FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Muse
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc jestem troszeńkę pijany i słucham tego nowego dzieła chyba trzeci raz jak dotąd. I mam dylemat. Bo z jednej strony te kawałki, które brzmią bardziej queenowo niż Q+PR są cudne, aż mi się przypomniało co ja robię na tym forum; te w stylu Absolution czy odgrzewanie Showbiz (chyba) też; ale po kiego wała ten Szopen? Ja rozumiem że United States Of Eurasia i że był jakiś arabski motyw to teraz wrzucimy muzykę europejską, ale pasuje tu gorzej niż żywi aktorzy w nowych Gwiezdnych Wojnach. MK Ultra to ultragofer też, ale następujące po nim I Belong To You czy jak tam tak mi dobrze robi, że niemoge. Tu teges, tam jakiś bidżisowy bas, tu ni z tego ni z owego opera, a Bellamy udaje Freda i znowu początkowy motyw. Prześmieszne i, że zacytuje pewnego patafiana uroczo pretensjonalne, chociaż rzeczony patafian nie mówił konkretnie o tym kawałku, a o całej płycie, nie słuchając jej zresztą w całości i, co najzabawniejsze w tej dygresji, nazywa się lemur. A któryś kawałek w jednym momencie w chórkach brzmi jak zdaroniały soad. No i na koniec ta nibyklasyczna suita ciągnie druta moim zdaniem dosyć, z wyjątkiem początku może. Jak wspomniałem mam dylemat.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaa cater żyje!

caterkiller napisał:
No więc jestem troszeńkę pijany

taaa "troszeńkę" już ja to widzę Wink

a ja poznałem Absolution i całkiem fajne to jest! Czasami faktycznie queenami zalatuje ale znowu nie aż tak bardzo jak z tych 3 kawałków z nwej płyty króe dotąd przesłuchałem.
NIe mam jeszcze ulubionych, ale nie licząc gorfowatego Falling Away with You to ta płyta słabych punktów nie ma chyba.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Absolution się ogólnie świetnie nazywa, nie przeskoczą jej już raczej. Od momentu kiedy usłyszałem słowa this is the end rozpoczynające płytę, wiedziałem, że ją pokocham. Potem co prawda mi się przejadła i zrozumiałem że Muse to komercyjne gówno dobre dla takich jak Ty, NAR, a ja powinienem się żywić tylko tró-rockiem w stylu King Crimson i Radiohead, ale i tak coś tam. Właśnie słucham, jestem pijany i szczęśliwy, zaraz będzie Time Is Running Out <3
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR, sam jesteś gofrowaty

Kater, kij Ci w Bukę
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a niby nie jest to gofer? Wink

caterkiller napisał:
Time Is Running Out <3

ichni pierwszy kawałek jaki usłyszałem \o/
znaczy no dobra gdzieś tam mogłem słyszeć jakieś gofrowate Black Hole czy inne Starlight ale kto by to liczył.

caterkiller napisał:
Muse to komercyjne gówno dobre dla takich jak Ty, NAR, a ja powinienem się żywić tylko tró-rockiem w stylu King Crimson i Radiohead, ale i tak coś tam.

wielki trurockowy cmok :***

<patrzy na zegarek>
ta... dobra idę się uczyć juro mam sprawdzian, czas zacząc edukację do niego Rolling Eyes
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 3:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprising <3 reszta tesh w pytę Wink

Loveeee is our resistanceeeeeeee - drugi Fred, aż sie łezka człekowi w oku kręci chlip chlip....
Powrót do góry
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeju. Już gdzieś o tym wspominałem. Poza United State of Eurasia wcześniej nie znałem nic. Aż 2 dni temu Time is running out z Wembley http://www.youtube.com/watch?v=pzpGk44UXKQ
i magicznie się zaczęło. Ressistance jest genialna płyta. Do Absolution i Showbiz już tak entuzjastycznie nie podchodzę. Źle powiedziałem. Są też świetne. W całości słucha mi się wyśmienicie ale do ich ostatniego dziełą to bez porównania. Pojedyncze utwory tak, ale jako całość ... aphi. True fani na ich forum kiedyś mieli ankietę i zaznaczyli, że najlepsza płyta to ta Orgin coś tam coś tam. Warto? Zresztą co ja się Was pytam. Muse może być moim 2 zespołem, którego dyskografię poznam w całości Laughing
Utwór Resistance ... ja cież *** *** *** *** niemożliwie wyczepisty jest ten kawałek. Rzekłem.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wassssssss, obczaj to

http://www.youtube.com/watch?v=D-aTkVEajSA
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym przesłuchaniu... nie tak dobre. A przynajmniej NA RAZIE nie zapadło mi w pamięci. W każdym bądź razie Muse jako całość jest w tym momencie ostro przeze mnie badane a płyta Resistance. Gdyby jej nie było to.... bym mógł swobodnie poznawać resztę Wink Ale dzięki Smile
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tę wersję znacie?
http://www.youtube.com/watch?v=aTTyzfF_TCU&feature=related

EDIT: i to discopolowe solo na końcu - jeśli jeszcze ktoś uważa, że Black Holes And Revelations to plastikowy album, to ja nie wiem co myśleć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie wiem o czym mówisz. Mnie się ten Twój kawałek wyżej polecony (?) w zupełności podoba

EDIT
Muse to jest dla mnie zupełny fenomen. Te chórki, te instrumenty... to jest drugie Queen ... śmieszne mi się wydawało wasze mówienie, że mają bardziej queenową Razz płytę niż sam Queen. Ale no normalnie im się to udało. Może nie jest tak, że słyszę Fredka, no ale... powalające Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile faktycznie Resistance jest świetną płytą (z tego co do tej pory poznałem chyba moją ulubioną po Absolution), ale jednak troszkę zbyt queenowa. O wiele bardziej mi się podobało jak brali inspiracje od Queen ale pozostawali przy swoim stylu jak na Absolution.
Ale faktycznie nowa płyta BAAARDZOOoo ooo o fajna jest. ooo
Najmniej mi się podoba chyba mk ultra.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dosyć lubię Muse, oczywiście jak ich usłyszałem to wręcz bardzo, ale ja zawsze dopiero widze dobrze zespół w swoim świetle i oceniam po czasie i przy wszystkich zaletach denerwuje mnie cholernie histeryczny wokal przez co zalatują lekko "emowatością".
Powrót do góry
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
denerwuje mnie cholernie histeryczny wokal przez co zalatują lekko "emowatością".

dla mnie to jeden z głównych plusów zespołu Cool
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekko? Spójrz na nich i znajdź 10 szczegółów odróżniających ich od emo, to będziesz mistrzu Very Happy
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to, jak bardzo pokomplikowana i bogata aranżacyjnie jest ich muzyka? <fuck, zabrzmiałem jak jakiś tró fan>
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zahaczamy o emo więc ja się spytam. Jaka właściwie muzyka jest "właściwa" dla emo. Bo szczerze mówiąc wiem jak wyglądają ale nic poza tym. A od Muse to Ty się odczep. Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponoć Placebo to muza emo
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
ponoć Placebo to muza emo


Błagam... Confused

Chyba głównie takie rzeczy jak 30 Seconds To Mars, w jakimś tam stopniu My Chemical Romance, itp...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytałem poczytałem na wikipedi i za cholerę nie mogę wpasować Muse w to "emo". Ale poczekajmy na Ziutka bo ma coś do powiedzenia nam

EDIT
I od czego to się zaczęło. Też ten histeryczny ... "emowaty" jak to kwak określił woakal jest jednym z największych plusów dla mnie w Muse
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba pomyliłeś nazwy, bo 30 sconds to mars tak bardzo emo nie brzmią, natomiastMy Chemical Romance to sztandarowy wykonawca tego nurtu Wink
W7, Ty się podniecasz Radioheadem, nie dogadamy się za członka ;]

A Placebo akurat jest naprawdę słuchalne, nie ma tej histerii w wokalu, co u MCR czy Muse właśnie.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dogadamy się dogadamy. Kwestia tego, że Ty np. słuchasz i Ci się to podoba dajmy na to Megadeth. Ja po prostu bym nie mógł. Tu mi (i chyba nie tylko) chodzi o to, że Muse nie jest (?) przedstawicielem muzyki, z którą utożsamiają się dzisiejsze emo. Ja się pytam bo tego nie wiem. Bo z tego co przeczytałem to emo byli (są?) akomercjalni więc nijak by im to było po drodze. A może się mylę?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
daga napisał:
ponoć Placebo to muza emo


Błagam... Confused



To nie ja wymyśliłam tylko szacowny TR. Pewnie przez wzgląd na wygląd Laughing
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30STM ma w sobie dużo mniej emo niż Molko i spółka...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żebyś był wyrocznią czy cuś Razz no ale jak tak to kicham na to i staję się Emo. Cool
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO już prędziej "emo" pasuje do Placebo muzycznie niż do Muse... Choć muzycznie niby nie pasuje- to już image mają tak emo jak się tylko da, sorry.
Z drugiej strony- konia z rzędem temu, kto wyjaśni mi co znaczy "muzycznie" emo...
PS
w-7- mówiąc Molko i spółka mówiłem o Placebo- nie o Muse Wink

I akomercjalne emo to może faktycznie było gdzieś w latach 90-tych- dziś to jest zupełny mainstream...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo_%28muzyka%29
Tak to tłumaczy wikipedia.

Mnie tam to nie do końca interesuje do jakiego to nurtu przynależy. Podoba się mi więc nie będę się czegoś wypierał tylko dlatego, że jest to komercyjne/emo/niepopularne.../ itd
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słucham sobie i... kur. to I Belong To You jest prześwietne!
Ten niby taneczny niemal popowy rytm na początku, prześwietny wokal te ala operowe wstawki, świetne to jest. Nieco podobne jest Undisclosed Desires. Znaczy też taki rytmiczny, taneczny nastrój, ale to absolutnie wspaniale pasuje do kawałka. Aż sam się dziwię. Wink
Tak, ta płyta jest najlepsza od czasów Absolution.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że NAR jest moim niedoskonałym, ale całkiem zdatnym klonem.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też cię koffam ;*
chociaż ciągle muszę pracować nad odpowiednią ilością sarkazmu w moich postach Confused
dobra wracam do House'a i Coxa w ramach korków.

a w ogóle to wal się
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Nie Lip 04, 2010 12:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek