FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
3 najpiękniejsze ballady Queen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filip2412



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie trzy najlepsze ballady Queen to:

1.White Queen(As It Began).
2.Love Of My Life.
3.Who Wants To Live Forever.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aia napisał:

Z inspiracjami około beatlesowskimi masz rację, są, choć sama ich nie wyniuchałam. Drobnych podobieństw prędzej skłonna byłam szukać w kierunku wczesnych Yesów (pewnie przez te chórki, zaśpiewy "how" i "brzęczki").

Świat muzyki to sieć pajęcza, naczynia połączone, a każdy utwór to w jakimś sensie palimpsest że użyje literackiej terminologi a spod tekstu jednego przebijają inne teksty wzajemnie na siebie zachodząc i przenikając się.
Jedno nie wyklucza drugiego a nawet nie powinno, dla wczesnego Yes pewnie jedną z inspiracji było the beatles bo ich cover na debiucie to nie przypadek więc się wszystko elegancko nakłada. Smile.Bo przecież własny styl to najróżniejsze inspiracje przefiltrowane przez siebie i własną wrażliwość muzyczną Smile

Aia napisał:
cały Jazz pozostaje tak trochę na marginesie zainteresowań queenowych fanów, a przecież to jeden z najlepszych ich albumów Shocked Moim zdaniem oczywiście Wink

Ja mawiał pewien Ferdynand z pewnego nie całkiem kiepskiego serialu "no jak nie jak tak" Wink.U mnie również Jazz jest zawsze w cenie jak złoto dla konkwistadorów.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 22, 2011 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakochałam się, umarł w butach... Rolling Eyes
Obiektem miłosnego uniesienia Ona - Lily of The Velley Autentycznie coś niesamowitego zaszło, rozpuszcza mnie zupełnie Shocked

Nie pojmę tego chyba nigdy, jak to się dzieje Cool. Pierwsze usłyszenie, pierwszym usłyszeniem, odruch bezwarunkowy, a tu...Toć tyle już miesięcy się znamy, a dopiero teraz, znienacka, cichaczem - trach, bach. Od przedwczoraj kroczy za mną nieustannie, z dziecięcą łapczywością chwytam każdy jej dźwięk, każde słowo, łaknę ich w stopniu powiedziałabym nieprzyzwoitym Laughing

Neptune of the seas an answer for me please
The lily of the valley doesn't know


Na chwilę obecną oddaję jej pałeczkę balladowego pierwszeństwa!
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lecri



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 159
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sob Sty 22, 2011 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aia, podpisuję się pod zachwytami Smile Co prawda to nie jest mój numer jeden queenowych ballad, ale miano najulubieńszej fortepianowej miniaturki u mnie ma (Nevermore, choć uwielbiam, przy tym wysiada). Kocham ten moment jak Flick Of The Wrist (genialny utwór!) przechodzi w to przepiękne cudo, zdecydowanie jeden z moich ulubionych queenowych momentów. Uwielbiam to co tu robi Brian (łatwe do przewidzenia Very Happy), ta gitarka w tle i taki moment, na którego opisanie nie potrafię znaleźć słowa ( Embarassed), no chodzi mi o pisk gitarki. Oczywiście fortepian i wokal to też mistrzostwo. Tak jak cała suita.

Podałabym tu swoją trójkę, ale nie wiem co dać na trzecie miejsce (za dużo kandydatów) to się na razie wstrzymam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dam przykład - jak porozmawiać ładnie na tym forum bez gadania o Lambercie. Cool

1. White Queen (As It Began) - piękne, od początkowego motywu, który brzmi wręcz orkiestrowo i który przechodzi z Father To Son, aż po ostatnią linijkę Freddiego. Majstersztyk Briana, zdecydowanie. Trudno mi właściwie powiedzieć cokolwiek o tej piosence prócz tego, iż jest to dla mnie niewymuszone piękno. Tekst jest świetny i to nie tylko jak na realia tego zespołu, ale w ogóle. Wersja albumowa to majstersztyk, ale zachwalana przez wielu tutaj wersja z BBC... no nic tylko po prostu na kolana padać. Świetnie wykorzystana dynamiczna aranżacja, piękny wokal główny, plus całość jest zaprezentowana w tak niezwykle przekonujący sposób, że po prostu nie sposób docenić. Queen II to niezwykła płyta, ale jako fan głównie "czarnej" strony przyznaję, że "białą" zawsze tak trochę lekceważyłem. Ale jeśli był tam jeden utwór, który od zawsze uważałem, że jest na tym samym poziomie, co cała druga strona, to właśnie ten. Magia, aż chyba zaraz pójdę, zgaszę światło i ze słuchawkami posłucham jej na dobranoc. Generalnie tej piosenki się nie słucha - ją się PRZEŻYWA, szczególnie solówkę Maya i to, co po niej następuje.
2. Jealousy - kiedyś myślałem, że to mocno niedoceniany kawałek, ale chyba jednak ma sporo wielbicieli, w tym i mnie. Bardzo lubię szczególnie dźwięk gitary akustycznej użytej w tym nagraniu - cały utwór dzięki temu się wybija i nie brzmi jak zwykły filler albo po prostu kolejna standardowa miałka ballada. Oczywiście sama piosenka jest wyśmienita, ma piękną melodię przede wszystkim, ale nie ukrywam, że to, co sprawia, że ta piosenka mi się tak podoba to głównie zasługa aranżacji, wykonania i produkcji. Często się narzeka na produkcję Jazzu, ale jeśli miałbym wskazać jeden mocny punkt jeśli chodzi o to zagadnienie na tej płycie, to na pewno wskazałbym właśnie Jealousy. A i swoją drogą aż jestem ciekaw - ile osób było świadomych, że przez te wszystkie lata w piosence nie było ścieżki stopy, która została przywrócona dopiero na remasterach? Razz
3. Sail Away Sweet Sister - znowu Brian, tym razem też i na wokalu... i powiem szczerze, że się cieszę, że to właśnie gitarzysta śpiewa tę piosenkę - z Freddiem może i by było trochę lepiej, ale... Brian, przez te swoje lekkie niedociągnięcia głosowe, brzmi IMO bardzo... szczerze. Co mnie śmieszy bardzo, biorąc pod uwagę, iż w końcu w nawiasach wyraźnie zaznaczono, że to dla siostry, której Borsuk nigdy nie miał. Wink Ale cała piosenka mimo tego wydaje mi się bardzo właśnie szczera. Nie wiem czemu tak jest... Ale tak właśnie na mnie działa. Niewiele jest piosenek w katalogu tego zespołu, który w końcu często bawił się stylami i tak dalej, "ukrywając" swoją prawdziwą twarz, o których pierwszym przymiotnikiem, jaki przychodzi do głowy, gdy o nich myślę jest właśnie słowo "szczery". No i jest genialna linia basu - jeśli ktoś myśli, że John nic nie robił w tym zespole, to niech posłucha tego, co on robi w zwrotkach i outro - magia.

Jest jeszcze wiele spokojniejszych piosenek Q, które bardzo lubię, ale te 3 na ten moment wygrywają mój prywatny ranking. Przyznam się przy okazji, że nie do końca zrozumiałem jeszcze fenomen You Take My Breath Away - ale widać nie dojrzałem. [czeka aż Fenderek go zbanuje Twisted Evil Wink]

Także odkopuję i zapraszam innych, i starych i (przede wszystkich) młodych użytkowników tego forum do dyskusji na temat tej bardziej subtelnej strony zespołu. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zimek



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 256
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Save Me (live Montreal) - rozkleja mnie ten utwór, totalnie. I to jeszcze w takiej wersji live, że szczęka opada
2. Too Much Love Will Kill You - świetny tekst, przepiękna melodia.
3. '39 - słuchając tego utworu czuję taki smutek, jakieś dziwne pragnienie, czy też tęsknotę. Strasznie mnie dołuje ta piosenka. Piękna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm
1.These Are The Days Of Our Lives
2.Who Wants To Live Forver
3.Love Of My Life
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. "Who Wants to Live Forever" - bo zawsze kiedy tego słucham wraca mi wena.

2. "Love of My Life" - bo niemal zawsze kiedy tego słucham "pocą mi się oczy" xd

3. "Bohemian Rhapsody" - geniusz w najczystszej postaci, nie sposób tego nie wielbić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jealousy (dlaczego nie live Sad ) - ostatnio JSS zachwycił mnie wykonaniem tej perełki na żywo
2. Who Wants To Live Forever (Live) - wersja z piątkowego Wembley to gwarantowane dreszcze
3. Save Me (Live)- tak jak kolega powyżej, z Montrealu - cudowna jakość i co za wokal, chociaż z chwilową - ale uroczą - utratą pamięci Wink
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 3:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, mam wielki problem z wybraniem 3 najpiękniejszych ballad... Nie znam jeszcze perfekcyjnie wszystkich utworów Q, dopiero odkrywam kolejne płyty, ale napiszę te, które już się u mnie głęboko zakorzeniłySmile:

-Bijou - płaczę jak bóbr, cudowny krótki występ Freddiego i mistrzostwo Briana na RS, kiedy slucham tej piosenki i przypominam sobie okoliczności tej płyty, myślę, co mogło się wtedy dziać z Freddiem - zamienam się w fontanne, przepiękna piosenka
-These are the days of our lives - podobna historia jak przy Bijou, uczucie potęguje teledysk, który zawsze mi się przypomina, gdy słucham tej piosenki i widok Freddiego... Poza tym trochę zajmuję się śpiewem i kiedy próbuję zaśpiewać tą piosenkę, to po prostu nie potrafię - chociaż jako sam utwór jest łatwiejsza do zaśpiewania niż takie Show Must Go ON na przykład, to tak się rozklejam, że nigdy nie jestem w stanie zaśpiewać jej w całości. Udaje się to tylko wtedy, kiedy wyzuwam się z wszelkich emocji i skupiam na odśpiewaniu melodii - ale wtedy wychodzi to puste i bezpłciowe. A jeśli wkładam w to trochę emocji - to przy refrenie już chlipię i nie jestem w stanie zaśpiewać nic. Ta piosenka ma na mnie tak silne oddziaływanie, jak chyba żadna piosenka Queen.
-Too much love will kill you - miałam problem ze zdecydowaniem tutaj, jest jeszcze kilka przepięknych ballad (najbardziej walczyłam z Mother Love, które dziala na mnie podobnie jak dwie poprzednie piosenki, ale zdecydowałam, że nie mogę tak chlipać bez przerwy Wink ), tą piosenkę znałam jeszcze na długo zanim zainteresowałam się Queen, nie jest tak ciężka i naładowana emocjami jak te dwie z Innuendo, ale ma przepiękną melodię, niektórzy jej zarzucają, że za słodka, ale ja ją uwielbiam. Dużo bardziej wolę wersję Freddiego, Brian lepiej mi brzmiał w innych utworach (Sail Away Sweet Sister albo '39). Kocham tą piosenkę.

Kurde, 4 w nocy, a ja zamiast spać robię balladowe rankingi:P Idę śpiolkać, nie ma bata Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
damiandaj



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 68

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. White Queen (wersja Hammersmith 75 lub BBC)
2. You Take My Breath Away (Edynburg 76 najlepsza wersja)
3. Save Me (pierwsza noc Newcastle 79 lub Montreal 81)
- Who Wants To Live Forever (obie noce we Wiedniu 86)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. These are the days of our lives
2. Mother Love
3. Don't try so hard
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DreamTheater



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 84
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ciężko wybrać tylko 3, ciężko... dlatego podzielę sobie na lata 70. i 80 Smile
choć też łatwo nie będzie...

70.-te:
1. Nevermore(jak w tak krótkim kawałku można zawrzeć tak wiele piękna??)
2. You take my breath away
3. My melancholy blues

80.-te:
1. A winter's tale
2. Don't try so hard
3. One year of love
_________________
www.youtube.com/watch?v=o8ZnCT14nRc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To TATDOOL to ballada? Może jeszcze The Hitman Laughing

1.Bijou
2.Who Wants To Live Forever
3.Don't Try So Hard
rezerwa:Hard Life & Kepp Passing....

EDIT: Zapomniałem o Too Much Love.. , mogło by spokojnie być na miejsce Don't Try So Hard.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
To TATDOOL to ballada? Może jeszcze The Hitman Laughing

Chwilę później qwertyasdfgh napisał:
rezerwa:Hard Life & Kepp Passing....

Zaraz... TATDOOL nie jest balladą, ale Keep Passing The Open Windows już tak? Wink

Ja bym powiedział, że jest odwrotnie. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dzisiaj

1 Breath Away
2 These Are The Days Of Our Lives
3 Bijou
Don't Try So Hard
My melancholy blues
White Queen
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
To TATDOOL to ballada? Może jeszcze The Hitman Laughing


No pewnie, przecież nie rocker;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, to ja też.


1. White Queen
2. Save Me
3. Sail Away Sweet Sister

Wow, wszystko Briana Shocked
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem z kolejnością:

1.Love Of My Life (w koncertowym wykonaniu), a jak nie to Too Much Love Will Kill You
2.Sail Away Sweet Sister
3. hmmm.... Save Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. No one but you
2. Mother love
3. Doing all right
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze mnie zastanawiało za co się kocha "Love Of My Life"? w sensie, wymieniając najładniejsze ballady, zdaje się być wiele lepszych opcji, chodzi o prawdę i prostotę, czy może klimat koncertowy?

btw. idzcie dyskutować o Hot Space, bo trzydziestolecie wydania Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DreamTheater



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 84
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosiakn napisał:
zawsze mnie zastanawiało za co się kocha "Love Of My Life"? w sensie, wymieniając najładniejsze ballady, zdaje się być wiele lepszych opcji(...)


To jest Twoje subiektywne zdanie i ... w zasadzie to tyle.

gosiakn napisał:
(...) chodzi o prawdę i prostotę, czy może klimat koncertowy

Pewnie dla każdego chodzi o co innego i nie ma sensu tego uogólniać.
_________________
www.youtube.com/watch?v=o8ZnCT14nRc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, subiektywnie ustawiłam inne ballady na 3 pierwszych miejscach i z czystej ciekawość zadałam pytanie na forum dyskusyjnym, co kieruje ludźmi, którzy wybierają LOML do czołówki, Niczego tu nie uogólniam, jedynie pytam o uzasadnienie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosiakn napisał:
zawsze mnie zastanawiało za co się kocha "Love Of My Life"? w sensie, wymieniając najładniejsze ballady, zdaje się być wiele lepszych opcji, chodzi o prawdę i prostotę, czy może klimat koncertowy?

btw. idzcie dyskutować o Hot Space, bo trzydziestolecie wydania Razz


Wykonanie koncertowe, jak napisałam powyżej. Jest to utwór który na koncertach wypadał tak, że tylko się pokłonić i pogratulować.- moje subiektywne zdanie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie średnio trawię ballady,ale niechaj będzie taka trójca:

1. White Queen
2. These Are The Days Of Our Lives
3. You Take My Breath Away (powinno być wyżej,ale ostatnio fatalnie mi się kojarzy Confused ).
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła pora i na mnie.

1. White Queen - jest genialna, bardzo poruszająca.
2. Bohemian Rhapsody - ostatnio pokochałam ten utwór, bo do tej pory uważałam, że jest ciut przereklamowany, ale już się do niego przekonałam i zrozumiałam jego geniusz.
3. Lily Of The Valley

Dodam, że wrzuciłabym tu jeszcze Nevermore, ale nie chcę faworyzować QII (^^) i ostatnio bardzo podoba mi się Sail Away..., ale trochę drażni mnie zaangażowanie Freddie'ego do tego utworu (jak Brian to Brian Rolling Eyes) i to morze na końcu - jest zbyt oczywiste, poza tym sample mi nie pasują do Queen.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
ostatnio bardzo podoba mi się Sail Away..., ale trochę drażni mnie zaangażowanie Freddie'ego do tego utworu (jak Brian to Brian Rolling Eyes) i to morze na końcu - jest zbyt oczywiste, poza tym sample mi nie pasują do Queen.

w Sail Away Sweet Sister najbardziej mi się podoba refren i wejście Freddiego Razz
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się on tam wydaje niepotrzebny - o ile akceptuję sporadyczne wtrącanie się Rogera (np. w March of the Black Queen, ten fragment jest cudowny *_*), to Freddie'ego mamy aż nadto - za dużo szczęścia na raz po prostu. Refren jest zaiste bardzo ciekawy i mi się podoba Very Happy.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kakadroma



Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 11

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ciężko wybrać tylko trzy. Może z 10 przyszłoby mi łatwiej.

1. Don't try so hard

2. Is This The World We Created?

3. Jealousy

Kolejność przypadkowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiaaa



Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie 3 najpiękniejsze ballady to:
1. Love of my life (ale live - z Wembley '86, Freddie ma tu taki fajny, zdarty głos i ta śpiewająca publiczność - cudnie Smile ).
2. Sail away sweet sister (Brian śpiewa tu przepięknie moim zdaniem).
3. Las palabras de amor (nie wiem czy to ballada? chyba tak Smile ).
Gdy ich słucham, to po prostu rozpływam się w zachwytach Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek