FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Pearl Jam
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

jesteś na TAK?
Tak
55%
 55%  [ 21 ]
Nie
5%
 5%  [ 2 ]
Ujdzie
21%
 21%  [ 8 ]
Nie znam
7%
 7%  [ 3 ]
Czy tu biją?
5%
 5%  [ 2 ]
Czy jest lekarz na sali?
5%
 5%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 38

Autor Wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 3:57 pm    Temat postu: Pearl Jam Odpowiedz z cytatem

Dziwię się że na tym forum nie powstał jeszcze temat o tak niesamowicie znanej i kochanej legendzie seattle Very Happy
Ścisła czołówka jeśli chodzi o mnie - po prostu miejsce na podium Very Happy
Dożywotnią miłością darzę płyty Ten i Vs., mógłbym mieć dzieci z takimi piosenkami jak Alive czy Leash.
Moim marzeniem jest ich zobaczyć na żywo jest to większe marzenie niż zobaczyć Queen+PR. W sumie to ostatnie nie jest marzeniem tylko herezją Laughing
a wracając do tematu to jeszcze pragnę dodać że prawdopodobnie będzie można ich zobaczyć na żywo 12 czerwca w Chorzowie ale to tak wstępnie Very Happy
Wstępnie już mam uzbieraną kasę Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam TEN
VS uwazam za zdielo skonczone- JESZCZE lepsze od debiutu a takie utwory jak BLACK czy REARVIEWMIRROR to klasyka gatunku.
Uwazam, ze do grungu przypisani byli tylko i wylacznie dlatego, ze sa ze seattle, natomiast muzycznie jest to duzo bogatsze...
Pozniejsze plyty mniej mnie kreca, choc na KAZDEJ znajduja sie prawdziwe skarby.
Widzialem ich raz na zywo i... sa genialni. Najlepsze jest to, ze nigdy za abrdzo nie wiadomo co zagraja... Jaki inny zespol zdecydowalby sie NIE ZAGRAC takiego songu jak JEREMY?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dream theater Twisted Evil te zespoly laczy w pewnym wzgledzie bardzo duzo, ale o tym napisze troche pozniej Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o nie! dream theatre a pearl jam to jak queen a deep purple Razz
wypraszam sobie porównywania tych zespołów bo to zboczone i nie moralne Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:

Uwazam, ze do grungu przypisani byli tylko i wylacznie dlatego, ze sa ze seattle


nie tylko , również ze względu na lata w jakich im przyszło grać oraz ze względu na to gdzie poprzednio grali muzycy PJ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i Ten, Vs. i Vitalogy są bardzo zbliżone muzycznie do tego nurtu! Wiem bo siedzę w tym po uszy Very Happy
W sumie Vs. i Vitalogy jest najbardziej w tej stylistyce. Brudne, ostre, pełne buntu kawałki takie jak Leash, Whipping, Spin The Black Circle, Animal, Dissident, Corduroy, Go no i z debiutu Once chyba mówią same za siebie i w łatwy sposób definiują styl PJ w latach 91-94. Są mocno połączeni muzycznie z Candlebox, późniejszym Soundgarden, Temple Of The Dog tudzież Screaming Trees Very Happy
Także Pearl Jam zaczął od Grunge czy też Seattle Sound jak kto woli Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl Jam kocham. Mój zespół nr 2 - po The Doors
Uwielbiam zwłaszcza "Ten" i "Vs", następne byłyby "Vitalogy" i "No Code". Inne płyty już słabsze, niestety...

A czerwcowy koncert w Polsce kusi mnie barrrdzo... Smile
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jimi



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 10
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na pewno Pearl Jam jest w czołówce ulubionych zespołów szczególnie płyty Ten i Vs. Kawał pożądnej muzyki granej z jajem Smile
_________________
I'm just a poor boy, I need no sympathy... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na tak...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, mam chwile, to moze cos wiecej...


PJ to jeden z moich ulubionych zespolow, powiedzialbym, ze pewnie miejsce 5-7 mniej wiecej... absolutnie uwielbiam, a 'ten' byla przez bardzo dlugi czas moja plyta wszechczasow (obecnie mam kilka plyt na rowni i ona jest jedna z nich)... pozniejsze plyty to roznie bywalo, mniej podoba mi sie 'binaural', natomiast dwie ostatnie znakomite, chociaz bardzo rozne od siebie... ulubione kawalki to black, porch, alive, better man, off he goes, indifference, given to fly, low light, mfc, rearviewmirror, thumbing my way, save you, life wasted, down, crazy mary i pare innych pewnie...

pisalem wczesniej o podobienstwie do dream theater - innego zespolu, ktory uwielbiam... oczywiscie nie chodzi o podobienstwo muzyki, ale nastawienia zespolu do fanow... chodzi oczywiscie o wydawnictwa plytowe (digipacki, bardzo dopracowane wkladki), koncertowe (oficjalne booty obu zespolow), prezenty dla fan klubowiczow (specjalne single i inne tego typu wydawnictwa), niezwykle dlugie koncerty ( czasami powyzej 3h grania), calkowicie plynna setlista (oba zespoly wlasciwie nie powtarzaja tego samego setu dwa razy - pj zagrali kiedys 5 koncertow w bostonie i powtorzyli podczas nich tylko jeden kawalek i to na wyrazna prosbe fanow na ostatnim koncercie Wink ), dobra komunikacja zespolow z fanami i co najwazniejsze, ogromny wzajemny szacunek, ktory nie czesto zdarza sie u innych zespoloow...


a co to PJ jeszcze, to uwielbiam tez poprzednika pearl jam - mother love bone - jedna z najpiekniejszych plyt jakie slyszalem oraz temple of the dog (moge powiedziec o niej dokladnie to samo)...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem w całości : ten (mam) , VS. , Vitalogy (Bugs Rocks Twisted Evil ) , Yield , Binaural (mam) i jeszcze z kilkadziesiąt pojedynczych kawałków , moim zdaniem zdecydowanie jeden z najważniejszych zespołów rockowych lat 90 . temple of the dog tez mam - świetna płyta Cool połączenie starych rockowych patentów nawet z lat 60 , 70 z grunge'ową świeżością lat 90 .

Za najlepszy album uważam VS. - o wiele ciekawszy moim zdaniem od debiutu i tu można by polemizowac bo Ten to prawdziwy kamień milowy w historii muzyki rockowej lat 90 . VS. zawsze w cieniu poprzednika , niedoceniony do końca , ale moim zdaniem , żywszy , bardziej melodyjny i energiczny Wink Jak pierwszy raz usłyszałem pierwsze dźwięki "Go" to myślałem , że to jakiś dance Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i mamy koncert Smile w koncu! ide kupic bilet w poniedzialek albo wtorek... ech i kiedy ja magisterke obronie jak w czerwcu co chwila dokladaja wielkie koncerty? Rolling Eyes Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WhiteMan napisał:
o nie! dream theatre a pearl jam to jak queen a deep purple Razz

No i Bizon wujasnil- i sie da!!!
A i miedzy Purplumi a Queen znalazloby sie z 10 cech wspolnych jakby czlowiek poglowkowal...

Nie uwarzam tez, ze przypisywanie Pearl Jam do grungu jest uzasadnione. Jest to po prostu pojscie na latwizne, bo oni juz na pierwszej plycie udowodnili ze graja zupelnie inaczej niz reszta sceny.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Nie uwarzam tez, ze przypisywanie Pearl Jam do grungu jest uzasadnione. Jest to po prostu pojscie na latwizne, bo oni juz na pierwszej plycie udowodnili ze graja zupelnie inaczej niz reszta sceny.


To zależy , nagrywali i numery charakterystyczne dla nurtu grunge jak "Once" , "Porch" czy "Even Flow" jak i bluesowo - rockowe rzeczy w stylu The Doors , na europejskiej edycji "Ten"a jest nawet jeden kawałek bonusowy "Dirty Frank" , który jest akurat ukłonem w stylu funk rocka . Zgadzam się natomiast z tym , że takie kawałki jak Black , Oceans czy nawet Garden trudno sklasyfikowac jako grunge'owe numery .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem tak - z zespolow najbadziej znanych przypisywanych do grunge'u, jak dla mnie nirvana byla raczej bardziej punk-rockowa, alice in chains, metalowe, pearl jam hard rockowy, ,mother love bone klasyczne lekko w stylu takich kapel jak queen... kazda z tych kapel to zupelnie inna muza dla mnie...nie mowiac juz o tad czy green river...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam uważam że to nirvana jest prekursorem grunge'u(wystarczy przesłuchać Dive i już wiadomo o co chodzi)
Pearl Jam to też grunge ale taki trochę odstępujący pod względem stylistyki
niezmienia to faktu że lubię ten zespół(a przede wszystkim "Yeld")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem, czy prekursorem.. nirvana jest najbardziej znanym przedstawicielem grunge'u, o ile mozemy w ogole stwierdzic co obejmowal grunge... i nirvana to juz raczej pozniejszy okres... to koncowka lat 80tych i poczatek 90tych.. wczesnej byli chocby malfunshun, green river, tad, a oprocz tego pare innych kapel, ktore byly inspiracja dla nirvany miedzy innymi... no ale to temat o pj, a nie o grunge'u Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robicie z igły widły Very Happy to jest grunge - a dlaczego?
AcDc to hard rock i Bon Jovi tez Hard Rock a niby tak różni Very Happy
czaicie? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hard rock jest jednak pojeciem szerszym niz grunge... ja bym nawet zaryzykowal stwierdzenie, ze grunge jest czescia hard rocka...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teksty indentyfikują grunge. Ból istnienia, niespełniona miłość, czy uświadamianie określonych stanów emocjonalnych - to jest dla mnie grunge. Grunge może być punkowy, metalowy czy hardrockowy. Ja jestem raczej przyzwyczajony do punkowej odsłony. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu sie mylisz Exclamation OExclamation grunge jest bardzo szerokim pojęciem bowiem ma swoje charakterystyczne cechy takie jak:
Przester
Spowolniony do maksimum punk
Teksty pełne frustracji
Muzycy z rozbitych rodzin
Styl ubierania

wogóle co się bede produkować wystarczy posluchać jednego dnia płyt: Facelift od AIC, Bleach od Nirvany, Vs. od PJ, Candlebox, Frogstromp od Silverchair no i jeszcze do tego Superunknown od Soundgarden... i po pzesluchaniu tego wszystkiego daję się bardzo mocno wyczuć to podobienstwo, ten sam klimat, te same emocje, dążenie do tego samego...

I nie powinno się mówić na Nirvane "prekursorzy nurtu" bowiem oni tylko z lekkim wyprzedzeniem odnieśli szybciej sukces niz PJ. A najsmieszniejsze jest to ze w roku 1991 Ten lepiej się sprzedawało niz Nevermind. Dopiero w sumie po śmierci Kurta sprzedać przeżyła renesans. Sama Nirvana swoją muzyke oparła o to co robiło np. Pixies i The Melvins Very Happy

Zalecam troche bardziej dogłębne pokopanie w tym gatunku.

ps. to sie rzuca w oczy jak ktos ma male pojecia gdy na slowo grunge odrazu mowi Nirvana, to tak jakby tylko to lizną....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WhiteMan napisał:

I nie powinno się mówić na Nirvane "prekursorzy nurtu" bowiem oni tylko z lekkim wyprzedzeniem odnieśli szybciej sukces niz PJ. A najsmieszniejsze jest to ze w roku 1991 Ten lepiej się sprzedawało niz Nevermind. Dopiero w sumie po śmierci Kurta sprzedać przeżyła renesans. Sama Nirvana swoją muzyke oparła o to co robiło np. Pixies i The Melvins Very Happy

Zalecam troche bardziej dogłębne pokopanie w tym gatunku.

ps. to sie rzuca w oczy jak ktos ma male pojecia gdy na slowo grunge odrazu mowi Nirvana, to tak jakby tylko to lizną....

Nie słucham jedynie Nirvany. Przesłuchałem także dyskografię Alice In Chains i Pearl Jam. Nie zmienia to faktu że swoją przygodę z grungem zacząłem od Nirvany i to ona najbardziej przypadła mi do gustu (z albumem In Utero na czele). Słuchając jednak grunge'u koncentruje się przede wszystkim na tekstach a nie na sposobie ubioru. Wink
P.S nie wnioskuj po dwóch moich wypowiedziach że tylko liznąłem grunge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werty jak zacząłem pisac posta to w tym momencie bizona post byl ostatni Laughing do niego to kierowalem a ty sie przypatoczyles w miedzy czasie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
ekhm....
no tak....
Twisted Evil
mała rada : używaj cytatów, wtedy nie będzie niedomówień Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapewniam cie, ze w gatunku kopalem na tyle gleboko. na ile mnie to interesowalo Wink zespolow takich jak green river czy malfunkshun nie pozna sie w tv czy radio Wink trzeba do nich samemu dotrzec... do zrodel nirvany sie nie dokopalem, bo zwyczajnie mnie one nie obchodza Wink nirvana z calego tego towarzystwa ryszala mnie zawsze najmniej i moge sobie ich posluchac czasem, ale bez wiekszych emocji...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
zapewniam cie, ze w gatunku kopalem na tyle gleboko. na ile mnie to interesowalo Wink zespolow takich jak green river czy malfunkshun nie pozna sie w tv czy radio Wink trzeba do nich samemu dotrzec... do zrodel nirvany sie nie dokopalem, bo zwyczajnie mnie one nie obchodza Wink nirvana z calego tego towarzystwa ryszala mnie zawsze najmniej i moge sobie ich posluchac czasem, ale bez wiekszych emocji...

no skoro tak to niech ci bedzie Very Happy ja pozostane przy swoim i 13 czerwca mam zamiar poczuc klimat seattle AD 1991 Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm zeby poczyc klimat seattle 91 to chyba bede musial sobie zapuscic jakies koncerty video z plyt hehe na koncercie juz sie go raczej nie spodziewam, co nie znaczy, ze klimat bedzie gorszy Wink mam swoja prywatna liste faworytow na ten koncert i mam nadzieje, ze chociaz czesc mojej wymarzonej setlisty znajdzie miejsce swoje w secie Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kicia



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno ich poznałam i darzę szaleńczą miłością Very Happy .
_________________
"...Jedyną mą nadzieją jesteś ty...rzeko życia...co zrobić mam...gdzie Twoje źródło...powiedz mi..."
Rysiek Riedel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie znam tylko Ten(Embarassed ) i wrażenia jak najbardziej pozytywne(zwłaszcza Oceans).
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez znam tylko jednym uchem Ten. ^^ I wrażenia: 'no.. fajne takie'. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek