FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Religia - czyli Jesus Save Us !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:

Dlatego ja wolę zaufać jedynie Chrystusowi i w miarę możliwości samodzielnie starać się interpretować jego słowa.

A co ze Starym Testamentem?
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek napisał:
Corey napisał:
kater napisał:
W ogóle Corey obraża moje uczucia i chciałbym, żeby już go zbanowano (to, że mu się kops podoba nie czyni go od razu dobrym człowiekiem, zwłaszcza, że kops się sprzedał).


Dla pańskiej uczuciowości:
Już pisałem wcześniej. Takie rzeczy działają w obie strony, więc propagowanie takich bzdur również mnie obraża Wink

Chcecie to mnie zbanujcie za wolność wypowiedzi Confused Smile

Zdaje się, że nie załapałeś nadal panującego tu humoru. 99% tego, co Kater pisze, jest żartem. Zdarzają mu się powazne wypowiedzi, sam widziałem Twisted Evil (np. w temacie o aborcji), ale nie w tym przypadku. Kater używający patetycznych eufemizmów ("obrażać czyjeś uczucia religijne") i oceniający ludzi po stosunku do jego komiksów, to żartujący Kater. Kater domagający się czyjegoś zbanowania, to zawsze żartujący Kater.

Za to to, co napisze poniżej, należy brać poważnie i dosłownie.

Możesz sobie mieć poglądy, jakie chcesz, nic mi do tego. Natomiast sposób, w jaki argumentujesz, że masz rację, to czysty populizm, rzucanie wyrwanymi z kontekstu frazesami i uogólnianie ich, prezentowanie faktów w taki sposób, żeby udowodniły tezę, którą z góry założyłeś (a dowodzenie polega na właśnie odwrotnym postępowaniu - zebraniu faktów i wyciągnięciu z nich wniosków). Są pewne zasady argumentowania, których należy przestrzegać, gdyż inaczej cała nasza wypowiedź jest bez sensu. Odwołam się teraz po kolei do różnych stwierdzeń, które napisałeś.

Cytat:
Zauważcie jaki świat byłby bez religii. Nigdy nie wybuchła by II wojna swiatowa, bo tylko żydów możemy w pełni za to winić. Następnie nigdy by nie doszło do ataku na WTC, gdzie również zgineło mnóstwo niewinnych ludzi.

Ta wypowiedź ma tyle sensu, co następująca: "zauważcie, jaki kolor miałoby niebo, gdyby nie było niebieskie". Laughing Nie wiemy, jaki byłby świat bez religii, bo jedyny istniejący świat to świat, w którym religia istnieje. Tworzyć historie alternatywne można najróżniejsze, a każda z nich będzie dokładnie tak samo prawdziwa. Można patrzeć inaczej: szukać przyczyn zdarzeń, ktore się zdarzyły, zamiast mówić, co by było, gdyby się nie zdarzyły. Twierdzisz więc, że II wojna światowa wybuchła przez Żydów oraz że ma to związek z religią. Jak również, że ataki na WTC były spowodowane religią. Też się z tym nie zgodzę.
Jaki jest związek między religią wyznawaną przez Żydów a wybuchem II wojny światowej? Ja nie widzę żadnego. Wiem za to, że Hitler był fanatykiem, który obwiniał Żydów za klęskę Niemiec w I wojnie światowej i chciał się zemścić. Na każdym jednym Żydzie, w tym na Polakach, którch dziadek był Żydem, o czym wnuk już nie pamiętał. Tenże wnuk nie był już zazwyczaj wyznawcą judaizmu i czuł się Polakiem, nie należał też do gminy żydowskiej. On nic nie miał wspólnego z niemieckimi Żydami, ale miał dziadka Żyda, więc dla Hitlera był wrogiem. To jest fanatyzm, a jak sam piszesz, fanatyzm jest jedną z przyczyn zła tego świata. Zresztą ci niemieccy Żydzi też byli tylko kozłami ofiarnymi. Na kogoś trzeba było zrzucić odpowiedzialność za przegraną wojnę, na nienawiści do kogoś Hitler łatwo mógł zbudować poparcie dla siebie. Bezpośrednią zaś przyczyną wybuchu wojny było to, że w III Rzeszy inwestowano mnóstwo w przemysł zbrojeniowy. Te inwestycje musiały się zwrócić, jeśli nie chciano wybuchu kryzysu (bezrobocie i głód od razu by pozbawiłu władzy fuhrera). Czyli trzeba było użyć wyprodukowanych czołgów i samolotów w walce i opłacić inwestycje ze zdobytych łupów.
Co do WTC... tak samo zresztą, jak w przypadku krucjat czy jakichkolwiek innych wojen religijnych. Serio nie widzisz, że w każdym z tych przypadków religia jest tylko pretekstem, a w rzeczywistości chodzi o politykę? Papieże to też politycy. Oni wcale nie chcieli, żeby cały świat na chwałę Bożą się nawrócił i mógł być zbawiony, tylko żeby ich wpływy pozostały jak największe. Rycerze, którzy ruszali na krucjatę, chcieli łupów i nadań ziemi. A chłopom można było wmówić, że kiedy będą walczyć, a najlepiej zabiją i sami zginą, to otrzymają nagrodę po smierci. taki substytut łupów i nadań. Powtarzam: religii użyto jako narzędzia do realizacji celów politycznych. W tym celu wyrwano z kontekstu jakieś zdania z Biblii, zmieniono sens wiary, która zabrania zabijać i cierpliwie znosić krzywdy i upokorzenia. Jeśli nie ma religii, w tym samym celu można użyć jakiejkolwiek innej ideologii. Sowieci donosili na swoich krewnych i sąsiadów i zabijali w imię komunizmu. Breivik mordował w imię miłości ojczyzny. Każda ideologia, kiedy jest przyjmowana bezkrytycznie, wpajana ludziom, by ich użyć jako narzędzia, jest niebezpieczna.

Cytat:
W Polsce obrońcy krzyża zachowują się jak Al-Kaida bez karabinów, niedługo oni również będą do nas walić z granatów.

Moim zdaniem są mniej niebezpieczni niż kibole, którzy niekoniecznie wierzą. Wink Nie przesadzajmy z tymi obrońcami krzyża. Al-Kaida w kilka godzin zamordowała niemal 3 tys. osób. Obrońcy krzyża w ciągu 2 lat... eee... nikogo? Razz Skala jest więc absolutnie nieporównywalna.

Cytat:
Oczywiście mowa tu o fanatykach religijnych, którzy poza obrazem kosmitki (raz potraktowany czarną farbą) nie widzą sensu realnego życia.

To jest cały czas mowa o obrońcach krzyża, ludzich, którzy zazwyczaj mają duże rodziny i pracę? Bo jeśli chodzi o Al-Kaidę czy fanatyków z Iranu, to nawet bym się zgodził, z tym, że oni akurat wierzą w co innego niż kosmitkę. Wink Swoją drogą, kult maryjny jakoś słabo wynika z Biblii, która to powinna być podstawą chrześcijaństwa, ale to już temat na zupełnie inną dyskusję.

Cytat:
Według mnie katolicyzm (jak i inne religie) to ciężka choroba psychiczna, która na dzień dzisiejszy jest największym zagrożeniem dla ludzkości.

Hmm, Europa jest w dużej części laicka, Ameryka Północna też (a w Środkowej i Południowej jakoś nie dochodzi do głośnych walk na tle religijnym), Australia również, Rosja też, Chiny też... no kurczę, na pewno religia jest tak wszechwladna, że może powodować więcej zła niż epidemie, głód, klęski żywiołowe, zanieczyszczenie środowiska, uzależnienia itd.? Wink


Cytat:
Ludzie kiedyś byli tak głupi (jak niektórzy do dziś), że najlepszym sposobem by nimi zawładnąć było puszczenie kilku bzdur złożonych w całość. Była to wtedy dobra kontrola nad zbuntowanym ludem, który nie dosyć, że był głupi, to jeszcze był łatwowierny i strachliwy.

Moim zdaniem, wszystko to jest strasznie jednostronne, czarno-białei upraszczające. Ludzi można kontrolować w bardzo różne sposoby, także bez udziału religii. Ludźmi wykształconymi też się da manipulować i robi się to. Bombę atomową, która zabiła w samej tylko Hiroszimie ponad 70 tys. ludzi, skonstruowali naukowcy, w tym często pacyfiści. Żeby było jasne: nie twierdze, że religii nie używa się do kontrolowania ludzi. Uważam jednak, że bardzo niebezpieczne jest skupianie się tylko na jednym z bardzo wielu narzędzi tej kontroli. Bo można paradoksalnie przestać dostrzegać inne zagrożenia i stać się czyimś pionkiem.


Nawet gdybyśmy chcieli dojść do jakiego kolwiek porozumienia w tym temacie to i tak nam się to nie uda, ponieważ jest to niemożliwe. Każdy ma swoje inne pojęcie, punkt widzenia, przekonania Wink Tylko w ten sposób mogę to jeszcze wszystko z argumentować:



Powoli załapuję tutejszą atmosferę. Poprostu potrzebuję czasu, za duże jest tutaj czasami zamieszanie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 2:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko odwołuję, Corey to zajebisty gość, jak nie chce mu się czegoś czytać to po prostu wrzuca śmieszny obrazek.


_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedstawiam swoje zdanie, ale nie dyskutujmy, bo każdy ma inne gusta. ;_;
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Wszystko odwołuję, Corey to zajebisty gość, jak nie chce mu się czegoś czytać to po prostu wrzuca śmieszny obrazek.


Przeczytałem wszystko, ale co więcej mógłbym napisać skoro taka dyskusja do niczego by nie doprowadziła Confused Wink Mam więcej takich zacnych obrazków jakbyś chciał Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[img][/img]
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawostka: Pope Benedict XVI is to resign
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Ciekawostka: Pope Benedict XVI is to resign


Co za leser Smile A w bogactwach oczywiście będzie się panoszyć do śmierci Mad Przecież to jest śmieszne. Warto wspomnieć teraz o Karolu Wojtyle ile zrobił dla tego kościoła i urzędował na swoim stanowisku aż do smierci, a tamten mówi, że już jest za stary Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
mike napisał:
Ciekawostka: Pope Benedict XVI is to resign


Co za leser Smile A w bogactwach oczywiście będzie się panoszyć do śmierci Mad Przecież to jest śmieszne. Warto wspomnieć teraz o Karolu Wojtyle ile zrobił dla tego kościoła i urzędował na swoim stanowisku aż do smierci, a tamten mówi, że już jest za stary Laughing



No Jan Paweł II akurat umierał mając tyle lat ile teraz ma Benedykt(a chyba nawet był niecały rok młodszy). Razz Tak więc nie powiedziałbym, że to źle, że czuje się za stary. xD

No to jeszcze tylko papież murzyn o imieniu Piotr II i nic tylko wyczekiwać końca świata! Very Happy


BTW: Jezu, wszystkie tabloidy teraz w kółko tylko o tym... Shocked
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
Corey napisał:
mike napisał:
Ciekawostka: Pope Benedict XVI is to resign


Co za leser Smile A w bogactwach oczywiście będzie się panoszyć do śmierci Mad Przecież to jest śmieszne. Warto wspomnieć teraz o Karolu Wojtyle ile zrobił dla tego kościoła i urzędował na swoim stanowisku aż do smierci, a tamten mówi, że już jest za stary Laughing



No Jan Paweł II akurat umierał mając tyle lat ile teraz ma Benedykt(a chyba nawet był niecały rok młodszy). Razz Tak więc nie powiedziałbym, że to źle, że czuje się za stary. xD

No to jeszcze tylko papież murzyn o imieniu Piotr II i nic tylko wyczekiwać końca świata! Very Happy


BTW: Jezu, wszystkie tabloidy teraz w kółko tylko o tym... Shocked


No w sumie racja, ale ile Karol zrobił, a co wogule Joseph zrobił dla sprawy religijnej Smile Jak wiadomo nie jestem zwolennikiem takich praktyk i fantazji, ale według mnie ta dymisja jest bezsensowna. Wcześniej tylko jeden papież tak zrobił - Celestyn V w 1294r.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej obudzić się później niż wcale Very Happy

_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje możliwość wskrzeszenia Pawła VI? Mój ulubiony papież.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać wczorajszy mecz Barcelony odbił się echem nawet w Watykanie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na spoko gościa Smile
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda tylko, że ma już 77 lat...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

77 skończy dopiero w grudniu :p
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby tak wybrali Grzesia Latę, to przynajmniej byłoby pewne, że nie zrezygnuje.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
77 skończy dopiero w grudniu :p


W porządku, ja też wolę nie mówić ile mam lat według rocznika, wolę miesięcznie. Zaraz ktoś się zapyta ile mam miesięcy, hohoho.

Najlepszy jest jednak wysyp takich komentarzy na onetach wszelakich:

Papież był donosicielem Podczas trwania w Argentynie junty wojskowej generała Videli Redondo i podczas tzw. brudnej wojny 1976–1983 (hiszp. Guerra sucia) Bergoglio donosił wojskowym na lewicujących księży i zakonników, z których niektórzy potem znikali. Dokumenty potwierdzające jego współpracę opublikował Horacio Verbitsky w książkę „El Silencio” (Cisza), która jest syntezą współpracy hierarchów kościoła argentyńskiego z dyktaturą. wiki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do komentarzy - patrze z ciekawością co piszą moi znajomi fani z Argentyny i na razie mało radośnie. Chyba Franciszek I nie ma zbyt dobrej marki w swoim kraju.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kriejtiw napisał:
mumin_king napisał:
77 skończy dopiero w grudniu :p


W porządku, ja też wolę nie mówić ile mam lat według rocznika, wolę miesięcznie. Zaraz ktoś się zapyta ile mam miesięcy, hohoho.


piszę o tym, bo jakby jego matka bardziej nogi zacisnęła to byś mówił, że ma 76.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Kriejtiw napisał:
mumin_king napisał:
77 skończy dopiero w grudniu :p


W porządku, ja też wolę nie mówić ile mam lat według rocznika, wolę miesięcznie. Zaraz ktoś się zapyta ile mam miesięcy, hohoho.


piszę o tym, bo jakby jego matka bardziej nogi zacisnęła to byś mówił, że ma 76.

Nawet gdyby miał 76, to napisałbym tak:

"szkoda tylko, że ma już 76 lat..."

Gdy poprzedni papież odchodzi z powodu przemęczenia, tak sędziwy następca nie wydaje się najlepszą inwestycją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem ogłoszenie wyboru papieża, ale wyłącznie dlatego że liczyłem, że będzie Murzynem. Byłoby co najmniej interesująco Laughing

A ten papież mnie średnio interesuje, mam tylko nadzieję że okaże się w porządku facetem.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kriejtiw napisał:
mumin_king napisał:
Kriejtiw napisał:
mumin_king napisał:
77 skończy dopiero w grudniu :p


W porządku, ja też wolę nie mówić ile mam lat według rocznika, wolę miesięcznie. Zaraz ktoś się zapyta ile mam miesięcy, hohoho.


piszę o tym, bo jakby jego matka bardziej nogi zacisnęła to byś mówił, że ma 76.

Nawet gdyby miał 76, to napisałbym tak:

"szkoda tylko, że ma już 76 lat..."

Gdy poprzedni papież odchodzi z powodu przemęczenia, tak sędziwy następca nie wydaje się najlepszą inwestycją.


A mi się wydaje, że jeszcze długo poczekamy aż zdecydują się na młokosa jak przy Wojtyle. Nie wiem co by musieli zrobić aby ludzie przestali odwracać się od kościoła.

chyba pokazać w końcu tego boga czy coś
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Co do komentarzy - patrze z ciekawością co piszą moi znajomi fani z Argentyny i na razie mało radośnie. Chyba Franciszek I nie ma zbyt dobrej marki w swoim kraju.


Mnie właśnie zaciekawiła reakcja ludzi na Placu św. Piotra. W pierwszej chwili, zaraz po ogłoszeniu nazwiska raczej słychać było spore zdziwienie niż wybuch radości. Tzn. tak mi się wydało.
A czym to jest spowodowane o czym piszesz, nie wiesz przypadkiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np bym się wcale nie cieszyła jakby wybrali Dziwisza. Zawsze taki napuszony, jakby połknął balon...

Oberst -też liczyłam na murzyna i lipa. No ale to i tak krok na przód, że wyszli z Europy w końcu...
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annie_m napisał:
daga napisał:
Co do komentarzy - patrze z ciekawością co piszą moi znajomi fani z Argentyny i na razie mało radośnie. Chyba Franciszek I nie ma zbyt dobrej marki w swoim kraju.


Mnie właśnie zaciekawiła reakcja ludzi na Placu św. Piotra. W pierwszej chwili, zaraz po ogłoszeniu nazwiska raczej słychać było spore zdziwienie niż wybuch radości. Tzn. tak mi się wydało.
A czym to jest spowodowane o czym piszesz, nie wiesz przypadkiem?


Odniosłam podobne wrażenie. Ogólnie jakoś dziwnie było po ogłoszeniu nazwiska Papieża...
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annie_m napisał:
daga napisał:
Co do komentarzy - patrze z ciekawością co piszą moi znajomi fani z Argentyny i na razie mało radośnie. Chyba Franciszek I nie ma zbyt dobrej marki w swoim kraju.


Mnie właśnie zaciekawiła reakcja ludzi na Placu św. Piotra. W pierwszej chwili, zaraz po ogłoszeniu nazwiska raczej słychać było spore zdziwienie niż wybuch radości. Tzn. tak mi się wydało.
A czym to jest spowodowane o czym piszesz, nie wiesz przypadkiem?

z tego co przetłumaczyłam za głęboki konserwatyzm -> postawa wobec homoseksualistów, działania za junty wojskowej i jakieś porwania dzieci (pewnie z okresu junty coś). Wiadomo piszą skrótowo, bo dla nich to oczywiste tematy.

Mnie jedynie przeraża, że Papież Jezuita.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek