FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Seriale (ogólnie)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gombler



Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie kultowy serial to Friends - właśnie piąty raz przerabiam całą serię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a właśnie: odpalcie sobie pierwsze 30 minut pilota Suits. Ani się nie obrócicie a już będzie po 2 sezonie. Rewelacyjnie się to ogląda.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brodo



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem maniakiem seriali. Najbardziej lubię Dextera, Grę o Tron, House'a i Suits, ale lista seriali które oglądam jest duuużo dłuższa. Smile
Zajrzyj na http://wksystem.pl/ Naprawdę warto! Smile


Ostatnio zmieniony przez Brodo dnia Czw Sie 29, 2013 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ponezi



Dołączył: 23 Cze 2013
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie mogę doczekać nowego sezonu Breaking Bad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeganab



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 83
Skąd: z Konstelacji Kasterberous

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham Modern Family Cool
_________________
"In space no one can hear Queen"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
bartholomew



Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 15

PostWysłany: Czw Lip 18, 2013 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:


*The Office (wersja UK) - Polecam BARDZO, chyba moja ulubiona rzecz spod znaku Gervais/Merchant, choć nie wiem, czy lepsze od amerykańskiej wersji, bo nie oglądałem tamtej. Ale myślę, że tak strasznie wywołującego uczucie "nieswojskości" i kłopotliwości serialu w USA się nie da zrobić. Bo to tak zajebiście brytyjskie. Generalnie kupa śmiechu bardziej opartego właśnie na tym dziwnym uczuciu i fakcie, że większość postaci jest do znienawidzenia, przede wszystkim szef, David Brent, grany przez samego Gervaisa, który jest tak absolutnie żałosny, że aż trudno w sumie mu trochę nie współczuć, oczywiście wciąż czując do niego najbardziej negatywne z uczuć. Dwuczęściowy odcinek specjalny świąteczny rox, ale najlepszy odcinek, by far, to trening/spotkanie integracyjne. Niespełnione marzenia muzyczne Brenta i całkowity brak zgrania między nim i prowadzącym zajęcia. Geniusz.


Dobra, to czy ktoś mi teraz powie czy widział amerykańską wersję The Office (ta ze Stevem Carrellem) i czy jest w ogóle dobra?


UWAGA wersja US jest lepsza. stary, to jest pieprzone mistrzostwo świata. w moim prywatnym rankingu The Office US przebija nawet Friendsów.
nie zrozum mnie zle, wersja brytyjska jest spoko, ale amerykańska wersja to najlepszy serial komediowy ostatniej dekady.
moglbym sporo jeszcze napisac o tym jakie to jest dobre blablabla, o tym, ze rola Steve'a Carella to absolutny majstersztyk, o tym ile tam jest totalnie popapranych postaci, o tym jak zrecznie przeplataja sie wątki poważne z tymi śmieszno- żałosnymi, ale zajebistosci tego serialu nie da sie opisac w ramach ograniczonej ludzkiej mowy. to trzeba zobaczyc. polecam Smile

w miedzyczasie, na szybko, moje top seriali:
1. the office US - pierwsze siedem sezonów to nieprzerwany ciąg zajebistości. cos co kazdy czlowiek powinien zobaczyc conajmniej 3 razy przed smiercia
2.six feet under - ciezko jest napisac cos mądrego o najmądrzejszym serialu ever made.
3.przyjaciele - kult, klasyk, chandler
4. family guy - bo to moj, randomowy typ humoru. najlepszy animowany serial
5.rome - dawno nie ogladalem, musze sobie powtorzyc. co wyjdzie z polaczenia HBO i starozytnego rzymu? arcydzieło
6. breaking bad - kto nie ogladal niech sie nie przyznaje i sciaga/kupuje. najlepsze serial akutualnie nadawany
7. how i met your mother - błyskotliwy, smieszny, żonglujący swobodnie kazda możliwą odmiana komedii
8. adventure time - moje najnowsze odkrycie. bajka dla doroslych ukryta w bajce dla dzieci. pieje z zachwytu i chyle czola przed wyobraznia scenarzystów. masa tak powykrecanych i nieprzewidywalnych akcji, ze calość oglada sie z galami na wierzchu
9. the sopranos - gangsterska opera mydlana, ktora polknalem w dwa tygodnie. takie rzeczy potrafi robic tylko hbo
10. gra o tron - mimo tego, ze czytalem wszystkie tomy dalej potrafi zaskakiwac. i te minfucki pod koniec kazdego sezonu.
11. californication - kiedys bardzo sie tym jarałem, teraz z perspektywy czasu potrafie zaakceptowac tylko sezony 1,2 i ewentualnie. 3,4. to co dzieje sie pozniej, czyli wszystkie akcje z małpami, czarlim i transwesami to poziom ameb i programow na mtv
12. dr house - niech będzie, ale ostatnie dwa sezony to dno. tak czy siak dobra robota jak na serial ktory jedzie caly czas na jednym schemacie czyli: wchodzi House, rzucajac jakims kul tekstem - pierwsza diagnoza jest zła - House w miedzyczasie manipuluje podwładnymi - druga diagnoza jest zła - House dalej manipuluje podwładnymi - trzecia diagnoza jest zła (zazwyczaj wysiada watroba, albo "lupus")- nagly przebłysk House'a ratuje sytuacje.
13.twin peaks - głownie za genialny drugi sezon. agent cooper to moj idol
14. the simpsons - nie wiedziałem, ze jakikolwiek serial, animowany czy nie, moze utrzymywac forme przez...15 sezonów.
15. supernatural - za pierwsze trzy sezony i rockowy soundtrack
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Lip 18, 2013 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mnie naszło, że w tym momencie rozwoju kultury spokojnie możemy powiedzieć, że seriale>filmy. Przewagą zawsze był brak ograniczeń czasowych i większe możliwości łamania schematów, a gdy zaczęły do tego dochodzić wreszcie pieniądze i porządni aktorzy, to jest jak jest. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że w ostatnich latach w głównych kategoriach Emmy jest więcej talentu niż przy Oscarach. W ogóle jak się spojrzy na nominowanych za główną rolę męską (Cranston, Daniels, Hamm, Lewis, Spacey) to jest jakaś masakra.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartholomew napisał:
7. how i met your mother - błyskotliwy, smieszny, żonglujący swobodnie kazda możliwą odmiana komedii


Po ostatnich sezonach, narbardziej przereklamowany serial ever

bartholomew napisał:
11. californication - kiedys bardzo sie tym jarałem, teraz z perspektywy czasu potrafie zaakceptowac tylko sezony 1,2 i ewentualnie. 3,4. to co dzieje sie pozniej, czyli wszystkie akcje z małpami, czarlim i transwesami to poziom ameb i programow na mtv


te akcje to jest właśnie sól serialu obecnie, on jest najlepszy kiedy totalnie odbiega od fabuły. A trzeci sezon, prócz ostatniego odcinka zdecydowanie najsłabszy


bartholomew napisał:
13.twin peaks - głownie za genialny drugi sezon. agent cooper to moj idol


drugiemu sezonowi już brak jaj imho. Znaczy niby fajny pomysł z tym nemesis Coopera, ale brakuje ikry i tajemniczości pierwszego. Każda scena z Bobem to dreszcze i konwulsje.


To tak słowem mądrzenia.

A no i brakuje na liście Scrubsów.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak mnie naszło, że w tym momencie rozwoju kultury spokojnie możemy powiedzieć, że seriale>filmy


w sumie może i racja z tym, że seriale to dalej tylko czysta fabularna rozrywka raczej, a film jako sztuka stoi wyżej. Z tym, że rzadko faktycznie na jakimś niesamowitym poziomie. Ale jednak jak oglądam filmy choćby Hanekego, McQueena czy Smarzowskiego, ba, nawet filmy Pixara to jednak serial dalej pozostaje dalej tylko sprawnie oddaną historią, a nie czymś co porusza dogłębnie.

Z tym, że porównując do Oscarów (gdzie jedyna artystyczna bomba czyli Moonrise Kingdom nawet nominacji nie dostało za najlepszy film) to jedynie 'Miłość' uratowała honor na tle seriali. Z tym, że to też była dziwna nominacja skoro film w sumie francuski.

No i Tarantino jednak Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

House of Cards - bardzo, bardzo. Tzn. wątek główny, bo poboczne są śmiertelnie nudne, ale proporcje są zdrowe. Spacey im starszy, tym lepszy. I niemoge z tego, że jeden z bohaterów nazywa się Tusk. Polecam mocno, mam nadzieję, że nie zjebią drugiego sezonu.

Obowiązkowy ranking postaci:

1. Frank
2. Reszta
9998. Zoe
9999. żona Franka
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Boridi



Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 21, 2013 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam pojęcia, że aż tyle tego jest, muszę nadrobić zaległości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Lip 21, 2013 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartholomew napisał:
grany przez samego Gervaisa


chyba przez Carella bardziej no nie?

W każdym bądź razie dzięki bardzo, pierwszy serial komediowy, który może rywalizować z Przyjaciółmi (tam nie licząc jakiś Pythonów). Totalna miłość po pierwszych odcinkach.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Nie Lip 21, 2013 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
bartholomew napisał:
grany przez samego Gervaisa


chyba przez Carella bardziej no nie?


Zależy, czy oglądasz wersję brytyjską, czy amerykańską. Wink

A ja dalej nic nie widziałem z tej z Carellem, choć wersję z Gervaisem kocham miłością nieskończoną. fuck.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś gra to lepiej od Carella, ale pewnie też spróbuję Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdecydujcie się w końcu z tym The Office, bo bym zaczął oglądać.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam i na podstawie tego co piszą moi znajomi z filmweba, którzy widzieli obie wersje to podobno z Carellem lepsza.

Zresztą Michael Scott to jedna z lepszych postaci ever, a jeszcze jest Pam (kolejny argument za moją wersją <3), Dwight czy Kevin.

W ogóle tak jak 'Przyjaciół' próbowało się podrabiać różnymi Matkami, tak drugiego czegoś takiego jak Office jeszcze nie widziałem. Operowanie niezręcznością czy bezsilnością na głupotę innych to mistrzostwo świata.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, ale bierzesz na siebie odpowiedzialność jakby co.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś z Was ogląda może "Family Guy"? uważam, że jest to jeden z najlepszych seriali dla dorosłych
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgredzik napisał:
ktoś z Was ogląda może "Family Guy"? uważam, że jest to jeden z najlepszych seriali dla dorosłych


Bardzo fajny, ale też bardzo wtórny. Parodia Family Guya w South Parku była bardzo celna Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię szczególnie sezony od 6 do 11 - wcześniejsze są mym zdaniem słabsze, humor jakiś taki też nie w szczytowej formie, choć w 'FG' w każdym odcinku są słabsze i lepsze momenty. chyba jak w każdej kreskówce tego typu.
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pineza



Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widziałem tego jeszcze, teraz mam wolne to pewnie zacznę coś nowego. A po za tym oglądam Grę o Tron i Supernatural po dłuższej przerwie na nowo.
_________________
Tego na pewno jeszcze nie masz, sprawdź teraz Albumy fotograficzne


Ostatnio zmieniony przez Pineza dnia Nie Wrz 01, 2013 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
zgredzik napisał:
ktoś z Was ogląda może "Family Guy"? uważam, że jest to jeden z najlepszych seriali dla dorosłych


Bardzo fajny, ale też bardzo wtórny. Parodia Family Guya w South Parku była bardzo celna Wink.


a tam, myślę, że parodia South Parku w Family Guyu też by dobrze wyszła Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ulubiony "żart" w Family Guy Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=6X1YGjSKdfc
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się doczekać zakończenia Breaking Bad. I to tak na serio. Dziwne to, bo nawet w przypadku lubianych seriali podchodzę na chłodno "jak będzie to obejrzę", a tutaj naprawdę jestem na granicy przysłowiowego skreślania dni w kalendarzu. Stan to niebezpieczny, bo grozi rozczarowaniem, ale co ja zrobię. Mam nadzieję, że nie zjebią...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Charlie



Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam gorąco serial Chicago Fire dostępny z napisami w necie. Smile
_________________
osp <------ sprawdź to:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitbull



Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug - ja nie zapeszam, bo już wieele razy się zawiodłem. Ciekawe czy koleś, który okradł samochód aktora grającego Waltera gdzie znalazł ipada ze scenariuszem zna całą fabułę. Mógłby dać jakiś przeciek Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś rozpocząłem sobie odświeżenie 5. sezonu Breaking Bad. Dziś odbyła się uroczysta emisja dwóch odcinków, kolejne w planie.

No bo jakby nie było, już dziesięć dni, za dni dziesięć...
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Breaking Bad zmiażdży system, ten serial nie zawodzi, a poza tym trzeba mieć jaja, żeby zakończyć taką fabułę na 5-ym sezonie, a nie ciągnąć tego jak zimny makaron.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
OK, ale bierzesz na siebie odpowiedzialność jakby co.


I jak? Bo trzeba zachęcać ludzi tu czym prędzej. Obiad już 5 sezon zaliczył właśnie od pory jak go zachęciłem Razz

W sumie odważę się. Office to najlepszy serial komediowy ever. (z tym, że takie coś się ogłasza dopiero po 2 sezonie bo sezon 1 jest raczej wstępny, co nie znaczy, że nie jest dobry)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Atrus napisał:
OK, ale bierzesz na siebie odpowiedzialność jakby co.


I jak? Bo trzeba zachęcać ludzi tu czym prędzej. Obiad już 5 sezon zaliczył właśnie od pory jak go zachęciłem Razz

W sumie odważę się. Office to najlepszy s5erial komediowy ever. (z tym, że takie coś się ogłasza dopiero po 2 sezonie bo sezon 1 jest raczej wstępny, co nie znaczy, że nie jest dobry)

Świetne, załapalo od pierwszego odcinka, obecnie kończę trzeci sezon i chcę jeszcze, więc masz szczęście. Osobiście nie odwazylbym się na takie stwierdzenie, bo to w sumie jedyny serial, który właściwie wyłącznie opiera się na humorze sytuacyjnym i na razie zastanawiam się, czy się taka formuła nie wyczerpie po jakimś czasie. Ale jakby co, to polecam. Ranking postaci już wkrótce.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek