FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nałogi
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 11:14 am    Temat postu: Nałogi Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi tutaj tylko o nałogi sensu stricto, ale także o np. o czynności wykonaywane nałogowo. Oprócz etanolu, któego spożycie w ostatnich miesiącach bardzo ograniczyłem, moim wielkim nałogiem jest internet, a szczególnie to forum Razz Co jeszcze? Choćby nałogowe wydzwanianie na sex telefon... Piszcie!
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie palę.
nie piję.
nie zażywam.
nie jestem nałogowym maniakiem komputerowym.

za to jestem uzależniona od kawy i chupa chupsów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie palę, nie piję zbyt duużo, nie zażywam, ale jeśli mam już coś napisać, to przyznaję, że równiez jestem w dużym stopniu uzależniony od internetu, a także od...MOJEJ KOBIETY!!! Embarassed Embarassed Embarassed
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swego czasu nałogowo wpieprzałam tic taki ;P
dwa opakowania dziennie ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje nałogi :

muzyka rockowa - dzień bez przesłuchania przynajmniej jednej studyjnej płyty w całości jest dniem straconym .

obcowanie z przyrodą

horrory

rozmaite desery mleczne dostępne w sklepowych lodówkach : waniliowe , czekoladowe , toffi etc.

soki owocowe

teraz to co najczęściej uzależnia a mnie oszczędziło :

nie palę

nie pije nałogowo (to znaczy mogę bez tego wytrzymać)

nie pije kawy (nie lubie , nie smakuje mi)

nie żuje gumy nałogowo (czasem sie zdarzy)

nie używam żadnych narkotyków , nawet miękich ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jestem uzalezniony od internetu (i to jest chyba jecyne powazne uzaleznienie) ... ,a konkretnie to od informacji , musze wiedziec na biezaco co sie dzieje w Polsce i na swiecie.
Pozostale nalogi : muzyka ,filmy ...wiecej nie pamietam
Nie pale , od wielkiego swieta sie napije(w malych ilosciach) , kawy tez nie pije Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Rafal dnia Sob Mar 24, 2007 12:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słucham namiętnie bluesa - nie mogę bez tej muzyki żyć
nie palę od dwóch tygodni
nie piłem od ponad tygodnia
nie biorę żadnych narkotyków
moim najgorszym nałogiem jest jednak kawa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nałogi ? Mam ich parę:
-muzyka
-książki
-kawa [szczególnie nocą. mam dziwną fazę, że śpiąc tracę życie o.O]
-tabaka[aktualnie odstawiłem, bo śluzówki mi zaczęły siadać Very Happy]
-internet[niestety]
-dobre filmy
-wiersze
-papierosy i alkohol, to pierwsze od czasu do czasu, drugiego nigdy nie odmawiam :B
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka muzyka i muzyka Laughing ,wpadłam też w sidła internetu teraz nie moge sie bez niego obejść!!!!
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nałogów 'popularnych' jak alkohol czy papierosy nie posiadam. Alkohol zawsze dobry w rozsądnych ilościach, natomiast paleniu tytoniu mówię stanowcze NIE.

Uzależniony od słuchania muzyki. Narodziło się przez to wiele mitów, jakobym siedział bezustannie przed komputerem, tymczasem dostępność na gadu-gadu, tlenie, MSN, wcale nie oznacza, że ja tu jestem. Jest to efekt uboczny mojego lenistwa, tymczasem w tle jest uruchomiony popularny-software-do-plików-mp3 lub radio internetowe. Wszystko dlatego, że płyt słuchać już nie mogę, bo szlag mi trafił odtwarzacz :]

Uzależniony od picia... bynajmniej nie jestem alkoholikiem, preferuję zimne soki owocowe, najchętniej marki, której teraz nie wymienię, ale niektórzy chyba i tak dobrze wiedzą o czym mówię. Od biedy może być jakiś napój gazowany, byle zimny. Paradoksem jest to, że herbaty zimnej nie cierpię, musi być gorąca, po prostu wtedy ma najlepszy smak. No dobra, przesadzam - zimną też da się wypić. Ot, piję dużo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie piję, nie palę, nie przeklinam... o ku..wa papieros wpadł mi do wódki..

Nie mam nałogów - ostatnio są to skoki, i nie wiem, jak sobie poradzę do listopada :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NaŁoGi:
- Piję jak mam ochotę, ale nie upijam się (kiedy piję to nie jem, kiedy jem to nie pije, a że nie chcę utyć, to dlatego wciąż nie jem Razz)
- Żuję gumę. Jednak mój nałóg jest inny niż u Moniora - ja mogę żuć tę samą gumę cały dzień, ale jak nie żuję nic to czuję dyskomfort i lekką irytację (głównie w szkole, bo trudno, żebym żuł gumę cały czas)
- chyba zaczynam popadać w kawowe uzależnienie (póki co potrafię nie pić w ogóle, ale jak już wypiję to ze 3 w ciągu całego dnia)
- Internet chyba też...najbardziej dobijają mnie momenty wchodzenia na stronę, na której byłem 2 minuty temu
- Another Story About Queen: potrafię długo nie pisać, ale mi z tym źle
- zaawansowany pesymizm - i nie potrafię sobie z nim poradzić...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poczatku zaznaczam, ze od kazdego z ponizszych nalogow moglabym się uwolnic - z samym zaprzestaniem nie byloby problemu, ale moj stan nie bylby dobry. Moje nalogi :

- Internet
- zielona herbata
- mycie rąk piecset tysiecy razy na dobę
- muzyka
- pózne kladzenie się do łózka
- rysowanie roznych pierdól typu napisy, symbole czy czasami jakichs postaci w zeszytach Wink.

I jeszcze jedno - moze nie nalog, ale na pewno nawyk. Mianowicie, zaraz po kazdym przejezyczeniu, pomylce w czytaniu czy pisaniu, zapominaniu i innych czynnosciach pomylkowych - zarowno u siebie jak i u innych - zadaję sobie pytanie 'co na to Freud ?' i probuję znalezc przyczynę tejze pomylki Wink.


Na szczęscie nie piję, nie palę ani nie zazywam twardych narkotyków [ nie zebym zazywala miekkie, ale nie uznaję tego za szczęscie Twisted Evil ].
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
mike napisał:
ja mogę żuć tę samą gumę cały dzień


ja TEORETYCZNIE też Razz ale kiedy wiem, że w kieszeni leży sobie pyszniutka guma, nie mogę się powstrzymać, muszę ją rozgryźć, poczuć... no, i w ogóle ;P


Ja należę do tego plebsu/do tych centusiów, który podbiera smakołyk tacie i musi mu to starczyć na cały dzionek w szkole.
Monior vel. MoniQue(en) napisał:

Mike napisał:
najbardziej dobijają mnie momenty wchodzenia na stronę, na której byłem 2 minuty temu


też zdarza Ci się odswiezac forum co dzisiec sekund? Laughing Wink

No forum to już najdobitniejszy przykład xD
Monior vel. MoniQue(en) napisał:

mike napisał:
-zaawansowany pesymizm - i nie potrafię sobie z nim poradzić...


i to jest nałóg..?


Teoretycznie nie. W sumie taki styl bycia, ale często chciałbym, żeby było inaczej...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Fan napisał:
Nie mam nałogów - ostatnio są to skoki, i nie wiem, jak sobie poradzę do listopada :/

To masz czy nie masz? Wink

Podpisuję sie pod tym. Ja od kilkunastu lat jestem nałogowcem skoków narciarskich. Dobrze, że chociaż są letnie GP Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest mówić o wadach, gdy człowiek niemal idealny Mr. Green

Ale dobra...

Piję, ale chyba alkoholikiem nie jestem ^^ Tzn. kiedy jest okazja, czy jakaś imprezka to spokojnie jak na wojnie, nigdy przynajmniej nie zdażyło mi się abym siedział w dołku albo odnosili mnie pijanego pod dom.
Palić nie palę, po pierwsze drogi sport, po drugie denerwuje mnie dym nikotynowy.
Swego czasu zdarzyło mi się "zajarać", ale od ostatniego czasu minie już prawie rok niedługo i mnie nie ciągnie.

To z tych popularnych nałogów. A teraz moje własne:

Piłka Nożna. Jak ja się nudzę gdy w TV nie leci mecz. A jak jest przerwa w rozgrywkach to już na maksa, bo wiem, że gówno się dzieje w piłkarskim światku.
Hoop Cola. Mój ulubiony napój. Tylko tak się zastanawiam dlaczego? Teraz sobie nalałem kolejną szklankę, mimo, że już nie chce mi się pić xD
Dobra... Jak mi się coś przypomni to napiszę ^^
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
najbardziej dobijają mnie momenty wchodzenia na stronę, na której byłem 2 minuty temu



tez to masz... to jest tragedia po prostu... zwlaszcza jak mam cos pisac na zajecia... albo kiedy sie nudze wybitnie tak jak teraz.. massssakra


co do nalogow to jak dla mnie nalogiem jest cos, co szkodzi mojemu zdrowiu w jakis wydatny sposob.. wiec netu do tego nie zaliczam... owszem szkodzi, ale nie bezposrednio i nie az tak... alkohol poza ostrym chlaniem na imprezach, ostatnio jakos w ogole mnie nie interssuje.. we wtorek wypilem pierwsze piwo od wiekow i mnie leb bolal caly wieczor, w srode na zajeciach w pubie pierwszy raz nie wzialem piwa, tylko cole i wykladowca sie mnie pytal czy chory nie jestem Laughing
fajek nienawidze.. palilem jedna na sesje ale od 3 roku przestalem bo i stres juz byl mniejszy... ziolka okazjonalnie w wakacje, ale bez uzalezniania sie absolutnie .. poza wakacjami nawet o nich nie mysle.. muzyka? owszem, ale to nie nalog.. to pasja... nie mam nalogow... jestem, qrwa, idealny....
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
- Internet
- zielona herbata
- mycie rąk piecset tysiecy razy na dobę
- muzyka
- pózne kladzenie się do łózka
- rysowanie roznych pierdól typu napisy, symbole czy czasami jakichs postaci w zeszytach Wink.

Z wyjątkiem zielonej herbaty, której nie cierpię (aczkolwiek wszystko jeszcze może się zmienić) - brzmi znajomo ^^. A ogólnie to:

- komputer i Internet - nałogowe granie w różne pierdoły mam już prawie całkiem zwalczone, aczkolwiek od pewnego czasu ciągle przed snem gram na komórce - w jeszcze większe pierdoły, pokroju galaxian. Siedzenie na forum czasem udaje mi się ograniczać tylko ze względu na:
- piwo - albo miód. Inne napoje alkoholowe mi się zdarza spożywać okazjonalnie. ;P W sumie obecnie jestem pod wpływem tego pierwszego, ale już trzeźwieję. ^^
- Orbit - niebieski, ewentualnie zielony. Kiedyś były jakieś ex-cite'y czy coś takiego i były jeszcze lepsze od niebieskiego Orbita, ale się skończyło. :/
- spanie - uwielbiam spać, zwłaszcza więcej niż 6h bo wtedy dopiero zaczyna się śnić coś śmiesznego. Wróć - wog'le nie uznaję spania poniżej 6h. ;P Z drugiej strony lubię też:
- niespanie po nocach - wczoraj zasnąłem bodajże o 6. Czas ten poświęcam kolejnemu nałogowi:
- muzyka - słuchanie swoich ulubionych płyt, które niby znasz na pamięć jest równie fajne jak słuchanie czegoś pierwszy raz w życiu. Praktykuje jedno i drugie. Cool
- herbata - od jakiegoś roku jestem fanatykiem niesłodzonej herbaty, konkretnie Sagi. ^^
- rysowanie - "różnych pierdół w zeszytach" też. Pod to podchodzi tez pisanie komiksu o Muminkach. W sumie dawno nie narysowałem nowego odcinka. ;f
- "mycie rąk piecset tysiecy razy na dobę" - odkąd przestałem się bawić klockami Lego (wbrew pozorom będzie już trochę czasu - może nawet ze 2 lata ^^) właściwie opanowane. ;f

... właśnie zauważyłem, że to w sumie to samo co temat o zboczeniach. ;P

EDIT

Bizon napisał:
tez to masz... to jest tragedia po prostu... zwlaszcza jak mam cos pisac na zajecia... albo kiedy sie nudze wybitnie tak jak teraz.. massssakra

To się nazywa "reakcja przerzutowa" Cool Tez to mam i bardzo sobie chwalę. Laughing

btw, co do palenia papierosów, za przeproszeniem, to palę tylko wtedy kiedy jestem tak pijany, że przychodzą mi do głowy aż tak durne pomysły. ;f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA


Ostatnio zmieniony przez kater dnia Nie Mar 25, 2007 1:52 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol w dużych ilościach odpada - owszem, zdarza się wypić, ale z umiarem. Narkotyki nigdy mnie nie interesowały... i nie będą, nawet jeśli miałyby to być przysłowiowe zioła ojca Czesława Wink Z kolei zapalę 2-3 papierosy od święta tzn. kiedy spotykam się w większym gronie ze znajomymi, a samo spotkanie przebiega w bardzo miłej atmosferze...
Więcej grzechów nie pamiętam... Rolling Eyes Wink

Natomiast mam "pozytywne", a przynajmniej nie przeszkadzające normalnie funkcjonować, nałogi. Pierwszym z nich jest muzyka bez której - jak już wspomniałem w stosownym temacie i dlatego nie będę się już rozwodzić - nie mógłbym żyć. Kolejną rzeczą, od której jestem uzależniony, jest Kubuś. W zasadzie uwielbiam wszystkie smaki, ale jeśli miałbym wybierać ten "naj", to byłby to bodajże (tak to jest jak się przeczyta jedynie "truskawkowy", wkłada do koszyka, a później spożywa bez opamiętania Razz ) marchewkowo-truskawkowy. Moje krótkie wyznanie kończę wspominając o ryżu preparowanym (mam nadzieję, że ktoś kojarzy... Razz ), od którego nie mogę się oderwać jak już otworzę paczkę...


Ostatnio zmieniony przez Jaime dnia Nie Mar 25, 2007 1:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Bizon napisał:
tez to masz... to jest tragedia po prostu... zwlaszcza jak mam cos pisac na zajecia... albo kiedy sie nudze wybitnie tak jak teraz.. massssakra

To się nazywa "reakcja przezrutowa" Cool Tez to mam i bardzo sobie chwalę. Laughing


Heh, też to mam, ale nie tak często jak wy. I tylko w przypadkach, gdy się bardzo nudzę.
Zresztą mam też coś, co mój kolega nazwał "manią odświeżania" czyli wybierania na pasku opcji odśwież, to już dość często.

No i mi się przypomniało o necie, od którego się uzależniłem na maksa oraz o tym, że uwielbiam kukułki (takie cukierki of course ^^).
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike napisał:
najbardziej dobijają mnie momenty wchodzenia na stronę, na której byłem 2 minuty temu


Monior napisał:
też zdarza Ci się odswiezac forum co dzisiec sekund? Laughing Wink


Bizon napisał:
tez to masz... to jest tragedia po prostu... zwlaszcza jak mam cos pisac na zajecia... albo kiedy sie nudze wybitnie tak jak teraz.. massssakra



uff, myslalam, ze tylko ja jestem taka pospólkowana Mr. Green .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Queen Fan napisał:
Nie mam nałogów - ostatnio są to skoki, i nie wiem, jak sobie poradzę do listopada :/

To masz czy nie masz? Wink


Mam, ale najwyraźniej kryję je przed samym sobą Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie palę (niestety na moim wydziale jestem ciągle biernym palaczem), z alkoholu piję włąściwie tylko wino i to w ilościach dośc skromnych, nie piję kawy, nie piję napojów gazowanych. Taka moja prywatna, smakowa asceza Wink

Skromnym nałogiem jest w moim przypadku herbata. Prócz tego słuchanie muzyki, czytanie prasy i literatury.

Aha, jeszcze spóźnianie się.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj najslodszy nalog to spanie. ile sie da, gzdiekowliek i kiedykolwiek. reszte czasu spedzam cieszac sie chwila wiec wyrzutow sumienia nie mam.

drugi - karolina.

nastepnie... czekolada... jak mi jej brak, oddalabym chyba nawet karoline ;) ... czyli powinna byc na drugim miejscu :P

i jedzenie ogolnie. doslownie wszystkiego, poza watrobka. jesc po prostu uwielbiam. ( i nie tyje, ha ! ) ;)

wlasciwie te wszystkie punkty sa prawie rownorzedne.... nalogiem jest jeszcze speedway, ale bedac w kraku trzeba sie troche odzwyczaic. niech no ja tylko wroce do bydgoszczy....


karoliona wlasnie powiedzial mi ze jeszcze ponoc nalogowo nuce i spiewam. niech mu bedzie.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
i jedzenie ogolnie. doslownie wszystkiego, poza watrobka. jesc po prostu uwielbiam. ( i nie tyje, ha ! ) Wink

U mnie jest identycznie Smile Wątróbki nie trawię, a poza tym mogę jeść co chcę, ile chcę, nic mi nigdy nie zaszkodziło (nawet "mieszanka ciążowa" typu ogórki, czekolada itp.) i też nie tyję, a więc organizm 10/10 Wink

tyna napisał:
nalogiem jest jeszcze speedway, ale bedac w kraku trzeba sie troche odzwyczaic. niech no ja tylko wroce do bydgoszczy....

A co? Chcesz zobaczyć jak Unia Tarnów znów wygrywa z Polonią? Twisted Evil Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten z adasiem w awatarze napisał:
A co? Chcesz zobaczyć jak Unia Tarnów znów wygrywa z Polonią?


a chocy i to. potem przyjade do tarnowa na rewanz, w koncu ponoc nie jest daleko ;)
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="tyna"]



i jedzenie ogolnie. doslownie wszystkiego, poza watrobka. jesc po prostu uwielbiam. ( i nie tyje, ha ! ) Wink

Jak mogłam zapomnieć -jedzenie to też mój mały nałóg , jak jestem głodna lepiej nie podchodzic Wink i też nie tyje Laughing
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszka napisał:
jak jestem głodna lepiej nie podchodzic Wink

Ja też ostrzegam Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek