FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Michael Jackson (1958-2009)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak pierwsze, gwoli ścisłości, to rok 1985 jest datą wydania przez Mercurego tejże piosenki na jego solowym krążku (bo same nagrania i praca z Jacksonem przypadają raczej na lata 1981-1983... później ich zaniechano, raczej ze względu na wolę Jacksona...) Zresztą Michael nawet tej piosenki nigdy osobiście nie wydał - wolał raczej dopracowywać "State of Shock" z Jaggerem na wokalu niż kontynuować przyjaźń (czy jakąś tam mniejszą bądź większą zażyłość) z Mercurym. Ten drugi zreszta bardzo nad tym ubolewał ubolewał, no ale cóż, nie ukrywajmy, że parę znajomości Jackson urwał w sposób dość nagły i kontrowersyjny (że chociażby wspomnę to, co zrobił Paulowi McCartneyowi) i to jest dla mnie większym kłopotem w stosunku do jego osoby, niż jakieś tam bzdruy o poczwórnych operacjach nosa Wink

A co do wpływu na jego twórczość... no cóz, trudno jest mi się wypowiedzieć na ten temat w pełni profesjonalnie, bo wybitnym znawcą jego twórczości nie jestem, dlatego pozwolę sobie nie wypowiadać się głębiej na ten temat Wink Mógłbym jedynie stwierdzić, że piosenki Jacksona żadnym arcydziełami pod względem tekstowym nigdy nie były, a część z jego "zaangażowanych" tekstów razi po prostu zwykłym banałem i grafomanią* (We Are The World jest pod tym względem okropne - do bólu pompatyczne i napuszone, w przeciwieństwie do swojej starszej siostry zza Atlantyku Wink ). No cóż, ktoś powie, że Queen wypada pod tym względem równie słabo (baaa... 99% muzyki rockowej możnaby w ten sposób oceniać Wink ). Niby tak, jeżeli patrzymy się na tę sprawę pod kątem np. Put Out The Fire czy paru innych (tekstowych!) koszmarków... Z drugiej strony należy jednak przyznać, że żaden White Man bądź też Innuendo to się Jacksonowi nigdy nie przytrafiły Wink

*możemy również uznać, że pewnego rodzaju banał czy natura to integralna częśc jego dziecięcej natury - pod tym kątem nie stawiałbym mu wówczas żadnego zarzutu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michael Jackson & Lenny Kravitz - Another Day


http://www.youtube.com/watch?v=nuV6a8Vg3os

Nie wiem czemu akurat dzis o tym piszą bo ten kawalek juz chyba wyplynal jakis czas temu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utwór pochodzi z sesji do ostatniej studyjnej płyty Jacksona z 2001 roku.
Pracowali nad dwoma utworami, tym oraz Crush.
W sieci krążyła tylko instrumentalka Another Day teraz wypłynął motyw z wokalem.

Lenny wykorzystał tekst z inną muzyką w utworze Storm. Song można znaleźć na albumie Baptism.

Przy okazji jakby ktoś chciał posłuchać w formie mp3 utworów z filmu This Is It w wersjach tam zawartych... POBIERZ.
Jakość prosto z DVD.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Utwór pochodzi z sesji do ostatniej studyjnej płyty Jacksona z 2001 roku.
Pracowali nad dwoma utworami, tym oraz Crush.
W sieci krążyła tylko instrumentalka Another Day teraz wypłynął motyw z wokalem.

Lenny wykorzystał tekst z inną muzyką w utworze Storm. Song można znaleźć na albumie Baptism.

Przy okazji jakby ktoś chciał posłuchać w formie mp3 utworów z filmu This Is It w wersjach tam zawartych... POBIERZ.
Jakość prosto z DVD.


Wiem prawie wszystko co napisales czyli "Storm" Kravitza był drugi a "Another Day" to pierwotna wersja ? Przy okazji jest o 2 nieba lepsza niz ta Kravitza z Jayem. I jakie sa dane na temat tego wycieku ? To jakis amator zrobił czy wyglada na to, ze bedzie to oficjalnie wydane ? Wyglada to jak demo , fanowska sklejka ? czy jak zwiastun pelnej wersji ?

Z "TiI" najciekawsze chyba bylo "they dont care about..."

Przy okazji, jako, ze zasuwasz na forum MJ, mozesz sie wypowiedziec jak to mialo byc z tą nową plytą jego. Nawet playlista latała po sieci kiedys . Masz jakas potwierdzoną playliste i kto zagrał na tej plycie ? W ogole ona zostala ukonczona przed smiercią Jacko ? ( tylko mi tu nie zasuwaj o "Jacko" Laughing )


PS - to jakas PIEPRZONA KPINA , ze na soundtracku dali oryginalne wersje a nie te z koncertu, znaczy z prób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dane są takie, że zagrano to w amerykańskiej radiostacji. Jakiej nie wiadomo. Na YT można znaleźć wersję jak DJ zapowiada. Zapewne jest całość ale jak na razie w sieci gości tylko fragment.

Co do płyty... Jeśli myśłisz o 7even to jest to jeden wielki fake.
Jackson swego czasu palnął gdzieś, że nowy album ma się nazywać
Resurrection i nawet parę lat temu w radiach zagościł utwór Xscape, który miał ją pilotować.

W ostatnim czasie pracował z czarnoskórymi artystami, których tu nazwisk przytaczać nie będę bo to jest poważne forum. Laughing
I tak zresztą zawsze wychodziło, że pojawiał się jeden duet na jego płycie... Więc szanse na to, że coś by z nimi na album poszło były nikłe.
On lubił się przyglądać młodym producentom itd. Dlatego spraszał do studia ludzi.
Na ostatniej nie było np. ani jednego wokalnego duetu tylko zajebista kolaboracja z Santaną w
Whatever Happens moim zdaniem najbardziej zmarnowanym utworem Michaela w całej jego karierze. Murowany mega hit gdyby poszedł na singlu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze 7even był fakiem. Czyli mam rozumieć, ze playlista jaka wtedy byla tez byla fakiem ? Nigdy nie nagrał Mammacita z Santaną? Mammacita to wrzutka tylko tego podrabiacza. A Jackson nie nagral utworu o takim tytule ?

A to, ze produkowal cos William ( celowo nie umieszczam kropek bo nie chce mi sie Laughing ) ?

W ogole nic nie wiadomo o plycie nad ktorą pracował ? Nie pracowal w ogole nad takową?

"Whatever Happens" to geniusz i racja zmarnowana wrecz zniszczona szansa na hit ( takie "You rock my world" jest załosne )


Mandey napisał:

Na ostatniej nie było np. ani jednego wokalnego duetu tylko zajebista kolaboracja z Santaną



Jak to nie było ? A Biggie wklejony w Invincible ? jacys ludzie w 2000 Watts ?

Skoro slysze, oprocz Jacksona, kogos innego, nawet rappera, to jest to już duet.


This Time Around - co to jest ? Tu tez jest Biggie wklejony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa. To wszystko Jason Malachi. Podrabiacz Laughing
Nikt nic pewnego o nowej płycie nie wie, a jak wie to nic nie mówi.
Widziałeś kuwa motyw z This Is It... wyskoczyli z marną demówką
by promowała film zamiast walnąć jakiegoś potencjalnego hiciora. Może być też tak co wielce prawdopodobne
że $ony gówno ma. Wszystko co MJ zostawił na twardych dyskach może mieć rodzina i rozdysponować to na przestrzeni lat. Jacksonowi się kończy kontrakt z wyżej wymienionymi więc mogą szukać za większą $ wytwórni
która to puści w obieg.

Biggie był wklejony w Unbreakable... i dupa tam a nie duet to jest. Wink This Time Around to za życia rapera jeszcze nagrywane więc wiedział co robi... Laughing Ostatni duet Jacksona z prawdziwego zdarzenia to Why z 3T. Kawałek, który MJ miał solo dać na HIStory ale zrezygnował.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Taaaa. To wszystko Jason Malachi. Podrabiacz Laughing
Nikt nic pewnego o nowej płycie nie wie, a jak wie to nic nie mówi.
Widziałeś kuwa motyw z This Is It... wyskoczyli z marną demówką
by promowała film zamiast walnąć jakiegoś potencjalnego hiciora. Może być też tak co wielce prawdopodobne
że $ony gówno ma.



"This is It" wpakowali pewnie dlatego, ze pasowalo do tytulu trasy ( nie wiem czy nawet specjalnie nie zmienili tytulu utworu - w koncu ta wersja tej panienki ma inny tytul ), dograli chorki i szafa gra. Utwor slaby, jak juz pisalem.

Myslalem, ze ten fakowy Seven był takim przedbiegiem przed jakas prawdziwą plytą. Ze on juz wiekszosc materialu nagral. Sugerowalem sie tez nowymi wersjami na "Thrillerze 25"

PS - Wanna Be Startin' Somethin' 2008 (feat. Akon) . Czy istnieje wersja w ktorej spiewa Jackson glowne wokale ? bo jestem niemal pewny ze slyszlaem taką na radiu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PS - Wanna Be Startin' Somethin' 2008 (feat. Akon) . Czy istnieje wersja w ktorej spiewa Jackson glowne wokale ? bo jestem niemal pewny ze slyszlaem taką na radiu.

Nie. Nic oficjalnie się nie ukazało. Istnieje za to wersja gdzie Akon śpiewa całość.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Cytat:
PS - Wanna Be Startin' Somethin' 2008 (feat. Akon) . Czy istnieje wersja w ktorej spiewa Jackson glowne wokale ? bo jestem niemal pewny ze slyszlaem taką na radiu.

Nie. Nic oficjalnie się nie ukazało. Istnieje za to wersja gdzie Akon śpiewa całość.


To wiem , dlatego pytam o tą z samym Jacksonem. Czyli musialem miec omamy.

Co do "Another Day" - cos chyba jest na rzeczy bo Sony usuwa ten fragment z Utuba jak opetane, nawet bany tam poszly. A ta wersja, ktorą bez DJa, chyba przez kogos z Polszy była zapodana ( nie wiem jak inaczej wyjasnic nick- Piotrek cos tam. No zobaczymy kiedy pelna wyjdzie. Jak na razie brzmi to bardzo dobrze.




pełniejsza wersja juz jest

http://www.youtube.com/watch?v=KuJQznIJMEQ

choc to tylko chyba zdublowana zwrotka. Wyglada jak niedokonczony kawalek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak na razie brzmi to bardzo dobrze.

Też mi się podoba. Jeden z ciekawszych odrzutów MJ'a jaki słyszałem.
Choć do ulubionej trójki mu daleko... Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
parę znajomości Jackson urwał w sposób dość nagły i kontrowersyjny (że chociażby wspomnę to, co zrobił Paulowi McCartneyowi)


Mógłbyś naświetlić nieco tę sytuację? Co właściwie się wydarzyło?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to nie poszło o prawa do piosenek Beatlsów? Kiedy Jacko je kupił w 1985 (?) i Paul i Yoko zgrzytali zębami. I tak skończyła się przyjaźń.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McCartney kiedyś wyłożył Michaelowi jak to można fajnie ustawić się dzięki
prawom autorskim do piosenek.
W 1985 roku na licytację poszedł katalog ATV zawierający m.in ponad 300 nagrań żuczków. Było kilku chętnych, między innymi wspomniana przez Dagę parka.. Jednak MJ zaoferował najwięcej i stał się właścicielem. 48mln dolarów za to dał. W następnych latach zakupił podobne katalogi m.in. z piosenkami Elvisa, oczywiście nie wszystkimi a po 2000 roku wykupił Eminema.

W ostatnich latach Sony bardzo Jacksona namawiało na odsprzedaż za kolosalną sumę około 500 mln $. Nie udało im się.

Co do stosunków Macca - MJ owszem były chłodniejsze ale nie zanikły całkowicie. Panowie spotykali się kilkakrotnie pod koniec lat 80tych oraz w 90tych jeszcze, ale już nie po to by razem tworzyć.
Paul nigdy nigdzie nie wyraził się, że ma Jacksonowi to co zrobił za złe...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie przypuszczałem.
Ale ciekawi mnie jednocześnie, dlaczego prawa do utworów Beatlesów w ogóle trafiły pod młotek?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
In 1963 Lennon, McCartney, Harrison and Starr agreed to assign their song publishing rights to Northern Songs, a company created by music publisher Dick James.[281] Administered by his company Dick James Music, Northern Songs went public in 1965 with Lennon and McCartney each holding 15% of the company's shares and James and the company's chairman, Charles Silver, holding a controlling 37.5%. After a failed attempt by Lennon and McCartney to buy the company, James and Silver sold Northern Songs in 1969 to British TV company Associated TeleVision (ATV), in which Lennon and McCartney received stock.[282] Briefly owned by Australian business magnate Robert Holmes à Court, ATV Music was sold in 1985 to Michael Jackson for a reported $47 million (trumping a joint bid by McCartney and Yoko Ono), giving him control over the publishing rights to more than 200 songs composed by Lennon and McCartney.[283]

Jackson and Sony merged their music publishing businesses in 1995,[283] becoming joint owners of most of the Lennon-McCartney songs recorded by The Beatles, although Lennon's estate and McCartney still receive their respective shares of the royalties. Although the Jackson-Sony catalogue includes most of The Beatles' greatest hits, some of their earliest songs were published by an EMI subsidiary, Ardmore & Beechwood, before Lennon and McCartney signed with James. McCartney acquired the publishing rights to "Love Me Do" and "P.S. I Love You" from Ardmore in the 1980s.[284] Harrison and Starr allowed their songwriting contracts with Northern Songs to lapse in 1968, signing with Apple Publishing instead. Harrison created Harrisongs, which still owns the rights to his post-1967 songs such as "While My Guitar Gently Weeps" and "Something", while Starr's Startling Music holds the rights to his own post-1967 songs recorded by The Beatles, "Don't Pass Me By" and "Octopus's Garden".[285]

_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Luigi



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Iłowo

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackson żyje!
Stevie Wonder go widział!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co sie stalo z MJpolishteam forum ? trzeba sie logowac kuwa zeby poczytac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
co sie stalo z MJpolishteam forum ? trzeba sie logowac kuwa zeby poczytac?

Tak kuwa! Razz
Władza forum doszła do stwierdzenia, że ukryje niektóre działy przed niepożądanymi Shamarami ...yyy tzn. userami Wink Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów da sie wchodzic bez logowania. Dziwne. Wczesniej caly czas wyskakiwalo zeby sie logowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AneciaMielczyk



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 88
Skąd: Toronto

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś był na zlocie w sobotę 28.08.? xD

Nieziemska impreza i ludzie. Parkiet od 19 do 6 i nie dało się odejść póki się nie padło. Wink Prócz tego sala kinowa cały czas do dyspo.
_________________
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem Dzwoneczku MJJ Razz

Popiłem, popaliłem, poszalałem na parkiecie i na Majkiego na wielkim ekranie też się gapiłem Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
AneciaMielczyk



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 88
Skąd: Toronto

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Byłem Dzwoneczku MJJ Razz

Popiłem, popaliłem, poszalałem na parkiecie i na Majkiego na wielkim ekranie też się gapiłem Razz


Hahahah! Razz Otóż to. No i pojadłeś jak mniemam. xD

Wybierasz się do Wawy?

Do zobaczenia za rok. Smile
_________________
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wybieram się. Nie czuję aż takiej więzi z fanami by być na każdym większym wydarzeniu związanym z MJ a po drugie drażni mnie podpis, który ma być na płycie. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
AneciaMielczyk



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 88
Skąd: Toronto

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Nie wybieram się. Nie czuję aż takiej więzi z fanami by być na każdym większym wydarzeniu związanym z MJ a po drugie drażni mnie podpis, który ma być na płycie. Razz


Zatem możemy sobie podać ręce, bo też nie jadę. Razz Czemu podpis Ci nie odpowiada? Cool

Zastanawiam się tylko nad tą imprezą w listopadzie, ale generalnie najbardziej odpowiada mi MJowisko.
_________________
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpis mi nie odpowiada bo pierwotna formuła była lepsza.
...Polscy Fani.
Wiem dobrze, że ludzie wpłacający pieniądze na płytę są nie tylko z forum MJPT. I choć niejako jestem tam u władzy i z tego względu powinienem chodzić z pyskiem do góry to podpis...
...Fani z MJ Polish Team...
zamyka wszystkich do jednej puszki i mnie to denerwuje bo to jest automatyczna chęć uwiecznienia się dla potomnych.

Jak było pierwsze zbieranie kasy przed aferą, którą zapewne kojarzysz to kasę wpłaciłem. Teraz nie.


Dla niewiedzących o co biega... Taka płyta pamiątkowa zawiśnie na Bemowie.


Możecie, te daty z tytułu tematu usunąć droga moderacjo? Tak jakoś żle to wygląda... MJ wiecznie żywy! Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gazelle



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 51
Skąd: okolice Cz-wy

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyki Michaela Jacksona zaczęłam słuchać po Jego śmierci, przyznaję się bez bicia. To dzięki Niemu poznałam muzykę rockową (jego współpraca ze Slashem zainspirowała mnie do przesłuchania Guns N' Roses ;P), a co za tym idzie również Queen. Obecnie bardzo rzadko słucham Michaela Jacksona, w gronie moich ulubieńców pozostaje tylko z sentymentu, w końcu to moja w sumie pierwsza taka "poważna" muzyczna miłość ;P.
Jako mój ulubiony utwór bez wahania wytypuję Give In To Me. Na drugim miejscu Dirty Diana i Smooth Criminal z tym że ten drugi kawałek trochę mi się przejadł, gdyż chcąc nie chcąc słyszę go bardzo często ;P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14 grudnia premiera nowego albumu "Michael".
W poniedziałek 8 listopada na stronie www.michaeljackson.com/us premiera nowego utworu "Breaking News", który Jackson tworzył w 2007 roku.
Więcej info na stronie www.breakingnews.michaeljackson.com Za produkcję albumu odpowiadają ludzie, którzy przez lata współpracowali
z Jacksonem. Zatrudniono też muzyków, którzy z nim nagrywali od albumu "Off The Wall".



W międzyczasie 22 listopada ukaże się trzy płytowy box DVD z wszystkimi teledyskami po obróbce obrazu i dźwięku. Do niego dołączony zostanie 50-stronnicowy booklet. Cena w Polsce około 125zł. Pełen zestaw klipów na stronie www.michaeljackson.com/us/vison Ciekawostką jest premiera videoklipu do utworu "One More Chance", który jako singiel promował album "Number Ones" w 2003 roku. Wtedy ze względu na aresztowanie Jacksona klipu nie wydano.


Oficjalny Trailer Wydawnictwa

Podsumowując. Koniec roku tak mnie jebnie po kieszeniach, że głowa mała. Dżemy, MJe i ciekawe co kuwa jeszcze. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
14 grudnia premiera nowego albumu "Michael".


Tytuł płyty zabojczy. A okladka straszna.

Jest jakas oficjalna tracklista gdzies ? bo z tego co widze to jakies fake'i.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma. Wszystkie prawdziwe newsy będą się pojawiać na oficjalnej stronie Jacksona. Czym bliżej premiery tym więcej sądzę.
A okładka fakt, przeładowana na maxa. Tytułu nie skomentuje.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek