FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Seriale (ogólnie)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulubione seriale? Komediowe prawie wszystkie i zawsze oglądam jak trafię, czyli:

Przyjaciele, Świat Według Bundych, Świat Według Kiepskich, Drew Carey Show, Dwóch i Pół (mój faworyt ^^), Spin City

Obyczajowych nie oglądam prócz M jak Miłość (może czasem Klan i Parafię, znaczy się Plebanię).

Lubie też seriale animowane, nie koniecznie dla dzieci ^^ Czyli South Park, Family Guy, Przygody Fry'a w Kosmosie.

I to chyba wsio...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Jacek



Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 301
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagaciarz napisał:
Numer 1 to zdecydowanie Robin of Sherwood(nie ma mnie w domu dla nikogo jak leci:).Od tego momentu żaden inny Robin dla mnie nie istnieje,zaden Costnera czy też ten nowy który leci teraz na dwójce niedzielnymi wieczory.


Robinowi nie zawsze wszystko wychodziło Very Happy Oto dowód

http://youtube.com/watch?v=AsIbsoD4wbg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Lubie też seriale animowane, niekoniecznie dla dzieci

South Parku nie za bardzo(zbyt wulgarny na dłuższą metę,żarty czasem zbyt nachalne-coś w typie Wojewódzki czy Majewski show,chociaż niektóre odcinki autentycznie fajne).
Za to uwielbiam oglądać 2 debili,czyli Beavisa i Buttheada(yeah,cool <charakterystyczny śmiech>Smile.


Jacek napisał:


http://youtube.com/watch?v=AsIbsoD4wbg

A tego jakoś wcześniej nie zauważyłem na Youtube,dzięki za linka:).
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na Pulsie został wyemitowany ostatni odcinek serialu "Ja Klaudiusz". Serial opowiadający o dziejach rodu Octawianów i Klaudiuszów ale też ogólnie o starożytnym Rzymie. Znakomity scenariusz i akttorstwo. Kolejna udane produkcja BBC. Co sądzicie o tym serialu jeśli go znacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na tvn7 jak zwykle doszli do konca 8. serii ostrego dyzuru i wiecej znowu nie bedzie.. to sie juz staje zalosne... ten bidny greene za kazdym razem umiera na koncu 8. serii, a ci chyba uparcie puszczaja do tego momentu i czekaja kiedy w koncu przezyje, zeby kupic ciag dalszy... Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werty36 napisał:
Dzisiaj na Pulsie został wyemitowany ostatni odcinek serialu "Ja Klaudiusz". Serial opowiadający o dziejach rodu Octawianów i Klaudiuszów ale też ogólnie o starożytnym Rzymie. Znakomity scenariusz i akttorstwo. Co sądzicie o tym serialu jeśli go znacie?


Bardzo lubię Smile Ba, mój ojciec ma nawet wszystkie na oryginalnym DVD - dopingowałem go, aby kupił kolekcję Wink Najdziwniejsze jest to, że z natury nie przedpadam z tego typu produkcjami, ale zawsze znajdzie się jakiś wyjątek Wink Zgadzam się, co do scenariusza - losy obu rodów zostały przystępnie pokazane - i aktorstawa - znakomity Derek Jacobi, a i Vultan... eee... tj. Brian Blessed Wink

Bizon napisał:
a na tvn7 jak zwykle doszli do konca 8. serii ostrego dyzuru i wiecej znowu nie bedzie.. to sie juz staje zalosne... ten bidny greene za kazdym razem umiera na koncu 8. serii, a ci chyba uparcie puszczaja do tego momentu i czekaja kiedy w koncu przezyje, zeby kupic ciag dalszy...


Z tego, co się orientuję, to Mark Greene zdąża opuścić ten padół przed końcem serii - w ubiegły czwartek leciał odcinek, w którym były pokazane jego ostatnie dni, zgon i pogrzeb...
Czemu kończą na 8. serii? Moja teoria jest taka, że postać Greene'a za każdym razem zdobywa serce szefostwa stacji, która na daną chwilę emituje ER, a że zdobywa zbyt dużą część, to kończą na tym etapie, bo bez niego to już nie to samo Wink Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werty36 napisał:
Dzisiaj na Pulsie został wyemitowany ostatni odcinek serialu "Ja Klaudiusz".

Lol, myślałem, że to jakiś serial z udziałem "gwiazd" z Big Brothera. Laughing
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaime napisał:



Z tego, co się orientuję, to Mark Greene zdąża opuścić ten padół przed końcem serii - w ubiegły czwartek leciał odcinek, w którym były pokazane jego ostatnie dni, zgon i pogrzeb...


a w piatek lecial ostatni odcinek serii Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werty36 napisał:
Dzisiaj na Pulsie został wyemitowany ostatni odcinek serialu "Ja Klaudiusz". Serial opowiadający o dziejach rodu Octawianów i Klaudiuszów ale też ogólnie o starożytnym Rzymie. Znakomity scenariusz i akttorstwo. Kolejna udane produkcja BBC. Co sądzicie o tym serialu jeśli go znacie?


Wypadałoby wspomnieć, że serial jest adaptacją powieści Roberta Gravesa "Ja Klaudiusz" i "Klaudiusz i Messalina". Filmu nie widziałem, natomiast książki są po prostu genialne.

[offtop]Jeśli chodzi o le_mmorowe czepialstwo - zarówno ksiązka jak i serial pokazują nie tyle dzieje rodzin Klaudiuszów oraz Oktawiuszy (nie Oktatwianów) lecz tzw. dynastii julijsko-klaudyjskiej, którą zapoczątkował August a zakończył Neron, przy czym przez dynastię nie należy rozumieć prostego przekazywania władzy z biologicznego ojca na syna, lecz przez adopcję i wskazywanie następcy. Przykładowo, Klaudiusz usynowił Nerona, który był dzieckiem jego żony - Agryppiny z pierwszego małżeństwa. Co zabawniejsze, był tym samym jego stryjecznym wnukiem, gdyż Agryppina, będąc żoną Klodzia była jednoczesnie jego bratanicą, corką Germanika.

Doprawdy, śledzenie rodzinnych losów tej dynastii z ksiązkami Gravesa w ręku to fantastyczne zajęcie Wink [/offtop]


A seriale...w sumie oglądam i oglądałem ich bardzo mało. Obecnie właściwie tylko "Zagubionych"

Oczywiście "Allo allo", lubiłęm też będąc dziecięciem seriale s-f takie jak "Ziemia 2" oraz "Sea Quest".

Nie oglądam żadnych Klanów, Plebanii, Ranczy czy MjakMiłościów. W porównaniu z genialnym serialem obyczajowym jaki był "Dom" są to zwykłę popłuczyny - sztuczne, drewaniane surogaty prawdziwych przeżyć, wyabstrahowne od realiów, wygladzone, udające życie. Skąd to wiem, mimo, że nie oglądam? Ponieważ mam w domu matkę cierpiącą na "M jak milośc" do TVP2 o 20 i niestesty czasem do mnie jakieś strzępy tego co tam się dzieje docierają...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Star Trek . Nie lecie w polskiej TV żaden ST, więc ściągam z Internetu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

[offtop]Jeśli chodzi o le_mmorowe czepialstwo - zarówno ksiązka jak i serial pokazują nie tyle dzieje rodzin Klaudiuszów oraz Oktawiuszy (nie Oktatwianów) lecz tzw. dynastii julijsko-klaudyjskiej, którą zapoczątkował August a zakończył Neron, przy czym przez dynastię nie należy rozumieć prostego przekazywania władzy z biologicznego ojca na syna, lecz przez adopcję i wskazywanie następcy. Przykładowo, Klaudiusz usynowił Nerona, który był dzieckiem jego żony - Agryppiny z pierwszego małżeństwa. Co zabawniejsze, był tym samym jego stryjecznym wnukiem, gdyż Agryppina, będąc żoną Klodzia była jednoczesnie jego bratanicą, corką Germanika.

Doprawdy, śledzenie rodzinnych losów tej dynastii z ksiązkami Gravesa w ręku to fantastyczne zajęcie Wink [/offtop]

Niestety nie jestem zbytnio wtajemniczony w historie rodów cezarów. Kiedyś byłem bardziej w tym obeznany. Zachęcam jednak do obejżenia serialu. Angielscy aktorzy stworzyli wspaniałe kreacje. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli Latający Cyrk Monty Pythona mozna zaliczyc do seriali, to jest to moj zdecydowanie ulubiony serial Very Happy.

Na drugim miejscu są Alternatywy 4.

Pozniej, juz mniej ulubione i bez szczegolnej kolejnosci :

- Hotel Zacisze
- Rozowe lata 70te
- Gotowe na wszystko
- Daleko od szosy
- Daleko od noszy
- Zlote Łany [ pamietacie ? serial dokumentalny; kilka lat temu lecial bodajże na TVP1 ]
- Seks w wielkim miescie
- Klan i Plebania Twisted Evil .


Seriale animowane tez się nadają do tego tematu ? Teraz nie ogladam, bo albo w ogole już ich nie puszczają, albo na kanalach, ktorych nie posiadam. Czesc z nich ogladalam we wczesnym dziecinstwie, ale z chęcią bym do nich powrocila Very Happy.
Moje ulubione :

- Simpsonowie
- Bylo sobie zycie
- Daria
- Muminki
- Smerfy
- Pszczolka Maja
- Reksio
- Scooby Doo

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
jesli Latający Cyrk Monty Pythona mozna zaliczyc do seriali, to jest to moj zdecydowanie ulubiony serial Very Happy.



Ah, no wiesz MPFL to taka oczywistość, że nawet nie trzeba wymieniać Very Happy
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech...dziś wróciły moje wspomnienia z dzieciństwa ^^

Skaczę sobie po kanałach, trafiło na Tele 5 a tam... Tak moi drodzy państwo, super ekstra bajka o nazwie Denver - Ostatni Dinozaur. Kurde jak ja kiedyś szalałem za tym, moja ulubiona bajka na pewno to była ^^
Oczywiście od razu wkręciłem sobie akcję i zacząłem szukać o niej trochę w necie. I udało mi się znaleźć polskie intro (dziś trafiłem na środek odcinka, a nawet koniec) http://www.youtube.com/watch?v=w7xBt-W3ZHQ Nie zdawałem sobie sprawy, że Denvera był taki rockmen ^^
Jednak kiedyś to były fajne baje, nie to co teraz, co zamiast takiego Denvera katowani byliśmy Królami Szamanów czy co tam...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto wie ile odcinków ma Skazany na Śmierć? Bo nie wiem ile niedzielnych wieczorów jeszcze mam zajętych Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszukałem się informacji o 44-ech (rozłożonych na dwa sezony po 22) + jakieś dwa specjalne.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamietam czy już udzielałam się w tym temacie... hmm nevermind.
MOJE seriale to przede wszystkim:

MODA NA SUKCES - bezsprzeczne numero uno, kto rozumie ten serial ten wie, że wystarczy do niego odpowiednio podejść i od razu staje się genialny Very Happy

Egzamin z życia - co prawda ostatnio wiało nudą, ale powrót Damięckiego jakby wybudził reżyserów z letargu Razz

Ostry Dyżur - boże, jak ryczałam na tych odcinkach naznaczonych śmiercią Greena... nie chce drugi raz tego przezywac. Wink ulubiony lekarz? w sumie 3 mam Razz Greene, Carter <love> oraz Luka. :] z babek Abby Razz

Co ludzie powiedzą?? - czyli najlepszy angielski humor w najlepszym wydaniu. KOCHAM CAŁĄ ICH RODZINKĘ, bo jest prawie tak śmieszna jak moja własna. :]

Sędzia Anna Maria Wesołowska buahaha Very Happy oglądam zawsze w przerwie między jedną Modą a drugą Very Happy nie no, boska jest, poza tym uwielbiam jak mowi 'prosze pamietac, ze za składanie fałszywych zeznań grozi odpowiedzialnosć karna, do 3 lat pozbawienia wolności!!!' Shocked Cool Laughing komedia Very Happy

poza tym ostatnio spodobał mi się serial na TVN-ieŻycie na fali czy coś koło tego...

aha, lubie też serialiki w stylu
Bez śladu czy dowody zbrodni mniaaaaam.

hm to chyba tyle, czasem L wie Liebe obejrzę, ale w sumie nudne to jak flaki.
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyjaciele, czterej pancerni, kiedys swiat wg malcolma, 13. posterunek, alternatywy i dr klin, obecnie tylko i wylacznie... czesio :D

a mode na sukces to czasem z babcia obejrze :D
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaaaa zapomniałam o moich wspomnieniach z dziecińśtwa czyli boskiej MIKEJLI KŁIN! Dr Quinn r0x
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio z nadmiaru wolnego czasu i nastroju raczej wisielczego zaczełam oglądac 'serial' a raczej reality show 'Piękna i Geniusz'
boszz to tak głupie, że aż smieszne Rolling Eyes
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio tylko jeden serial przykuwa moją uwagę, jest nim Żądza krwi. TVP 1 w poniedziałki nadaje już IV serię tej doskonałej brytyjskiej serii kryminalnej. Co odróżnia ten serial od innych? Przede wszystkim charyzmatyczni bohaterowie, nietypowe podejscie do sprawy (częste oniryczne wstawki, eksperymenty z formą), wyjątkowa jak na serial brutalnośc i bezkompromisowa tematyka (kanibalizm, rozmaite zwyrodnienia, kulty religijne). Twórcy nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów, a często też pokazuja więcej niż w przypadku innych seriali. Każdy odcinek to jakby osobny film (90 minut), choć niektóre wątki łączą się ze sobą (genialny psychoterapeuta - kanibal, wzorowany na Hannibalu Lecterze, który jednak ma o wiele bardziej wyrafinowane podejście do spożywania swoich ofiar...)... Z dziką rezkosza polecam szczególnie tym, których wkurza teledyskowe tempo serialu amerykańskich.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio namiętnie młócę Simpsonsów. Nie mogę znaleźć tematu z kreskówkami, więc musiałem się uzewnętrznić tutaj ;d
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 61

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ostatnio coś wzięło na CSI:NY .Nigdy go nie oglądałam,ponieważ nie przepadam za tego typu serialami,wolę komediowe.Raz włączyłam go, bo nic ciekawego nie było w telewizji i uznałam, że jest świetny.Chyba nawet uzależniłam się od niego Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zacznij od źródła, czyli CSI: Las Vegas - choć jeśli nie lubisz mrocznych klimatów, to może lepszym pomysłem byłoby Miami.

Moja lista:

CSI: LV
Hotel Zacisze
LCMP
07 zgłoś się
3. planeta od słońca
Happy Tree Friends
Daleko od szosy (jakaś taka słabość Wink)
Amazing Stories
Gotowe na wszystko (momentami były niezłe jazdy!)
MASH

A i nikt jeszcze nie wspomniał o zajebistym serialu z Leslie Nielsenem - Police Squad! Warto poszukać w necie.
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LepP napisał:
Faktycznie rozbawiłeś mnie tym Archiwum. Może byłby w pierwszej trójce gdyby sobie dali spokój po trzecim lub czwartym sezonie. Jeśli chcesz zachować dobre zdanie to na pewno dauj sobie ostatnie 2 sezony.
A najlepszym serialem jest, było i będzie Twin Peaks

Widzisz, z kolei znajomy mnie (i Wam Wink ) fan tego serialu twierdzi, że ostatnie dwa sezony były najlepsze. Nie jest też zachwycony filmem Pokonać przyszłość, a dla mnie był rewelacyjny. Ilu ludzi - tyle opinii i nie zamierzam się nimi przejmować. Ja mam ten plus, że UFO to jedna z moich pasji. Wink

Szczerze, za Twin Peaks miałem zamiar się wziąć po Z Archiwum X. Czyli za kilka miesięcy. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie ostatnio zacząłem cierpieć, bo widziałem już wszystkie odcinki Sopranos a na więcej sezonów się nie zapowiada :< jedynie chodzą ploty o kinówce, ale to nie to samo.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei moje seriale wszechczasów to bez wątpienia M.A.S.H. i SIX FEET UNDER... No i Sopranos, taaak, wielki James Gandolfini i Little Steven z kapeli Bruce'a Springsteena jako jego łamignat Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latający Cyrk Monty Pythona
Cytrynowe curry? Albatros? Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji. Dennis Moore. Dennis Łup. Bum cyk cyk.

Allo Allo
Galeria stereotypów, niby wiemy dokładnie, czego spodziewać się po każdej postaci, co nie zmienia faktu, że jest to jeden z najlepszych seriali wszech czasów.

Pitbull
Świetne, polskie naturalistyczne kino policyjne. Bez ściemy, możecie mi wierzyć, bez teatralności. Barwne, prawdopodobne postaci, świetna muzyka grupy Luka, czuć inspiracje filmami Michaela Manna. Gorąco polecam.

Co Ludzie Powiedzą
Dylematy pani domu żyjącej w istnym piekle podziału klasowego - średniej klasie średniej, za biedna by podskoczyć wyżej, ale tylko kilka kroków dzielą ją od znienawidzonej klasy niższej. PS - Onslow rządzi!

Mighty Boosh
Trudno powiedzieć, o czym... Spodoba się fanom absurdalnego humoru krzyżującego nonsens Monty Pythonów z groteskowością South Park (i fanom muzyki brytyjskiej)

South Park
Oh my god, you killed Kenny! You bastard!
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to mam szczescie Very Happy do londynu lecialem obok borowczyka, a z londynu za mna siedzial bosak z m jak milosc Laughing ja nie wiem jak oni to robia, ze zawsze sie dowiedza ktorym ja lece samolotem zeby zalapac sie na ten sam lot. na szczescie bosak zmylil tlumy dziennikarzy czekajacych na mnie i pewnie poszli przez przypadek za nim, bo jak wyszedlem do hali przylotow, to juz zadnego nie bylo. ale nastepnym razem to chyba bede musial rubika wynajac, zeby na wabia poszedl do pismakow...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek