FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Tears for fears

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Znata? Lubita? burututita?
Uwielbiam ohhh ahhh i "WOGÓLE"
16%
 16%  [ 2 ]
Lubię
33%
 33%  [ 4 ]
Są mi obojętni
25%
 25%  [ 3 ]
Nie lubię ich i jestem bucem
8%
 8%  [ 1 ]
a o zzo chodzi?
16%
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 4:22 pm    Temat postu: Tears for fears Odpowiedz z cytatem

Właśnie przed chwilą przypomniałam sobie o ich istnieniu.
Na nowo przeżywam fascynację która objęła mnie już w wieku wczesnoszkolnym ,
kiedy to ośmioletni wówczas kot formował własne greatest hits na kasetach. A było tego sporo Razz
Powrót do góry
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Monior vel. MoniQue(en) dnia Pon Maj 14, 2007 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam chyba jedynie Shout, które przesluchalam po raz pierwszy od paru lat przedwczoraj, dzięki Moniorowi Very Happy. Calkiem przyjemnie się sluchalo, ale tylko jeden raz i bez rewelacji Razz.


PS : znowu ukradlas i na dodatek przekręcilas moj tekst - ma byc : "znata ? lubita ? burururita ?" Twisted Evil


EDIT : jesli offtop, to w jednym poście, edytowanym :


kot napisał:
y też kradniesz moje powiedzenia... Twisted Evil więc jesteśmy kwita [czy jak to się pisze @_o]


ktore powiedzenia ? Nie przypominam sobie Razz.

kot napisał:
I tearaz mam wymieniać wszystko? Dlaczego zawsze mam wszystkim ciągle coś udowadniać?
Nie chcę i nie mam zamiaru. Całkowicie wystarczy mi własna świadomość


mi rowniez wystarczy swiadomosc, ze tego NIE robię Razz.


Ostatnio zmieniony przez Just_A_Poor_Girl15 dnia Pon Maj 14, 2007 9:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:

Zaznaczam 'lubię'. Kilka kawałków jest fatalnych, ale kilka innych mi to wynagradza ;P Oczywiście 'Shout' rox - nuciłam to ("szałt, szałt, ajm generorał... tirororororararururururuuu, komoom, ajm toking tu ju - coś w ten deseń Laughing) już kilka lat temu, jeszcze zanim zainteresowałam się na dobre Queen, a że nie znałam tekstu, nuciłam to w sposob

ołł jeee mały kot też śpiewał [śpiewa Twisted Evil] Mniam miodzik .
To sama przyjemność śpiewać Shout i inne przeboje TFF gdy nikogo nie ma w domu @_o
Paiętam że nie wiedząc jak się ci dwaj panowie nazywają. Stworzyłam podział na 'tego ładnego' i 'tego brzydkiego'(brzydszego) Laughing
Just_A_Poor_Girl15 napisał:

PS : znowu ukradlas i na dodatek przekręcilas moj tekst - ma byc : "znata ? lubita ? burururita ?" Twisted Evil

Ty też kradniesz moje powiedzenia... Twisted Evil więc jesteśmy kwita [czy jak to się pisze @_o]


Just_A_Poor_Girl15 napisał:

ktore powiedzenia ? Nie przypominam sobie Razz.

I tearaz mam wymieniać wszystko? Dlaczego zawsze mam wszystkim ciągle coś udowadniać?
Nie chcę i nie mam zamiaru. Całkowicie wystarczy mi własna świadomość

Just_A_Poor_Girl15 napisał:

mi rowniez wystarczy swiadomosc, ze tego NIE robię Razz.

I takim oto sposobem wilk syty i owca cała Czyli jednym słowem orgiastycznie! Razz


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Wto Maj 15, 2007 11:31 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczylem oczywiscie pierwsza opcje.Jeden z moich ulubionych zespol lat 80 i nie tylko.Polecam wszystkie plyty tego zespolu ,począwszy od "The Hurting"z 1983 roku az po "Secret World" z 2006 roku.Bardzo dobra,przebojowa pop-rockowa muzyka.Nie bede wskazywal ulubionego przeboju,bo poprostu uwielbiam wszystkie piosenki Tears For Fears.
Powrót do góry
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny zespół Smile
Podoba mi się zwłaszcza "Everybody Wants To Rule The World".
Z kolei "Sawing The Seeds Of Love" to prawdopodobnie jeden z moich ulubionych przebojów wszech czasów Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilka utworów, w tym Shout, który swego czasu był przez mojego kumpla uważany za utwór DM, ale skutecznie wyprowadziłem go z błędu(choć gwoli ścisłości, Depesze też mają piosenkę o tym tytule...)
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół dostrzegam(bardziej może by pasowało dostrzegłem kiedyś,bo teraz o nich nie słyszę) i mogę posłuchać,w sumie z przyjemnoscią,ale to nie czołówka moich kapel .
Ulubione utwory:Everybody wants to rule the world,Change,Head over heals i beatlesowskie Sowing the seeds of love.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulo



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 10

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię czasem sobie posłuchać ich pierwszych trzech płyt, które są dobre. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
goat



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 141
Skąd: sławno

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam wszystkim solowa płytę Rolanda z 2000. w sumie nie do końca wiem czemu odpuścił nagle wystepy pod nazwą TEARS FOR FEARS, ale faktycznie jest ona nieco inna. gdybym miał przyrównac do tych sygnowanych tą nazwą, to może z "elemental" - dla tych nie w temacie, to nie składanka, choc taki "składankowy" tytuł. jest jeden radiowiec na trójce, co czasem do niej wraca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek