FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Włosy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 5:16 pm    Temat postu: Włosy Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

just look at the picture below Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapuszczam... Jeszce nie wiem, jak długie mają być, ale pewnie gdzieś do ramion.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja wlosy dlugie mam tak gdzies od 4-5 klasy podstawowki, a i wczesniej mialem nieco dluzsze niz przecietny 9-10 latek Wink od tej polowy podstawowki, najkrotsze wlosy jakie mialem, to gdzies 2 klasa liceum, kiedy scialem sie 'na ville valo' (wokal hima) z teledysku do join me Wink... od tamtej pory tylko raz powaznie scialem wlosy.. jakis rok temu uchlastalem dobre 25 cm.. i tak byly do ramion.. od tamtej pory rosna sobie swobodnie.. nie wyobrazam sobie siebie w krotkich wlosach, szlag by mnie trafil... w tej chwili mam tak w sumie prawie do polowy plecow, tyle ze nie zawsze to widac, bo mi sie skrecaja koncowki od zawsze Wink co do dredow - generalnie srednio mi sie podobaja, chociaz zalezy u kogo... brat i bratowa mieli sporo lat dredy i im pasowaly.. teraz jak scieli to jakos dziwnie wygladaja Wink ale i tak mojemu bratu tez duzo lepiej w normalnych dlugich bylo , niz w dredach... sam bym sobie nie zrobil, bo po pierwsze jakbym sie chcial pozbyc, to tylko nozyczki, po drugie szlag by mnie trafil, bo trafia mnie jak ze 3 dni lba nie umyje, a tego za czesto myc nie mozna... poza tym jesli ktos nie dba o nie, to zapach jest srednio przyjemny Wink

co do fryzur kobiecych, zdecydowanie wole brunetki z miare prostymi lub lekko pokreconymi wlosami dlugimi oczywiscie Wink ale to tez zalezy od twarzy, bo niektorym takie wlosy nie pasuja... u chlopow wybitnie nie trawie zelu na klakach.. wyglada to jakby ktos nasmarkal na leb i sobie porozcieral... masakra... co do fryzur intymnych, to jestem zwolennikiem skromnosci Razz co za duzo, to zaksztusic sie idzie Twisted Evil


<--- zdjecie obok przedstawia mnie mniej wiecej rok temu, wlasnie jakies 2 tygodnie po ostatnim radykalnym scieciu klakow...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawszę miałem, mam i będę mieć krótkie włosy. Czasem zdarza mi się nie obcinać przez 2-3 miesiące, ale nie wyglądam tragicznie Wink Nigdy nie zapuściłem włosów np. tak jak Bizon i nigdy nie wyzerowałem się na Kojaka Wink

Bizon napisał:
<--- zdjecie obok przedstawia mnie mniej wiecej rok temu, wlasnie jakies 2 tygodnie po ostatnim radykalnym scieciu klakow...

Na zdjęciu jest również Twój komar, więc trochę kultury i o nim też mógłbyś coś napisać - też ma włosy do połowy pleców? Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedcy zdjecie bylo robione, komara jeszcze nie bylo nawet w planie pieciotygodniowym u mamy komarzycy Very Happy byc moze gdyby dalej upojnie bzykal sobie tu i tam po tym pieknym swiecie i wpierdalal sie zebami w nasze zyly, to mialby teraz kite do pasa, ale niestety, zywot jego zakonczyl sie tragicznie pewnego letniego dnia, gdy nieopacznie przycupnal przy klawiaturze... uczcijmy jego pamiec zakonczeniem offtopa Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 6:16 pm    Temat postu: Re: Włosy Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Jaka jest Wasza ulubiona fryzura damska?


to oczywiscie zalezy od twarzy. Ale generalnie nie podobają mi się wlosy krotsze niz do polowy szyi i dluzsze niz do polowy plecow Wink. Kolor - ciemny braz lub jasny blond.


Monior napisał:
Jaką najchetniej widzielibyscie u mezczyzn?


wlosy nie krotsze niz... hmmm.... 5 cm Wink. Mile widziane dlugie, ale - jak w przypadku kobiet - nie dluzsze niz do polowy plecow, a moze i ciut krotsze. Albo dredy, ale o tym za chwilę Wink. Kolor - czarne/bardzo ciemne lub biale [ cos a'la BI ]. A lyse paly sa okrooopne Razz. Wiem, ze moze i generalizuję, ale u mlodych chlopakow tudziez mezczyzn, kojarzą mi się one ze skinami lub dresami.


Frankoslawa Wink napisał:
Jaka sami nosicie?


dlugosc mniej wiecej do ramion, braz, troche wycieniowane i - ze się tak wyrażę - chujowe; strasznie wkurzaja mnie moje wlosy Razz.

Monior napisał:
Ulubiona fryzurka intymna? Twisted Evil Wink


dredy Twisted Evil

MonJoł napisał:
No i w koncu, co myslicie o dredach? ;P


siebie RACZEJ nie widzialabym w dredach... A jesli chodzi o innych - strasznie podobaja mi się, ale tylko w miarę cienkie i długośc do ramion.
Spojrzcie trochę w lewo i trochę na gorę - takie mi się podobaja Twisted Evil . Choc bylyby jeszcze lepsze, gdyby byly ciensze... takie jak np. u... eee, nvm Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 6:27 pm    Temat postu: Re: Włosy Odpowiedz z cytatem

Qruszyna napisał:

Jaka jest Wasza ulubiona fryzura damska?

Trudno generalizować, bo praktycznie każda fryzura mi odpowiada - jeśli tylko jest zadbana i filuterna Smile Ale chyba najbardziej u dziewcząt lubię po prostu długie włosy, bez udziwnień. Kolor nie gra roli.

Qruszyna napisał:
Jaką najchetniej widzielibyscie u mezczyzn?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem Cool

Qruszyna napisał:
Jaka sami nosicie?

Względnie długie włosy (poza ramiona), nie ścinane od około dwóch lat. Nic z nimi nie robię, szczególnie wzbraniam się przed ich związywaniem - po prostu noszę je luzem, czeszę z rzadka i tyle. Dziwna sprawa, że jako jedyny w rodzinie mam kręcone włosy, tak że na twarz spływają mi obfite kędziory. Krótko mówiąc - nieuporządkowany busz Smile Kolor to ciemny blond.

Qruszyna napisał:
Ulubiona fryzurka intymna? Twisted Evil Wink

Do pasa Twisted Evil Krótko mówiąc - nieuporządkowany busz Wink Ale u kobiet z kolei, łono musi być koniecznie ogolone lub zgrabnie przycięte.

Qruszyna napisał:
No i w koncu, co myslicie o dredach? ;P

Cały czas noszę się z zamiarem ich zrobienia, ale nie potrafię się zdecydować. Nie zapuszczałem włosów świadomie, raczej pozostawiłem je same sobie - jednak teraz byłoby mi żal je stracić i zamienić na dredy. Potem można już tylko ściąć, więc decyzja jest nieodwracalna... Mój brat potrafi robić dredy, więc nie miałbym z tym problemu. Sedno sprawy tkwi w mojej decyzji i woli... A raczej ich braku.

Podobnie jak z chęcią zrobienia sobie dredów, kłopoczę się z myślą całkowitego ścięcia włosów. Ale chyba na razie nie podejmę żadnych kroków w tym kierunku i konserwatywnie pozostanę przy obecnym stanie rzeczy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Co do fryzury damskiej, nie przepadam specjalnie za zwykłymi, długimi włosami upinanymi w zwykłą kitkę. Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi fryzury bardziej finezyjne, być może z jakimiś ozdobami. Uwielbiam asymetrię, grzywki (choć nie każdemu muszą pasować). Nie rozumiem tej niechęci do krótkich włosów, sama takie noszę - poza tym zauważyłam też, że im starsze są dziewczyny, tym chętniej noszą krótkie włosy.
2. Łyse pały i szczecinki odpadają, jak dla mnie długość 5-6 cm to minimum. Nie mam nic przeciwko dłuższym włosom u mężczyzn, chociaż nie pociągają mnie jakoś specjalnie ;P. Pozostanę fanką krótkiego zarostu ^^'
3. Dosyć krótkie (nie ekstremalnie) włosy; naturalny, trochę "mysi" brąz (chciałabym mieć ciemniejsze włosy, podobno niektórym z wiekiem stają się ciemniejsze. Właściwie to chciałabym mieć włosy koloru, jaki miała moja mama - bliski kruczoczarnego); psedoasymetria przy grzywce i bokach głowy. Teraz nie widać tego prawie w ogóle. Do fryzjera chodzę co miesiąc-dwa, bo nie widzę siebie w długich włosach - poza tym moje są dosyć delikatne i cienkie, (choć ostatnio nieco się poprawiły Wink) więc nie wyglądałyby dobrze w innej konfiguracji. Może niedługo zdecyduję się na jakąś radykalną zmianę, ale ciągle w obrębie krótkich włosów (tak jest wygodniej Laughing )
4. Żadna xD
5. O nie, żadnych dredów. Generalnie mi się nie podobają, choć znałam kilka osób, którym pasowała taka fryzura. Ale i tak za nimi nie przepadam, tym bardziej sama nie mogłabym ich nosić. Po pierwsze, jestem zbyt przyzwyczajona do pedantycznej troski o włosy, ciągle je przeczesuję palcami, układam etc. Po drugie: nie znoszę myć włosów rzadziej niż co dwa dni, po prostu szlag mnie trafia. Po trzecie: nie miałabym cierpliwości dla tego typu fryzury. Po czwarte wreszcie: prawdopodobnie paskudnie bym wyglądała. Zwłaszcza w zestawieniu z moim stylem ubierania się, który do dredów pasuje jak wół do karety...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Fryzura damska:
byle miała włosy:) Ale ekscytują mnie krótkie (kilka do kilkunastu centymetrów) czarne włosy u kobiet... sam nie wiem dlaczego, ale coś w tym jest Very Happy
2. Fryzura męska:
Zwasze chciałem być brunetem, bo włosy blond za dużo lat odejmują Razz Może kiedy to docenię... Przez półtora roku farbowałem się na czarno, ale mi dwa lata temu przeszło.
3. Moja fryzura:
Krótki blond
4. Ulubiona fryzura intymna
Łysa, że tak powiem, pała Laughing (celowy zabieg, żeby mnie żaden debil nie zacytował i się nabijał na temat łysych pał u kobiet Wink ) Arrow Rzecz jasna u kobiet, może być trójkącik lub paseczek żeby pobudzić zmysły Smile U facetów mnie to niezbyt interesuje Wink
5. Dredy:
Nie chciałbym mieć, bo trudno to utrzymać, myć i straszny syf się robi Smile
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 7:39 pm    Temat postu: Re: Włosy Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 7:42 pm    Temat postu: Re: Włosy Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Dżast napisał:
Monior napisał:
Ulubiona fryzurka intymna? Twisted Evil Wink



dredy Twisted Evil


lol, ałaaa! Jak to sobie wyobrażasz - dziesięć dni Małego Brudaska, czy chcesz się... oddać w ręce profesjonalisty? xD


to nie gra roli, liczy się efekt Cool .


Laughing


EDIT : 1. zapomnialam dodac, ze wybitnie nie znoszę meskich wlosow na zelu Wink.
2. co robi ten Pawelek ? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie długie , długość mniej więcej lekko za łopatki bo dłuższe to już nie za bardzo Wink oczywiście wypowiadałem się - jak lubie u dziewczyn Very Happy

czasem proste , czasem kręcone to zależy jakiej Pani w jakich ładniej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam włosy długie i przez niemal całe zycie takie nosiłam ,było kilka wypadków przy pracy moich rodziców-jak miałam jakieś 6 lat to zrobili mi na głowie fryzure a'la 'czeski hokeista' Shocked heh no i oczywiście po komuni nie było śladu długich włosów-ale tym razem zajeła sie tym mama ! Całe życie w długich włosach ,chętnie bym zmieniła fryzure ale brak mi odwagi Laughing

A u facetów hmm jednak wole tych z krótkimi włosami , a jak juz pojawi sie jakis w długich -muszą byc zadbane Wink kolor nie gra roli.
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy damskie - w sumie to zależy od kobiety, każdej lepiej w innych włosach. Ale generalnie długie, ciemne i do ramion.
Włosy męskie - zależy Razz
Włosy moje - od końca podstawówki bez zmian. Nie zbyt krótkie, ale też nie sięgające żadnych niższych partii. A to dlatemu, że zawsze zaczesuję do tyłu. I szczerze mówiąc - częściej zmieniam owłosienie twarzy niż owłosienie głowy.
Fryzura intymna - no Szymek ma fajną, żona też niczego sobie Wink
Dredy - gdybym sobie zrobił to bym się wyśmiał, ale u niektórych osób bardzo ciekawie to wygląda. Moja znajoma ma dredy po całości, mój kumpel zaś tylko z tyłu, a ktoś jeszcze inny ma ogromniastego dreda sztuk jeden. Czyli mogę powiedzieć, że widziałem różne rodzaje dredów i w sumie każdy ma swój urok. Ale to nie dla mnie. I jak mawia moja pani od polskiego: "A ty lalunia wiesz, że dred-loki wysysają mózg?"
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 10:10 pm    Temat postu: Re: Włosy Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
[Bizon, zrób sobie tak samo i pokaż Wink]




nie chcialabys widziec ani kawalka mojego ciala nieoslonietego , jak na tym zdjeciu Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 10:27 pm    Temat postu: Re: Włosy Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Monior vel. MoniQue(en) napisał:
[Bizon, zrób sobie tak samo i pokaż Wink]




nie chcialabys widziec ani kawalka mojego ciala nieoslonietego , jak na tym zdjeciu Very Happy

Monioł, Ty się nie podniecaj tyle, tylko delektuj się Moją Golizną w Moim Podpisie Mr. Green Zakrywanie niektórych części ciała jeszcze bardziej pobudza zmysły, więc oglądaj i do dzieła... Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy u długowłosych jest jak broda u krasnoluda-po ich ścięciu wpadają w szał bitewny :B

Sam noszę długie. Do łopatek. Zawsze są nieskładnie zaczesane ni w dupę ni w oko do tyłu, tak jak moja osobowość.
U kobiet lubię włosy hmm, nigdy nie zwracałem uwagi na włosy Very Happy

Dready-nie. Moim zdaniem sama "geneza" ich to już przegięcie ;]
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dredy=> podobają mi się. Zwłaszcza długie, czarne. Ale siebie w nich sobie nie wyobrażam ;P
Włosy męskie=> długie, długie i jeszcze raz długie ;P tak do ramion minimum^^ najlepiej ciemne.
Włosy moje=> długie, blond, za łopatki. Niestety się kręca ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy u płci przeciwnej - wlaściwie nie mam żadnych preferencji, co do ich koloru i długości. Jeśli kobieta/dziewczyna dobrze się czuję w takiej, a nie innej fryzurze, to spoko. Najważniejsze, aby główka była zadbana Exclamation Cool Razz
Włosy u faceta - prościej będzie kiedy określę fryzury, które nie mógłbym wdrożyć w życie mojej głowy, a będą to wszelkie, które wymagają żelu (pasta to, co innego Wink ) jaki i "na Kojaka" Razz
Moje włosy - po pierwsze, mój avatar stanowi zdjęcie zrobione na początku sierpnia ubiegłego roku. Po drugie, obecnie trudno mi określić ich długość, ale powiedzmy, że kiedy je naprężę, sięgają wysokości szczęki Razz Od niedawna mogę robić sobie kitkę, mogę... ale nie robię tego Razz Moje włosy są grube, gęste i kręcą się, a ich kolor to ciemny blond. Bardzo mi się podoba fryzura Davida Gahana z czasów Songs Of Faith & Devotion i jak na razie do niej dążę Smile A później się zobaczy...
Fryzura intymna (kobieta) - dobrze wiedzieć z kim ma się doczynienia Twisted Evil Laughing Wink
Dredy - hmm... osobiście nigdy się na nie nie skuszę, ale kto, co woli Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 11:06 am    Temat postu: Re: Włosy Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Tak sobie dzisiaj siedziałam i nic nie robiłam, siedziałam, i przed oczami stanął mi avatar Dżast, Zack ;D. Chcialabym poznac wasze zdanie nt. dredów.. ale zeby nie zawezac tematu tylko do tej fryzury, bedzie on ogolnie o wlosach:

Jaka jest Wasza ulubiona fryzura damska?
Jaką najchetniej widzielibyscie u mezczyzn?
Jaka sami nosicie?
Ulubiona fryzurka intymna? Twisted Evil Wink
No i w koncu, co myslicie o dredach? ;P

Jesli chodzi o moj stosunek do tej fryzury.. u innych czesto wyglada bardzo ladnie, ale sama nie moglabym jej miec - z dwoch powodow: jestem niezorganizowana, niedokladna i nie umialabym nalezycie o nia zadbac, a po drugie, po prostu sie w niej nie widze ;P
Wlosy u mezczyzn - dlugie, dlugie, dlugie, ew. srednio dlugie... chociaz Franek ma krotkie a i tak jest sliczny ;D
U kobiet - niektore pieknie wygladaja w krotkich (wiec czesto nahodzi mnie mysl o sciecu ;D), innym pasuje grzywka, jeszcze innym loki...
A jesli chodzi o mnie sama - roznie to bywało, najlepiej prezentowalam sie w wieku 2-7 lat, nic z wlosami nie robilam, a byly piekne; na poczatku dosc krotkie i poskrecane, pozniej dlugosci zadupnej... Byla grzywka, bylo nieprostowanie. Dzisiaj robie wszystko, zeby byly proste (i to jest jedyny plus tego, ze sa ciezkie ;p) - jeszcze nie wiem, co z nimi zrobie. Sie zobaczy.


1. Długie...
2. Krótkie...
3. Jak wyżej...
4. Rolling Eyes Embarassed
5. Nie mam zdania...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Długie, rozpuszczone włosy mojej dziewczyny. O!
3) Krótkie.
4) Bez fryzury.
5) Ehm... lepiej pozostawię tę kwestię bez komentarza. Nie będę dziś nikogo obrażał :P
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulubiona dziewczęca? W sumie bez różnicy, byleby nie łysa ^^
Idealne dla facetów? Sorry, ale nie przyglądam się fryzurom swoich kumpli, noszą na głowie to co im się podoba.
Ja sam ścinam się, krótko, czasem nawet do 3 mm, a to dlatego, że strasznie denerwują mnie długie włosy, a w lato to z nimi kaotrga normalnie ^^
Fryzurka intymna? Podzielam tu zdanie Szymonosława_Dymosława.
Dredy? Nigdy nie chiałem i też nikomu bym nie polecał, jak już wspominał Mattey robi się syf i sie zlepiają te dready. Na dodatek jak zaniedbasz, to jedyną deską ratunku jest zgolenie się na łyso... W przypadku gdyby to byla kobieta miała by na minusie u mnie ^^
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Zdecydowanie długie włosy, ale jest sporo dziewczyn z "krótszymi" (czyli tak do połowy szyi), które są piękne.
2. Jest mi to obojętne - w sumie, to powinno być jakieś zróżnicowanie. Mogę jedynie powiedzieć, jakie widziałbym u siebie - długie, tak do barków. Przynajmniej teraz, bo nie wiem, czy pasowałyby mi.
3. Zwykle nosiłem krótkie, coś jak Krzysztof Ibisz, tylko miałem ich więcej. Moja mama ma bzika na tym punkcie i długie włosy, mam wrażenie, stawia prawie na równi z niechlujstwem. Confused Aż mnie dziw bierze, że tak rzadko każe mi w tej chwili iść do fryzjera. Na ten moment, włosy mam... hmmm... takie, że zasłaniają mi już uszy, ale dugimi ich nie nazwę. Mimo to - dłuższych nigdy do tej pory nie miałem.
4. ...
5. Są okay, ale, jak powiedział Bizon, nie wszystkim pasują. Myślę jednak, że lepiej w nich wyglądają mężczyźni niż kobiety. U kobiet dredy mi się raczej nie podobają, no ale co kto lubi.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie


Ostatnio zmieniony przez Misiu dnia Pią Mar 23, 2007 3:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem jeszcze ze swojej strony, że - tak jak Misiu - nie lubię dredów u dziewcząt. Jest tylko jeden wyjątek. U mnie na uczelni jest jedna dziewczyna (nie znam jej, po prostu widuję od czasu do czasu), która ma dredy. Jest ładna z definicji, ale jej dredy nadają jej urodzie naprawdę zjawiskowy charakter. Długie daleko poza łopatki, niezbyt grube, a bardzo bujne i liczne, do tego czarne i cudownie zadbane - żadych wystających kosmyków czy poskręcanych strąków. Po prostu dredy-ideał, a do tego dziewczyna ma bardzo ładną buzię i "wogle". Gdyby moja twarz nie przypominała szczotki klozetowej świeżo po użyciu, zakręciłbym się wokół tej białogłowy Wink

EDIT: Udało mi się znaleźć wyborne dla tego tematu zdjęcie z Sylwestra! Czemu wyborne? Bo widać na nim moje włosy, a nie widać ryja Very Happy Proszę:



Ja to ten kudłaty ofkoz Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daisy



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 110
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Damska fryzurka- kobieta powinna wyglądać kobieco-nie znaczy to,że wszystkie kobiety powinny mieć włosy do pasa; takie które pasują do ich urody...dodają im uroku...
2. Męska fryzurka-no cóż, niektórzy mężczyźni ładnie wyglądają w dłuższych włosach, inni zaś tylko w krótkich, bądź bardzo krótkich... Zawsze podobali mi się tacy z dłuższymi włosami, ale nie wszystkim to pasuje...po prostu fryzura powinna być taka,żeby dodawać uroku "właścicielowi"....
3.Moja fryzurka- włosy bez grzywki do połowy szyi...
4. Embarassed Embarassed Embarassed ....
5.Dredy... tylko u takich ,którzy dbają o nie i nie noszą na głowie, zmierzwionych frędzli...
_________________
"Drogę do szczęścia musimy odkryć sami w sobie, a muzyka może nam tylko w tym pomóc..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
podobny efekt uzyskuję, zaplatajac sobie na calej glowie warkoczyki (ale to raz w roku ;P) Very Happy

Chodzi Ci o okres godowy?? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
McBurak napisał:
just look at the picture below Wink


przepraszam, czy to jest odpowiedz na wszystkie moje pytnia? Twisted Evil


Powiedzialbym "tak", ale bym na jakiegos zboczenca wyszedl Twisted Evil

A tak serio, to bardzo mi sie podobaja kobitki z afro i ogolnie z kreconymi wlosami.

Co do fryzury intymnej to obojetne, byle schludnie.

A dredy? Ciensze i takie bardziej "warkoczykowate" mi sie podobaja, takie zwyczajne raczej nie. U kobiet moze jeszcze, ale u facetow to juz w ogole.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Monior vel. MoniQue(en) napisał:
McBurak napisał:
just look at the picture below Wink

przepraszam, czy to jest odpowiedz na wszystkie moje pytnia? Twisted Evil

Powiedzialbym "tak", ale bym na jakiegos zboczenca wyszedl Twisted Evil


No, teraz już chyba i tak za późno na taką konkluzję... Rolling Eyes Arrow Twisted Evil Arrow Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek