FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dlaczego Queen?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Knebworth było ok 125 tysięcy, a w Rio zdaje się dużo więcej (200-250?).

Co do tematu, nie potrafię odpowiedzieć jakoś dokładnie; ot tak się złożyło, że wpadłem po same uszy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
WhiteMan napisał:

Pink Floyd przy Queen to kolesie z małymi fiutkami.


Nie do końca tak bym to ujął, ale zasadniczo się zgadzam Laughing


Absolutnie sie nie zgadzam!!! Smile ...bluzniercy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krystian1990



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenomen Queen to przedewszystkim wokal Freddiego oraz umiejętności instrumentalne reszty zespołu...
_________________
"My Soul is painted like the wings of butterflies..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a umiejetnosci wokalne reszty? tez nie sa bez znaczenia.. Smile ehh te refreny.. Laughing głos Freddie'go idealnie pasowal do tego charakterystycznego "pjania" reszty Wink
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Werty, jeszcze chyba koncerty w Brazylii w 1981 r. ok. 150 tys. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
megi



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 20

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim klasa wyczuwalna od pierwszej do ostatniej płyty,po drugie czterech niesamowicie inteligentnych facetów ,dalej głos nie do podrobienia no i oryginalność,którą jedni kochają a drudzy nienawidzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzią na to pytanie jest brak słabych punktów
świetne kompozycje ,zmienne aranżacje ,b.wysoki poziom intrumentalistów(na czele z Brianem) ,niesamowity wokal i te harmonie wokalne
Dobre teksty( ogólnie tylko dobre to chyba najsłabszy punkt ale że jest po angielsku wobec tego nie ma aż takiego znaczenia, poza tym są całkiem całkiem Wink )

A mnie osobiście w Queen też ujał multiinstrumentalizm
w zasadzie wszyscy w mniejszym lub większym stopniu grają na gitarach i wszelkich instrumentach klawiszowych i paru jeszcze innych instrumentach,i wszyscy śpiewają do tego ,rzecz b.rzadko spotykana żeby cały zespół był multinstrumentalny Smile
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle , że ważnym aspektem jest też fakt , że Queen grali przez praktycznie cały czas działalności (bo juz od pierwszej płyty) w takim samym niezmienionym składzie , przez co fani mogli nabrać indywidualnej sympatii do każdego z członków i identyfikować zespół właśnie z tymi osobami .

Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Sro Sty 24, 2007 1:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, to że byli razem przez 20 lat stanowi o wielkiej sile tego zespołu.

BTW SPECIAL : 100 000 post na Forum Q Very Happy
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasadniczo tak , bo jak sie czuli fani Genesis po odejściu najpierw Gabriela a potem Collinsa ? Podobnie było w Deep Purple , z tym , że tam to było trochę bardziej bolesne bo posypała się stopniowo większa część najlepszego składu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt... zespol sie rozpadl, a dwaj czlonkowie najlepszego skladu - coverdale i hughes, juz nie wrocili Twisted Evil

w tym zespolach, ktore wymieniles przynajmniej panowie pozostali w bliskich stosunkach (pomijajac blackmore'a hehe) i nic nie jest niemozliwe (zwlaszcza w genesis) ... najgorzej jak muzycy pochlastaja sie tak bardzo, ze nie ma drogi powrotu, chociaz jak pokazuje czas, najczesciej zawsze sie jakas znajdzie, chocby po latach (axl - izzy w gunsach... szkoda, ze nie axl-izzy-slash-duff-matt, ale to juz bym za duzo chcial Wink )

i wlasnie sie zorientowalem, ze chyba w offtopa poszedlem Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego Quenn hmm bo ich muzyka rozbudza zmysły ,staje sie jak "narkotyk" chcesz więcej i więcej! ich muzyka to prawdziwy Bijou!oczywiście członkowie zespoły to wielcy mistrzowie swoich profesji! dla mnie głos Freddiego oraz Taylora współbrzmią idealnie ,to uczta dla mnie słuchając ich! Byli ,są i pozostana najlepsi Razz
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszka napisał:
dlaczego Quenn hmm bo ich muzyka rozbudza zmysły ,staje sie jak "narkotyk" chcesz więcej i więcej! ich muzyka to prawdziwy Bijou!

Dokładnie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Antyszwed



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: bb/krk

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 2:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego queen?bo tata dał posłuchać i się zaraziłem;moja pierwsza muzyczna "miłość"(trwa do dziś, choć teraz preferuję chillout i bardziej elektroniczne granie)jej ale byłem wtedy brzdąc;zacząłem od składanki różnych najbardziej "rockowych" utworów;do dziś pamiętam jak w podstawówce czytając w łóżku Pinokia słuchałem w kółko dnia na wyścigach Wink (taki obrazek z dzieciństwa)
_________________
e jakoś chwilowy brak weny na podpis,ale to się zmieni,mam nadzieję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego?

Bo są absolutnie, smerfastycznie wyjątkowi.

Bo stworzyli mnóstwo utworów, którymi po raz 28754366830 się zachwycam.

Bo gdy słuchałam ich po raz pierwszy, miałam niezwykle "chłonne" uszy Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego?
Bo podoba mi się ich muzyka
ot tyle
Powrót do góry
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie dzięki ojcu, gdy byłem małym dzieckiem został mi wpojony Queen, początkowo podobało mi się show jakie robił zespół na żywo choćby w Budapeszcie, też od tego koncertu zaczynałem moją przygodę z tym zespołem. Co jeszcze wpłynęło na moje umiłowanie...różnorodność, widać jak w czasie zmieniał się styl muzyki wykonywanej przez zespół. Wokal Freda, nie do podrobienia z biegiem czasu ulegał doskonaleniu. Freddie był symbolem grupy o aktorskich zdolnościach, dzięki którym zdobywał grono fanów. Był też kontrowersyjną postacią i poprzez swoją orientację seksualną wzbudzał podziw u innych, choć to zapewne powodowało także negatywne skutki. Ogólnie wolę Queen z lat 80-tych, choć lata 70-te też są świetne. Poza tym harmonia która panowała w zespole nie dawała zauważyć, aby członkowie zespołu darzyli się antypatią. Queen jest obecny wszędzie i tak już pozostanie, nie wyobrażam sobie imprezy sportowej lub gali rozdania nagród bez WATC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike-L napisał:
Nie potrzeba wielu słów: wokal, inność, nowatorstwo, różnorodniść Smile


Dokładnie.
Powrót do góry
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ byli od samego początku odrobinę szaleni oraz zespół składał się ze świetnie dobranych czterech indywidualności, które razem stworzyły niepowtarzalną grupę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy ja nie stawiam Queen na samym szczycie, bo oprócz nich cenię jeszcze parę innych kapel na równym poziomie...ale na pewno jest to kapela w 100% wyjątkowa i w 100% jedyna w swoim rodzaju

Dlaczego tak sądze?

Za niesamowitą umiejętność tworzenia jedynego w swoim rodzaju klimatu, to jest truizm ale umiejętność dryfowania po stylach to coś jedynego w swoim rodzaju, Queen nie da się zaszufladkować i to jest piękne, bo cieszy mnie to że praca recenzentów, krytyków muzycznych którzy lubią wydawać krzywdzące opinie o dobrych zespołach jest w ten sposób utrudniona.
Zresztą najważniejsza jest muzyka i radość jaką ona daję słuchaczom, to ciężko opisać ,ale na pewno to się bierze z olbrzymiej klasy muzyków, pomysłów , Wielka Brytania ma talent do wielkich muzyków ,te pokolenie ludzi urodzonych w latach 40 i 50 dało tyle światu genialnej muzyki i w tym jest taka ciągłość, inspirowanie się kolejnymi stylami przez kolejne zespoły, Queen jest jednym z największych w tej całej plejadzie ,a na ich wyjątkowość bierze się oprócz tego co napisałem wcześniej także różnorodność osobowości w zespole a także umiejętność bawienia się muzyką, poczucie humoru na pewno, o tym jest nawet osobny temat , na pewno to przyciągnęło mnie do zespołu...taka pozytywna ,dobra energia.

Jeszcze bardzo szanuję zespół ,że zawsze byli apolityczni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Palinka



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 57

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen ? - bo słyszałam jedną piosenkę kiedyś (IWBF) i za wszelką cenę chciałam się dwiedzieć jaki to zespół i udało się , potem już bardzo go polubiłam (ale tak samo cenię inne zespoły , lub innych wokalistów)
_________________
Too much love will kill you !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 3:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopuję ten temat po jakimś czasie.

Dlaczego właśnie Queen?Składa się na to wiele czynników,ale po kolei.Na początku chciałbym wymienić niezwykłego wokalistę jakim był Freddie.Kto mi pokaże drugiego takiego frontmana?Oczywiście cenię bardzo takich piosenkarzy jak chociażby Ozzy czy Plant ale charyzma,energia która biła od Mercurego przyćmiewa ich.Nikt tak nie potrafił rozruszać publiki na koncercie,będąc jednocześnie niezłym jajcarzem.Barwa i skala głosu także rzadko spotykana u innych wokalistów rockowych.Freddiego szanuje też za to,że tworzył praktycznie do ostatnich swoich dni-mógł przecież zawiesić swoją muzyczną działalność ze względu na stan zdrowia,ale nie zrobił tego,bo nade wszystko kochał muzykę.Wiele dobrego mogę powiedzieć o pozostałych członkach zespołu-jakże byłem zdziwiony,dowiadując się że gitara Briana została przez zbudowana przez niego samego(przy pomocy ojca) a jej brzmienie było i nadal jest nie do podrobienia.Roger-nie poszedł w ilość ale w jakość jeśli chodzi o swoje bębny.Nie rozbudowywał swojego zestawu perkusyjnego do monstrualnych rozmiarów-na podstawowych bębnach potrafił uzyskać więcej brzmień niż nie jeden garotłuk na dziesięciu tomach itp.A John-ukryty w cieniu,ale jego fantastyczny bas rozpoznam zawsze.Ci czterej panowie razem stworzyli band kompletny-nie zmieniając swojego składu przez ponad 20 lat.A wkład jaki wnieśli do muzyki rockowej jest niepodważalny.Nie bali się eksperymentować,za co w latach 70. dostawali niezłe cięgi od krytyków,lecz muzyka którą tworzyli była po prostu fanastyczna.Można dyskutować co działo się w latach 80.,ale nikt nie zaprzeczy,że Queen przez całą tę dekadę było na samym szczycie,za co także należy się szacunek.

No to tyle ode mnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pablov1982



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 132
Skąd: wawa

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Queen zacząłem słuchać normalnej muzyki, choć wcześniej lubiłem jak w TV czy radio leci Kombi lub Lady Pank, ale umówmy się że od Queen zaczeło się ŚWIADOME słuchanie dobrego grania Smile.
Gdyby nie Queen pewnie dziś bym słuchał jakiegoś gów.a hehehehe, choć w 1991 to jeszcze całkiem przyzwoite granie leciało po radiach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dlaczego Queen?" - Dobre pytanie, które pozwoliłam sobie odkopać Wink

No właśnie... dlaczego Queen? Przecież we współczesnych czasach nie brakuje rockowych kapel. Równie dobrze mogłabym zachwycać się twórczością tak modnego ostatnimi czasy - Muse czy Linkin Park, bo ludzie często [przynajmniej z mojego otoczenia] wymieniają te zespoły jako swoje ulubione w kategorii "rock".
Ja natomiast, jako taki 'odmieniec' - mówię Queen. Według mnie największy fenomen tego zespołu polega na tym, że ich muzyka jest idealna dla wszystkich pokoleń. Szeroki wachlarz, jaki proponują na swoich krążkach jest niesamowity. Poprzez zupełnie bezsensowne piosenki aż do wybitnych dzieł. Ich muzyka jest jak człowiek - raz potrzebuje czegoś głupiego, wesołego dla zabawy, a innym razem chce zatopić się w głęboką zadumę i pomyśleć trochę nad sensem życia. Wszystko to genialnie ujęte jest od strony technicznej - świetna gra, oprawa, wokale pełne przeróżnych uczuć.
Wszyscy członkowie Queen z Mercury'm na czele to prawdziwi artyści. Co prawda Freddie był według mnie wyjątkowo uwrażliwiony na sztukę, ale podziwiam wszystkich. Zrobili kawał dobrej roboty. Być może historia rocka toczyłaby się zupełnie innym torem, gdyby nie oni. Wiele zespołów zawdzięcza Queen swoje istnienie, bo dla wielu Królowa była inspiracją.

Poza tym oni są wyjątkowi, jedyni w swoim rodzaju. Freddie lubił łamać reguły, podobnie jak ja - dlatego pomiędzy muzyką, którą tworzył wraz z Brianem, Rogerem i Johnem, a mną wytworzyła się szczególna więź. Czuję tę muzykę całą duszą, czasem mam wrażenie że wiem o co mu chodziło w Bohemian Rhapsody xd - to tak pół żartem Smile A na poważnie - w dupie mam współczesność. Era prawdziwego grania już dawno minęła i szczerze żałuję, że się w niej nie urodziłam. Bo za koncert Queen w oryginalnym składzie oddałabym baaardzo dużo, o ile nie wszystko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sooki



Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 54

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat Queen,a nie inny zespół bo zaważyła na tym ich charyzmatyczność,inny sposób patrzenia na świat,wiele determinacji no i najważniejsze wyjątkowa muzyka,której nie da się przeoczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
j.marcycha



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 35

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat założony już dawno i już nikt raczej nic tutaj nie pisze, ale pozwolę i sobie coś napisać. Z resztą co tu pisać. Wszystko zostało już napisane. Dlaczego? Dlatego, że są wyjątkowi. Że wnieśli tyle nowego do muzyki. Ich nie da się nie zauważyć. Ja wręcz zakochałam się w nich od pierwszego słuchania, co zawdzięczam mojemu tacie, zawołał mnie i pokazał jak ludzie klaszczą do Radio Ga Ga na Wembley. Od razu wiedziałam, że są nieprzeciętni. Moim zdaniem ich muzyka jest ponadczasowa. Tak jak już ktoś napisał może jej słuchać każdy i każdemu coś się w tej muzyce spodoba. Ale też dlatego, że ten zespół tworzyli ludzie, którzy tak różnili się między sobą, również jeśli chodzi o gust muzyczny i każdy z nich w świetny sposób coś wielkiego wniósł do zespołu. Są niesamowici i tyle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dreamer



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Wrocław.

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Queen hm... Może dlatego, że jest to jednocześnie muzyka dobra i taka, której przyjemnie się słucha... Nie jest ciężka, ale nie jest też czysto komercyjna. Zachowuje złoty środek.
Poza tym zawsze pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę jest wokalista - oczywiście skala głosu, lubię dobre, mocne głosy i charyzma wokalisty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez Adasia

_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Q_Aleksandra



Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 18
Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy byłam dzieciakiem nie doceniałam muzyki Queen, niestety. Miałam pretensje do rodziców, że "molestują" mnie muzyką Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath, Deep Purple, Queen itd., gdyż miałam inne zainteresowania. Dzisiaj jestem im za to niesamowicie wdzięczna! A Queen dlatego, iż dzisiaj jest to ogromna część mojego dzieciństwa, ponadczasowa muzyka i teksty, które wciąż odkrywam na nowo, ponadto kojarzy mi się z moją śp. Mamą i jej ogromną miłością do Freddie'go.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Przez Adasia

Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek