FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Komersy, studniówki, jazdy w remizie - tańce, hulanki..
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Wesela, poprawiny, stypy
mój żywioł, joł
23%
 23%  [ 9 ]
jak się zdarzy, to.. z miłą chęcią
38%
 38%  [ 15 ]
jak mnie mama zmusi
15%
 15%  [ 6 ]
pogło? Fuu
23%
 23%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 3:54 pm    Temat postu: Komersy, studniówki, jazdy w remizie - tańce, hulanki.. Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE-NA-WI-DZE!!!!

mam uczulenie na wszelkiego rodzaju dyskoteki, wiejskie przytupy, biesiadne imprezki, wesela itd... na dyskotece bylem ostatni raz gdzies w 7 klasie podstawowki pewnie, a lacznie moze ze 3 razy w zyciu, potem tylko impreza na zakonczenie 8 klas, studniowka (na ktorej notabene bylem oczywiscie sam) i dwa wesela - wujka i kuzyna... i tyle...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
NIE-NA-WI-DZE!!!!

mam uczulenie na wszelkiego rodzaju dyskoteki, wiejskie przytupy, biesiadne imprezki, wesela itd... na dyskotece bylem ostatni raz gdzies w 7 klasie podstawowki pewnie, a lacznie moze ze 3 razy w zyciu, potem tylko impreza na zakonczenie 8 klas, studniowka (na ktorej notabene bylem oczywiscie sam) i dwa wesela - wujka i kuzyna... i tyle...


To samo.
Od czasu do czasu na koncert się pójdzie pobujać. Ale ogólnie, wielkie imprezy z wielką popijawą to nie zabawa dla mnie.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.


Ostatnio zmieniony przez BeBe dnia Pią Maj 11, 2007 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię dyskoteki i inne tego typu imprezy.
Wesela też są OK (z wyjątkiem idiotycznych przyśpiewek przy stole).
No i uwielbiam wszelkiego rodzaju koncerty Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę do ciężkiej Anielki!

Tzn. szczerze ubóstwiam i kocham takie spędy, ale zwykle kończą się one moją kompromitacją... Stąd niechęć Laughing Zaznaczyłem "mój żywioł", ale powtarzam - zwykle na drugi dzień odnotowuję moralny upadek...

Moja studniówka i jeszcze jedna bibka w remizie, to dwie najlepsze imprezy w moim krótkim życiu. Ba! Dwa najlepsze wydarzenia w ogóle.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się zdarzy to i nie pogardzę (czyt. półmetek, studniówka, wesele), ale sam też zbytniej ochoty na chodzenie na jakiekolwiek dyskoteki to nie mam. Jeszcze jak sobie pomyślę, że puszczą mi eksplołżyn zamiast swojskich Bojsów to w ogóle ^^
Bardziej wolę kameralnie, przy ognisku nawet w pubie... Ale jak już człowiek jest na imprezie typu wymienione w nawiasie u góry to nóg nie odstawiam Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnia opcja Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mnie zmuszą, to pójdę..
Byłem chyba na trzech weselach, dwóch spotkaniach po szkole (po podstawówce i gimnazjum - z innymi ekipami, w tym samym miejscu xD), zaliczyłem dwie szkolne dyskoteki..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to jest komers ? bo ja juz gdzies to slyszala ale nie wie....

dyskoteki - fuj. jesli tanczyc, to w klubach gejowskich - maja swietnie dobrana muzyke.

swoja studniowke wspominam fantastycznie, polowinki zreszta tez ( w kraku i nie tylko mowi sie na to polmetek buhaha ) ;) jesli chodzi o wesela - uwielbiam, szczegolnie te wiejskie. jak sie bawic, to raz na jakis czas i na calego. moje wlasne bedzie wysmienite :D

koncerty - no ba... wczoraj bylismy na jednym - strachy na lachy, coma, myslovitz - szaaaaaaal :) nawet ' sciac wysokie drzewa ' zaspiewali :D
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię. Jestem spokojnym i cichym człowiekiem, który najchętniej spędzał by czas sam, lub z dziewczyną ewentualnie. Ale nie na pijackich imprezach, gdzie można słuch stracić. Dlatego nie wydałem nigdy ani złotówki na tego typu zabawy...
A nie, sorry, półmetek na studiach. Było tak średnio.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak Bebe i Bizzy. Jak impreza to kulturalnie (Laughing), tylko z ziomalami. ;f Nie cierpię wesel (jedno mi znowu grozi niedługo, ale nie dam się tak łatwo), dyskotek takowoż. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskoteki - brrrr, nuda.
Wesela - nigdy nie byłam.
Inne rodzinne imprezy - zależy, na niektórych czuję się skrępowana, bo co niby mam odpowiedzieć jakiejś starej ciotce, którą widzę pierwszy raz na oczy, która z kolei skrzeczy: "Moniczkooo, aleś wyrosła!". I zazwyczaj nie ma o czym rozmawiać. Co do jakichś zabaw: w sumie czemu nie...
Własne prywaty - to owszem, ponieważ ja wtedy ustalam warunki Laughing Wink
Koncerty - zależy. Nie wszystkie są takie "och i ach".

I tak najbardziej lubię improwizorkę, która charakteru typowej imprezy raczej nie ma... Ech, te noce spędzone na rozmowach ^^
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:

polowinki zreszta tez ( w kraku i nie tylko mowi sie na to polmetek buhaha ) Wink


Co się cieszysz? Very Happy Dla mnie "połowinki" brzmią jak jakieś cukierki czekoladowe, których połowa jest obgryziona Laughing A "półmetek" ma jasną wymowę Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam nie znacie się. Zawsze marzyłam o tym, by odśpiewać 'Białego misia' na jakimś wiejskim weselu buahhaaha do tego oczywicho jakieś disco polo - czadzior Laughing to jest klimat Cool
na mojej studniówce był zespół złożony z 3 dziadków i tak dawali po bandzie, że nie szło usiedziec Very Happy co chwile jakies Bailando cyz Spity Gonzales Laughing
no i nie ma nic lepszego niż święta rodzinne. :*
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sajmon napisał:
A "półmetek" ma jasną wymowę


mi polmetek sie kojarzy z... no, brzydko mi sie kojarzy :P rymuje sie tez brzydko :D
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komers -było fajnie jak na zabawe dla gimnazjalistów ,zabawa do 22 i do domu spać Smile
Wesela -tak ale tylko wiejskie -nie lubie sztywniactwa ,wielkich kreacji itd ,powinno byc na luzie i z przytupem :p

Dyskoteki lubie bardzo , nie cierpie Techno więc tylko takie omijam szerokim łukiem ,za to impreza w stylu lat 60 super zabawa Very Happy

KOncerty tak tak tak -choć na te lepsze nie zawsze jest kasa ! Confused
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskoteki - raz na rok Wink
Wesela - debiut bede miał 21 lipca Very Happy
Inne rodzinne imprezy - nie lubie
Własne prywaty - jak najbardziej Very Happy
Koncerty - o tak!
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywaty i koncerty - TAK!

Reszta... eee tam Wink
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie moj zywiol Wink Na weselu nigdy zadnym nie bylem (i nie zamierzam, akurat tego typu imprez nie lubie), natomiast wszelakie dyskoteki, polmetki etc - jak najbardziej tak! Tylko studniowka mnie irytuje z ta obowiazkowa napuszona forma, jakby nie mozna sie bylo po prostu napic i dobrze pobawic. Im wiecej ludzi tym lepiej sie czuje Wink

Co prawda nie umiem, ale za to bardzo lubie tanczyc, wiec preferuje spedy stricte muzyczne, najchetniej w rytmach jakiejs dobrej elektroniki albo reagge. Pogo? Czasami, jak jestem pijany i gra cos NAPRAWDE mocnego (ostatnio skakalem na koncercie hardcore'owym Very Happy ), dla jakiegos amatorskiego punka szkoda zdzierac butow Razz

Aha, jeszcze jedno. Bedac ogolnie zwolennikiem palenia cannabis indica i ropzpowszechniania tego zwyczaju jak najszerzej, na takich imprezach mimo wszystko preferuje alkohol. Ewentualnie jedno i drugie Wink

edit: 5 emotikonek w jednym poscie. Chyba moj rekord od miesiecy. Wybaczcie niski poziom wypowiedzi, ale wlasnie sie wygrzebalem z lozka i ledwo zyje.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię tego typu "masowych" imprez. Zwykle czuję się na nich zagubiony, a później zniesmaczony. Wiem, że to urąga zasadom kultury, ale zwykle odmawiam, gdy ktoś mnie zaprasza. I to bynajmniej nie dlatego, że tego kogoś nie lubię. Poza tym większośc osób zawsze ma partnera, a ja zawsze byłem sam. Przypomina mi się, jak 5 lat temu zwiałem przez okno ze studniówki...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Przypomina mi się, jak 5 lat temu zwiałem przez okno ze studniówki...


Oooo, opowiedz to bardziej detalicznie, proszę, proszę Wink

Wesel i wszelkich imprez rodzinnych szczerze nie znoszę i unikam niczym zarazy.

Imprezy w klubach typu połowinki a także bezokazyjne - tak, lubię, choć bardzo często przynosiły mi sporo frustracji z uwagi na trudności porozumienia się z ludźmi i poczucie wyobcowania. Ale teraz coraz z tym lepiej. Najgorsze, że nie lubię piwa co jest na tego typu imprezach dość niewygodne. Zawsze natomiast można robić za szofera, co z kolei jest funkcją o cholernie dużej zawartości kapitału społecznego.

W sumie najlepiej czuję się na domówkach, kiedy rozmów nie zagłusza jakieś techno z parkietu, mogę przyjść z winem (zgodnie z zasadą alkohol connecting people, a jak się ostatnio okazało - własny korkociąg ma jeszcze więcej kapitału społecznego niż szoferowanie chyba) i ogólnie jest przyjemna, bardziej kameralna atmosfera. W sumie chodząc na imprezy wolę gadać z ludźmi niż baunsować...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
własny korkociąg ma jeszcze więcej kapitału społecznego


Potwierdzam Cool

A przy okazji dobra rada: NIE należy otwierać korkociągiem szampana ani soków w kartonie Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra opowiem. Nie potrafiłem znaleźć sobie partnerki i wyszło na to, że będę jako jedyny sam. Tak prawdę rzekłszy, to w ogóle nie miałem ochotę iść na tą studniówkę. Ale w domu bardzo mocno nalegali, więc chcąc nie chcąc poszedłem. I od momentu wejścia na salę wiedziałem, że to miejsce nie dla mnie. Czułem się straszliwie głupio. Dlatego podczas poloneza potajemnie wymknąłem się z sali balowej, wszedłem do męskiego kibla (to było na parterze), otworzyłem okno i zwiałem. I nie wstydzę się tego.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też byłem sam na studniówce, bo jakaś dziewczyna, której nie znałem, z klasy równoległej najpierw powiedziała, że pójdzie, a potem zmieniła zdanie. Miałem jakieś 3 tygodnie chyba, ale jużn ikogo nie znalazłem. Głupio się czułem Confused
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli za rok czeka mnie zajebista studniówka...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Czyli za rok czeka mnie zajebista studniówka...


Na studniówce (jak i na półmetku) nigdy nie jesteś sam Mr. Green Przekonało się o tym paru moich kumpli ^^

Żart, żartami, ale na dzień dzisiejszy to i ja nie mam z kim iść na studniówkę (a nie pójdę z tą samą, co na półmetek, bo to by już wyglądało, że coś jest na rzeczy a przecież nie jest xD)...
Druga sprawa to wesele siorki w połowie wakacji... Żesz kurdę, idę się przejść na wioskę ^^
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, może ja jestem już z innego pokolenia, ale w moich czasach jeśli nie miało się z kim pójść na studniówkę to nie był jakiś dramat, bo takich osób było mnóstwo. Tragedia to by była dopiero wtedy, jeśli nie ma się z kim tańczyć poloneza, ale to akurat można robić np.: z lubianą koleżanką z klasy, niekoniecznie z dziewczyną czy partnerką na całą imprezę.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim regionie przyjął się ostatnio taki zwyczaj, żę tylko wybrani tańczą tego poloneza, paru przestawicieli z klas. Mi to graj, chociaż jeśli przyjdą wybierać z mojej klasy to nie wiem kto się zgłosi xD
A z tą bytnością na imprezie sam, to myślę, że nic się nie zmieniło od "twoich" czasów Le_mmorze... U mnie na półmetku z 5/6 kolegów przyszło samych, ale nie sądzę, żeby się źle bawili, nie pozwalano im na to ^^
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, więc co tak narzekacie? Wink

A polonez to jest wspaniała sprawa, na mojej studniówce tańczył cały rocznik i uważam, że jest to doskonały pomysł...kapitalnie wygląda ten długi, dostojny korowód...wcześniej jest mnóstwo śmiechu na próbach...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek