FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Tom Waits czyli lepsza chrypka i wokal niz RT ;)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 8:16 pm    Temat postu: Tom Waits czyli lepsza chrypka i wokal niz RT ;) Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś jest miłośnikiem Toma Waitsa?

Zapewne sporo osób zna Downtown train ale czy ktoś sięgnął po coś jeszcze? Pewnie fani Kazika znają Burbon mnie wypełnia i resztę spolszczonych piosenek.

To są niesamowicie klimatyczne kawałki z urokliwym wokalem (kiedyś przeczytałam, ze prawdziwy fan Waitsa musi pić i palić przez 30 lat aby nadążyć za swoim idolem Laughing )

Polecam ostatni box Waitsa z genialnymi momentami coverami rock'n'rollowych kawałków.

Przebojem mich ostatnich dni jest Little drop of poison Smile polecam
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy Little Drop Of Poison znam i również mi się podoba. Szczególnie początek ^^
Reszty niestety... Smile
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byl swego czasu moj temat o Waitsie, ale chyba juz gdzies przepadl.

Jest on ulubionym wokalista mojego ojca, a u mnie tez plasuje sie w czolowce. Mam bodajze jego dyskografie i slucham czesto, aczkolwiek nie w za duzych dawkach - po jakims czasie jego barwa glosu zaczyna meczyc. Ale ogolnie bardzo lubie i szanuje.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie znam jego twórczości(trochę wstyd się przyznać...)
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Ja akurat nie znam jego twórczości(trochę wstyd się przyznać...)

Bzdura, ja w ogóle nie mam pojęcia co to za kolo Laughing Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Mariusz napisał:
Ja akurat nie znam jego twórczości(trochę wstyd się przyznać...)

Bzdura, ja w ogóle nie mam pojęcia co to za kolo Laughing Twisted Evil


Zawiodłeś mnie. Każdy piosenkarz lubiący % powinien znać Toma aby wiedzieć co się stanie z jego wokalem Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego imię i nazwisko jest mi znane. Ale nie potrafię wymienić ani jednego utworu......
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nazwisko obilo mi sie o uszy, ale zadnego utworu do tej pory nie slyszalam, jesliby nie liczyc Frank's Wild Years, ktore przed chwila zaslyszalam na last.fm. Jedna piosnka to za malo, aby oceniac artyste, ale nie nastawila mnie ona pozytywnie do niego. Nie spodobal mi sie ten utwor, jest zbyt dziwny w negatywnym tego slowa znaczeniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=M8TPtN8nNSU

Enjoy Wink Jeden z najwiekszych hitow Waitsa, do tego wykonany na zywo przez stosunkowo jeszcze mlodego Toma.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam trochę. Raczej się podoba, oryginalne, muzyka na serio, w której o coś chodzi, są emocje i przekaz. Utwory, które szczególnie przypadły mi do gustu: "In the Neighbourhood", cudownie smutne "Downtown Train" oraz podniosłe, żarliwe "Anywhere I Lay My Head"
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Kultorofilców

_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tom Waits - słyszałem dużo jego utworów -0 w Radiu Kraków - czasami żywsze, czasami kroczące niczym ospała foka. Jest specyficzny, ma talent, swój styl, choć czasami w za dużym nasyceniu.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie postać Waitsa i jego utwory stały mi się znane za sprawą Kazika. Choć głównie to raczej znam tylko wersje Kazikowe. Za to "In the Neightbourhood" znam w oryginale czyli Kazika "Tuż za oknem mym", jakby ktoś nie wiedział. Wiem, że widziałem jeszcze teledysk do "Bóg wyjechał w interesach" w oryginale Razz I przypominam sobie teledysk, do jakiegoś utworu, co był w "Beavis & Butthead" Razz Niestety generalnie nie znam jego twórczości. Pokusiłbym się nawet o albumy "Rain dogs" i "Swordfishtrombones", czyli te, z których pochodzi najwięcej utworów scoverowanych przez Kazika. Ale jakoś nie mogę dostać.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się uzależniłem od Alice. W sensie płyty też (Poor Edward!), ale kawałka głównie. A dyskografii nadal nieogarniam, na pamięć znam dwie płyty, a inne to troche cośtam na wyrywki. Całkiem jak z Kejwem. Ja nie wiem jak ja to kiedyś robiłem, że poznawałem zespół i zaraz znałem wszystkie płyty.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bloody Money z Alicją są mi dość dobrze znane. Wciągają, zresztą jak wszystko Toma.
Polecam do odsłuchu dwa nowe kawałki ze świeżej płyty Waitsa
http://www.tomwaits.com/albums/#/albums/album/34/Bad_As_Me/

Dla mnie miodzio... zapisuje sobie na listę zakupów.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, temat ożywa akurat jak Tom wydaje płytę, a ja sobie odświeżyłem go po dłuższym czasie niesłuchania.
Rain Dogs to mistrzostwo, ale nie ma raczej co o tym mówić, bo każdy to wie. Świetne są oczywiście też Blue Valentine i Small Change. Generalnie przeczytałem ostatnio bardzo fajną opinię, że Waits jest muzyką idealnie stworzoną do weekendowego picia z dobrym przyjacielem - bo i na picie świetne i jakoś kac mniej boli po tym.
Sprawdzę.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alice to genialna płyta, jedna z moich absolutnie ulubionych Waitsów - wspomniany tytułowy, świetne Everything You Can Think, Lost in the Harbour... Chyba jedna z jego najcięższych, najmroczniejszych płyt z okresu po Swordfishtrombones, nie tak głośna jak wręcz industrialna miejscami Bone Machine, nie tak spójna jak chociażby Mule Variations, ale cholernie dobra. W ogóle wiele bym dał, żeby zobaczyć któryś z tych spektakli z muzyką Toma, przede wszystkim The Black Rider - wiadomo, Burroughs.

Nowa płyta też jest co najmniej bardzo dobra, posłucham jeszcze parę razy i też coś o niej napiszę, bo jest i o czym. Na razie przyznaję jej zaszczytny tytuł Najgorszej Okładki Ever. I, być może, jako nagrodę pocieszenia, Najlepszej Płyty 2011.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie z kolei ostatnio bardzo mocno wziął debiut. "I Hope I Don't Fall In Love With You" czy "Martha" to są mistrzostwa całkowite i skończone, reszta niewiele ustępuje. A najbardziej niezwykłe jest to, że dwudziestokilkuletni wówczas Waits i tak brzmi jak zniszczony i znękany życiem 50-latek. Magia.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam Rain Dogs i to bardzo fajne jest. nawet bardzo, bardzo. Ale żeby od razu jakieś orgazmy niczym Bebe mieć to raczej nie.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
znam Rain Dogs i to bardzo fajne jest. nawet bardzo, bardzo. Ale żeby od razu jakieś orgazmy niczym Bebe mieć to raczej nie.


A mówio, że to ja się nie znam.

Ps. Sprawdziłem - prawda.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowa płyta miecie, a co do Rain Dogs to dla mnie to jest geniusz totalny, odpal to sobie NAR kiedyś do whisky czy tej flachy jak pijesz z kumplem we dwójkę czy trójkę maksymalnie będąc w 'średnim' humorze, jeszcze sobie cygara odpalcie. W ogóle wizerunek Waitsa jest absolutnie wspaniały, idealnie pasuje do jego muzyki. No i genialny aktor przy okazji.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
W ogóle wizerunek Waitsa jest absolutnie wspaniały, idealnie pasuje do jego muzyki. No i genialny aktor przy okazji.


No ja zrozumiałem, że traciłem WIELE jak obejrzałem Parnassusa. Film popieprzony i bez sensu, ale piękny, a Waits - wspaniały.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi whisky? żal.

no jak pisałem mi się tych dogsów bardzo fajnie słucha. Ale nie jestem w stanie postawić ich w jednym rzędzie obok choćby WYWH, No more shall we part, Ok Computer czy Marbles. A to są dla mnie płyty genialnie genialne.

edit
ej właśnie sobie powtarzam i Tango Till They're Sore <3
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Nie Paź 30, 2011 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bad As Me z każdym odsłuchem roxuje coraz bardziej
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Xavi whisky? żal.

no jak pisałem mi się tych dogsów bardzo fajnie słucha. Ale nie jestem w stanie postawić ich w jednym rzędzie obok choćby WYWH, No more shall we part, Ok Computer czy Marbles. A to są dla mnie płyty genialnie genialne.


co ty masz synek do whisky? Razz

No może nie ten poziom, ale odrobinkę poniżej jak dla mnie. Ale do alkoholu z kumplem to żadna z nich nie jest lepsza. A nowy album to faktycznie jedno z lepszych rzeczy w tym roku.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no żeś chyba nigdy nie słuchał Wish You Were Here do wódki. W ogóle to chyba ustalali tam kolejność utworów właśnie pod względem spożywania alkoholu. W sensie otwierasz flaszkę i pijecie we 3, 4 i lecą pierwsze dźwięki Shine On, następnie przy Cigar jest otwarcie kolejnej a przy zamknięciu Shine On człowiek znajduje się w muzycznym niebie <3

Xavi napisał:

co ty masz synek do whisky? Razz


jakiś burżuazyjno kapitalistyczny wymysł. synek.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
no żeś chyba nigdy nie słuchał Wish You Were Here do wódki. W ogóle to chyba ustalali tam kolejność utworów właśnie pod względem spożywania alkoholu. W sensie otwierasz flaszkę i pijecie we 3, 4 i lecą pierwsze dźwięki Shine On, następnie przy Cigar jest otwarcie kolejnej a przy zamknięciu Shine On człowiek znajduje się w muzycznym niebie <3

Xavi napisał:

co ty masz synek do whisky? Razz


jakiś burżuazyjno kapitalistyczny wymysł. synek.


Whisky rządzi, zresztą jak dobrze pokupisz jakiegoś Black and White'a to wyjdzie ci taniej niż za czystą, nawet dokupując Colę do tego, a wrażenia smakowe kilka razy lepsze ;d

no dobra, to chodzi ci o odpływanie i takie tam, muzyczne niebo, okej. To właściwie możesz wywalić tych kumpli i rozkoszować się samemu. Mi bardziej chodzi o takie coś, że gadacie o życiu, o starych miłościach, o tym co trzeba naprawić, kto was rozczarował a w tle leci CHRYPA WAITSA. Zresztą od wczuwania się po alkoholu i od odlotów mam Sigurów ;d
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Picie Coli z Whiskey - hipsterstwo.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xd

Xavi napisał:

no dobra, to chodzi ci o odpływanie i takie tam, muzyczne niebo, okej. To właściwie możesz wywalić tych kumpli i rozkoszować się samemu.


nie no picie samemu, zwłaszcza przy wolnej chałupie to fail jednak ;d
ale do takiego puszczania na pół tło do picia i rozmów to chyba co druga płyta się nadaje. Sam dwa dni temu puściłem właśnie w takich okolicznościach London Calling całe, mimo że nikt z nas tam nie była fanem clashów czy punku.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak do picia whiskey (bo nigdy nie piłem, z colą też) ani do picia w ogóle (chociaż przypuszczam, że powinno być zajebiście - przecież wokal Waitsa to wokal-wódka), ale rysuje ARCYDZIEŁA się przy tym bardzo dobrze. ;f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek