FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Przesłuchanie forumowiczów
ciekawy pomysł
80%
 80%  [ 68 ]
głupi pomysł
19%
 19%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 84

Autor Wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
dopisać do listy ?


no tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
No jak pytania będą z sensem, to i ja mogę na kilka odpowiedzieć Wink


tego nie można narazie być pewnym Very Happy , dopisuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałbym poprawić mój wizerunek na tle forum - pokazać że jestem czułym i wrażliwym gościem a nie jakimś tam koziołkiem matołkiem tudzież łosiem super ktosiem Embarassed
<nieśmiało podnosi rączkę>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja również się zgłaszam.

Mimo że za lepszy pomysł uważam wybieranie osób przez użytkowników. Bo kto zadaje pytania i chce się czegoś dowiedzieć? No właśnie... A jeśli dana osoba nie ma ochoty odpowiadać na pytania, to co za problem?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Lukas napisał:


.. kto następny ? Smile


Dopisz wasdfg7 i mnie, jeśli można Exclamation Very Happy


Ktoś mnie jednak zauważa Very HappyVery HappyVery Happy
Och nie to znowu szymek. Czy ty nigdy się nie odczepisz za te dobre komentarze o twojej twórczości???
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Dzięki za dopisanie Smile
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Mimo że za lepszy pomysł uważam wybieranie osób przez użytkowników. Bo kto zadaje pytania i chce się czegoś dowiedzieć? No właśnie... A jeśli dana osoba nie ma ochoty odpowiadać na pytania, to co za problem?


a no taki , że jak ktoś nie ma ochoty brać udziału w zabawie to się poprostu nie zgłosi . Po co inni mają decydować za niego ?


Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Nie Maj 20, 2007 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również się zgłaszam :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
to po prostu powie, że nie ma ochoty, omg..


tak samo może się nie zgłosić na jedno wychodzi .

Lasha napisał:
Po to chociażby, że co z tego, że się zgłosiłam. Jeśli uznam pytania skierowane do mnie za bezsensowne i tak nie odpowiem. A jeśli nikt na forum nie ma chęci mnie o nic zapytać, to po co się silić na mądre pytania, skoro odpowiedzią nie jest się zianteresowanym.


ryzyko jest zawsze , że pytania się nie spodobają w jakimkolwiek układzie czy forumowicze Cię wywołają do odpowiedzi czy sama się zgłosisz .
Jeśli ktoś nie ma chęci Cię o nic zapytać to poprostu nie zapyta zrobi to kto inny . Wątpie , żeby z całego forum ani jedna osoba nie zadała , któremuś ze zgłoszonych się osób pytania . Tak jak powiedziałem im użytkownik mniej aktywny tym bardziej tajemniczy i tym więcej pytań się nasuwa na myśl względem jego osoby a znani forumowicze i tak pewnie będą opsypywani pytaniami .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Ale i tak pytania będą zadawane chętniej, jeśli zadający je mogli skierować do tego, a nie innego kandydata.

A co na to inni?


każdy będzie pytał te osoby , które będzie chciał , przymusu nie ma , gorzej byłoby gdyby ktoś w ogole nie został wytypowany , wtedy nie miał nawet szansy na zabawe . Inna sprawa , że pytać można każdego i o wszystko wystarczy odrobinę fantazji , wyobraźni . Nie wierzę w to , że forumowicze dzielą się na lepszych i gorszych , nudnych i ciekawych .


Monior vel. MoniQue(en) napisał:
O co zapytałbyś agatka, 48?


chociaz ile ma lat i czemu tak rzadko sie udziela na forum ... ale tak naprawdę zakres pytań jest nieograniczony jedyne co potrzeba to odrobinę wyobraźni . Niektóre pytania są tak uniwersalne , że można je zadać każdemu a i każda indywidualna odpowiedź będzie ciekawa bo jak wiadomo każdy człowiek jest inny .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Dagi:
1. Kiedy i dlaczego zaczęłaś pisać?
2. Twoja największa inspiracja literacka to...?

A, i też się zgłaszam - w końcu jestem ekstrawertyczką xD
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się zgłaszam. Cool
A co! xD
Możecie mnie dodać do listy. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
3. Czy miałaś w szkole problem z poprawnością językową? Wink Wink Wink

Qnegunda napisał:
2. Twoja największa inspiracja literacka to...?

W związku z tymi 2 pytaniami, pozwolę sobie na zadanie kolejnego, będącego - jak sądzę - ich zgrabną syntezą:

Dlaczego Twoją największą inspiracją literacką stał się Ulisses Joyce'a? Wink
_________________
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek

idzie
James Cogito
przez świat
zataczając się lekko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZas odpowiedzi:
czy jestes jeszcze prawiczkiem? A z kim?
Tak, bo moje męskie ja jeszcze z babą nie spało Wink

Kiedy pierwszy raz zapaliłaś ?
NIgdy, jestem przeciwniczką zdecydowana i radykalną czasami w czynach, raz mało koleżanki nie podpaliłam....... zwalczając jej nałóg.

pytanie Moniora czy niewiasta to nie-dziewica ?
Kiedyś za niewiasty uważało się dorosłą kobietę ale nie zamężną.

Czy poznałaś OSOBIŚCIE jakiegoś fana Queen, którego nie znosisz, nie cierpisz, nienawidzisz? Nie musisz wymieniać nicka/nazwiska, czy po prostu jest taka osoba?
Hmmm. To pytanie zajęło mi dużo czasu... ale odpowiem NIE, bo z osób, które poznałam nie ma aż tak "złej" osoby abym jej nienawidziła czy nie cierpiała. Mogę kogoś tylko nie lubić, ale toleruje tą osobę w swoim otoczeniu, Nie wywołuje ona u mnie białej gorączki swoimi wypowiedziami lub pragnę wyjść z sali jak ją widzę. A, że jeszcze mnie to nie spotkało dlatego nie rozumiem, ludzi, którzy unikają spotkań z innym osobnikiem tylko dlatego, że się nie lubią lub się pogryźli o coś... życie jest za krótkie aby je marnować na takie rzeczy.

Czy chodzisz po domu w kapciach?
Tak, mam kult kapci, bo wyznaję zimną stopę i na wersalce przed TV zawsze leżę w kapciach czego mój brat nie znosi. Moje marzenie to mieć kapcioszki Briana Smile

Czy widziałaś się kiedykolwiek z którymś z członków Queen. To znaczy robiłaś z nim sobie zdjęcie? Albo czy rozmawiałaś z nim.
Nie. Jedynie w Stodole trzymałam przez moment Briana za dłoń i macałam jego nogi przez dłuższa chwile......

czy uwazasz sie za szczesliwa osobe ?
Zalezy z jakiego punktu widzenia jak myślę o Ukrainie czy Korei to czuję się szczęśliwa. Ale jeśli chodzi o moje duchowe pragnienia to NIE...... bo brakuje w układance szczęścia jednego głównego elementu jak mawia Paul - LOVE.... nie ciekawa praca, mało kasy te elementy można zastąpić np. przyjaciółmi ale tego elementu nie... więc odpowiedź brzmi NIE

Czy czujesz się w pewien sposób wyróżniona będąc jednym z filarów tego Forum i na dodatek jego Bijącym Sercem (nie interesuje mnie odpowiedź tak/nie Wink )?

Z natury będąc Lwem to łechcze moją próżność... bo lubię być podziwiana za jakieś dokonania....... Cool Czasami mam ochotę Zabić Bijące Serce...... lub stworzyć swoje alter ego.....

Czy spotkałaś się kiedyś z agresją wobec siebie z powodu słuchania danej muzyki ? Nie, jeśli chodzi o prawdziwą agresję czyli przeklinania itd. Jedynki z niechęcią np. najbliższej przyjaciółki...

Jak potrafisz zachować w sobie tyle spokoju i cierpliwości? Rano walium, przed odpaleniem kompa waleriana i Prozack i lecim...
Mnie wyprowadza skutecznie z równowagi mój brat...
Najlepiej koje dusze muzyką i dobrą książką... jadąc na obronę słuchałam KYA... koleżanki stwierdził, ze coś brałam, bo się nie denerwowałam...
Ja spokoju nie zachowuje to tylko pozory...... a może mam za duże granice tolerancji.... niech oceniają ci, którzy mnie znają osobiście...

Czy od razu pokochałaś Hot Space?
Tak, bo kupując kasetę w księgarni koło metra Natolin, nie znałam złej o niej opinii (a raczej tylko to co było w książce Kena Deana) i przyjęłam ją jak każdą kolejną płytę Queen z ciekawością a, że na SAT3 zobaczyłam klip do Body Language musiałam mieć ten album... Z zapisków z kasety moimi ulubieńcami wtedy były: BL, Action This Day, Staying power, Calling all, Cool Cat i UP. było to ok. roku 93-94? muszę sprawdzić.

Czy miałaś w szkole problem z poprawnością językową?


Tak. Miałam problemy z językiem polskim... i był to jedyny przedmiot o który się bałam na maturze i to poważnie jak człowiek jechał na 2 z wypracować za "STYL"...... jak to polonistka stwierdziła... wiedzę mam ale nie umniem jej przekazać w czytelny sposób.

Czy często trafia Cię szlag patrząc, co się dzieje na forum?
A kogo nie trafia Wink Ale na forum nic się nie dzieje, aby mnie musiał szlag trafiać.... Mnie szlag trafia szybciej jak myślę o bliższemu mojemu sercu PFQ.

Jaki jest twój obecny stosunek do ASAQ?
Obecnie od sporego czasu nie czytałam i nie wiem co tam się dzieje. Jakoś zatraciło to dla mnie sens cichej edukacji o Queen Wink Ale nie zmienia to faktu, że jestem producentem wykonawczym inscenizacji ASAQ na zlocie... Smile

Czy jest jakiś forumowicz, którego nienawidzisz, i najchętniej byś go wyrzucił z forum??? Nie ma takiego osobnika na forum, którego bym nie nawiedziła aż tak bardzo. Mogę kogoś nie lubić co najwyżej.

czy miotasz się po pokoju słuchając Killer Queen? Do tej konkretnie piosenki chyba jeszcze Nie. Ale jesli ci chodzi o puszczanie muzyki i udawanie, ze się śpiewa(lub pod nosem) i tańczenie jak na scenie czasem wieczorkiem to robię... mam ulubiony zestaw piosenek do tego... koncertowe Hot Space, Bo Rhap, Tight(INXS), Reaching out z ROTC, solo Rogera z Liar czy KYA i ogólnie Liar...

Kiedy i dlaczego zaczęłaś pisać?
Jak rozumiem wiersze? W liceum i chyba, aby wyładować swój smutek i poczucie samotności... i marzenia nakreślić.
pisać na forum zaczęłam jeszcze dawno dawno temu używałam wtedy nicka "fredmiot" ale przyszedł admina i sformatował forum(chyba chodziło o zmianę serwera i php) i od tamtej pory istnieje tu jako najpierw "queen1991" a potem już daga....... Ja też zmieniłam nick Wink a że Prezes się pyta na jaki a ja mu na GG "daga" to ten tak napisał z małej litery..... chciałam protestować ale już tak mi zostało ... i się podpisuje w privach i emailach z małej literki do wszystkich osób mi znanych...

Twoja największa inspiracja literacka to...?
Muzyka....... i życie oraz Gwiazdy... nie ma nic bardziej inspirującego nie jest niż iść samotnie zimą w mieście nocą lub wejść we mgłę nocą.

Dlaczego Twoją największą inspiracją literacką stał się Ulisses Joyce'a?
Nie czytałam tej powieści....więc nie wiem co odpowiedzieć... kiedyś mocno wniknęłam w klimat fin de siècle.

Ufffff tylko tyle Wink
Rozbawiło mnie, ze się zgłaszali do kolejki a pytania mi nie zadali czyli oni już wszystko o mnie wiedzą.


KOLEJ na Le_mmora
a komentarze do moich odpowiedz pod pytaniem do Le_mmora jeśli takowe do niego macie.......
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak juz za jakies pol roku przyjdzie moja kolej, to sie moge pobawic w odpowiadanie jesli znajda sie jakies pytania (sensowne)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej tam, że sensowne od razu... Czasem można się powygłupiać...

Pytania do Le_mmora (jedno pytanie zostawie innym, bo ja już nam na nie odpowiedź...buahahahahah):

1. Skąd znasz tak dużą liczbę słów?
2. Czy nadal masz wrażenie, że forum obniżyło swoje loty znacząco (a raczej, że ich nie poprawia)?
3. Komu kibicujesz w piłce nożnej!? (w Polsce i za granicą, bo przecież wiem dobrze, że grasz)

EDIT: W sumie każde te pytanie mógłbym zadać mu na gg, ale tu będzie śmieszniej Cool
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012


Ostatnio zmieniony przez mumin_king dnia Nie Maj 20, 2007 11:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pytania do Le_mmora: Wink

- Jakie są Twoje ulubione zespoły muzyczne, prócz Queen?

- Jaki chciałbyś mieć samochód w przyszłości? Cool

- Jaki jest Twój ulubiony sport?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że mania lustracji dopadła także Forum Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Największe rozczarowanie w życiu?
- Czemu w pociągu gadasz tylko o socjologi? Nie wiesz, że wtedy inni mają ochotę cię zabić........
- Czy żałujesz, że poznałeś jakiegoś fana z neta w realu?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra...też się mogę w sumie pobawić w odpowiadanie...o ile będą jakieś pytania Laughing
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzi Dagi pochłonąłem z zapartym tchem Very Happy

pytania do Le_mmora :

1. Czy jesteś seksocholikiem ?
2. Czy chcesz mieć dzieci w przyszłości ?
3. Czy masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oho
rzeczywiście ciekawy temat

1. Jak się zaczęła Twoja przygoda z gitarą. Sam się uczyłeś? I ile lat grasz?


Jak wszyscy to wszyscy, ja też się zapisuję @_o
Powrót do góry
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwa pytanka do Łukasza (jeśli są zbyt osobiste, to przepraszam):

1. Czemu wybrałeś karierę socjologa, a nie poświęciłeś się zawodowo np. muzyce?
2. Kogo z nieznanych Ci jeszcze Forumowiczów chciałbyś spotkać w realu w pierwszej kolejności?


A jeśli ktoś i mi chciałby zadać te przysłowiowe dziesięć pytań, to też jestem gotów się zlustrować (oczywiście w ograniczonym zakresie).
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, fajnie się to czyta. Jak wywiady w Vivie.. ee tzn. chciałem doprawdy.. w Przekroju. ^^'
Kensington napisał:
Widzę, że mania lustracji dopadła także Forum Cool

Pierwsze skojarzenie, jakie miałem po przeczytaniu tego tematu. Laughing

Pytanie do le_mmora:

- Dlaczego lubisz Paszczaka? *runs*
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czy miałeś (albo masz) w planach bycie politykiem?
2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Pink Floyd? Very Happy
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
A jeśli ktoś i mi chciałby zadać te przysłowiowe dziesięć pytań, to też jestem gotów się zlustrować (oczywiście w ograniczonym zakresie).

Chętnie zapytałbym wtedy, w jakim przysłowiu pojawia się 10 pytań... Wink

A teraz na temat:
Czy opisanie fenomenu Samoobrony z punktu widzenia socjologii byłoby dla Ciebie interesującym zajęciem?
_________________
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek

idzie
James Cogito
przez świat
zataczając się lekko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największą satysfakcję w życiu sprawiło mi...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Następny
Strona 2 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek