FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Muse
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 3:03 pm    Temat postu: Muse Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy brytyjski zespol, grajacy cos w stylu alternatywnego rocka. Powstal w 1994 i niezmiennie tworzy ich trzech muzykow.

Nie interesowalem sie za bardzo nimi, moze slyszalem tylko wczesniej utwor Hysteria, ale wpadli mi w oko przy promowaniu ostatniego krazka Black Holes And Revelations utworem Supermassive Black Hole, czy nastepnymi singlami z tego swietnego, jak na moje ucho albumu.

Pierwsze piosenki wydają sie być bardziej ostre, gdzie rzeczywiscie mozna sadzic, ze graja alternatywny rock, natomiast przy ostatniej plycie nieco sie wyciszyli i postawili na technike, aranzacje.

Jak zauwazylem Muse probuje wyrozniac sie teledyskami. W kazdym wprowadzaja jakies efekty komputerowe choc np w przypadku Plug In Baby nie zawsze udane .. choc pomysl fajny.

Bardzo polecam ta formacje, ktora na swoim koncie ma poki co piec plyt:
Showbiz (1999)
Origin of Symmetry (2001)
Hullabaloo (2002)
Absolution (2003)
Black Holes and Revelations (2006).

Wiecej o Muse na Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Muse, lub ich oficjalnej stronie www.muse.mu/
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię!!! W tym roku będą na Open'erze co może sprawić, iż wreszcie odwiedzę tę zacną imprezę.

Ciekawy wokal, fajna, nieco odhumanizowana atmosfera utworów, sprawiająca, że brzmią one jednocześnie klasycznie i bardzo nowocześnie. Ogólnie - świetny, prawdziwie rockowy zespół umiejący przyłożyć zarówno gitarowo jak i doprawić to pięknymi klawiszami.

Ulubione utwory..."Thoughts of Dying Atheist", "Bliss", "Time Is Running Out"
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/


Ostatnio zmieniony przez lemur dnia Czw Kwi 12, 2007 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię, jeden z moich ulubionych zespołów tak fsumie. Pompatyczne klawisze i pretensjonalny wokal (co często mi sie zdarza czytać o Muse) to dla mnie akurat główne zalety tej kapeli. Cool Świetnie się tego słucha, zwłaszcza jak Bellamy wchodzi w histeryczne tony i śpiewa jakby Bóg-wie-co-się-działo. Najlepsza płyta to imo Absolution albo Showbiz. Na tym drugim jest trochę gofrowych upychaczy, ale chociażby utwór tytułowy czy Falling Down miażdży. ;f Za to ulubiony utwór to Darkshines z Origin Of Symmetry. Black Holes & Revelations nie lubię - wydaje mi się przekombinowny i nudny, pozbawiony tej energii z wcześniejszych płyt. Podobają mi się tylko bodajże trzy ostatnie utwory.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie znam tylko Starlight i Supermassive Black Hole, chociaż na kompie mam ich całą dyskografię, która... nie została przesłuchana ( i tu pewnie się zastanawiacie po co w ogóle ściagnąłem, no ale czego się nie robi dla drugiej osoby... Wink ). I wyłącznie na podstawie wspomnianych kawałków mogę stwierdzić, że jest to przebojowa, tajemnicza i wpadająca w ucho muzyka, której jednak czegoś brakuje, aby zawojowała moją duszę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*DELETED*
_________________
There Must Be More To Life Than This


Ostatnio zmieniony przez Mariusz dnia Czw Sty 03, 2008 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Nie znam...


Czy Ty słuchasz w ogóle jakiejkolwiek innej muzyki prócz Queen i Depeche Mode? Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muse to była miłość od pierwszego odsłuchu. I wejrzenia też Wink - bo stało się to parę lat temu, gdy na MTV2 zobaczyłam ich teledysk do "New Born". Bajkowość, tajemnica, emocje... mocne wrażenie.
W całości znam 2 ich płyty - "Origin" i "Absolution". Lubię obie, z jednoznacznym jednakowoż wskazaniem na tę pierwszą, dużą ciekawszą, moim zdaniem. Na "Absolution" najbardziej lubię "Stockholm Syndrome".
Niestety... to, co słyszałam z ich ostatniego albumu nie zachęciło mnie do wgłębiania się weń Sad. Ale zachwyt dwiema ww płytami niezmienny...
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szalony Rodżer



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: z nienacka(stare ale dobre :D)

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieją ponad 10 lat.. a ja dopiero niedawno o nich usłyszałem Sad Aż szkoda.. ale Muzyka świetna.... Jeden z lepszych zespołów Rockowych mlodego pokolenia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tirakori



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe teledyski i całkiem nie zła cała reszta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tirakori napisał:
ciekawe teledyski i całkiem nie zła cała reszta

Teledysk do Starlight ogranicza się do zespołu grającego na jakimś statku. Kawałek zresztą równie ciekawy, imo. ;P

Po gruntownym namyśle (a raczej słuchaniu Muse'a cały dzień, przez co już wyłazi mi uszami) stwierdzam, iż ( Cool ) Absolution to ich najlepsza płyta. Chociaż brakuje mi tu tych histerycznych partii Bellamy'ego, jestem w stanie słuchać jej w całości. Z reszty najchętniej zrobiłbym sobie składankę, bo Showbiz przewijam średnio co drugi utwór a Origin Of Symmetry zaczynam słuchać od Screenager. Laughing
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przed Screenager są chociażby tak genialne rzeczy jak Bliss, New Born i Citizen Erased...

Zgodzę się natomiast, co do Absolution - to chyba również moja ulubiona płyta Muzy. Można się krzywić, że jest bardziej "przebojowa" od poprzedniczki, ale daj szatanie wielu zespołom takie hity..."Time Is Running Out", "Hysteria", "Stockholm Syndrome" (porażający jest wokal w refrenie..."abandon you"). A na koniec jeszcze taka perełka jaką jest "Thoughts of Dying Atheist"
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w moim odbiorze Absolution w porównaniu do Origin jest nie tyle przebojowa, co... monotonna. Ma to swoje plusy, oczywiście. Dopaść może człowieka ta niezwykła klimatyczność, gdy słucha się tej płyty na późnojesiennych spacerach melancholijnych i takie tam.
Ale Origin...Exclamation
Różnorodność, feeria barw, szaleństwo!... (Ale w tym szaleństwie jest metoda.). Niezmienny zachwyt. Brak znużenia.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Ale przed Screenager są chociażby tak genialne rzeczy jak Bliss, New Born i Citizen Erased...

No co do Citizen Erased to racja. ^^ A co do Showbiz to przesadziłem - gofrowych kawałków jest ze 4. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem kilka utworów i to dopiero niedawno Shocked

to mnie rozbraja

http://pl.youtube.com/watch?v=YYakfz7ZPqM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszukiwarka mówi, że tematu o Muse oczywiście nie ma. Gabinet mógłby coś z tym zrobić we sumie... Confused

W każdym bądź razie już od jakiegoś czasu miałem się zainteresować tą że kapelą, ale jakoś to odkładałem. Dzisiaj usłyszałem "United States of Eurasia" i pomijając, że brzmi to jak kopia Queen to jest tam wpleciony najlepszy kawałek Chopina ever więc powiedziałem sobie: DOŚĆ! Toć to znak od Allaha, trza to bliżej poznać.
A więć pytam się grzecznie, z czym to się je? Mają oni jakieś swoje ANATO czy Mastera?
Znaczy od czego zacząć, co? Bo dotąd słyszałem kilka hitów pokroju Starlight, ale podobno zespół ma do zaoferowania coś więcej. Więc...?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda Muse już nie bardzo słucham (a ostatni post w tym temacie jest z zamierzchłych czasów, kiedy byłem jeszcze uzależniony od kurwysy), ale potwierdzam, co pisałem wcześniej: na początek najlepsze imo Absolution - różnorodne, monumentalne, pompatyczne i wszystkie kawałki trzymają poziom; albo Showbiz - bardziej rockowe i energetyczne. Black Holes... unikaj, bo to parodia tego zespołu, który w sumie sam w sobie jest dosyć karykaturalny.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"The Resistance" jest już , ze tak powiem ogolnodostepny do odsluchania Laughing . Na razie nie moge sie przekonac do tej plyty, niby dobra, taki konceptalbum ale nie ma jakiegos tam wielkiegoi kawalka.


Ze starszych rzeczy -

* Citizen Erased
* Unintended
* Feeling Good.mp3
* Escape
* Megalomania

oraz pelne albumy
Absolution
Black Holes and Revelations
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nowej płyty słyszałem na razie tylko "United States Of Eurasia". Niezła rzecz, choć miejscami bardziej queenowa od utworów Queen, zresztą oceńcie sami:

http://www.youtube.com/watch?v=eB1OkuN8vdU
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, całkiem niezłe, Queen+arabskie motywy+kicz+megapatos. Klasyczna końcówka już ciężka do przetrawienia, ale myślę, że dałbym radę, jeśli reszta płyty trzyma podobny poziom. Na pewno lepszy kierunek niż te plastikarstwa z Black Holes..., ale z drugiej strony ciągle mi się marzy płyta coverów ABBY w ich wykonaniu.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Black Holes & Revelations nie lubię - wydaje mi się przekombinowny i nudny, pozbawiony tej energii z wcześniejszych płyt. Podobają mi się tylko bodajże trzy ostatnie utwory.
caterkiller napisał:
Black Holes... unikaj, bo to parodia tego zespołu, który w sumie sam w sobie jest dosyć karykaturalny.
caterkiller napisał:
Na pewno lepszy kierunek niż te plastikarstwa z Black Holes...

Czego Ty chcesz od "Black holes...". Dostałem swego czasu te płyte w prezencie i jestem bardzo zadowolony z niej. I odrazu mowię, że nie wynika to z tego, ze nie mam porównania z innymi dokonaniami zespołu. Gdzie tam jest ten plastik? Dla mnie bomba. ("Absolution" na miejscu drugim.)
No dobra, nie lubisz, ale podkreślać to co chwile?Wink
caterkiller napisał:
Ej, całkiem niezłe, Queen+arabskie motywy+kicz+megapatos. Klasyczna końcówka już ciężka do przetrawienia, ale myślę, że dałbym radę, jeśli reszta płyty trzyma podobny poziom.

Musze Cię zmartwić, bo panowie z Muse zapowiedzieli dużo tego typu wstawek na "The Resistance".
Queenem mocno trąca ten utwór, ale całkiem zgrabnie. Niby Muse wskazują od poczatku działalności swoją aspiracje Queen, ale tak blisko nigdy nie byli dotychczas chyba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike-L napisał:
Gdzie tam jest ten plastik?

http://www.youtube.com/watch?v=Pgum6OT_VH8&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=D_5V8We3hgg&feature=channel
http://daikiri.wrzuta.pl/audio/1M4giB77A9K/muse_-_map_of_the_problematique

Mike-L napisał:
No dobra, nie lubisz, ale podkreślać to co chwile?

Raz to powtórzyłem "co chwila". Przeszkadza Ci to?

Mike-L napisał:
Queenem mocno trąca ten utwór, ale całkiem zgrabnie. Niby Muse wskazują od poczatku działalności swoją aspiracje Queen, ale tak blisko nigdy nie byli dotychczas chyba.

No, wcześniej można było porównywać zespoły pod względem eklektyzmu, pretensjonalności czy koncertów z rozmachem, teraz doszła jeszcze podobna melodia. I te chórki.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie lubię cukierkowatości, ale "TAAAKI plastik" to dla mnie cudownie wycyrklowane balansowanie na granicy kiczu i geniuszu. Queen (nomen omen) to ta sama liga patosu i bombastyczności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. I wg mnie oni balansowali na trzech pierwszych płytach. Na czwartej może nie wpadli ryjem w Hot Space, ale w coś podobnego.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
O takie ich potknięcie się nie obawiam.
To może takie ichnie "The Game"..., ale też nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Resistence to będzie Jazz, a potem już równia pochyła, aż Bellamy się zaćpa or something.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Bellamy się zaćpa or something.

A tfu!...
I wtedy już nikt nie bedzie mówił z bardziej brytyjskim akcentem niż w BBC News? Choćby dlatego ma się nie zaćpać!
Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to nagrają swoje Innuendo. A potem najbardziej cukierkową parodię Made In Heaven ever.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn. płytę z coverami z "Made in heaven".
Już słyszę to "Our Bellamy has been saved"

Btw, warto usłyszeć (nowy singel)
http://www.youtube.com/watch?v=8EtkuHzBVFM&feature=related

Plastikowe to, tjaa..., ale i tak sie poważnie zastanawiam nad zakupem płytki. Dzisiaj premiera.
Na "Trójkowej" liście przebojów - nr1.


Ostatnio zmieniony przez Mike-L dnia Pon Wrz 14, 2009 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, nie mogę ogarnąć z czym mi się kojarzy to takie przewijające się co chwila w tej piosence "TADAAM!", wiesz o czym mówię.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, już wiem.

http://www.youtube.com/watch?v=tCFU5l6-j2k
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek