FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Najgorszy album Queen
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samurai



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 12:53 pm    Temat postu: Najgorszy album Queen Odpowiedz z cytatem

Który według was jest najgorszy album Quuen.
Ja stawiam na:
''A kind of magic''-za to popowe brzmienie i ten cholerny saksofon Evil or Very Mad
''Hot Space''-klawisze i znów popowe brzmienie
''Flash Gordon''-nie rozumiem tej płyty
Szkoda że w latach 80 ulegli tym klawiszom muzyka stała się ich wtedy taka sztuczna brak tego rockowego pazura który mieli w latach 70 tych.
Ale płyty ''The Works'',''Live Wembley'',''Innuendo'' są nawet niezłe.
A ich covery grywało sporo kapel np.Metallica,Heathen.
A wy które płyty najgorzej oceniacie tylko przy niektórych bez zawyżania oceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, wyszukiwarka Twisted Evil

Corax tu zaraz jakas madra teze pouczajaca zamiesci i wytnie Twisted Evil
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko coś napiszę, zanim zdążycie zamknąć temat Very Happy Moim zdaniem najgorszą płytą Q (nie licząc Flasha, którego nie traktuje jako pełnoprawnego albumu) jest... cholera, trudne pytanie... Zastanawiam się pomiędzy "The Game" a "The Works"..... niech będzie to drugie!
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Works - It's a hard life (przyjemne dla ucha), 2 popowe single (RGG i IWTBF) (ujdą), Hammer to fall [takie s(obi)e], Is this the world we created...? (moja pierwsza trójka Queen ever), a reszta... szmira jakich mało... No może Keep passing... i Man on... sie jeszcze jekoś bronią, ale to już nie ten rasowy Queen sprzed kilku lat...

Powiedziałby kto: HOT SPACE...
To też kicz, ale zupełnie inna bajka i nie mozna tego z niczym porownywac - doceniam "wybryk" za całokształt (co nie znaczy, ze lubie:P)


Ostatnio zmieniony przez Mike-L dnia Sro Mar 07, 2007 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Sheer heart attack(chociaż muszę jeszcze raz przesłuchać czy nic się aby w tej kwestii nie zmieniło) i News of the world.
Co oczywiście nie znaczy,ze uwazam rzeczone albumy za jakieś kompletne"nieudacznictwo"Smile.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie do najsłabszych albumów należą "A Kind Of Magic" i "The Works". Ten pierwszy to totalna pomyłka, a na tym drugim jest kilka hitów, ale to chyba trochę za mało.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheer Heart Attack najgorszy???
no nie Shocked

moim zdaniem The works albo Hot Space

A kind of magic obronil sie szata graficzna i piosenką One Year of Love z ktora mam kilka milych wspomnien

pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loverboy napisał:
A kind of magic obronil sie szata graficzna

Nie wiem jak zajebistą szatę graficzną musi mieć płyta, żeby się obronić bez muzyki. Laughing
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytaj do konca:)

troche o muzyce

one vision mnie drazni do bolu

zwlaszcza sam poczatek

i ten tekst:)Smile.......koncowka!!!!

piosenki sa srednie tylko wokaliza freddiego nadaje im magii

tak to juz jest z tym panem zaspiewa srednia piosenke i powstaje smakolyk

WWTLF wybija sie ponad srednia......

ale jak juz pisalem Works i Hot SPace...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HOT SPACE to najwieksze innowacja! I prosze sie odczepic od niej. To nie jest plyta zla - jest inna, przedstawia inna muzyke. Ale muzyke wykonaną genialnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Samurai



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najgorszy jest jednak ''A kind of magic'',nie wiem co im do głow szczeliło
aby z tym durnym saksofonem spiepszać brzmienie i kierować się na pop.
saksofon i każda sekcja denta psują brzmienie w prawie każdej płycie rockowej czy metalowej. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samurai napisał:
saksofon i każda sekcja denta psują brzmienie w prawie każdej płycie rockowej czy metalowej. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dobrze, że napisałeś 'prawie'. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samurai napisał:

saksofon i każda sekcja denta psują brzmienie w prawie każdej płycie rockowej czy metalowej. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ale bzdura...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktos siedzi twardo w schemacie glos-bas-bebny-gitara (albo dwie lub trzy), to szczytem innowacji bedzie dla niego uzycie od czasu do czasu ledwo slyszalnych podkladow klawiszowych... wystarczy posluchac pink floyd czy dream theater, zeby wiedziec jak bardzo instrumenty takie jak chocby saxofon czy klawisze udajace orkiestre urozmaicaja muzyke... no ale jak ktos nie lubi, to nic sie nie poradzi... gusta...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gusta? Nie powiedziałabym. Według mnie niektórzy po prostu nie potrafią zrozumieć takiej muzyki, jest dla nich za trudna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli gusta Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezupełnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh.. Ja będę bronić "A Kind Of Magic"... A zrobię to w ten sbosób, co kiedyś, gdzieśtam catkiller: urządzę bijatykę!

The Works
vs A Kind Of Magic

Radio GaGa : One Vision wielki hit Królowej, z którym do dziś jest kojarzona, a po drugiej stronie solidny rocker, który świetnie rozpoczynał koncerty.... Remis 1:1
Tear It Up : A Kind Of Magic jak ktoś słusznie zauważył, sprawiający wrażenie napisanego na siłę cień rocka z lat '70 kontra spokojny, popowy kawałek... 1:2
It's A Hard Life : One Year Of Love genialny wokal kontra genialny wokal... oba utwory świetne (a saksofon dodaje wdzięku drugiej kompozycji!), lecz ten pierwszy ma pianinko... 2:2
Man On The Prowl : Pain Is So Close To Pleasure jedno i drugie do bani... remis 3:3
Machines : Friends Will Be Friends nieciekawa piosenka z irytującym głosem robota i jeden z największych przebojów Queen, wspaniały na koncertach (dlaczego nie grano go z Paulem?)... 3:4
I Want To Break Free : Who Wants To Life Forever pierwszy utwór lubię, ale drugi jest naprawdę olśniewający... 3:5
Keep Pasing The Open Linux : Gimmie The Priest nuuudna i wyraźnie za długi czas kompozycji naprzeciwko gitarowego wymiatania, które pokazuje, że Freddie potrafił śpiewać ostro... 3:6
Hammer To Fall : Don't Lose Your Head jeden z najlepszych Królewskich rockerów i totalna kicha... 4:6
Is This The World We Created : Princes Of The Universe słodziutki utwór, dobry na koncertach i świetna, ostra jazda z fantastycznymi zmianami tempa... 4:7

Hmm? Wyszło, że AKOM jest prawie dwa razy lepszy! Wiem, można zmienić kolejność utworów i wtedy trochę więcej punktów przeleje się do The Works, ale... Jak dla mnie Magia to nawet niezły album... Przypominam, że w "Teraz Rocku" dostał o gwiazdkę więcej niż poprzednik, a jego recenzja zaczyna się słowami "Album o niebo lepiej brzmiący niż The Works (...)"... Czemu uważacie to za najgorszą płytę?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kind of magic to też jeden z moich ulubionych albumów,zatem nie jesteś sam:).
Szczerze mówiąc też trochę zastanawiają mnie aż tak słabe recenzje tego albumu(jak i nazywanie go najgorszym),choć z drugiej strony rozumiem rozczarowanie miłośników lat 70.(produkcja,klawisze,produkcja,klawisze itd.,itp.)
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Kind Of Magic to świetna płyta, mnie najmniej zachwyciła The Works, to znaczy najmniej utworów z tej płyty przypadło mi do gustu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie potrafiłem zrozumieć niechęci do Don't Lose Your Head. Ja to polubiłem już za pierwszymi przesłuchaniami, a dziś uważam, że ma niesamowity klimat, który buduje fantastyczny klawisz, "pogrywanie" Briana i wokal z echem Freddiego. Po Who Wants To Live Forever - moja ulubiona rzecz na płycie.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Ja nigdy nie potrafiłem zrozumieć niechęci do Don't Lose Your Head. Ja to polubiłem już za pierwszymi przesłuchaniami, a dziś uważam, że ma niesamowity klimat, który buduje fantastyczny klawisz, "pogrywanie" Briana i wokal z echem Freddiego. Po Who Wants To Live Forever - moja ulubiona rzecz na płycie.

Nic dodać,nic ująć.Zgadzam się w zupełności z wypowiedzią Misia-DLYH to też mój ulubiony kawałek.
Pozdrawiam
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ototo, dzisiaj sobie nawet słuchałem i znowu wrażenia jak najbardziej pozytywne - chociaż kolejność utworów na płycie to niewątpliwie porażka. Nawet wspomniane Don't Lose Your Head i Pain Is So Close To Pleasure mi się podobają. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pain Is So Close wymiata! Jak nie wygra survivora to nie wie... ^^
Ogólnie to i ja będę bronił AKOM, bo mimo, że to płytka słaba to najlepsza z nagorszych.

A mój taki ranking najgorszych to:

1) Hot Space - jak dla mnie mdłe, dwa czy trzy utwory nie ratują jej, co najwyżej sprawiają, że można tak przesłuchać ją wyczekując ich ^^
2)The Works - niewiele lepiej... ostatnio doceniłem te GH (znaczy Radio zawsze lubłem, ale jakoś mi tak się milej słucha Break Free) reszta słaba
3)AKOM - zawsze lubiłem najbardziej z wszystkich i chyba nawet jestem trochę zboczony na jej punkcie ^^

chciałem jeszcze dodać Made In Heaven, ale jednak niedawno było to moja jedna z ulubionych płyt...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro jeszcze przesłucham The Miracle, żeby się upewnić, ze z lat '80 najlepsze jest AKOM. Twisted Evil
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kamil fan



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 91

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że niektóre wypowiedzi mnie irytują. Chodzi mianowicie o to, że niektórzy forumowicze piszą często z nudów (takie mam wrażenie) . Raz jakaś płyta lub utwór im się podoba a za jakiś czas już nie bo czegoś zbytnio się w danym czasie obsłuchali. Może to wina mocno wyeksploatowanych tematów zwłaszcza tych z recenzjami a może brak pomysłów na dalsze ich rozwijanie ?. Pisanie o takich rzeczach (pierdołach) jak na przykład to ,że saksofon w One year of love jest złym posunięciem zakrawa na kpinę.To tylko jeden przykład z wielu podobnych. Aż nie chce się nic pisać jak się czyta takie posty Crying or Very sad

Ostatnio zmieniony przez Kamil fan dnia Sro Mar 07, 2007 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po to jest miedzy innymi ten dzial i te tematy, zeby gosc mogl sobie napisac, ze wedlug niego saxofon w 1YOL jest kiepskim pomyslem... i jakkolwiek uwazam to za ekskrementy samca krowy, gosc ma prawo do takiej opinii, a ja mam prawo sie nie zgodzic i na tym polega wymiana zdan na forum...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
i jakkolwiek uwazam to za ekskrementy samca krowy, gosc ma prawo do takiej opinii, a ja mam prawo sie nie zgodzic i na tym polega wymiana zdan na forum...

Podejrzewam że w tym momencie(całkiem zresztą zasłużenie)rozstrzygnęła się kolejna edycja forumowych Złotych Ust PRazzRazz:

A co do postu Kamil fana:gusta się zmieniają co jakiś czas,co jakiś czas też cuś nowego odkrywasz,dlatego nie wydaje mi się,aby takie akurat posty były całkiem pozbawione sensu.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydownie The Works... nieprzemyślany rzut słabych kompozycji, fatalne brzmienie, płyta bez żadnej koncepcji... następną bardzo złą płytą jest a kind... obie, choć zamknęły się sukcesem komercyjnym chwały Królowej nie przynoszą... jeżeli chodzi o Hot Space, uważam że to świetny album, przemyślany i ciekawy aranżacyjnie... nie każdemu musi się podobać, ale jest to bez wątpienia kawał solidnego albumu, a nie rzut paru kawałków na odczepne, z kłótniami o tantiemy w tle (The Works)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego nikt nie krytykuje Hot Space????

co jak co ale ten album jest jeszcze gorszy niz The Works

powiem może inaczej- jako solowy Album Freddiego wypadlby swietnie- utrzymany w koncepcji lekkiego popu- ale jako kolejny album legendy rocka mocno rozczarowuje- zwlaszcza po The Game- ktore ma o wiele wiecej mocnych punktów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek