i za granicą, bo przecież wiem dobrze, że grasz)

Jeśli chodzi o polską piłkę nie kibicuję właściwie teraz nikomu. W szkole podstawowej byłem zwolennikiem Widzewa i – co zdumiewające – nigdy nie spotkał mnie z tego powodu tak zwany wpierdol. Mam wrażenie, że społeczność mojej ówczesnej szkoły uznała mnie za tak dziwaczny okaz o tendencjach samobójczych, że aż bała się mnie ruszyć. Do łódzkiej drużyny mam pewien sentyment, ale niezbyt wielki. Można powiedzieć, że lubię każdą polską drużynę, która gra ładnie i na której mecze przychodzi dużo kibiców.
Natomiast od jakichś 10 lat jestem wiernym kibicem Juventusu. Gdzieś mam zdjęcie sprzed wieków, gdy stoję w koszulce, szaliku i czapce Starej Damy, w jednej ręce trzymając biało-czarną chorągiewkę, w drugiej zaś – biało-czarnego kota (a raczej byłego, eks-kota, co związane jest z jego podróżą na trasie balkon-chodnik sześć pięter niżej.

4. Jakie są Twoje ulubione zespoły muzyczne, prócz Queen?

Słucham ogromnej ilości muzyki, ale obecnie na moim prywatnym topie, prócz Królowej, są wykonawcy tacy jak: Pink Floyd, Elton John, Pet Shop Boys, Suede i The Killers.

5. Jaki chciałbyś mieć samochód w przyszłości?

Codziennie w drodze na uczelnię ślinię się przez szybę tramwaju przejeżdżając obok salonu Jaguara. W ostateczności może być Chevrolet.

6. Jaki jest Twój ulubiony sport?

Piłka nożna, narty, windurfing, siatkówka.

7. Największe rozczarowanie w życiu?

Może wciąż jest przede mną? W tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć co było największym.

8. Czemu w pociągu gadasz tylko o socjologi? Nie wiesz, że wtedy inni mają ochotę cię zabić........

Stanowczo dementuję te plotki. Ostatnio z Marcinem S przegadaliśmy całą drogę o historii i polityce a nie o socjologii, czego zresztą byłaś świadkiem, Dago.

9. Czy żałujesz, że poznałeś jakiegoś fana z neta w realu?

Nie. Osobowość i wygląd kilku fanów znanych mi wcześniej tylko z forum mniej lub bardziej mnie zaskoczyła, ale trudno tu mówić o jakimś wybitnie negatywnym oddziaływaniu. Jeśli za kimś spośród społeczności fanów nie przepadam, jest to najczęściej spowodowane ich działalnością w przestrzeni internetowej, nie „realnej”.

10. Czy jesteś seksocholikiem ?

Jeśli chodzi o rzeczywiste działania to: jest gdzie, jest jak, nie ma, kurwa, z kim. Sfera wyobrażeń i fantazji pozostaje natomiast u mnie (chyba w ramach takiej myślowej sublimacji) bardzo rozbudowana i rzekłbym – ciekawa, niebanalna. Bardzo lubię ten świat. Ale mimo wszystko i tak jestem sfrustrowany.

11. Czy chcesz mieć dzieci w przyszłości ?

Myślę, że tak. Ale nie więcej niż dwójkę. Nadwyżka do wyskrobania albo na eksperymenty medyczne. Zwłaszcza, że posiadanie dzieci z dużym prawdopodobieństwem implikuje dezaktualizację sytuacji opisanej w poprzednim pytaniu.

12, Czy masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem ?

Jestem jedynakiem z urodzenia i z przekonania.

13, Jak się zaczęła Twoja przygoda z gitarą. Sam się uczyłeś? I ile lat grasz?

Do przekonania, że wiesło to zazna rzecz doszedłem pod koniec starej podstawówki, czyli w wieku około 14 lat. Gitara pojawiła się w moim domu w charakterze nagrody za zdanie do dobrego liceum. Wtedy jeszcze miałem ambicje i nadzieje, że szybko stanę się wirtuozem. Niestety, wskutek lenistwa, braku motywacji i wielomiesięcznych przerw wciąż jestem bardzo kiepskim gitarzystą.

14. Czemu wybrałeś karierę socjologa, a nie poświęciłeś się zawodowo np. muzyce?

Właściwie od początku liceum byłem pewien, że po jego ukończeniu wyląduję na socjologii lub politologii. Przynajmniej tu wykazałem konsekwencję. Do muzyki się nie nadaję z powodu braku jakiegoś nadzwyczajnego słuchu, przyziemnego realizmu, lenistwa, braku cierpliwości i koniecznego w takim polu zawodowym samozaparcia.

15. Kogo z nieznanych Ci jeszcze Forumowiczów chciałbyś spotkać w realu w pierwszej kolejności?

Caterkiller, Lily_of_the_valley, szymek_dymek, McBurak, Qnegunda, Gohan

16. Dlaczego lubisz Paszczaka?

Lubię chyba wszystko co ma związek z Muminkami, natomiast Paszczak jest sam w sobie niezwykle śmiesznym słowem.

17. Czy miałeś (albo masz) w planach bycie politykiem?

Będąc dziecięcem bardzo lubiłem bawić się w przywódców, polityków itd. Nanosiłem na mapy granice podbojów i aneksji, pisałem historie państw ze sobą i moimi kolegami w rolach głównych. Przyznam szczerze, że polityka mnie kusi, jestem nią zafascynowany. Problem w tym, że moje rozmyślania na jej temat są z reguły czysto fantazyjne, na zasadzie relaksującego kaprysu. Np.: Łukasz jako wszechwładny szef bezpieki w jakiejś dyktaturze. Albo, dla paradoksalnego kontrastu: Łukasz jako przywódca partii liberalnej w kraju targanym niepokojami. Zastanawiam się, jakbym zachował się w kryzysowej sytuacji, czy stać by mnie było np.: na łamanie praw człowieka. Natomiast tak naprawdę, patrząc bardziej realnie, wiem, że politykiem nigdy nie zostanę. Znacznie bardziej interesuje mnie badanie polityki z pozycji socjologa. Choć kto wie, czy kiedyś nie skończę jak Paweł Śpiewak.

18. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Pink Floyd?

Od „Wish You Were Here”. Choć tak naprawdę, na samym początku był teledysk do “Another Brick In The Wall Part II” widziany we wczesnym dość dzieciństwie i fascynacja tymi rzędami maszerujących młotów. Ale nie kojarzyłem sobie wtedy tego z muzyką i zespołem Pink Floyd. Potem zaczęły się nieśmiałe przymiarki do tych dźwięków, na początku nie byłem oczarowany, ale gdzieś tak w wieku 13-14 lat odkryłem wspomniane „WYWH” oraz „The Wall”. Złapało i już nie puściło.

19. Czy opisanie fenomenu Samoobrony z punktu widzenia socjologii byłoby dla Ciebie interesującym zajęciem?

Socjologia polityki w ogóle jest dla mnie interesująca, chodzę na seminarium badawcze o partiach politycznych u dr Mirosławy Grabowskiej i bardzo sobie je chwalę. Samoobrona jakoś nigdy specjalnie mnie nie interesowała, zawsze bardziej ciekawiły mnie partie skrajnej prawicy, ale trzeba przyznać, że ludzie Leppera to ciekawy problem. Z jednej strony partia protestu, z innej – nostalgii za dawnymi czasami, o nastawieniu anty-właściwie-wszystko, z bardzo silnie zaznaczoną hierarchią i pozycją wodza. Bardzo rozległa materia do badań. Ale emocjonalnej, żywiołowej fascynacji akurat tym zagadnieniem nie odczuwam. Zresztą, znacznie ciekawszy byłby dla mnie teraz fenomen PiS.

20. Największą satysfakcję w życiu sprawiło mi...

Fakt studiowania socjologii, pierwszy (i niestety ostatni) numer wydanego pisma, artykuł w Wyborczej, parę innych rzeczy. Strasznie nie lubię takich pytań o największy sukces/porażkę/rozczarowanie/satysfakcję/erekcję.

21. Od utworów jakich zespołów zaczynałeś pierwsze szlify?

Na samym początku były jakieś podręczniki z nutami i tabulaturami. A od jakich utworów – zwyczajnie nie pamiętam.

22. Czy poznałeś jakiegoś członka Queen lub Pink Floyd???

Niestety nie.

23. Jakie osiągnięcie w przyszłości Cię usatysfakcjonuje?

Bardzo piękna i równie inteligentna kobieta u boku, doktorat z socjologii, przytłaczająca innych erudycja, wysoko płatna, kreatywna płaca, Jaguar albo Chevrolet, kilka doniosłych badań socjologicznych, liczne publikacje, ogólny inteligencko-burżujsko-konsumpcyjny wysoki standard życia

24. Co kształtowało Twoje poczucie humoru (jakiś ulubiony kabaret? Może książka? Może komiks? Coś innego...?)

Monty Python to raz. Prawdziwi mistrzowie. South Park dwa – humor, satyra, przemoc, seks, skandal. Wszystko ze szczyptą wywrotowości i absurdu to trzy – Zielona Gęś, ale też np.: inteligencki dowcip Woody Allena.

25. Kto jest Twoim wzorem do naśladowania (z ludzi obecnie żyjących)

Za swój autorytet niezmiennie uważam Adama Michnika, choć nie twierdzę, że nie popełnił on błędów i nie posiada wad. I wzorem do naśladowania chyba nie jest, ja np.: lepiej się ubieram.

26. Przy jakich książkach poza grubymi cegłami historycznymi "robi Ci się mokro", jak to kiedyś ładnie określiłeś?

Przy takich, w których jest coś „chwytającego” za mózg, jakaś niezwykłość, jakieś ogromne napięcie. Nieważne jaki jest jego charakter, czy jest to czarna groteska Vonneguta czy też ostra jak brzytwa fabuła „Ojca Chrzestnego”, którego połknąłem na chorwackiej plaży w półtora dnia. Poza tym, nieodmiennie robi mi się mokro przy całym cyklu Franka Herberta o planecie Diuna.

27. Jak wyglądała Twoja ewolucja poglądów "poprzez wieki"? Czy już w wieku 13 lat byłeś liberałem i agnostykiem? Jeśli dużo się pozmieniało, to dlaczego?

Jeśli chodzi o religię, to chyba nigdy nie była dla mnie ważna. W podstawówce nie deklarowałem się jako niewierzący, ale nie dlatego, iżbym uważał się wtedy za katolika tylko po prostu dla tego, że nie przykładałem do tego większej wagi. Do bierzmowania poszedłem z czystego konformizmu, ale wiem, że już rok później bym tego nie uczynił. Właśnie w I klasie liceum otwarcie powiedziałem sobie – jestem ateistą/agnostykiem.
Zaś poglądy polityczne…skomplikowana sprawa. Pod koniec podstawówki byłem zwolennikiem silnej władzy, wręcz dyktatury, rozbudowanego państwa z surowym kodeksem prawnym. Potem przeszedłem na pozycje bardzo lewicowe – socjalizmu i antyklerykalizmu. Te wszystkie młodzieńcze aberracje szybko mi jednak zaczęły przechodzić i właściwie w ostatniej klasie liceum byłem już uczciwym, sceptycznym liberałem-relatywistą.
Co ciekawe, przez cały ten okres, nawet w okresie fascynacji autorytaryzmem, byłem zwolennikiem liberalizmu obyczajowego. Ot, dziwny jest ten Łukasz.

28. Czy są jakieś drobiazgi obecne w zwykłym codziennym życiu, które niepomiernie Cię irytują? Jakie?

Owszem. Różnego rodzaju asymetrie. Pewne rodzaje walających się śmieci – takie jak plastykowe butelki, papierowe łyżeczki i kubki, papierki, opakowania po jedzeniu.

29. Ile dziewczyn wyrwałeś na zdjęcie "gangsty z Karowej"?

Póki co – zbiór pusty. Ale cała ta sprawa zapewniła mi spory szacun. U płci pięknej również, co mnie bardzo cieszy. Ale o wyrywaniu niestety nie można powiedzieć.

30. Nigdy nie pociągało Cię, by zająć się jakąś artystyczną profesją? Prozaik, fotograf czy aktor...? Albo jakieś inne opcje.

Cholernie mnie pociągało. O byciu pisarzem wciąż w skrytości ducha śnię. Ale potem znów przychodzi to zwątpienie związane z lenistwem, brakiem wiary w siebie, niecierpliwością i słomianymi burzami ogniowymi.

31. Czy lubisz, gdy mowi sie do Ciebie lemur ?

Nienawidzę. I ponawiam swój apel to wszystkich, którym przyjdzie zetknąć się ze mną osobiście – nie obdarzajcie mnie wówczas tym mianem. Ono jest obarczone zbyt dużą ilością przykrych skojarzeń.

32. Jak ocenisz swoje kontakty spoleczne ? czy nawiazywanie nowych relacji stwarza Ci problemy ?

Oceniłbym na dostateczne ulegające ostatnio pewnej poprawie. Wciąż mi doskwiera samotność i poczucie bycia lekceważonym ale coraz mniej, zwłaszcza w drugim z tych wymiarów. Ale czasem i tak czuję się okropnie wyalienowany. Tyle, że teraz przynajmniej staram się to zmienić.
Nawiązywanie nowych relacji sprawia mi kłopot, gdyż w sumie jestem dość nieśmiałym zwierzątkiem. Nie lubię lądować w zupełnie nowym towarzystwie bez żadnej znajomej osoby obok siebie. Zagadywanie do nowych osób sprawia mi często trudność. Co dziwne, często równie, a może nawet bardziej paraliżującą nieśmiałość odczuwam w odniesieniu do osób które nawet nieźle znam. Czy raczej odczuwałem to kiedyś, gdyż teraz to, jak pisałem, się zmienia.
I właśnie o to chodzi, żeby lemur we mnie wreszcie zdechł. I’m going through changes.

33 Swoja osobowosc ocenilbys jako dominujaca czy raczej ustepliwa ?

W moim przypadku jest to strasznie zależne od kontekstu sytuacyjnego, z kim mam do czynienia. Potrafię być skrajnie asertywny, wręcz egoistyczny, by w innym przypadku potulnie kulić uszy po sobie i dać się niszczyć, zdominować, stłamsić.

34. czy uwazasz sie za osobe szczesliwa ?

Jeszcze jakiś czas temu odpowiedziałbym: „Absolutnie nie”. Teraz do szczęścia brakuje mi właściwie tylko dziewczyny, nieco większego uznania towarzyskiego i trochę więcej inteligencji oraz przeczytanych książek.

35. co i w jakim stopniu wpłynęło na Twój światopogląd ?

Przede wszystkim – Gazeta Wyborcza oraz książki Adama Michnika. Także ludzie tacy jak Antoni Słonimski. Od nich nauczyłem się demokracji, tolerancji, pewnego sceptycyzmu. Ale oprócz tego – masa książek historycznych, ostatnio również socjologicznych.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/


Ostatnio zmieniony przez lemur dnia Czw Maj 24, 2007 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak Wy , ale ja jestem usatysfakcjonowany odpowiedziami , facet wie czego chce Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisus ale sie bobek rozpisał Wink

teraz kolej na Mika.....

1. Czy w Łodzi to byleś ty?
2. Jak mnie odebrałeś w konfrontacji z moim wirtualnym wizerunkiem, bo ty to ogień i woda jak dla mnie?
3. Czy masz jakieś fetysze? np. dłoni.....
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

Natomiast od jakichś 10 lat jestem wiernym kibicem Juventusu. Gdzieś mam zdjęcie sprzed wieków, gdy stoję w koszulce, szaliku i czapce Starej Damy, w jednej ręce trzymając biało-czarną chorągiewkę, w drugiej zaś – biało-czarnego kota (a raczej byłego, eks-kota, co związane jest z jego podróżą na trasie balkon-chodnik sześć pięter niżej.


Trzeba było kolorowe zdjęcie sobie cyknąć Wink.

Odpowiedzi mnie usatysfakcjonowały, na lustrację jestem gotów.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytania do Miśka (Mickey'a) :

1. Czy jeszcze nosisz wąsy a jeśli nie to jaki masz teraz image ? Włosy krótkie czy długie ? Wąsy , broda czy broda z wąsami czy co tam jeszcze jest mozliwe ?

2. jeśli jestes hetero lub nawet bi Wink to co robisz gdy widzisz na horyzoncie ponętną dziewczyne ?

3. jaki masz stosunek do małżeństwa ?


Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Wto Maj 22, 2007 11:04 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co chodzi w Twoim avatarze?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, az sie chyba zglosze do odpowiedania na pytania Wink Na forum pisze malo, ale chyba zdolacie cos wyskrobac - a ja sie czasami lubie uzewnetrzniac.

Pytanie do Mike'a: nie myslales nad zmiana nicku?
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas napisał:
facet wie czego chce

wie, czego chce ? ja juz wiem, czego nie chce :)

do mike`a :

1) jak myslisz, osobowoscia blizej Ci do dziecka czy osoby doroslej ?
2) lubisz miasto, w ktorym mieszkasz, czy w ogole obce Ci jest pojecie lokalnego patriotyzmu ?
3) czy uwazasz, ze poczucie humoru to cecha pomocna w walce z szara rzeczywistoscia ?
4) czy uwazasz sie za osobe szczesliwa ?
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
lukas napisał:
facet wie czego chce

wie, czego chce ? ja juz wiem, czego nie chce Smile


np : dwójkę dzieci chce Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Kiedy się zaczął wasz "romans" z PiotrQiem? Był jakiś konkretny moment czy stopniowo?
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jekyl i Mr. Hyde... Z jednej strony postawa Bizonowa z drugiej niesamowity humor (się przyznam bez bicia, że twoje odcinki z ASAQ należą do moich ulubionych). Skąd się to bierzę u Ciebie. Aż tak duży dystans do tego co robisz?
2. Alice Cooper... Kiedy Cię wzięło na niego? Od czego zacząłeś?
3. ŁKS czy Widzew?
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uzywaj imienia pana moda swego nadaremno!
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga uwaga... ze względów technicznych nie będzie mnie na necie przez jakieś 3 - 4 tygodni, tym samym proszę o przeniesienie mojej kolejki na bliżej nieokreślony termin... lub w ogóle zmazanie mnie z listy, o ile ta zabawa czy jak to tam nazywacie nie będzie trwała aż takiego długiego okresu...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sprawiło że zakochałeś się w Modzie na sukces? Ile to już czasu trwa?
Kogo najbardziej z tego serialu lubisz i dlaczego? Mr. Green
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- nieobecności której osoby ze "starej gwardii" na forum najbardziej żałujesz?
- Martin Bormann czy Rudolf Hess?
- czy według Ciebie humor, satyra powinny mieć granice? Jeśli tak - jakie?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze jedno pytanie ode mnie:
- kogo z forum chciałbyś spotkać na żywo w pierwszej kolejności?
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czy w Łodzi to byleś ty?

- No niestety, ale tak. W gruncie rzeczy jestem troszkę mniej śmiały w konfrontacji z nieznanymi sobie osobami, a już na pewno mniej rozmowny. Wizerunek perwersyjnego, drapieżnego kociaka...nie, zaraz, to na Pornoblogu...Wizerunek ciętego, dowcipnego itp. osiągam dopiero, gdy dobrze poznam towarzystwo, a i to nie zawsze ma miejsce.

2. Jak mnie odebrałeś w konfrontacji z moim wirtualnym wizerunkiem, bo ty to ogień i woda jak dla mnie?

- Wydaje mi się, że podtrzymałaś wizerunek pozytywnie zakręconej Dagi jaką znamy z Forum. Przynajmniej tyle jestem w stanie stwierdzić po paru godzinach w Łodzi, paru fotkach ze znanymi Łodzianami i tronem w Manufakturze.

3. Czy masz jakieś fetysze? np. dłoni.....

- Do niedawna sądziłem, ze raczej nie (chyba, ze te fetysze podciągałem pod gust, ale nie sądzę). Ostatnio jednak zauważyłem, że bardzo podobają mi się kitki (mężczyzn nie uwzględniam), długość góra do ramion, kolor najlepiej szatynowy (?), bądź ciemniejszy.

4. Czy jeszcze nosisz wąsy a jeśli nie to jaki masz teraz image ? Włosy krótkie czy długie ? Wąsy , broda czy broda z wąsami czy co tam jeszcze jest mozliwe ?

- Wąsy noszę, a jakże. Włosy do wczoraj miałem...i tu jest problem. Nie były na tyle długie, żeby opadać na ramiona, czy też zwisać nad nimi, ale nie były na tyle krótkie, żeby się układać. Poza tym zaczesuję włosie do tyłu. Od wczoraj włosy krótkie, zaczesywane do tyłu. Wąsy + kilkudniowy zarost na całej twarzy, który dziś usunę (wąsów nie tknę!). Ciekawi mnie motyw zadania pytania.

5. jeśli jestes hetero to co robisz gdy widzisz na horyzoncie ponętną dziewczyne ?

- Zależy od tego, czy znam dziewczynę, czy też nie znam. Jeśli nie znam i mijam na ulicy, ujrzę w tramwaju, wyhaczę w klubie to...no cóż, do kobiet też śmiałości nie mam - zerknę, westchnę i wrócę do szarej rzeczywistości. Jeśli znam dziewczynę i jej charakter, to po prostu staram się z nią w miarę możliwości spędzać czas. Najgorsze jest to, że sam głębszych kroków nie uczynię i funkcjonuje jako ten "któremu zwierza się ze swoich problemów, a z którego kumplem sypia". Taki już jestem...

6. jaki masz stosunek do małżeństwa ?


- Myślę, że jak najbardziej pozytywny. Nie krytykuję jednak osób, które żyją ze sobą, a ślubu w planach nie mają. Ja jednak myślę, że pewnego dnia będę miał okazję ożenić się z dziewczyną, z którą pożyję te kilkanaście lat razem.

7. O co chodzi w Twoim avatarze?


- Absolutnie o nic. Pewnego pięknego dnia stwierdziłem, że mój John z On Fire jest zbyt pedalski, a i inwencji się trochę przyda. Zrobiłem zdjęcie mojej dłoni, wrzuciłem do Painta, odwróciłem kolory i wykazałem się talentem. Tyle...chociaż - brwi a'la Trogdor the Burninator, oczy niczym Alice Cooper, uśmiech autoportretowany.

8. nie myslales nad zmiana nicku?

- Nie myślałem. Stało się i koniec, nie zamierzam skończyć jak Marcin S., który zawsze będzie dla mnie Yeahem88. Inna sprawa, że mój nick jest dość przypadkowy i powstał w wyniku frustracji związanej z wklepywaniem kolejnych, zajętych już ksyw.

9. jak myslisz, osobowoscia blizej Ci do dziecka czy osoby doroslej ?

- Trudne pytanie. Wiele osób, które znają mnie osobiście powiedziałoby, że do osoby dorosłej. Większość z Was powiedziałaby, że do dziecka. A ja mówię, że do osoby dorosłej, w której wciąż odzywa się dziecko. Fakt, nie biję sie już z kolegami na przerwie, ale z drugiej strony lubię się wygłupiać, robić z siebie pośmiewisko (w pozytywnym słowa znaczeniu). Pamiętam jak z kumplami na przerwie bawiliśmy się "Kapitana Gazetę" (gdzieniegdzie znany jako Kapitan Planeta)

10. lubisz miasto, w ktorym mieszkasz, czy w ogole obce Ci jest pojecie lokalnego patriotyzmu ?

- Jak to mawia Corax "Bo to Łodzi troska, by cała była jak Piotrkowska", czy jakoś tak. Ale lubię moje miasto, w życiu nie chciałbym mieszkać na ten przykład w Warszawie. To prawda, że centrum Łodzi, czy też Stare Bałuty to jeden wielki syf pełen obdartych meneli i rozsypujących się kamienic. Jesteśmy też gniazdem hipermarketów. Jednak ma to dla mnie jakiś urok. Zapewne dlatego, że nie jest mi dane mieszkać w walącej się kamienicy, nie otaczają mnie pijaczkowie, a na moim osiedlu jest bardzo dużo zieleni i "tylko" 2 Biedronki, Żabka, Obi, "Karfur", Globi oraz Tesco (to naprawdę nieźle!). W skrócie - tak, lubię swoje miasto, mieszkam tu od zawsze i jeśli stąd wyjadę, to na pewno będę chciał też wrócić lub chociaż odwiedzać stare śmieci

11. czy uwazasz, ze poczucie humoru to cecha pomocna w walce z szara rzeczywistoscia ?


- Tak. Jakie by to poczucie humoru nie było. Patrzenie na świat przez krzywe zwierciadło pozwala nam chyba wytrzymać dużo więcej kopniaków od losu. Sam preferuję wisielczy humor, czy też humor angielski. W dodatku użalam się nad sobą, ale też patrzę na siebie i na innych z dystansem.

12. czy uwazasz sie za osobe szczesliwa ?

- Nie. Zgoda, nie głoduję, mam w co się ubrać, gdzie mieszkać. Także materialnie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy, a przynajmniej nie zaniżam średniej. W sferze psychicznej jest trochę gorzej. Nie jestem sam, ale jestem samotny, figuruję jako samotnik kontrolowany (z wyboru), ale brakuje mi kontaktów towarzyskich (pomijając paczkę przyjaciół, z którymi trzymamy się dzielnie przeszło 10 lat i chwała nam za to!), wydaję się być lubiany, a jestem wredny, cięty i ironizuję. W zasadzie mogę stwierdzić, że jestem nieszczęśliwy na własne życzenie. Jednak nie jestem pewien, czy sam potrafię cokolwiek zmienić. (Taki trochę emo jestem Laughing )

13. Kiedy się zaczął wasz "romans" z PiotrQiem? Był jakiś konkretny moment czy stopniowo?


- Czekałem na to pytanie, ale rewelacyjnej historii nie będzie. Wszystko stopniowo narastało. Ale kto zaczął i kiedy to nie wiem. Na pewno jeden coś dociął, drugi miast obrazić się odciął po swojemu i tak już zostało.

14. Jekyl i Mr. Hyde... Z jednej strony postawa Bizonowa z drugiej niesamowity humor (się przyznam bez bicia, że twoje odcinki z ASAQ należą do moich ulubionych). Skąd się to bierze u Ciebie. Aż tak duży dystans do tego co robisz?

- "Postawa Bizonowa", jak ją nazwałeś, w dużej mierze wpływa na moje poczucie humoru. Sarkazm, odrobina dystansu i działanie metodą szybkich skojarzeń. Bardzo często piszę/mówię to, co akurat mi przyjdzie na myśl i skoro twierdzisz, że to co wypisuję Ci przypadło do gustu, to znaczy, że system się sprawdza. Oczywiście zdarza mi się reflektować nad tym co napisałem zanim wyślę post, ale wtedy też jest dużo trudniej wykombinować jakąś inną sytuację lub opowiedzieć to samo w inny sposób. Mój humor mówiony (nie chodzi mi o dowcipy, tylko wypowiedzi) jest chyba dość podobny.


15. Alice Cooper... Kiedy Cię wzięło na niego? Od czego zacząłeś?


- To jest w ogóle dziwna historia. Za czasów MTV Classic bywało, że pojawiały się klipy do Hey stoopid i Poison. I świetnie, podobały mi się. Potem długo, długo nic, aż usłyszałem "wykonanie" Groove Coverage i intensywnie zacząłem myśleć co to...I zassałem hiciory, potem zacząłem odkrywać schizowe koncepty pokroju Welcome To My Nightmare (album), kończąc na dziwadłach pokroju Da Da (takie Alicowe A Kind Of Magic. Jeśli kogoś to interesuje, to Zipper Catches The Skin porównuję do Hot Space, a Flush The Fashion do The Works. Oczywiście na zasadzie podobnej jakości w odniesieniu do innych płyt, a nie ze względu na podobieństwa albumów). A King Herod's Song jest najlepszym wykonaniem tej piosenki, jakie kiedykolwiek słyszałem ("Kawał Mięsa" może się schować!). A wszystko zaczęło się jakieś 1,5 roku temu.


16. ŁKS czy Widzew?


- Z zasiedlenia ŁKS i chyba w'ogle też ŁKS. Nie należę jednak do tych, którzy jeden z klubów uwielbiają, a drugi nienawidzą, aż tak wielkiej wagi do tego nie przywiązuję. I po prawdzie życzę obu łódzkim klubom sukcesów.

17. Co sprawiło że zakochałeś się w Modzie na sukces? Ile to już czasu trwa?
Kogo najbardziej z tego serialu lubisz i dlaczego?


- Pierwsze wspomnienia związane z Modą Na Sukces są bardzo odległe. Pamiętam jak bodaj o 16 na Polonii 1 leciał Gi Gi, czy inny Bejsbolista, a o 16:30 babcia przełączała na Modę...
Co tu dużo pisać - ten serial jest tak żałosny, że aż chce mi się go oglądać. Ubóstwiam mimikę aktorów, to, że po dwumiesięcznej przerwie w oglądaniu nie tracę wątku, to jest po prostu wspaniałe. A najciekawsze, że aktorzy również są krytyczni w stosunku do swojej soap opery. Odtwórca Eryka Seniora stwierdził, że JEDYNA rzecz, która go od 20 lat irytuje w tej produkcji, a z którą nic zrobić nie można, to...tytuł. Jak tu ich nie kochać? A ulubiona postać? Clarke Garrison xD. Jeden z tych czarnych charakterów, który przechodzi częściową przemianę, ale i tak pozostaje zły.

18. nieobecności której osoby ze "starej gwardii" na forum najbardziej żałujesz?

- Jeśli miałbym wymienić jedną osobę to byłoby ciężko, bo naprawdę wiele osób okazało mi życzliwość, udział wielu osób składał się na "tamten" klimat. Zatem wymienię 3 osoby: Mściwy Sadysta, Queen_Collector, Sztygar Razz. A tak poważnie to chyba USMC, Sweet, Crowley...i Yeah z jego taśmami. Z Karolem nam się też fajnie błaznowało. Jak widać - nie potrafię wskazać tej jednej postaci, każdy czymś się wyróżniał, coś wniósł. Chociaż z drugiej strony, gdyby nie sporadyczne wypowiedzi, bez wahania napisałbym Fenderka, chociaż nigdy jakiejś powaznej wymiany zdań nie prowadziliśmy (no w sumie ze mną to trochę trudne).


19. Martin Borman czy Rudolf Hess?


- Zdecydowanie Rudolf Hess. O wiele bardziej tajemnicza postać, bardzo zastanawia mnie postępowanie jego choroby umysłowej w czasie wojny. A może to była tylko sprytna zagrywka? Lot do Anglii, jego próby zaprowadzenia pokoju...fenomenalna osoba. A Bormann co? Jedyna tajemnica to tajemnica jego śmierci, która i tak niedawno przestała być tajemnicą.

20. czy według Ciebie humor, satyra powinny mieć granice? Jeśli tak - jakie?


- To dosyć śliski temat. Myślę, że jakichś określonych granic nie ma, liczy się raczej dobór żartu do odbiorcy. Wiadomo, że osiemdziesięcioletniemu Żydowi nie będziesz opowiadał dowcipów o Hansie. Można obśmiewać jakieś cechy, przywary, ale nie wypada rozdrapywać ran. Już nawet nie jest to kwestia granicy, to się po prostu nie sprawdzi.
Co innego z osobami publicznymi. Zadaniem satyryka jest obśmiewać otaczającą go rzeczywistość i jak słysze, ze taki PiS cenzuruje Kabareton Opolski, to mnie krew zalewa. Zważywszy na to, że satyra polityczna w naszym kraju nie jest szczególnie ofensywna. Obśmiewaj, ale nie obrażaj, to chyba najważniejsze.

21. kogo z forum chciałbyś spotkać na żywo w pierwszej kolejności?

- Qndzię (ona nie może mieć mniej niż 20 lat!),duet Mattey & Mamoń i Szymona Niewydymona. No i w sumie warto wiedzieć z kim się offtopi, zatem PiotrQa (on nie może mieć ponad 20 lat!).

Uff...mam nadzieję, że nie stworzyłem jakichś zbyt zawiłych i mało zrozumiałych frazesów (co czasem ma miejsce).

Edit: zmieniłem post tylko w celu poprawienia paru wpadek składniowych Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!


Ostatnio zmieniony przez mike dnia Czw Maj 24, 2007 7:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No... Mnie zaspokoiłeś Cool Konkretne odpowiedzi, jestem syty po tym wywiadzie ^^

No a teraz coś dla Lukasa:

1. Dlaczego przez tak długi okres nie pojawiałeś się na forum? I co wreszcie sprawiło, że zjawiłeś się i nie zacząłeś narzekać, że brak starszych użytkowników tylko spróbowałeś się wkręcić w klimat?

2. Najpiękniejsza aktorka/piosenkarka/modelka/sportsmenka/ktokolwiek to...

3. Żuczki... Jak sądzisz na czym polegał ich fenomen i na czym polega nadal? No i ulubiona ich płyta Cool
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
- Jak to mawia Corax "Bo to Łodzi troska, by cała była jak Piotrkowska", czy jakoś tak.

"Największą Łodzi troską aby Łódź całą zamienić w Piotrkowską."

A była to trawestacja fraszki Jana Sztaudyngera Wink
"To największą Łodzi troską aby Łódź całą - zmieścić na Piotrkowską."
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
13. Kiedy się zaczął wasz "romans" z PiotrQiem? Był jakiś konkretny moment czy stopniowo?

- Czekałem na to pytanie, ale rewelacyjnej historii nie będzie. Wszystko stopniowo narastało. Ale kto zaczął i kiedy to nie wiem. Na pewno jeden coś dociął, drugi miast obrazić się odciął po swojemu i tak już zostało.

Ile razy mam Ci powtarzać, żebyś nie prał publicznie naszych prywatnych publicznych spraw matrymonialnych...? Twisted Evil

mike napisał:
21. kogo z forum chciałbyś spotkać na żywo w pierwszej kolejności?

No i w sumie warto wiedzieć z kim się offtopi, zatem PiotrQa (on nie może mieć ponad 20 lat!).

Wygląda na to, że muszę dołączyć PESEL do pospisu Laughing


Więcej Ci nie odpiszę, bo zaraz wyskoczy le_mmor z kolejnym "liściem" otwartym i zarzuci nam wtórność
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzisz o Floydach? ;>
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Z czyim zdaniem liczysz się najbardziej? Rodziców, rodzeństwa, szefa, partnerki/partnera?
2. Bez czego nigdy nie ruszasz się z domu?
3. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukaszu a nie mało ich an forum o to pytania do ciebie jako, ze się znamy osobiści, więc mam szersze pole do popisu Wink

1. Trudno było się Tobie przełamać do pierwszej wizyty w Gongu?
2. Czy twoja mama słucha Queen i akceptuje twoją pasję zbieractwa?
3. Czemu się nie golisz?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 3 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek