FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Seriale (ogólnie)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no totalnie. a wątek z Karen to ja już w ogóle niemoge proszę państwa. ile to można ciągnąć. to nawet wątek Kate-Jack w lostach nie był tak nudny.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, who fuckin cares. zwłaszcza że hank wyrwał taką fajną laskę w końcu, to gdzie w ogóle rzym do niej sandały czyścić.

ale poza tym spoko sezon. w sumie w połowie gdzieś złapałem się na tym, że jednak brakuje mi chociaż odrobiny fabuły i dramaturgii, ale i tak niemoge z komentkarzy na filmwebie, którzy gotowi podcinać sobie jaja z racji, że ich serialowy Bukowski ewoluował w American Pie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Tomakar



Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wciągnąłem się w Leverage (Uczciwy przekręt) i polecam wszystkim, taki lajtowy, lekko komediowy serial z akcję Wink na nudne wieczory w sam raz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ciemino



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd: Poznan

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up widziałm jeden odcinek kiedyś, ale jakoś nie poruszył mnie... zdecydowanie wole Dr Housa, ogladam już ostatni sezon (szkoda, że dalej nie nagrywają).
_________________
jestem durnym spamerem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie sie gada z samym sobą?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomakar



Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiem, nie próbowałem... ale myślę, że zdecydowanie lepiej ze współlokatorem z akademika haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko przysiadam przy jakimś seialu. Sześć odcinków w dwa dni. Bates Motel.
Klimat, że ojapierdole.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są tu jacyś fani Strażnika Teksasu???
Pytam poważnie, bo ten serial jest naprawdę bardzo dobry. Chyba najlepszy akcji lat 90. Tam jest wszystko to, co być powinno, bez żadnego większego kombinowania. Dosyć ciekawe motywy kryminalne, niezbyt przebajerowane pościgi i strzelaniny, no i w końcu średniej klasy sztuki walki. Fajne połączenie życia zawodowego Rangersów, w którym każdy odcinek zaskakiwał nas czymś wyjątkowym (owego czasu oryginalnym) z życiem prywatnym, jak np. długotrwały związek Walkera z panią prokurator, smierć Parkera, który prowadził bar, do którego chodzili Rangersi itp. Naprawdę polecam. Serial daje rade, tym bardziej, jak już tyle demotów i memów powstało o Chucku Norrisie, to oglądanie tego serialu sprawia niesamowitą przyjemność Laughing Wink



Dodam jeszcze, że dziś jest już bardzo mało takich seriali, które mogą być pozytywnie odbierane przez widza w każdym wieku. Dlatego, więc dzięki sympatycznemu i niezbyt agresywnemu klimatowi Strażnik Teksasu jest zarówno serialem akcji, jak i serialem familijnym.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strażnik? Oj, było dawno na temu na Polsacie w czasach Herculesa, Disco Relax i McGyvera.

Oczywiście - wtedy bardzo przyjemnie się oglądało i mile wspominam. Ale już zbyt wiele genialnych dzieł z mojej młodości (m.in. twórczość zespołu Play&Mix, serial "drużyna A", "Akademia Policyjna" i książki Verne'a) okazały się po przyjrzeniu się im kilka(naście) lat później być albo żenujące, albo - w najlepszym wypadku - nudnawe i jakieś takie zbyt płytkie. Dlatego też niechaj Chuck Norris z rolą swojego życia spoczywa w pokoju gdzieś w zakamarkach mojej pamięci jako wciągający serial o wspaniałym i nieustraszonym strażniku teksasu. Nie będę sobie psuł tej legendy, bo zbyt wiele pięknych wspomnień przestało już być piękne.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę piękny serial. Leciał zawsze w każdy piątek po 20:00 Wink I te co ty wymieniłeś Rolling Eyes Magia Very Happy Jeszcze mogę do tego dodać "Żar Tropików", "Słoneczny Patrol, "Starsky & Hutch", "Kojak", "Dziwny Traf", "Z Archiwum X", "Nieustraszony", "Na celowniku"... . To były czasy, aż mi łezka w oku się zamotała Crying or Very sad Laughing Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serial ze złotej ery Polsatu. Serio, wtedy puszczali naprawdę dobre, oldskulowe seriale. Za Strażnikiem średnio przepadałem, chociaż pamiętam kilka(naście?) fragmentów i to, że w biurze Walkera wisiała prawie flaga Polski (ale okazało się że to flaga stanu).
Ja bardziej jarałem się Xeną, Herculesem i takim dziwnym podwójnym serialem. Akcje były osadzone w dwóch różnych miejscach/czasach. I tylko tyle pamiętam. Wie ktoś o co mi chodzi? Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Ja bardziej jarałem się Xeną, Herculesem i takim dziwnym podwójnym serialem. Akcje były osadzone w dwóch różnych miejscach/czasach. I tylko tyle pamiętam. Wie ktoś o co mi chodzi? Wink


No nic mi to nie mówi Confused Na TVP 2 był podobny "Dwa Światy", ale chyba raczej nie o to tobie chodzi. Ten to w ogule był poryty Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no byl pojebany mocno.

moze o sliders chodzilo? to co miedzy wymiarami sie przemieszczalo kilka osob?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Serial ze złotej ery Polsatu. Serio, wtedy puszczali naprawdę dobre, oldskulowe seriale. Za Strażnikiem średnio przepadałem, chociaż pamiętam kilka(naście?) fragmentów i to, że w biurze Walkera wisiała prawie flaga Polski (ale okazało się że to flaga stanu).
Ja bardziej jarałem się Xeną, Herculesem i takim dziwnym podwójnym serialem. Akcje były osadzone w dwóch różnych miejscach/czasach. I tylko tyle pamiętam. Wie ktoś o co mi chodzi? Wink


Ja bym miał dwa typy, ale oba to na 99% nie to. Pierwszy to Lost (ale zbyt popularny, abyś go nie skojarzył natychmiast), drugi - Carnivale, gdzie jednocześnie toczyła się akcja u Bena i u księdza Justina, ale bohaterowie nigdy się nie spotkali - dopiero na samym końcu, w ostatnim odcinku, ich wątki się splotły (ale ten serial znów zapewne nigdy nie leciał na Polsacie).
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, jak zwykle źle się wyraziłem Wink To był taki serial, na który w zasadzie składały się dwa seriale. Z niewiadomego względu zawsze występowały ze sobą w parze, jeden po drugim. Nie były powiązane fabularnie, ani nic w tym stylu. Jestem jeszcze pewny, że tytuł jednego był jakimś rokiem i akcja działa się w przyszłości. Na pewno był w niedzielę.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bosh <sciana>
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Hm, jak zwykle źle się wyraziłem Wink To był taki serial, na który w zasadzie składały się dwa seriale. niewiadomego względu zawsze występowały ze sobą w parze, jeden po drugim. Nie były powiązane fabularnie, ani nic w tym stylu.


Lokatorzy i sąsiedzi Smile
McGyver i drużyna A

OberstPrymas napisał:
Jestem jeszcze pewny, że tytuł jednego był jakimś rokiem i akcja działa się w przyszłości. Na pewno był w niedzielę.


No dobra, teraz na serio... nie mam pojęcia niestety o czym piszesz. Może mnie oświeci, to się odezwę, bo też mi się coś niejasno kojarzy, ale...
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Pamiętacie "Zagubionego w czasie" (Quantum Leap)? Niesamowicie wciągający serial, przynajmniej w moich szczenięcych latach. Czy dziś wciągnąłby równie bardzo? No cóż, nie wiem, w każdym razie jak niedawno obejrzałem po latach "Zdarzyło się jutro" (Early Edition) - również świetny serial - to wciągnęło Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike pewnie, że tak Wink Prymas ma racje, że kiedyś to dawali naprawdę bardzo dobre seriale i nie tylko na Polsacie. Teraz jest za dużo tych polskich telenowel o wiecznie niespełnionej miłości Mad Masakra co dziś puszczają, dlatego ja lubię oglądać seriale na necie, bo teraz już niestyty rzadko spotkać jakiś stary dobry serial, no chyba, że na tych satelitarnych kanałach.
Jeszcze śmiało wyróżnie Allo, Allo Very Happy Mistrzowski scenariusz (ogólnie cała historia), bardzo dobrze dopracowany do każdego najmniejszego wątku, a to w komediowych serialach bardzo, bardzo rzadko się zdarza. No co tu dużo pisać, przecież każdy zna Rene Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Top-5 seriali wczechczasów:

1) Twin Peaks
2) Six Feet Under
3) Lost
4) Breaking Bad
5) Babylon5
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje TOP3:

1. The X-Files,
2. Twin Peaks,
3. The A-Team.

Oczywiście dając już spokój Walkerowi, ta trójka jest naprawdę mocna Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Top 5:
1.Miasteczko Twin Peaks
2.Latający Cyrk Monthy Pythona
3.Czarna Żmija
4.Allo, allo
5.Breaking Bad
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydarzenie roku w tym temacie - we met the mother.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem trochę rozczarowany tą Matką Smile Jakaś taka trochę nijaka. Ciekawe jaki będzie ostatni sezon.

Ciekawe też jest co nam zafundują twórcy ostatniego sezonu Dextera(jeszcze tylko miesiąc z hakiem do premiery), jaka będzie rola Hanny Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.filmweb.pl/serial/Jak+pozna%C5%82em+wasz%C4%85+matk%C4%99-2005-221833/discussion/To+nie+jest+matka%21To+%C5%9Bciema%21%21%21%21,2203702 <3
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno do tego nie wracałem ale dzisiaj obejrzałem sobie finał House'a. I fajnie. I ciepło. I nawet nieco wzruszająco. I bardzo sympatycznie. Bez jakiegoś zbytniego przepychu i rozwalania gejowsko-ukraińskiej mafii w pół odcinka. Aż chciałoby się by Dextera zakończyli na podobnym poziomie.
miło.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strażnik Teksasu to serial mojego dzieciństwa, jak Xena, Dryżuna A, Słoneczny patrol. Nieustraszonego lubiałam szczególnie, fajne to auto miał Wink Teraz to wszystko wydaje się takie naiwne, ale na tamte czasy, było dobre.

Z seriali teraz polecam Sherlocka, normalnie miażdzy. Wogóle brytyjskie seriale są naprawdę dobre
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najdurniejszy serial świata -> How I Met Your Mother

Przeczytać wszelkie domysły fanów serialu -> bezcenne
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ototototo. Niechcący wpadałem na jakiś wątek (pewnie na filmwebie) gdzie ludzie tworzyli niesamowite imaginacje na wiadomy temat. Co oni biorą?
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem trochę czasu więc sobie obejrzałem od początku californication

dalej uważam, że to cudowny serial, najlepszy gdy odbiegają od fabuły i robią akcje typu runkle zostaje gejem albo zabija się małpy na przyjęciach itepe.

durne zakończenie 6 sezonu, ale jeśli ktoś myślał, że Hank nie wróci do Karen to chyba ogląda inny serial. Jednak najgorsze było to złudzenie.

W ogóle cały sezon 6 jaj nie urywa i wydaje się taki trochę siłowy, bo ani ten Acticus nie wbija się w top najlepszych postaci (mimo, że zgrabna postać i fajnie ukazana) i trochę za bardzo się już wbija ten schemat odcinków (tego typu jak robienie imprezy na której musi się coś wydarzyć). Jedynie co cudownego daje to Faith i gdybym był onanistą stworzyłbym ranking lasek z serialu to pewne miejsce nr 1.

No i tyle.

aha, jeszcze ranking sezonów:

1. sezon 2 (Lew Ashby i te sprawy)
2. sezon 4 (walka z małpą dodatkowo teksty typu "-świetnie wyglądasz w garniturze. -jak pieprzony agent FBI")
3. sezon 1 (bo jak to można pieprzyć nieletnią)
4. sezon 5 (Runkle żałosny jak nigdy, dobry wątek z młodym Moodym)
5. sezon 6 (Faith, akcja w samolocie i gruby z lostów jako diler)
6. sezon 3 (za duża sielanka, oczywiście prócz ostatniego odcinka gdzie w ciągu jednego rozwalają marzenia Hanka w każdej scenie)

dziękuje i dobranoc
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek