FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Najgorszy klip
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2004 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkich nie widzialem.... ale Invisible Man jest badziewny jak nie wiem... jakis taki rozameryakizowany chyba... (fajna jest ta scenka z rozmnozonym Brianem). i the Miracle - faktycznie przeslodzony jak cholera. choc pomysl nie byl zly (notabene: ja tez zazdroszcze tym lebkom, ale bylem jeszcze mlodszy)
Under Pressure mi sie nie podoba - bo brak zespolu, mogli np. sciagnac Davida i wystapić razem w clipie. Ale jak na montaz to naprawdę nie jest zły, coś w nim jest takiego....
jescze Body Language...
clip do Innuendo znam slabo, ale jak pamietam, wywarl nieziemskie wrażenie i chyba mi sie podobał... jeszcze spojrze...
no ale wielu jeszcze nie widzialem.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Death_On_Two_Legs



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 139
Skąd: Krosno

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2004 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zwalił z nóg teledysk Las Palabras De Amor jak zobaczyłem Freddiego w garniaku, pod muszka i w ... trampkach. Poza tym clip jest nudny, bez pomysłu i w ogóle do d...y.
_________________
Death On Two Legs - fan nr 13 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2004 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Death_On_Two_Legs napisał:
Mnie zwalił z nóg teledysk Las Palabras De Amor jak zobaczyłem Freddiego w garniaku, pod muszka i w ... trampkach. Poza tym clip jest nudny, bez pomysłu i w ogóle do d...y.


Masz racje. Dodałbym do tego jeszcze Body Language i The Invisible Man
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2004 3:26 pm    Temat postu: fuuuuuu Odpowiedz z cytatem

Las Palabras De Amor ..wogole nie powinno byc tego dziela. zlota nakladka na mikrofon wygrywa,,, ni ma nic nna usprawiedliwienie kiczu w tym video,,zreszta podobnie jak reszta klipow z zaplecza bbc ... wykluczajac te z lat 70
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Queen_Collector



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 201

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2004 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza moja myśl to Fat Bottomed Girls i Body Language - co do ostatniego to utwór spoko, ale widać że robili wideo na prędce skoro kręcili to w kiblu w Monachium.
_________________
...Z WYKSZTAŁCENIA - PEDAGOG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy klip według mnie to "The Miracle"

Moze to dlatego ze to nie ja jestem jednym z tych dzieci ktore wystepuja w tym klipie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fat bottomed girls i Back chat. Ten pierwszy za brak synchronizacji Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja być może zostanę uznany za heretyka, ale:

1. Radio Ga Ga
2. We Are The Champions
3. Miracle

Pierwszy w ogóle nie pasował mi do piosenki, nie widiałem filmu METROPOLIS ale wiem, o co w nim chodziło (chyba że ja tej piosenki nie rozumiem ale to chyba o sentymencie do radia i o lęku wyparcia go przez inne formy medialne, czyż nie?). Drugi zaś ma (nawet na DVD) bardzo kiepską jakość i Freddie wygląda na nim jakoś tak staro (a przecież to 1977. rok) ale jest wersja alternatywna (tak zwane Top Of The Pops Alternate Recording) i ona jest naprawdę świetna, a chyba nagrywana w tym samym studiu, za to z fajnymi efektami. Natomiast największą wadą Miracle, rzeczywiście przesłodzony, z tych dzieciaków podobał mi się tylko chłopak udający Freddie`go.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zbyszek



Dołączył: 25 Kwi 2004
Posty: 158
Skąd: Żuromin

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2004 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Body Language" - nudny jak cholera.
_________________
http://www.facebook.com/BogeyMusic - polub mnie Smile
http://www.bogeymusic.net
http://www.mondaysession.pl - coverband. "Crazy little thing called love": http://www.youtube.com/watch?v=B-oDqVgO0xk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2004 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowley, interpretacji może byc sporo, można to rozszerzyć w stronę bardziej ambitną, o przemijaniu.. może maturzyści się wypowiedzą, bo oni niedługo beda rózne teksty interpretować
ale wyobraź sobie, Freddie jak radio niegdyś rządzi tłumem, chce cofnąć czas (walka z zegarem)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Maj 01, 2004 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK Maturę zdaję za rok o to moja interpretacja:
- Radio jest tak powszechne, że wręcz dominuje nad ludźmi. Kontroluje ludzkie umysły (wspomnienie o "Wojnie Światów" - radiowa interpretacja tej książki sprawiła, że wielu ludzi się w popłochu wyniosło z USA). Stąd i fragmenty z METROPOLIS głównie chodzi tu o ubiór klaszczących ludzi - wyglądają tak samo i robią to samo i słuchają tego samego, słuchają tylko tego (all we hear... all we need...). Na początku musicalu WE WILL ROCK YOU uczniowie w klasie śpiewają piosenkę RADIO GA GA jako pochwałę globalizacji i zaniku indywidualności.

Ufff, jak dla mnie taka interpretacja zabija piękno tej piosenk, dlatego robię to, co zwykli robić ludzie, gdy czegoś nie chcą - odrzucam ją : - )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZDECYDOWANIE THE MIRACLE!!!!!!!!! Najgorszym teledyskiem Queen jest niewątpliwie The Miracle!! Jedyna rzecz związana z Queen jakiej nie trawię!!! Buu jak oglądam teledyski omijam to...
A sam utwór The Miracle po prostu cudowny, rewelacyjny, nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do Back Chat to i utwór i teledysk są bardzo bardzo świetne!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 10:23 am    Temat postu: Re: Najgorszy klip Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Byly najleszcze klipy teraz czas na najgorsze (jak są Very Happy )
według mnie wogle nie pasuje klip do utworu The Greats Pretender
no i te filmowe : under pressurer, love kills
oraz bicycle race


Bicycle Race?? The Grat Pretender i Under Preasuare sie zgodze ale bicycle race to sie niezgodze:)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zobczyłem na MTV Classic klip do Under Pressure (pierwszy raz w życiu) to pomyślałem, że to jakieś jaja są... już bardziej podoba mi się to połączenie Wembley'a '86 z Freddie Mercury Tribute (Freddie & David Bowie sklejeni, że stoją obok siebie na tej samej scenie).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nsjgorsze To You don't fool me ,Under Pressure,Calling all girls no i te okropne filmy niektóre z Made in Heaven
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abu



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, co Wy chcecie od Calling all Girls?? Przecież ta dziewczyna występująca w I refrenie nie była taka zła, nieprawdaż?:))
W You dont fool me tez nie, tu z pewnoscią przyznacie mi racje;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym o niektorych teledyskach z MIH nie mowil ze to sa klipy.. dla mnie to nie sa dla mnie klipy osobiscie- ktos jarzy co napisalem? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to nie są klipy, masz rację. DVD nazywa się MADE IN HEAVEN THE FILMS do tego każdy utwór ma tam inną nazwę, czyli są to po prostu filmy niekoniecznie "pod" utwory Queen.No co do cholery ma film o kosmicie i pilocie satku kosmicznego do piosenki "Mother Love"? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Bo to nie są klipy, masz rację. DVD nazywa się MADE IN HEAVEN THE FILMS do tego każdy utwór ma tam inną nazwę, czyli są to po prostu filmy niekoniecznie "pod" utwory Queen.No co do cholery ma film o kosmicie i pilocie satku kosmicznego do piosenki "Mother Love"? Smile


dobrze ze przy tych teledyskach niemaczał rąk freddie Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
crowley napisał:
Bo to nie są klipy, masz rację. DVD nazywa się MADE IN HEAVEN THE FILMS do tego każdy utwór ma tam inną nazwę, czyli są to po prostu filmy niekoniecznie "pod" utwory Queen.No co do cholery ma film o kosmicie i pilocie satku kosmicznego do piosenki "Mother Love"? Smile


dobrze ze przy tych teledyskach niemaczał rąk freddie Very Happy


skad wiesz... moze tak napisal w testamencie Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już ja widzę taki testament (coś stylu "Fatty Again"

Kochany pamiętniczku!
Dziś wydałem dyspozycje odnośnie teledysków na pośmiertny album. Jako, że niedawno oglądałem po raz setny "Obcy 8. pasażer Nostromo" chcę żeby klip do "Mother Love" był o kosmicie i jakimś dzielnym pilocie próbującym go pokonać. A "Heaven For Everyone" niech będzie w stylu Robocop + Terminator, teraz kiedy już nie gram mogłem nadrobić zaległości filmowe z ostatnich 20 lat, więc wicie - rozumicie. Co do reszty, to niech jacyś studenci coś wymyślą. Inwestujmy w złotą, angielską młodzież, mi się nie chce o tym myśleć, bo dzwoniłem na tamten świat do Lennon`a i powiedział, że będę potrzebował wziąć ze sobą sztućce, bo gdy w kuchni dyżuruje Stalin, to każe jeść za pomocą sierpa i młota Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Już ja widzę taki testament (coś stylu "Fatty Again"

Kochany pamiętniczku!
Dziś wydałem dyspozycje odnośnie teledysków na pośmiertny album. Jako, że niedawno oglądałem po raz setny "Obcy 8. pasażer Nostromo" chcę żeby klip do "Mother Love" był o kosmicie i jakimś dzielnym pilocie próbującym go pokonać. A "Heaven For Everyone" niech będzie w stylu Robocop + Terminator, teraz kiedy już nie gram mogłem nadrobić zaległości filmowe z ostatnich 20 lat, więc wicie - rozumicie. Co do reszty, to niech jacyś studenci coś wymyślą. Inwestujmy w złotą, angielską młodzież, mi się nie chce o tym myśleć, bo dzwoniłem na tamten świat do Lennon`a i powiedział, że będę potrzebował wziąć ze sobą sztućce, bo gdy w kuchni dyżuruje Stalin, to każe jeść za pomocą sierpa i młota Smile


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kapitalne Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Lip 31, 2004 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
crowley napisał:
Już ja widzę taki testament (coś stylu "Fatty Again"

Kochany pamiętniczku!
Dziś wydałem dyspozycje odnośnie teledysków na pośmiertny album. Jako, że niedawno oglądałem po raz setny "Obcy 8. pasażer Nostromo" chcę żeby klip do "Mother Love" był o kosmicie i jakimś dzielnym pilocie próbującym go pokonać. A "Heaven For Everyone" niech będzie w stylu Robocop + Terminator, teraz kiedy już nie gram mogłem nadrobić zaległości filmowe z ostatnich 20 lat, więc wicie - rozumicie. Co do reszty, to niech jacyś studenci coś wymyślą. Inwestujmy w złotą, angielską młodzież, mi się nie chce o tym myśleć, bo dzwoniłem na tamten świat do Lennon`a i powiedział, że będę potrzebował wziąć ze sobą sztućce, bo gdy w kuchni dyżuruje Stalin, to każe jeść za pomocą sierpa i młota Smile


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kapitalne Wink


ten topic z tymi'kapitalnymi'tekstami już był,może nie taki sam ale podobny,a oto ON to tylko w formie przypomnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sob Lip 31, 2004 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Już ja widzę taki testament (coś stylu "Fatty Again"

Kochany pamiętniczku!
Dziś wydałem dyspozycje odnośnie teledysków na pośmiertny album. Jako, że niedawno oglądałem po raz setny "Obcy 8. pasażer Nostromo" chcę żeby klip do "Mother Love" był o kosmicie i jakimś dzielnym pilocie próbującym go pokonać. A "Heaven For Everyone" niech będzie w stylu Robocop + Terminator, teraz kiedy już nie gram mogłem nadrobić zaległości filmowe z ostatnich 20 lat, więc wicie - rozumicie. Co do reszty, to niech jacyś studenci coś wymyślą. Inwestujmy w złotą, angielską młodzież, mi się nie chce o tym myśleć, bo dzwoniłem na tamten świat do Lennon`a i powiedział, że będę potrzebował wziąć ze sobą sztućce, bo gdy w kuchni dyżuruje Stalin, to każe jeść za pomocą sierpa i młota Smile


HAhahahahaha Laughing Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wesel



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 62
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielu osobom nie podoba sie teletysk do The Miracle... ale przeciez jest zrobiony z pomyslem... brakuje tego w Heaven for everyone (miby pozegnanie z Fredem ale moglobyc lepiej) ... albo w teledyskach "koncertowych" jak np WWRY... takie jest moje zdanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
peli



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 42
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie widziałem wielu (raczej słucham piosenek, jeszcze wtedy bardziej liczyła się pioenk niż teledysk, nie to co dzisiaj Confused ) ale obstawiam You Don't Fool Me. ktoś wspominał że teledysk ma sens w Anglii- o co chodzi?
_________________
www.totalwar.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TaYLoR



Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 117
Skąd: Sosnowiec :D

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie najgorszy jest klip do Innuendo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo?? Very Happy u mnie jest on jednym z ulubionych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę,że muszę zareagować co do Body language i Miracle.Zdecydowana większość po nich jedzie,a są naprawdę świetne.
BL jest niesamowite-zwłaszcza momenty jak Freddie wpada do damskiej łażni i wygina się razem z Murzynkami przy kości:)Smile:)oraz to wywalenie jęzora na koniec:)Smile.Majstersztykiem jest też zespół wybijający rękoma rytm piosenki.
Miracle jest dla mnie bezapelacyjnie 1dnym z najlepszych klipów Queen,dla mnie strasznie wzruszającym.Moment kiedy wyskakuje w finale "dorosły"Queen oraz sam finał"That time will come..."po prostu wgniatają w ziemię.Super zrobili,ze Queen wychodzi własnie na sam koniec klipu-przez to napięcie niesamowicie rośnie.Podobny moment jest też w Invisible man-kiedy zespół wyskakuje z szafy(też bardzo lubię).

W ogóle chyba nie ma klipów Queen,których bym nie lubił-wiekszość jest absolutnie świetna.Może tych z lat70.nie darzę aż taką estymą,a ze względu na image Freddiego najmniej lubięSpread your wings/We will rock you i We are the champions-(te "śpiochy" są straszne) .

P.s.Zachęciliście mnie i juz zapuszczam klip do Miracle:)Smile.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek