FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
THE ROLLING STONES
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

The Rolling Stones?
Aaaa! Kocham!
11%
 11%  [ 8 ]
Lubię/szanuję
64%
 64%  [ 45 ]
Nie zachwyca
17%
 17%  [ 12 ]
Wiecznie nacpani szatanisci (dla Teologa)/ nie lubię
7%
 7%  [ 5 ]
Ale jakie lawiny?
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 70

Autor Wiadomość
Mary



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ich poznałam i poznaję dopiero od jakiegoś tygodnia. Domyślam się, że to raczej wstyd, ale lepiej późno niż wcale

Kupiłam ich płytę - Sticky fingers i oceniam ją 9/10

Płyta naprawdę jest genialna i wiem, że to dopiero początek mojej przygody muzycznej z tym zespołem.
I w sumie rację miał pewien recenzent, który napisał, że "muzyka, tak gęsto napakowana odniesieniami do „używek”, że wystarczy polizać płytę, by odjechać do końca tygodnia."

Zgadzam się.

"Wild horses", "I got the blues" - cudo! Smile
_________________
You can be anything you want to be,
just turn yourself into anything you think that you could ever be.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak koleżanka powyżej też dopiero tydzień temu zacząłem ich poznawać i też w sumie może i to wstyd, że tak późno no ale... cytując koleżankę "lepiej późno niż wcale". Razz
Planuję ich poznawanie chronologicznie płyta po płycie bez przeskoków. Na razie ściągnąłem sobie ich trzy pierwsze albumy. I aż nadziwić się mogę jak ja mogłem wcześniej tego nie zechcieć poznać, toż to przecież moje brzmienia są! Surprised Przebili u mnie prywatnie Beatlesów, z którymi ostatnio zacząłem się coraz bardziej utożsamiać. Razz A zaraz pewnie będą na równi z Doorsami! Laughing W ogóle dzięki Stonesom choć nie znam ich za dużo to jednak coraz bardziej zaczynam się utwierdzać w przekonaniu, że moją ulubioną dekadą w muzyce są zdecydowanie lata 60-te! Very Happy Tak obok Doorsów, Beatlesów, Animalsów, debiutu Floydów i Crimsonów to jest to moja święta trójca... no ok, nie trójca tylko... ekhem... wychodzi na to, że szóstnica, no ale chuj z tym i tak wiecie o co mi chodzi! Razz
Lata 70-te pomimo iż tam jest większa różnorodność i mam na temat tej dekady większą wiedzę i trochę dłużej w niej siedzę to jednak obecnie są u mnie minimalnie za 60-tymi, ale o tym szerzej z chęcią napiszę w temacie poświęconym dekadom. Razz

A i BTW: Konsekwencją tego, że nie zainteresowałem się nimi wcześniej jest to, że zaczynam żałować, że nie wybrałem się na ich koncert na Służewcu w 2007 roku! Sad A teraz to nie wiem czy do Polski jeszcze w ogóle przylecą... Kurde, no jak mogłem zmarnować taką okazję. Sad Gdybym się tylko nimi wcześniej zainteresował i jeszcze miał z kim iść...
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się w Stonesów kiedyś próbowałem zagłębić i zafundowałem sobie przesłuchanie ich pierwszych płyt. Jak to zwykle bywa - mało odkrywcze granie, taki blues czy tam rhythm'n'blues, jeszcze bez żadnych zapowiedzi własnego stylu. Za to na przełomie lat 60. i 70. mieli już zdecydowanie coś swojego, chociaż dalej sięgało się im po bluesy. W ogóle to trochę zlewka, bo Stonesi to w końcu brytyjska kapela grająca wybitnie nie-brytyjską muzykę Smile No ale takie były czasy, Zeppelini też przecież wyrośli z amerykańskiego bluesa.

Z utworów absolutnie uwielbiam "Gimme Shelter" i "You Can't Always Get What You Want".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You Can't Always Get What You Want jest wkurwiające przez ten chórek poznańskich słowików w studio. Dlatego najczęściej słucham wersji live z Flashpoint.
Oni mają dryg do tych gospelowych rzeczy, ale w sumie nie zawsze mi się to podoba.

Z drugiej strony początek ich działalności to taka typowa papka rock'n'rollowa. Ich styl można dopiero odnaleźć gdzieś od Beggars Banquet. Po nim każda kolejna płyta to lawinowy klasyk. Kończy to dopiero Goats Head Soup, choć już wtedy nie musieli nic udowadniać.

Dałbym wiele by jeszcze przed końcem kariery nagrali jeden album. Pożegnalny, kończąc dyskografię w podobny sposób jak ich kumple z Liverpoolu.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:


Z utworów absolutnie uwielbiam "Gimme Shelter"

Mój absolutny faworyt. Moment kiedy kobitka wchodzi z "Rape, murder; It's just a shot away, It's just a shot away" i łamie się jej głos- absolutne ciary. Mistrzostwo świata ten numer.

Zawsze też uwielbiałem Paint it Black- po prostu za genialną melodię.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paint it Black jest niesamowicie magiczne. Kiedyś szukałem innego ulubionego kawałka i nie mogłem znaleźć. A wszystko podbudował koncert na Służewcu. Zjechali z rampy służącej za małą scenę i ciemno się zrobiło na głównej. Cisza, słychać tylko ludzi. A nagle Keith zaczyna grać pierwsze dźwięki. No magia ludzie mówię, jedno z najlepszych muzycznych doznań mumin_kinga.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde, jak ja mogłem zapomnieć o "Paint It Black"?? No przecież! Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Paint It Black to Paint It Black, ale ja to ja, lubię takie numery podbite świeższym brzmieniem Wink Moim faworytem jest cover Glenna Tiptona, tego z Judas Priest.

W ogóle mnie chyba nigdy tak do końca nie złapią Stonesi. Wiadomo, Satisfaction czy Angie fajne - ale bez podniety. Za to przecholernie mnie buja Start Me Up. No ale poza tym jestem mało tró - bardzo lubię Miss U i Anybody Seen My Baby Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mary



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanie, drodzy słuchacze Rolling Stonesów - jaką następną płytę po "Sticky fingers" polecacie?
Jeśli chodzi o płyty to kupuję, rzadko ściągam. Ot, takie moje hobby, niestety dość kosztowne. Ale za to jak się już kupi upragnioną płytę to radocha podwójna. Przynajmniej ja tak mam Wink


Czekam na odpowiedzi, co polecacie? Smile
_________________
You can be anything you want to be,
just turn yourself into anything you think that you could ever be.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beggars Banquet, Let it Bleed i Exile on Main Street.

Wraz z Sticky Fingers to koran dla fana Lawiny.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Mary



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Smile
_________________
You can be anything you want to be,
just turn yourself into anything you think that you could ever be.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://youtu.be/rPFGWVKXxm0

Nowi Stonesi na składankę z okazji 50 lecia istnienia. Ja chcieć więcej, klasyk w stylu Jumpin' Jack Flash.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
masterpiece



Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zaznaczyłem Lubię/Szanuję. Co do Stonesów to dopiero teraz posłuchałem ich kawałków. Jednak gdyby nie wy to nie wiedziałbym od czego zacząć i wszedłem na jeden z topów gdzie były ich kawałki i ściągnąłem pierwsze 10 (uzupełniłem je o jumpin flash i honky tonk woman) i mogę śmiało stwierdzić (to jest to czego szukałem!). Po prostu zgrałem sobie na telefon i słuchałem i od razu polubiłem. Co do 50-lecia to z tego co wiem nowy album ma zawierać oprócz starych hitów 2 piosenki. Pierwsza to "Doom and Gloom" (link do niej podał mumin_king) i jeszcze jedna. Sam uważam że toż to zbrodnia żeby na półwiecze istnienia dawać składankę! Ale ten nowy singiel mnie się nawet podoba i jak przyjadą do polski muszę się koniecznie tam znaleźć. I jeszcze jedno co mi się w Rolling Stones podoba że bodajże w 2011 roku wydali chyba z 5 koncertówek co Queen nie są w stanie zrobić! Tylko nie wiem czy to prawda bo jak wiemy wikipedię każdy może edytować.

A i jeszcze jedno, RS na początku istnienia wydawali 2 wersje albumów: amerykańską i brytyjską. Czy obecnie jest remastering tych albumów?
I w jakiej wersji są sprzedawane?

Z góry dzięki za odp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy wcześniej jakoś specjalnie nie ceniłem tego zespołu,aż do momentu kiedy to sięgnąłem jakieś 2tyg. temu po książkę Billa Wymana-The Rolling Stones (świetnie się czytało tą 500 stronicową encyklopedię Wink ). Przy okazji zacząłem słuchać poszczególnych albumów i w końcu ta muzyka do mnie trafiła. Z tych płyt,które znam najbardziej przypadły mi do gustu Beggars Banquet,Let It Bleed,Sticky Fingers i Steel Wheels (to już trochę inne granie,ale takie Terryfying,Hearts For Sale czy Rock and a Hard Place są po prostu zajebiste Wink ). Stonesi mają to do siebie,że ich płyty często bywały nierówne,ale ilości kapitalnych numerów może im pozazdrościć niejeden wykonawca. A Doom and Gloom jak dla mnie jest kapitlany-w senie nie ma w nnim niczego odkrywczego,ale 95% obecnych muzyków nie byłaby w stanie nagrać czegoś takiego. Marzy mi się,że jednak ruszą w ostatnią trasę,ale to już chyba jednak niemożlie Confused.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś w nocy skończyłem czytać Rolling Stones Prawdziwe Przygody, Stanleya Bootha. Wszedłem na neta i pierwszy komentarz jaki znalazłem o tej książce był negatywny.

No, ale ja polecam głównie dlatego, że książka jest w porządku napisana a przede wszystkim nie obejmuje 50 lat tylko jakieś 6-7 przy czym głównie skupia się na koncertach Rolling Stonesów w Ameryce po śmierci Briana w międzyczasie nawiązując do początków zespołu i postaci samego Jones.
Poza tym pisana jest w formie opowiadania a nie przytaczania suchych faktów co chyba było głównym zarzutem poprzedniej książki o Stonesach, którą czytałem (Według Rolling Stones, jakby ktoś chciał, choć akurat ten zarzut muszę przyznać tyczy się tylko początków i tak jakby trafia do samych Stonesów, bo to książka pisana słowami ich czterech).

Miło naprawdę miło.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=JkbcuKxqmAM&feature=player_embedded

Poprawił mi humor ten filmik zdecydowanie Very Happy. Myślałem,że Florence na wejściu chce zepchnąć Jaggera ze sceny. Świetnie się to ogląda, mimo, że na bank nie jest to najlepsze wykonanie Gimme Shelter w historii, to ma w sobie coś humorystycznego jak dla mnie Wink. I nie wiem jak Mick to robi,ale mając prawie 70 lat On dalej biega po scenie jak 20 latek Shocked

A wykonanie Midnight Rambler z Mickiem Taylorem to klasa sama w sobie.

Niech tylko ogłoszą jakiś koncert w PL lub w okolicach-muszę tam być!
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masterpiece



Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 18

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam linka bo na telefonie patrzyłem chyba Onet.pl ale mam zapisane w zakładkach i jak będę miał czas to wyślę link.

A w nim gitarzysta Ronnie Wood twierdzi że grupa nagra jeszcze co najmniej jeden krążek.
Opowiada też że lepiej się nagrywa niż kiedyś gdy byli zainteresowani używkami i nagrania trwały chyba od kilku tygodni do paru miesięcy. Powiedział również że przykładem tego jest to że najnowsze utwory "One More Shot" został nagrany we wtorek a "Doom And Gloom" w środę.
Kiedyś nie daliby rady w tak krótkim czasie nagrywać kawałki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałbym, żeby to było jakieś pewniejsze źródło.

Znaczy byłoby świetnie jeśli to prawda, ale jednak wg. portali typu Onet Watts miał odchodzić dwa razy a sam Wood chyba z dziesięć razy wyrzucany ze Stonesów.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyta to niekoniecznie dobry pomysł. Poprzednia była przeciętna. Dobra trasa na koniec, najlepiej złożona tylko z kilkunastu wielkich koncertów i emerytura. Już chyba czas.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LepP napisał:
Płyta to niekoniecznie dobry pomysł. Poprzednia była przeciętna. Dobra trasa na koniec, najlepiej złożona tylko z kilkunastu wielkich koncertów i emerytura. Już chyba czas.


mimo powielanie schematów na Bigger Bang (choćby Rough Justice, które brzmi jak marna kalka Brown Sugar) i sporo wypełniaczy to myślę jednak, że ten album spełnił swoje zadanie. Kilka niezłych numerów z Rain Fall Down na czele.
Dwa ostatnie utwory z Grrrr pokazały, że jednak coś jeszcze mogą z siebie wykrzesać. One More Shot co prawda nie błyszczy jakoś specjalnie ale Doom and Gloom to dla mnie strzał w dychę. Takie Jumpin' Jack Flash z lepszą produkcją.

Zresztą co to za różnica, jakby ruszyli w trasie po albumie to i tak by zagrali z jeden kawałek pewnie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy jakoś za nimi nie przepadałem, ale w ostatnim czasie przesłuchałem tę ich nową składankę "GRRR!" (w wersji 4-płytowej) i było mi bardzo miło. Smile Mają kilka nieśmiertelnych hitów, a poza tym w zasadzie same dobre lub co najmniej niezłe piosenki (mowa o składaku).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
masterpiece



Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 18

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

One More Shot też mi się nie podoba. Doom And Gloom tak mi się spodobał że cały czas słucham go na telefonie. Liczyłem że jak to ma być trasa na 50-lecie to może Bill Wyman by do nich wrócił bo Mick Taylor po co jak mają Ronnie'ego. A tak w ogóle wiadomo coś o koncercie w Polsce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może (jeszcze) nie dojrzałem do tego typu muzyki, ale - być może mnie zlinczujecie - najbardziej przereklamowany zespół świata. Poza kilkoma hiciorami ich płyty są nudne, nijakie i nieodróżnialne od siebie. Może powinienem kiedyś jeszcze przesłuchać to na spokojnie, może po kilku latach przerwy w końcu "zaskoczy", ale jakoś niespieszno mi do tego.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rotfl "dojrzewanie do Rolling Stones"
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu, keith sie spasł jak dzika świnia jak go tak w nocy na koncercie widzialem. l'massacre. szkoda, ze grali tylko dwa kawałki, a jakis ziutek w łancuchach i kiecce meczyl ludzi z pol godziny, no ale trudno. trzeba zaakceptowac, ze na swiecie są tez ludzie z kiepskim gustem muzycznym Razz

haes - bo widzisz, oni generalnie raczej nie ewoluowali. oni zaczeli gdzies tam w tej pierwszej polowie lat 60., osadzili swoją tworczosc w jakims stylu, ktory wtedy zdobywal popularnosc i ... tam juz zostali w sumie Wink ja z tego powodu tez sie jakos do nich nigdy nie moglem przekonac do konca, ale nie do nich jednych. the who do dzisiaj poza kilkoma kawalkami w sumie mnie nudzi i nocny koncert to niestety potwierdzil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak oni są przereklamowani to przereklamowana jest cała muzyka.

Tak czy inaczej faktycznie Keith chyba przestał dbać o wygląd. Nie farbuje włosów, spasł się. No, ale 2.5k lat w dobrej formie wystarczy.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
jezu, keith sie spasł jak dzika świnia jak go tak w nocy na koncercie widzialem. l'massacre. szkoda, ze grali tylko dwa kawałki, a jakis ziutek w łancuchach i kiecce meczyl ludzi z pol godziny, no ale trudno. trzeba zaakceptowac, ze na swiecie są tez ludzie z kiepskim gustem muzycznym Razz


Faktycznie Keith nie wygląda szałowo,ale czy kiedyś było inaczej? Laughing. Ogólnie to się wkurzyłem,bo czekałem do 4 rano po to,żeby zobaczyć tylko 2 kawałki w wykonaniu Stonesów Twisted Evil,a taki Waters,Springsteen,czy nieszczęsne The Who (przy którym zasnąłem i przegapiłem Nirvanę+Paul M-ale jak oblukałem na youtubie niewiele straciłem Razz ) mieli po pół godziny,albo i więcej.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej w druga stronę. Stonesi zagrali tylko 2 kawałki, a nie dostali możliwość zagrania dwóch. Dziś i w niedzielę grają w Newark i trzeba siły rozłożyć.
Jest gdzieś cały koncert do pobrania lub zobaczenia w streamingu?
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj lemur osiągnąłby orgazm. Nie dość, że pojawiła się Lady Gaga to jeszcze do Tumbling Dice wpadł Bruce Springsteen.

Szalona noc.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Mj22



Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest może szansa na to, że Stonesi wydadzą na DVD któryś z jubileuszowych koncertów? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek