FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
27-29.07.2007 zlot
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
mialam na mysli: nie, to bez sensu


Aha. Mało domyślny jestem Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma problemu i tak zawsze grała ananakofana ii inne rockowe kapele.
a 6 tys to nie mało wiec mysle ze to rozsondny pomysł <zwłaszcza ze kazdy z nas daje tylko 60 zł>
ps. zbys napisz cos wiecej co do połaczenia tych imprez
np. czy czad rokowcy tez beda mieszkali w internacie <mam nadzieje ze nie>
no i jak to bedzie wygladałO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem względy pragmatyczno-finansowe stojące za takim rozwiązaniem, ale osobiście jestem przeciw. Obawiam się roztopienia naszej tożsamości, naszego zlotu w drugiej imprezie. Święto muzyki ogólnie to ja będę miał na Open'erze, do NML jadę na zlot fanów Queen, na święto muzyki tego zespołu, licząc na jedyną w swoim rodzaju atmosferę stwarzaną przez fanów. Tyle ode mnie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ode mnie to samo. w zeszlym roku, jak i w poprzednich latach, do zabawy probowali sie nam juz pakowac nie - fani. wyszla z tego jedna bojka i masa niezadowolencow, wliczajac w to mieszkancow nie - fanow.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
wyszla z tego jedna bojka


Shocked

Czyżby mnie coś ominęło?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Rozumiem względy pragmatyczno-finansowe stojące za takim rozwiązaniem, ale osobiście jestem przeciw. Obawiam się roztopienia naszej tożsamości, naszego zlotu w drugiej imprezie. Święto muzyki ogólnie to ja będę miał na Open'erze, do NML jadę na zlot fanów Queen, na święto muzyki tego zespołu, licząc na jedyną w swoim rodzaju atmosferę stwarzaną przez fanów. Tyle ode mnie.

czy jestes w stanie wiecej zapłacic za zlot zeby była to tylko Q impreza Question
jezeli urzad miejski naciska na zbysia i ogranicza mu srodki finansowe to co ma zrobic Question
moze najlepiej ma zadłuzyc sie by lemur miał fajna tylko queenowa impreze ?
a moze ty zorganizujesz zlot Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
ode mnie to samo. w zeszlym roku, jak i w poprzednich latach, do zabawy probowali sie nam juz pakowac nie - fani. wyszla z tego jedna bojka i masa niezadowolencow, wliczajac w to mieszkancow nie - fanow.

tyna mnie to tez wqrwiało ale teraz bedziemy w internacie a tam bedzie nasz azyl . przeciez najwazniejsze jest to by sie spotkac porozmawiac wypic razem nie jedno piwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie pomysł podoba wiecej ludzi Smile cos nowego. Zbychu głowa do góry i tak przyjadą niemają wyjścia:)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako stała bywalczyni zlotów wiem coś o klimatach zlotowych i tak:
połączenie z jakąś impreza nie jest czymś złym jeśli tak jak się domyślam chodzi jedynie o podział kosztów wynajęcia sceny itd. czyli imprezy na rynku NML ogólnie dostępnej... mam nadzieje, że Smile zostanie gwiazda wieczoru i zagrają ostatni Smile
Tak źle zlot nie wyszedł z połączenia z Dniami NML swego czasu oprócz wpadki z losowaniem nagród Wink

tak czy owak nasze własne zabawy w Domu Kultury zapewne będą tylko dla nas i jak mniemam obcy nie będą się pałętać po internacie czyli klimacik z IV zlotu będzie Smile (w moim mniemaniu jednego z lepszych)

jeśli Zbyszek tak to widzi to ja nie widzę problemu. Zawsze zostanie mu więcej pieniędzy na jakieś Queen-rzeczy.


A z innej beczki S.O.S. BAND prosi o minimum 2 mikrofony w domu kultury (sprawne) bosko byłoby z 4 mikrofonami Smile
I jak zawsze zaskoczymy WAS Smile

Jakie jest w końcu hasło zlotu Zbyszku?

I dodałam info o zlocie na stronie www.zbyszqueen.cba.pl
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny39 napisał:

czy jestes w stanie wiecej zapłacic za zlot zeby była to tylko Q impreza Question


Jestem.

czarny39 napisał:

moze najlepiej ma zadłuzyc sie by lemur miał fajna tylko queenowa impreze ?


A może najlepiej darujesz tu sobie takie wycieczki osobiste, co? Mam prawo do wyrażenia swojego zdania o zlocie, bo jestem tak samo uprawniony do tego ja Ty. Ja wiem, że na wszystko co Ci się nie podoba reagujesz na tym forum agresją, ale szczerze mówiąc - chrzanię to. Powtarzam jeszcze raz: ja le_mmor jest przeciwny takiemu rozwiązaniu niezależnie od tego co Ty sobie myślisz. Niezależnie od tego, że sprowadzasz to do mojego "pragnienia fajnej queenowej imprezy". Qrwa, myślałem, że wszyscy chcemy mieć fajną queenową imprezę.
Jeśli Zbyszek albo ktokolwiek inny przedstawi mi dobre argumenty, niewykluczone że zmienię zdanie. Ale na pewno nie po takich postach jak Twój, czarny.

czarny39 napisał:
a moze ty zorganizujesz zlot Rolling Eyes


No tak...nie podoba Ci się coś...to zrób własny. Nie dyskutuj, nie polemizuj, siedź cicho, bo jak nie to pan Czarny Ci takiego posta napisze. Genialny argument. A może Ty zrobisz, co?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:


czarny39 napisał:
a moze ty zorganizujesz zlot Rolling Eyes


No tak...nie podoba Ci się coś...to zrób własny. Nie dyskutuj, nie polemizuj, siedź cicho, bo jak nie to pan Czarny Ci takiego posta napisze. Genialny argument. A może Ty zrobisz, co?

skoro mi sie podoba to po kiego mam robic własny zlot Rolling Eyes
przykro mi ze tak mnie odbierasz ze ja tylko agresja reauje na ...... Exclamation
człowieku obiecałem Dadze ze nie wkleje tego tekstu który przesłałes do mnie za jej posrednictwem , rozbawiłes mnie nim . DO ZOBACZENIA <cmok>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny39 napisał:

skoro mi sie podoba to po kiego mam robic własny zlot Rolling Eyes


Dokładnie to samo - dlaczego ja mam robić swój, skoro podoba mi się tak jak dotąd było w NML?

czarny39 napisał:

człowieku obiecałem Dadze ze nie wkleje tego tekstu który przesłałes do mnie za jej posrednictwem , rozbawiłes mnie nim . DO ZOBACZENIA <cmok>


A proszę Cię bardzo, wklejaj. Jakkolwiek również za pośrednictwem Dagi przeprosiłem za słownictwo to jednak podtrzymuję cały zawarty tam przekaz. Jak przeczytałem Twojego ostatniego posta poczułem jak mnie wszystko w środku skręca z wściekłości, że ktoś może mnie w taki sposób potraktować. No i wybuchnąłem, czego absolutnie nie żałuję. Tylko, że mi agresja zdarza się raz na jakiś czas, innym zaś - permanentnie. Przy czym przez agresję nie należy rozumieć tylko i wyłącznie bluzgów.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

Przy czym przez agresję nie należy rozumieć tylko i wyłącznie bluzgów.
no własnie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopcy z osobistymi wycieczkami na Priva albo wydzielę ten wątek.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny39 napisał:
le_mmor napisał:

Przy czym przez agresję nie należy rozumieć tylko i wyłącznie bluzgów.
no własnie Twisted Evil


Miło, że się zgadzasz. Ja Twój post, od którego to się zaczęło odebrałem jako skrajnie nieprzyjazny i agresywny, mimo braku wulgaryzmów.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radek napisał:
Czyżby mnie coś ominęło?


a to dawno temu i nieprawda, na trzecim zlocie ;) bojka wywiazala sie w trakcie queen party ( wiem od karoliny :)

co do tak kontrowersyjnego tematu polaczenia imprez - nie sadze, zeby goscie w jakikolwiek sposob popsuli nam zabawe w internacie czy w domu kultury. boje sie raczej o atmosfere juz podczas koncertu...

tak czy siak, do nas samych zalezy, jak sie bedziemy bawic. ja zamierzam fantastycznie, juz od dworca w katowicach ]:>
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tam jak ktos chce nastroj to go sobie zrobi i bedzie bardzo pilnowal Laughing Tyna-no to jak od Katowic to zazdroszcze Razz Wink
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
radek napisał:
Czyżby mnie coś ominęło?


na trzecim zlocie Wink bojka wywiazala sie w trakcie queen party ( wiem od karoliny Smile


Były ofiary w ludziach?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dvd wyglada to dosc ciekawie, rzeklabym nawet, brutalnie. karolinie do dzis sni sie napastmik wylatujacy za drzwi ( nie zeby on sam bral w tym udzial :P ). ochroniarz szybko poradzil sobie z niechcianym i nad wyraz agresywnym imprezowiczem spoza zlotowego towarzystwa.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi to wszystko mało sympatycznie, ale przynajmniej jest co opowiadać Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł łączenia imprez... każdy kij ma dwa końce. Ja się tam dostosuję...

Pikers napisał:
i tak przyjadą niemają wyjścia:)

... o ile osobista sytuacja pozwoli jechać, więc nie byłbym tego taki pewien Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ musiałem, prześledzić całą rozmowę, a czasami wręcz kłótnię dopiero teraz dołączam się do "back chat". Połączenie imprez ? Dlaczegóż to NIE? Przecież o ile pamiętam w swojej 18 letniej przygodzie z Queen to grali i tak czy siak grają muzykę rockową...nadal. Dla ścisłości dodam, że kiedyś było coś takiego jak Rock In Rio, gdzie Queen był jedną z wielu gwiazd i chyba ten co chciał zobaczyć Queen to przyszedł, a ten co go miał w d...poprostu sobie poszedł. Ogólnie jestem ZA. Ktoś napisał wcześniej, że każdy kij ma dwa końce ale od nas wszystkich zależy, czy uda się go tak wygiąć by stworzył idealne koło. Zrozumcie Zbyszka, że to nie on dysponuje całą sumą i pewnie zawsze będzie uzależniony od miasta, które i tak jakby nie było dużo robi. Ten co chce tylko Queen to niech jedzie na coroczny światowy zlot. Jest jeszcze jedna sprawa...to jak będzie zależy głównie od NAS. I niech każdy pomyśli w sobie ile zrobił na Zlocie by było super, by wszyscy byli zadowoleni! Jeżdżę od zawsze i pamiętam jak wyglądał I Zlot...to dopiero była jazda:-)Słyszałem opinie, że noclegi kiepskie, że organizacja i takie tam pierdu-pierdu ale jakby każdemu się chciało wziąć udział w kilku konkursach i nie błąkał się bez sensu to wszystko byłoby ok!Na Qbika!Połączenie tych dwóch imprez to nie połączenie Radia Maryja z SLD tylko wspólna impreza ludzi, którzy mają fioła na punkcie muzyki rockowej. Nie wierzę, że słuchacie tylko i wyłącznie Queen! A czy ktoś pomyślał, że to może zwiększyć zainteresowanie Queen???Tak jak Karolina z Tyną napisali dla nas impreza zaczyna się już na Dworcu w Katowicach. Tak, czy siak na Zlocie będziemy na 100%.Zbyszku rób to nadal, bo inni sorry ale się nie nadają do zorganizowania czegoś takiego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie bo kur..a wszyscy tylko potrafią krytykować Confused,
a robic niema komu heheh
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Zgadzam sie bo kur..a wszyscy tylko potrafią krytykować Confused


Zbyszek zawsze był otwarty na wszelkiego rodzaju opinie i komentarze, nie tylko te pozytywne, ale również te negatywne. A jeśli komuś sie nie podoba to i owo, to dlaczego miałby milczeć? Po to między innymi został założony ten temat, by każdy mógł się wypowiedzieć. Nie spodziewasz się chyba, że potencjalni zlotowicze położą uszy po sobie i będą podchodzić do wszystkiego bezkrytycznie.

Pikers napisał:
a robic niema komu heheh


Mógłbyś rozwinąć tę myśl?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że dla pewnych osób powiedzenie czegokolwiek nie po ich myśli jest powodem do...no właściwie sam już nie wiem jak to nazwać...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensinghton masz rację od tego jest forum by się wypowiadać ale tyle ile osób przyjedzie to pewnie tylke będzie opinii. Badźmy szczerzy...to ile płacimy za Zlot jest minimum. Owszem zróbmy Zlot jak w Anglii!!! Super noclegi, zespoły...zaprośmy Rogera albo Briana,zapłaćmy detektywowi i niech odnajdzie Deacona ale to wszystko w takiej kwocie za jaką się jeździ na Zlot do Anglii, co? Znajdzie się może wtedy 10 osób (...w tym ja) które przyjadą, a tym samym budżet Zlotu będzie taki sam jak przy 60 osobach...Cieszmy się, że raz w rocku możemy się spotkać w większym gronie. Zlot jest jaki jest na nasze skromne warunki ale, czy nie warto przyjechać...choćby zobaczyć zamuszonego Mr.Konia z Kaczyńskiego Bagna?
Kensinghton...mnie naprawdę wali, gdzie będę spać. Urlop układam sobie nie pod jakieś super wyjazdy ale pod Zlot i to jest dla mnie najważniejsze.Każdy się bawi jak potrafi. Zresztą nie krytykujmy czegoś czego jeszcze nie było...Na błędach się uczymy. Przypominacie sobie II Zlot ?Był koncert tych gości z Jaka To Melodia i...nie miało to nic wspólnego z Queen i Zlotem ale i tak z tego co pamiętam wszyscy się super bawili.W zeszłym rocku grała Ananakofana i...było super. Teraz będzie poprostu więcej muzyki rockowej. Wielu z Nas jeździ na Przystanek Woodstock i...każdy słucha wszystkich zespołów.
Czas pokaże...
Jakby co to Kensinghton wezmę tabletki uspakajające dla Ciebie byś się nie wkur... jak ci się nie będzie podobać albo wiem!!!Wybijesz wszystkie muchy ze słynnego Konia, co prawda może zająć ci to więcej czasu niż będzie trwać Zlot ale w ramach wspólnej sympatii do Ciebie postaram się wziąć w leasing tego Konia specjalnie dla Ciebie...a to hasło od konia dla Ciebie:"Catch my fly if you can...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...więc choć pomaluj mój świat na żółto i nie-e-biesko...niech na niebie wstanie tęcza malowana złotą kreską...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Radek, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że dla pewnych osób powiedzenie czegokolwiek nie po ich myśli jest powodem do...no właściwie sam już nie wiem jak to nazwać...


Dla pewnych osób na pewno.
Ale jeszcze się nie przyzwyczaiłem...

QBIK1977 napisał:
Zlot jest jaki jest na nasze skromne warunki ale, czy nie warto przyjechać...choćby zobaczyć zamuszonego Mr.Konia z Kaczyńskiego Bagna?


Oczywiście, że warto. Jak dla mnie był on jedną z największych atrakcji piątego zlotu Smile

QBIK1977 napisał:
mnie naprawdę wali, gdzie będę spać


Ja bym tego tak nie ujął, ale generalnie nocleg nie jest najważniejszą kwestią.

QBIK1977 napisał:
W zeszłym rocku grała Ananakofana i...było super.


Tu się nie zgodzę, bo akurat ten zespół w ogóle mi się nie podobał.

QBIK1977 napisał:
Jakby co to Kensinghton wezmę tabletki uspakajające dla Ciebie byś się nie wkur... jak ci się nie będzie podobać


Jestem pewien, że nic takiego nie nastąpi Very Happy
Poza tym nie przypominam sobie, bym w którymkolwiek miejscu jakoś szczególnie krytykował ubiegłoroczny lub tegoroczny zlot.

QBIK1977 napisał:
w ramach wspólnej sympatii do Ciebie postaram się wziąć w leasing tego Konia specjalnie dla Ciebie...


Z góry dziękuję Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZLOT



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 222
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie/Okehampton

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za wszystkie wasze wypowiedzi,ale jak napisalem na początku, to jest tylko sugetsia,a czytajac rożne opinie, sam wyciagne wnioski i postaram sie zorganizować tak aby sie podobało wszytskim,będę informował na bieżąco Was!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek